FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 02 okt 2019, 22:32

Svi do jednog u klubu, PICHKE !!!!!

Tako uvuci muda u bubrege na desetogodisnju neprsvdu prema svim navijacima kluba Sarajevo je neoprostivo !!!!

Uprava nije zastitila intere kluba, NAPOLJE!!!
Trener bez muda u mozda za navijace najbitnijoj utakmici unazad godinama, NAPOLJE!!!
Igraci, bolje sutitiii....

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 02 okt 2019, 22:35

- realno Listica se digla , kako su razvalili Lazne
- da bi dole dobio trebas biti 3x bolji , odnosno za 3 gola bolji. Nazalost to nismo bili .
- momci su odigrali koliko su mogli i to u nehumanim i nesportskim uslovima i iskreno nema im se sta puno zamjeriti . Nisu se prepali
- igrali smo i protiv sudije , nije nam prvi put .
- nazalost zivimo u drzavi koja ima toliko dusmana u i izvan drzave (u blizoj i daljoj okolini), a i unutrasnje neprijatelje koji se kao zalazu za BiH , ali ne mogu od Dodika i Covica da grade koridor , gdje su oni vlast . Samo Bog dragi cuva ovu drzavu i neda joj da se ugasi.
- znam da ste potisteni , ali trebate biti svjesni da je njima smrt sto igraju jedinstvenu ligu BiH . sto moraju slusati himnu BiH , taman joj zvizdali . Sjetite se samo koji je otpor bio da igraju ligu BiH (tada bila "federalna"), pa onda jedinstvenu na cijeloj teritoriji BiH . Bilo 20+ ekipa , pa spalo na 16 , evo sad 12 (od toga 7 klubova kojima je BiH na srcu).
- na kraju u svakom zlu i neko dobro . Igraci nisu ispali trebe , odigrali hrabro :bow: :bow: . Listica ce kao i Brotnjo zavrsiti(za godinu - dvije).
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
emir79
Postovi: 8749
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 02 okt 2019, 22:36

Zip je napisao/la:Svi do jednog u klubu, PICHKE !!!!!

Tako uvuci muda u bubrege na desetogodisnju neprsvdu prema svim navijacima kluba Sarajevo je neoprostivo !!!!

Uprava nije zastitila intere kluba, NAPOLJE!!!
Trener bez muda u mozda za navijace najbitnijoj utakmici unazad godinama, NAPOLJE!!!
Igraci, bolje sutitiii....
Bravo, to je to.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Pantelija
Postovi: 12684
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 02 okt 2019, 22:38

Ali koja soremna kanonada napada na upravu kao da se njih pitalo za prekid. Znaju se pravila. Igraci i sš odlucuju o nastavku. Toliko
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
robertkosar
Postovi: 3451
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 02 okt 2019, 22:40

Pantelija je napisao/la:Ali koja soremna kanonada napada na upravu kao da se njih pitalo za prekid. Znaju se pravila. Igraci i sš odlucuju o nastavku. Toliko
Upravo tako :kafa:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 02 okt 2019, 22:42

Pantelija je napisao/la:Ali koja soremna kanonada napada na upravu kao da se njih pitalo za prekid. Znaju se pravila. Igraci i sš odlucuju o nastavku. Toliko
Ma ja Husref i Hadzija usli u svlacionicu i rekli hajmo nazad na teren.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3003
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasOdMalena » 02 okt 2019, 22:45

Ako ništa, ne mogu se žaliti više na umor zbog kupa. I ove godine se titula mora osvojiti, sve osim toga je veliki neuspjeh i katastrofa.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 02 okt 2019, 22:45

Darko brani Sarajevo.
Dušan brani Sarajevo.
Miloš brani Sarajevo.
Krste (iako 0 doprinos na terenu) brani Sarajevo.

Balija ćuti i podvija rep.
Yebes ti ovaj narod , na kraju će i državu prokockati zbog nedostatka muda.
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 02 okt 2019, 22:45

Zip je napisao/la:Svi do jednog u klubu, PICHKE !!!!!

Tako uvuci muda u bubrege na desetogodisnju neprsvdu prema svim navijacima kluba Sarajevo je neoprostivo !!!!

