FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju treba prvo pojačati u ovom prijelaznom roku?

1. Golman
9
9%
2. Stoper
1
1%
3. Bekovi
16
16%
4. Defanzivni vezni
9
9%
5. Centralni vezni
25
25%
6. Krila
33
33%
7. Napadač
7
7%

Ukupno glasova: 100

holyman
x 20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 25 sep 2019, 22:30

Aman onih nema ni 150 u jos boljem terminu i pod natkrivenom tribinom, oni kada bi stali na nas sjever ne bi mogli ni ulaz pokriti kako bi smijesno to izgledalo.

BordoSarajevo
x 50
Kontakt:

Post Postao/la BordoSarajevo » 25 sep 2019, 22:30

Ono što se nama dešava u veznom redu je strašno.
Hajd odu Crepulja i Kapić, uredu.
Dovedeš Oremuša i Gavrića.

U današnjoj utakmici su svi vezni osim akademaca bili povrijeđeni. Oremuš, Stanojević, Rahmanović i Gavrić. Svi da su zdravi igrali bi. Dodaš tome da je Tatar često ulazio u sredu, i on povrijeđen.

Nevjerovatno, kod nas kad su povrede, povrede su svih igrača iz iste linije.

Nije problem imat 4-5 povrijeđenih ali da su to stoper, vezni, krilo, napadac, golman... al imat 4-5 povrijeđenih a SVI VEZNI, nevjerovatno.

Preživit kako ova 2 kola, uzet 4 boda nekako i sve ce biti lakse posle pauze.
FK Sarajevo

hurem
x 7
Kontakt:

Post Postao/la hurem » 25 sep 2019, 22:30

Jako bitna pobjeda s obzirom na cinjenicu da u narednih 7 kola cak 5 utakmica igramo u gostima i to je veliki ispit koji vrlo lahko moze odrediti ostatak sezone...

Jel' još uvijek ona klapa smatra da Željo nema šanse da se ukljuci u borbu za titulu?! Važno je sprdati se.
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

Pitar6785
x 17
Kontakt:

Post Postao/la Pitar6785 » 25 sep 2019, 22:32

Ako gledas da je penal proslu utakmicu kosto nas 1 boda, da danas penal nas zamalo nije kosto 2 boda, plus zuti karton.

Stanoje tatar rahmanovic pidro oremus, nadzi temi i jednog igraca u nasem klubu ili bilo kojem klubu u bh da su bolji na pozicijama koje ovi igraci najvise igraju. Mozda ibanez da je bolji od pidra i to je to

Ubaci jos milanovica dzokanovica letica koji su dosli sad na ljeto znaci nisu uigrani a igraju non stop.

Jos plus povreda ahmeta koja i sad ima posljedica i od koje jos nije opiravljen plus GAVRIC koji je jedini od prinova bio u nekoj formi..

Pisao sam da treba neka tuca na treningu sa happy endom ili neko javno **** matere savezu i novinarima gasovodi ituzlanki.

Danas nisam dobio 20% bolju igru ekipe al je Ahmet digo formu za ti 10% sto je danas i prelomilo. Jest fulio par prilika al i pogodio je sto je doka da vraca formu.

Benjo je najbolji igrac ove ekipe dragomi je da je i on igrao

Ako uzmemo starost kakanj ja cu bit zadovoljan sa prvim djelom prvenstva.

AlfredNobel
x 27
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 25 sep 2019, 22:36

brojjedan je napisao/la::plac: s
Evander je napisao/la:Kako je samo ovaj Musemic bahata, bezobrazna i tvdoglava osoba?
Te karakteristike pripadaju znamo kakvim osobama.

Cuj u majstora odgovora na pressu :facepalm:
Sav jad i bijeda na jednom mjestu u dvije minute. Hoćeš da te smijene, naravno, dobro si se osigurao. Dotjerao si do toga da nas ima 1500 na Koševu, poslje večerašnje igre na 1000 češ nagurati. Imaš placene navijace na svim tribinama pa ti sad i novinari ne smiju pitanja postavljati. Bruka ko nas vodi.

Mrš u pizzdu materinu dosadnu

Sarajlijaaa46
Kontakt:

Post Postao/la Sarajlijaaa46 » 25 sep 2019, 22:38

Gavrić se vraća u ponedjeljak..Znaci bit ce spreman za zrinjski..Protiv MDK uvesti tatara i rahmana 30 minuta.Taman Rahman spreman za poluvrijeme a tatar za 15-20 min,i nakon pauze stanoje ..

