FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 22 sep 2019, 18:58

Zip je napisao/la:Pred kraj sezone ce ovde opet pricati, kao sta vi zelite, citavu sezonu su nam igraci povredjeni, samo smo 3-4-5 bodova u zaostatku :lol: ajte vi desetkovani vodite ovu ekipu :lol:

Kalav trener, takvi mu i fanovi... Samo traze izgovore...
Cim su Seati izgovori sto lose igramo, bude ti jasno ko ga podrzava.

Jel ijednom dragi nas sef rekao da je nezadovoljan sa igraxima koji su dosli, jel rekao da je trazio ovog ili onog, pa mu uprava nije zeljela isto dovesti.
On sam je trazi Guzinu, i taj momak ne igra nikako.

Javi se Husrefeeee, ovce tvoje se brinu.... Reci da je Dzenis kriv za jucerasnju utakmicu... Nadji nam jos jedan izgovor, zi i zdrav nam bio...Ipak ti nisi bio na klupi :lol:

Uostslom, koliko si ti uplatio Husrefe udjela u FKS? Da znamo koliko si iznad kluba :kafa:

Ruku na srce ova ekipa je brutalno loša jer mi nemamo veznog reda a i bekovi su mi tanki. Slažem se da apsolutno nikada nije rekao ''ja sam kriv'' već je svaljivao na druge i uvijek koristio 2-3 jedna te ista izgovora ali ja ne mogu da vjerujem da nama nijedan igrač u veznom redu ne može biti dobar. Možda smo mi previše očekivali od pojedinih akademaca i ovih rezervi ali ovo je fakat odron. Takvi igrači su još jednom, po ko zna koji put, dokazali da su sa razlogom rezerve. Ja sam među prvim ako nisam i prvi govorio da su Mustafić i Šabanović loši igrači (trenutno) i da ih treba na posudbu poslati.
To se slabo vidi kada nam je kompletan tim pa kad ulete umjesto nekoga kada vodimo, to se ne primijeti tada a i u tom vremenu sam govorio nešto slično. Šišić i Guzina su pretanki i njih treba otjerati što prije ako se nešto drastično ne promijeni, Milanovića još nikada nisam kritikovao jer mi je ipak pokazivao određenu vještinu, nešto malo više i bolje od recimo Šišića ali boga mi su mi sve bliži jedno drugom, mora se malo trznuti jer može bolje od ovoga. Letić je samo malo bolji od Bekića, nije ogromna razlika. Hodžić nekad solidan, nekad katastrofa, nema sredine.
Husref se trebao mijenjati prije početka nove sezone, prije priprema, ne vjerujem da će sada biti bolje ako ode jer svakom treneru treba malo vremena. Ako su opcija Mirza Varešanović i slični onda zadržite Husrefa ali ako se ganja neko kvalitetan sa rezultatima iza sebe onda takav trener nije nikada skup ali to se treba uraditi u pravom momentu, ne vjerujem da je sada dobra situacija za to a i sam ne znam koga bi na prvu ovako.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

Historicar
Kontakt:

Post Postao/la Historicar » 22 sep 2019, 19:00

Inijesta je napisao/la:Sto prije shvatite da je nasim evropa ove godine cilj i uspjeh o da ce se uskoro o tome pocet pricat po izjavama , forumuma, mahalama lakse ce vam biti
To da ce neko otjerat trenera i isplatit mu veliku sumu preveliku za nase zslive zaboravite, isto tako zaboravite da ce on sam otkaz dati
Ovako je kako je, izjava debila Cosica nakon tuzle nam sve govori, dosli smo ovo da odradimo ...