Uprava nije zastitila intere kluba, NAPOLJE!!!
Trener bez muda u mozda za navijace najbitnijoj utakmici unazad godinama, NAPOLJE!!!
Igraci, bolje sutitiii....
:thumbup: :thumbup:

Nemaju ba kad, vrlo vazan seminar se odrzava..

@Pantelija

:thumbup:
U pravu si al i uprava ima novu sansu, do sad su presutili sve.
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
robertkosar
Postovi: 3451
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 02 okt 2019, 22:47

Sabinho je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Ali koja soremna kanonada napada na upravu kao da se njih pitalo za prekid. Znaju se pravila. Igraci i sš odlucuju o nastavku. Toliko
Ma ja Husref i Hadzija usli u svlacionicu i rekli hajmo nazad na teren.
Ko god je donio odluku da se nastavi mech od strane FK Sarajeva napravio je veliku gresku na dan kada je ubijen pokojni Vedran. Ja licno kad bi znao pljunuo bi mu ulice daje ko avazov toranj :oops:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Zeko87
Postovi: 2090
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 02 okt 2019, 22:48

Ovako nakon dva sata kiseline u želucu, kad se malo emocije slegnu, sjetim se Zenice protiv BATE-a. Situacija skoro pa ista, pa se poslije ispad naših navijača minimalizirati, pa sudija povukao ekipe, pa se nastavilo bez pražnjenje tribina itd.

SS da je povukao ekipu, sada bi vjerovatno bila priča sram da ih bude, ne smiju igrati, htjeli za zelenim stolom prolaz... Jedino o čemu možemo pričati ovdje je da Husref jednostavno ne zna stati iza svojih momaka kad nije sve bajno, a Boga mi vidjeli smo kako zna biti bridak prošle preslice kad je o njegovoj guzi riječ.

Čestitke prije svega momcima koje su otišle u ono dole ustaško gnijezdo, sada se treba posvetiti prvenstvu 100%

Sklopili smo ponovo ekipu, neka sad sav gnjev ispolje u Mostaru.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 02 okt 2019, 22:50

Prelomni trenutak je povreda i izlazak Milanovića.
Ulazi Letić koji pravi faul iz kojeg primamo gol za 2:2.
Plus to je bila treća izmjena , tako da je Ahmet ostao bez minutaže.
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
Alen1987
Postovi: 843
Pridružen/a: 22 apr 2012, 21:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alen1987 » 02 okt 2019, 22:50

Ova utakmica moze biti prekretnica za nastavak sezone, ako budemo pametni. Treba u igracima i navijacima i svima u FKS da probudi dodatni INAT i MOTIV za nastavak prvenstva, a ne da sad pravimo losu atmosferu pred jos jednu vaznu utak. i da pljujemo po svemu sto je nase, zato sto zivimo u drzavi s fasistima i genocidasima i zato sto drzava i savez nisu dovoljno samostalni i jaki da to sve efikasno sankcionisu.

...IGRAJ SARAJ'VO!!! SVI KO JEDAN!!! SAMI PROTIV SVIH!!!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 02 okt 2019, 22:51

Evo i Vladan se oglasio na instagramu. Pa hoće l' koji "naš" majku mu? :rol:
Dobro je @joker onomad govorio, treba nam Srba, oni su prznice i karakteri, ovi naši isto puževi, zabij se u kućicu i šuti. :puke:
Dok me neko nije napao, ovo "naš" i "njihov"
je šala, ja nikog ne diskriminišem na bilo koji način. :kafa:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
robertkosar
Postovi: 3451
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 02 okt 2019, 22:52

Zeko87 je napisao/la:Ovako nakon dva sata kiseline u želucu, kad se malo emocije slegnu, sjetim se Zenice protiv BATE-a. Situacija skoro pa ista, pa se poslije ispad naših navijača minimalizirati, pa sudija povukao ekipe, pa se nastavilo bez pražnjenje tribina itd.

SS da je povukao ekipu, sada bi vjerovatno bila priča sram da ih bude, ne smiju igrati, htjeli za zelenim stolom prolaz... Jedino o čemu možemo pričati ovdje je da Husref jednostavno ne zna stati iza svojih momaka kad nije sve bajno, a Boga mi vidjeli smo kako zna biti bridak prošle preslice kad je o njegovoj guzi riječ.