Zastone
x 1
Kontakt:

Post Postao/la Zastone » 25 sep 2019, 22:41

Kako samo Besim srcano igra kao da je od pocetka karijere tu :bow:

ledesma
x 3
Kontakt:

Post Postao/la ledesma » 25 sep 2019, 22:41

MortemHz je napisao/la:
ledesma je napisao/la:Ja mislim da ovdje ima itekako plavih smradova, nakotilo se nesto u zadnje vrijeme, pa i kad je nesto dobro oni opstruišu.

@Morto dobro ih pregledaj. :P

Ne bi trebao biti nijedan sada, daj mi imena u pp na koga sumnjaš pa da pogledam.

Sami ce se oni brate javiti, vidis kod koga je stalno negativa i bacanje šupljih te igraci ovo te šef ono, Hadzija ovakav Hadzija onakav. Bas udaraju u zdrave temelje necega sto se oni plaše i na jake persone Bordo boje!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Zeko87
Kontakt:

Post Postao/la Zeko87 » 25 sep 2019, 22:45

https://****/premijer-liga-bih/novo ... ovacevica/

Je li moguće ovo da Vladan, sa današnjom utakmicom ima 27/50 "clean sheet"?

Samozdravlje
x 34
Kontakt:

Post Postao/la Samozdravlje » 25 sep 2019, 22:47

Mozda treba obratiti paznju na sljedece :
- Prosle sezone u desetom kolu imamo samo bod manje . Treba imati u vidu da smo igrali sa drugim timom.
- Dakle realno ovaj br. bodova je za pohvalu , igra je onakva kakvu moze pruziti drugi tim.
- Ne treba nesto ni Upravu napadati i oni su imali ulogu u ovih 20 bdova .
- Nije Hadzija doveo levate Serbecic , Oremus i trojica onako Milanovic,Letic , Guzina (prvu dvojicu smo prizivali , treci doveden kao 3. napadac)
- Sad i nismo toliko mocni da dovodimo neke tipa Oremus,Rahmanovic, Stanojevic , pa se ovi vrate ,ko zna i kako bi reagovale novajlije
- Prosle sezone u prvih 10 utakmica proljeca smo osvojili 18 bodova . Tu vidim mogucnost da kao kompletni nadoknadimo zaostatak ev.
- Mislim da nismo dobronamjerni u ovom trenutku ako se svadjamo . To koristi fkz i Laznim
- Na polusezoni analizirati sve . Navijaci su danas dobili utakmicu(pretpostavljam) i igraci drugog esalona .
- Izvedite iz fkz Krpica , Zeca , stilica, Boju ili Laznim Curjurica , RUSTEMOVICA,Kadusica , Govedaricu
- Bit ce dobro sve aBd .

nukleusmember
x 3
Kontakt:

Post Postao/la nukleusmember » 25 sep 2019, 22:48

šerbe i hebib danas najbolji,prebitna pobjeda danas

VVVBK

Laznjak
Kontakt:

Post Postao/la Laznjak » 25 sep 2019, 23:01

Govori mi jaran eno pobise se manijaci i ultrasi
Hajmo danim je.emo mater zeljovsku
Hahahahhahahahahah
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

AlfredNobel
x 27
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 25 sep 2019, 23:01

Svaka čast Musemiću za ovu pressicu, ne možeš klošare drugačije skinuti s qurca. Većih balvana i jadova od novinara nema, ljudi koji će o materi nassrati bilo šta za petobu, naravno čast izuzetcima. Samo ovako oštro, dosta je više podmetanje. Također, picketiine s ove teme (zna će oni ko su) isto neka uzmu i preslušaju par puta ovu izjavu, pa im možda nekad dođe iz guzzice u glavu pa počnu na fudbal gledati racionalnije i razumnije, a ne talasati od Barce do Vrbanjuše. Naučite već jednom da je fudbal samo sport, da je moguće izgubiti, da je moguće da forma padne kroz dvije tekme, pa da se podigne kroz isti taj broj utakmica. Naučite dati podršku kad dođe pad, a ne kao tetkice kakve registrovati se i u čoporu pisati debilne stvari, te ponovo kasne plate, te Krste predao kapitensku, te Uprava krišom nešto uradila, te se utalilo za Seate, te Sabrina ovakva, Jahić onakav, Hadžija ublehaš, ovaj ono, ovaj ono. Hvala bogu raja je toliko pametna i mudra, da je dovoljno da jedan gurbet dođe i napiše najveću glupost, a ovi da povjeruju u roku od sekund. Dajte tu podršku, naš je klub, naši igrači, naš SŠ, naša Uprava. Ne budite kao glupa zatucana nepismena sirotinja koja jedva čeka da pljune, da se ispiša po nečemu, da slaže i petlja, mahala. Shvatite da nema više mahale u klubu, NEMA. Ovo su samo jedni od trzaja raznih menadžerčića, novinarčića i ostalih muflona da unesu nemir u svaku sferu Kluba. Zato, ne vjerujte i ne pišite ovdje razne gluposti koje vam prenese neki jaran idiot kojeg je neko nafilov'o, a vi brže bolje uletite da prospete nešto i ispadnete kako ste insajderi i kako svi sve znate. Manite se mahalske priče, ne budite tetkice.