Samo kod nas u klubu nakon nekog uspjeha ljudi dobiju dozivotni kredit i slobodu da mogu yebat klubu majku i pisat po njemu iducih pr sezona... evo sjetimo se Selimovica koji je u crno klub zavijo, al i dan dans ga ljudi brane kaze jest nam yebo majku ali nam je i valjo
E tako ce biti i ove sezone, kaze uzeli su duplu ybg nek je i uzme zeljeznicar sa poluinvaldima , nama dost i evropa samo da se vrti lova

Dobro si ovo napisao, sječam se sezone 2015/2016, dakle sezona nakon šampionske, kada je tadašnji direktor Dino Selimović, izjavio da bi se uprava zadovoljila izlaskom u Evropu, koju na kraju nismo ni izborili.Najviše me tada bolilo to, što nam je tada titula donosila mjesto nositelja u kvalifikacijama za Ligu prvaka i priliku za iskorak.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 22 sep 2019, 19:07

Historicar je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:Sto prije shvatite da je nasim evropa ove godine cilj i uspjeh o da ce se uskoro o tome pocet pricat po izjavama , forumuma, mahalama lakse ce vam biti
To da ce neko otjerat trenera i isplatit mu veliku sumu preveliku za nase zslive zaboravite, isto tako zaboravite da ce on sam otkaz dati
Ovako je kako je, izjava debila Cosica nakon tuzle nam sve govori, dosli smo ovo da odradimo ...

Samo kod nas u klubu nakon nekog uspjeha ljudi dobiju dozivotni kredit i slobodu da mogu yebat klubu majku i pisat po njemu iducih pr sezona... evo sjetimo se Selimovica koji je u crno klub zavijo, al i dan dans ga ljudi brane kaze jest nam yebo majku ali nam je i valjo
E tako ce biti i ove sezone, kaze uzeli su duplu ybg nek je i uzme zeljeznicar sa poluinvaldima , nama dost i evropa samo da se vrti lova

Dobro si ovo napisao, sječam se sezone 2015/2016, dakle sezona nakon šampionske, kada je tadašnji direktor Dino Selimović, izjavio da bi se uprava zadovoljila izlaskom u Evropu, koju na kraju nismo ni izborili.Najviše me tada bolilo to, što nam je tada titula donosila mjesto nositelja u kvalifikacijama za Ligu prvaka i priliku za iskorak.

Nema smisla to što pričaš jer se mnogo veća lova vrti kada si šampion države. Pišeš ovo radi relativno slabijeg početka sezone gdje dosta ljudi nema osjećaj već ide iz krajnosti u krajnost. Zrinjski prije par kola bio deveti a sada četvrti i bod iza nas a par protivnika su već demolirali.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 22 sep 2019, 19:09

fks74 je napisao/la:
Zip je napisao/la:Pred kraj sezone ce ovde opet pricati, kao sta vi zelite, citavu sezonu su nam igraci povredjeni, samo smo 3-4-5 bodova u zaostatku :lol: ajte vi desetkovani vodite ovu ekipu :lol:

Jel ijednom dragi nas sef rekao da je nezadovoljan sa igraxima koji su dosli, jel rekao da je trazio ovog ili onog, pa mu uprava nije zeljela isto dovesti.

Javi se Husrefeeee, ovce tvoje se brinu.... Reci da je Dzenis kriv za jucerasnju utakmicu... Nadji nam jos jedan izgovor, zi i zdrav nam bio...Ipak ti nisi bio na klupi :lol:

Uostslom, koliko si ti uplatio Husrefe udjela u FKS? Da znamo koliko si iznad kluba :kafa:

Hajde neka ode, koga bi ti doveo ?

Jel to bgti samo Husref zna da vodi ekipu? Poslije njega cemo propasti?
Ma daj molim te.... Nije moje da trazim i ocjenjujem ko je kvslitetan trener za nas. Samo neka dodje neko ko ne misli da je iznad kluba.
Trenutno ovo sto imamo je lose, i treba nam da nas nesta prodrma. Mi ovakvi cemo samo da tonemo.

Nije niko rekao, zna li se koliko je Husref uplatio kad je klubu bilo najteze?

Laznjak
Kontakt:

Post Postao/la Laznjak » 22 sep 2019, 19:12

Pita te covjek koga bi ti doveo i ko bi ti igrao sad u prvih 11? Gdje procita ti da niko drugi ne zna klub voditi?
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Inijesta
Kontakt:

Post Postao/la Inijesta » 22 sep 2019, 19:13

fks74 je napisao/la:

Kakvi poluinvalidi u zeljescara? Trenutno su na gotovo svim pozicijama, jaci od nas. Kada se vrate povrijedjeni, to ce se okrenuti. Ako nasi brzo vrate formu.