Čestitke prije svega momcima koje su otišle u ono dole ustaško gnijezdo, sada se treba posvetiti prvenstvu 100%

Sklopili smo ponovo ekipu, neka sad sav gnjev ispolje u Mostaru.
Jarane daje pogodjen igrac bate u zenici, bio bi prekid i jedno dvije godine zabrane u evropi i para neznam nija sam koliko bi bilo kazne. Tako da to nije ni blizu isto
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 02 okt 2019, 22:52

Alen1987 je napisao/la:
Vratnik10 je napisao/la:
Alen1987 je napisao/la:Husref gospodin. Sta treba imati seljacki nastup kao Baka. Necemo nikad biti isti kao oni. Imaju organi koji se trebaju pozabaviti desavanjima na utakmici. Analizirati sudjenje, tribine... i donijeti odluku koja ce pomoci poboljsanju lige za ubuduce. Nije Husref kriv sto igraci ne znaju ili kako se ponasaju krkani s tribina ili kako sudi Mujic.
Šta ti dođe Husref? Nijedan trener koji imalo drži do časti ne bi ekipu vratio na teren poslije ovoga što se dešavalo. Ne samo zbog časti već zbog momaka glavu da ne izgube
Ne poznajemo se. Nije mi rodbina i sl., ako na to mislis. Nije Husref taj koji odlucuje da li ce se nastaviti utakmica, ima li elemenata za prekid itd. Imaju sluzbena lica koja to odlucuju. Tvoje je da postupis kako ti se kaze. Sad je na klubu da poduzme nesto, digne glas, zalbe, tuzbe na adresu saveza i uefe...
Šta pričaš ti momak? Naravno da šef stručnog štaba može igračima narediti da ne izađu na teren...

Avatar
TheNorthFace
Postovi: 189
Pridružen/a: 28 jan 2019, 00:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TheNorthFace » 02 okt 2019, 22:54

slika
1946

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 02 okt 2019, 22:55

kupus army je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
emir79 je napisao/la: Navijacima koji su otisli u ustasko grotlo kapa do poda. Svim ostalim mame yebem.
Eh ti koji su otišli dole pjevaju ovom beskičmenjaku da je jedan od njih. Nikad on neće bit kao oni. Dijametralno suprotni karakteri.
Fuj je Husrefova izjava, al ovo prozivanje njega za nastavak utakmice je nidje veze, ako je neko odgovoran to je Emir Hadzic!
Šef stručnog štaba ima mandat da odluči o neizlasku igrača na teren

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 02 okt 2019, 22:58

Samozdravlje je napisao/la:- realno Listica se digla , kako su razvalili Lazne
- da bi dole dobio trebas biti 3x bolji , odnosno za 3 gola bolji. Nazalost to nismo bili .
- momci su odigrali koliko su mogli i to u nehumanim i nesportskim uslovima i iskreno nema im se sta puno zamjeriti . Nisu se prepali
- igrali smo i protiv sudije , nije nam prvi put .
- nazalost zivimo u drzavi koja ima toliko dusmana u i izvan drzave (u blizoj i daljoj okolini), a i unutrasnje neprijatelje koji se kao zalazu za BiH , ali ne mogu od Dodika i Covica da grade koridor , gdje su oni vlast . Samo Bog dragi cuva ovu drzavu i neda joj da se ugasi.
- znam da ste potisteni , ali trebate biti svjesni da je njima smrt sto igraju jedinstvenu ligu BiH . sto moraju slusati himnu BiH , taman joj zvizdali . Sjetite se samo koji je otpor bio da igraju ligu BiH (tada bila "federalna"), pa onda jedinstvenu na cijeloj teritoriji BiH . Bilo 20+ ekipa , pa spalo na 16 , evo sad 12 (od toga 7 klubova kojima je BiH na srcu).
- na kraju u svakom zlu i neko dobro . Igraci nisu ispali trebe , odigrali hrabro :bow: :bow: . Listica ce kao i Brotnjo zavrsiti(za godinu - dvije).
I šta sad? Treba samo preći preko svega i reći "idemo dalje", nek nas g.ze kako hoće i stignu...

Avatar
benko21
Postovi: 2504
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 02 okt 2019, 23:00

mogao bih te drug iz makijata nauciti kako da reagujes u ovoj situaciji kad su u pitanju prekidi utakmice
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], benko21, Dave, Hajdeee, Uvijeknapravojstrani i 27 gostiju.