Budite uz ekipu i Klub, ne palite se na provokacije koje izađu ovdje i po portalima raznim, urazumite se malo. Onaj papak stroj igračima i stručnom štabu psuje mrtve u tabutu neki dan, zagorski standardno hinjski podbada, evo i sad za Seate, ima ih tu još par što se drže zajedno i što vole pametovati više nego se hljeba najesti. Sve je to fudbal, zato se i prati i zato je zanimljiv. Vama ako je fudbal sve na svijetu i primarna stvar u životu, zapitajte se jeste li dobro. Ono bi nešto tuklo igrače, vješalo trenera, šutalo žene iz Uprave zbog poraza u sportskoj igri zvana fudbal. Divota dokle to ide ebote.

Drugu @Inijesta savjetujem da malo ohladi od tih insajderskih, jer se samo stvara fama na temi. Provjerite prvo te navode, a najbolje je da ne hrlite odmah da sve stavite.

Napapijri
x 108
Kontakt:

Post Postao/la Napapijri » 25 sep 2019, 23:12

@AlfredNobel, da te ne citiram radi recenice, nisam ja prosuo pricu, ako si obratio paznju danas/sinoc su se i pojavili clanci da je vratio i ponudio na raspolaganje kapitensku, ali je ekipa stala iza njega. Znaci ekipa, a ne uprava. Uzalud pokusavas opravdati ova garnituru, cinjenica je da od doba Nihada Baljka gora uprava nije bila, usudim se reci da su Blekic i Dino S. gospoda za dr.olju i paket lezbaca, kao i rumenog seljaka. Nikada nisam bio pobornik branjenja pojedinca, ali za ovu upravu ne samo da je Husref Sarajevo, nego i onaj koji je samo jednom u zivotu odgledao utakmicu FKS. Pozdrav i molim te da iduci puta provjeris cinjenice prije nego me "napadnes".

Arnelv52
x 4
Kontakt:

Post Postao/la Arnelv52 » 25 sep 2019, 23:16

"Nick previše priča o Novaku, a zašto to radi, jedino on zna. Ništa loše Novak nije učinio ni njemu ni nekom drugom igraču. Nick bi trebao voditi računa o sebi, jer je dosad mogao biti među pet najboljih tenisera svijeta, a mogao je osvojiti i Grand Slam. No, takvim svojim stavom to nikada neće postići. Za njega bi bilo dobro da se promijeni. Na terenu radi što želiš, ali izvan terena moraš poštivati protivnika. Nick mora prestati zadirkivati Novaka i pokazati respekt prema njemu", rekao je Goran Ivanišević za britanski Telegraph.

Ovo ja često govorim: samo naprijed i pravo. Previše smo vremena potrošili na nebitne stvari: sudije, savez, Željezničar, Zrinjski, tudja pojačanja pa i Tan, Nam... nama moramo biti bitni mi i opsesivno samo mi, za sve ostalo oko nas slijepi.

Nema se vremena za druge stvari. Eto kroz jednu sezonu će uvesti Liga Europe 2, a gdje smo mi? Uopšte nismo u poziciji da razmišljamo o tome da je osvojimo a po historiji i ukupnom potencijalu trebali smo biti. Sad treba sustizat. Ima toliko posla i grešaka koje treba napraviti da ne vidim uopće prostora da se razmišlja o bilo čemu drugome.

To da li je Krste vratio kapitensku traku uopće nije bitno. To su nebitne stvari. Nije guranje problema pod tepih nego nebitne stvari. Ne može se vrijeme i energija trošiti na takve gluposti.

Nama je potrebno da odemo na zimske pripreme kao lideri na tabeli ako je ikako moguće i da odradimo pripreme na čim većem nivou i iskoristimo pauzu da produžimo igračima ugovore da bi nam nastavak sezone bio uvertira za (novu duplu) europske utakmice gdje treba ponoviti ovosezonske partije ili ostvariti bolji rezultat.