Ma na kojoj su poziciji bolji od bilo koga, kojeg kspitaca i znalca imaju, Stilu i Zeca koji su spremni za 30 minut ozb fudbala, daj Husrefu Alispahica sadikovica pavica i slicne pa ce se s njina za opstanak boriti
To sto je na Veselinovica stavio Sabana debils koji je od njeg Cristiana napravi je drugi par cipela, sinoc prodora nije imo protiv Vasica

Pricalo se ovdje kako je Amar los trener( ima pn mutnih carlama i zna gdje treba poazati) i da hedva cekamo da padne mit o njemu, evo kolikk je los napravi pitu od govana koja nas obruka ko niko u historiji pisljive lige sa 5 komada

Od njihovih 11 igraca mozda 2 da bi imala mjesta kod nas i to kad smo ovako osakaceni povredama,
Al svakako se vidi po ponasanju i nakon derbija a i nakon ovog jucer da sviju u nasem klubu boli qurac za ovo , ne dotice ih previse
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Beton
Kontakt:

Post Postao/la Beton » 22 sep 2019, 19:17

MortemHz je napisao/la:

Ruku na srce ova ekipa je brutalno loša jer mi nemamo veznog reda a i bekovi su mi tanki. Slažem se da apsolutno nikada nije rekao ''ja sam kriv'' već je svaljivao na druge i uvijek koristio 2-3 jedna te ista izgovora ali ja ne mogu da vjerujem da nama nijedan igrač u veznom redu ne može biti dobar. Možda smo mi previše očekivali od pojedinih akademaca i ovih rezervi ali ovo je fakat odron. Takvi igrači su još jednom, po ko zna koji put, dokazali da su sa razlogom rezerve. Ja sam među prvim ako nisam i prvi govorio da su Mustafić i Šabanović loši igrači (trenutno) i da ih treba na posudbu poslati.
To se slabo vidi kada nam je kompletan tim pa kad ulete umjesto nekoga kada vodimo, to se ne primijeti tada a i u tom vremenu sam govorio nešto slično. Šišić i Guzina su pretanki i njih treba otjerati što prije ako se nešto drastično ne promijeni, Milanovića još nikada nisam kritikovao jer mi je ipak pokazivao određenu vještinu, nešto malo više i bolje od recimo Šišića ali boga mi su mi sve bliži jedno drugom, mora se malo trznuti jer može bolje od ovoga. Letić je samo malo bolji od Bekića, nije ogromna razlika. Hodžić nekad solidan, nekad katastrofa, nema sredine.
Husref se trebao mijenjati prije početka nove sezone, prije priprema, ne vjerujem da će sada biti bolje ako ode jer svakom treneru treba malo vremena. Ako su opcija Mirza Varešanović i slični onda zadržite Husrefa ali ako se ganja neko kvalitetan sa rezultatima iza sebe onda takav trener nije nikada skup ali to se treba uraditi u pravom momentu, ne vjerujem da je sada dobra situacija za to a i sam ne znam koga bi na prvu ovako.

To sto i nakon dvije godine prosipanja neznanja od strane Sisica Husref u njemu vidi igraca dovoljno govori i o Husrefovom neznanju. Ovaj prijelazni rok je lose odradjen. Odmah sam govorio da igraci iz propale Krupe ili nebitan igrac iz Mladosti ne mogu biti pojacanja. Svakako da je i Hadzija kriv, ali Hadzija to za razliku od nekih "ljudskih gromada" makar prizna.

Laznjak
Kontakt:

Post Postao/la Laznjak » 22 sep 2019, 19:25

Evo ode Hus i dovedemo Guardiolu iii opet Velkoski igra u veznom. Hahahahagagga ko ce ti igrati bolan. Vec vas vidim kako nasu pricu pricate, a samo drugi trener hahahahhahaha

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 22 sep 2019, 19:28

Beton je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:

To sto i nakon dvije godine prosipanja neznanja od strane Sisica Husref u njemu vidi igraca dovoljno govori i o Husrefovom neznanju. Ovaj prijelazni rok je lose odradjen. Odmah sam govorio da igraci iz propale Krupe ili nebitan igrac iz Mladosti ne mogu biti pojacanja. Svakako da je i Hadzija kriv, ali Hadzija to za razliku od nekih "ljudskih gromada" makar prizna.

Mustafić - zadnji vezni koji ne zna igrati lopte, zna je dodati prvom do sebe, a loše su mu defanzivne karakteristike da mu se toleriše ovo prethodno
Velkoski kao DMF - beskoristan jer je spor da napravi višak s loptom, beskoristan u odbrani isto jer je spor i dobit duela ne može
Gavrić - lucidan igrač, dobar pas, posebno dobra duga lopta, borben, fino se postavlja kad se branimo, solidno skače, ali velika mana sporost
Đokanović - ima motoriku i brzinu, ali griješi puno kao i Krste i Mustafić, najmanje kritika zaslužuje obzirom na prvu seniorsku sezonu.
Letić - svemirski brod u odbrani u odnosu na Bekića, ne mogu se sjetiti da smo u ligi primili gol po njegovoj strani, naprijed ništa

Zaključak: u sredini od 4 igrača imamo 3 prespora, a jedan samo ima neke solidne tehničke karakteristike (Gavrić). Dakle sredine nemamo i na to još dodajmo slabu fizičku spremu.
"Ako već ne možete dobiti, onda je dobar i remi."

- Husref Musemić, bog, otac, kralj, šah, mat, babo igre zvana fudbal.

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 22 sep 2019, 19:33

Imamo 35 Seata, igrat ce oni :kafa:
Seati su namjerno ubaceni da bi se Husrefova taktika i igra bila bojkotovana :lol:

Sto onaj napisa, kaze uprava namjerno drzi Husrefa da bi on pokupio sve kritike da se nebi vidjelo kako ista krade i ne budu u fokusu :lol:

Jadni Husref... Sve je ovo urota protiv njega...

TETRAPAK
Kontakt:

Post Postao/la TETRAPAK » 22 sep 2019, 19:35

Neko je odlucio da ce Oremusu zamjena biti Mustafic koji je prosle sezone bio treca opcija. Da Stanojevica nece biti mjesecima se isto znalo i neko je morao reci da se gura Djokanovic iako evidentno nije spreman ni fizicki ni psihicki. Cudi me da mu jos neko nije dao kapitensku pa da i njega potrosimo prije nego je i krenuo. Da smo imali Kapica i Adukora ili doveli neke slicne vjerovatno bi situacija i raspolozenje sada bili poprilicno drugaciji, ali eto, neko je skontao da nema potrebe.

AngelDiMaria
Kontakt:

Post Postao/la AngelDiMaria » 22 sep 2019, 19:42

Neka, ako su rezutlati zbog toga sto smo pokusali sa akademcima kao rezervama povriejdjenim, ja im halalim. Ako tu ima nesto drugo, onda naci krivca i kazniti ga pravovremeno

Samozdravlje
Kontakt:

Post Postao/la Samozdravlje » 22 sep 2019, 19:43

ElCartel11 je napisao/la:Vodim se logikom ovih nasih povreda i primjerom povratkom Rahmanovica (koji jos uvijek nije spreman i u biti kao da je i dalje pvorijedjen, za sad nema koristi od njega).
Eh ovako onda stvari stoje, za Stanojevica su tad rekli da se vraca krajem septembra, sto po mom zakljucku znaci, da cemo imati koristi od njega tek od sredine ili krajem oktobra.
Oremus bi se trebao vratiti pocetkom oktobra (tako klub kaze), sto opet dovodi do zakljucka da cemo na njega moci racunati ozbiljno tek krajem oktobra ili pocetkom novembra.
Za Pidru necu nista komentarisati, neka nam se vrati zdrav potpuno, da ne obnovi povredu nedaj Boze, pa taman se vratio krajem sezone.