AngelDiMaria
x 46
Kontakt:

Post Postao/la AngelDiMaria » 25 sep 2019, 23:20

Volim te Sabro

ElCartel11
x 103
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 25 sep 2019, 23:22

Bice yebeno u vrhu u ova dva kola moguci su svakakvi rezultati, jer sve 4 ekipe igraju/igramo teske utakmice dva kluba izmedju sebe i jos po jednu tesku (osim Citya koji bi trebao imati laganu utakmicu protiv Zvijezde)

Sad za vikend se igra :
Mladost DK - Sarajevo
Zrinjski - Siroki B
Tuzla City - Zeljeznicar

Iduci vikend:
Zrinjski - Sarajevo
Borac BL - Zeljeznicar
Tuzla City - Zvijezda 09

Treba napomenuti, da ce Tuzla City i posle pauze svoju prvu utakmicu igrati kod kuce protiv Radnika, sto znaci da ce odigrati 3 utakmice zaredom kuci :lol:

Nekako u ova dva kola mogu dati procjenu, da bi recimo mi trebali osvojiti 4 boda, kone 2 jer su oba gostovanja teska, Zrinjski takodje 4 a moze se lako desiti da osvoje samo 2 jer u derbiju sa Sirokim se nikad ne zna neka samo dobiju sto vise kartona :mrgreen:
Tuzla City takodje 4 boda

Pa bi tabela pred pauzu izgledala ovako
Tuzla City 24 boda
Sarajevo 24 boda
Zeljeznicar 24 boda
Zrinjski 22 boda

Je.bes najjace lige svijeta za nasu PL :rol:

Posle pauze se nadam, da cemo imati na raspolaganju kompletan vezni red i Tatara, jer idu teske utakmice i gostovanja u Tuzli (Sloboda), Bijeljini (Radnik) i Mostaru (Velez), gdje smo uvijek imali problema na pomenutim gostovanjima.
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

Stroj1946
x 43
Kontakt:

Post Postao/la Stroj1946 » 25 sep 2019, 23:25

Ovo je dobro sto smo sa konama u borbi za vrh. Oni ce se forsirati jos vise, onda dolazi umor, povrede a klupa im je tanka, pritisak i manjak iskustva. Zasad dobre stoje, samo jedan poraz ih moze izbaciti iz takta. Ipak smatram da je svinjski i dalje nas najveci konkurent. Imaju najvise iskustva pored nas. Tekma sa Mladost DK ce biti prelomna. Tu ako dobijemo, samo sebe mozemo syebati, drugi nikako.
Mi sami sebi samo mozemo biti najveci dusmani, niko, ni sudije, ni savez, ni anamo oni, ni svinje, samo mi. To ako prevazidjemo, nema prepreka da uzmemo i ove godine.
Uvijek Vjerna Bordo Armija
Boja fesa, boja dresa
Osnovala Partija, podrzala Carsija
ARBiH
FK Sarajevo

Prva Liga Jugoslavije - ★★
Premijer Liga BiH - ★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★
Kup Sampiona: 1/8 finale 67/68
Kup UEFA: 1/8 finale 80/81

AlfredNobel
x 27
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 25 sep 2019, 23:30

Napapijri je napisao/la:@AlfredNobel, da te ne citiram radi recenice, nisam ja prosuo pricu, ako si obratio paznju danas/sinoc su se i pojavili clanci da je vratio i ponudio na raspolaganje kapitensku, ali je ekipa stala iza njega. Znaci ekipa, a ne uprava. Uzalud pokusavas opravdati ova garnituru, cinjenica je da od doba Nihada Baljka gora uprava nije bila, usudim se reci da su Blekic i Dino S. gospoda za dr.olju i paket lezbaca, kao i rumenog seljaka. Nikada nisam bio pobornik branjenja pojedinca, ali za ovu upravu ne samo da je Husref Sarajevo, nego i onaj koji je samo jednom u zivotu odgledao utakmicu FKS. Pozdrav i molim te da iduci puta provjeris cinjenice prije nego me "napadnes".

Izbrisao sam kraljino u roku od dvije minute, jer nisam bio siguran. I tebi su članci mjerodavni jel? Zato se sve ovo i dešava, zato što vjerujete raznim likovima koji imaju interes da lupaju i pišu takve stvari.

Gora Uprava nije bila od Baljka? hahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahhahahahahhahhahahahahahahahahhahahahhhahahah.. Šta sve neću pročitati, alal vera. Baš me zanima šta su to oni uradili pa da se vrijeđa Sabrina, Bukovica, Jahić i ostali? Možda se ugradili u Seate, ajj majko moja.. :lol: :tokralju:

skoroalen
x 71
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 25 sep 2019, 23:31

Najslađe su pobjede protiv ovih što se valjaju u 46. minuti.
Crkni Kajkute, piz.durino raspala.
Sarajevo, ljubavi moja!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Benjolos, fanatikk, RajaBa1983, Samozdravlje, Vanja8 i 31 gost.