Sad ovako stvari stoje, ko je kriv za to, da se nisu dovele zamjene za povredjene igrace, kad smo znali da jih nece biti duze vrijeme? Bez kompletnog planiranog veznog reda mi smo usli u sezonu i samo nas je sreca u nekim utakmicama spasila, da sad nezaostajamo 6-7 bodova i vise za prvim mjestom. Je li to Husref, Hadzija, Sabrina ili neko cetvrti, mora se naci odgovorni za to i sankcionisati!
U sezoni kad bi trebali uci jos jaci, spremeniji i odlucniji da odbranimo titulu, mi smo usli kao neki klub kojem je cilj sredina tabele i da privede sezonu mirno kraju.

Ja kao simpatizer FKS mogu imati pogresno misljenje , sto vazi i za Vas navijace , medjutim uposlenici kluba koji imaju primanja 3x veca od hirurga i profesora nemaju pravo na gresku . Mislim na Husrefa , Hadziju , Sabrinu , ako je vjerovati tmOremus,Stanojevic,Gavric,Serbecic i Lazic(nosioci igre) imaju ugovor do 30.06.2020 g . Znajuci tezine povreda i neizvjesnost produzenja ugovora moralo se reagovati . To sto ja podrzavam Akademiju , je stvar emocije . Zasto ? Zato sto ce Mujakic , Pidro i Kovacevic dok su zivi pamtiti DK . Crepulja je vec zaboravio 3:0 na Grbavici , Mujakic to vjerovatno i sada sanja . Ja sam simpatizer kluba i mene vodi emocija , a ne materijalni interes. Uvijek cu vjerovati da je Akademija ispravan put , ali ne mogu oni nositi igru u prvoj sezoni . Cimirot je uz Jajala stasao . Mustafic i Djokanovic (nek strucni odluce da li su potencijal, ako nisu lijepo se pozdraviti) ne mogu stasati uz Velkoskog(kao zad. veznog) ili Milanovica(nazalost pogubljen). Mozda ja ne znam nesto sto znaju ove 3 najodgovornije persone . To sto cu na forumu uvijek podrzavati Akademce(makar mislio i na Mustafica,Kurdica , Sabanovica i Djokanovica)i to moje PISKARANJE nece ove mlade igrace svrstati u ekipu . Beli Hadzija i Husref citaju sta piskara @Samozdravlje . Hvala Bogu i ne replicirate mi . Pozdravljam Vas i ja sam ko otrovan i pusim (a skoro bio prestati). Yebiga . :thumbup:

Gomis99
Kontakt:

Post Postao/la Gomis99 » 22 sep 2019, 19:45

SarajevoJeBordo je napisao/la:
Gomis99 je napisao/la:I pitanje za Emira Hadzica . Koja je to referenca bila odlucujuca u izboru Milanovica u odnosu na Miljana Govedaricu. Govedarica je bio besplatan i u to vrijeme u zadnjih sedam kola dao sedam golova za Zvijezdu 09 kao prebrzo krilo. A Krupa za koju je Milanovic igrao je ispala iz lige i placeno je 80hiljada za njega. Uz to Govedarica ima 25 a Milanovic 27 godina. Eto samo obrazlozenje . Nista vise. Ja ne znam njegov radijus krtanja i trazenja igraca. Al hej Lokomotiva Zagreb dovede Sammira. Zrinjski Ibaneza. Zeljo Stilica . Sve majstori. I da ne nabrajam. Mi fol obestecenje placamo.

Čovjek si iz sjene rekli bismo, ili pak "Mister Pogodak" kada su u pitanju dolasci igrača. Rijetko griješiš, bar je tako bilo u protekla tri prelazna roka, ne voliš sebe isticati u prvi plan, no sasvim sigurno si jedan od najzaslužnijih za historijski uspjeh Sarajeva u prošloj sezoni. U čemu je tajna?

"Cijeli svoj život sam u fudbalu. Imam mnogo konekcija, poznanstava u svijetu fudbala. Radim na svoj osjećaj. Mislim da ću i pogriješiti, takav mi je posao, no jednostavno radim kako mislim da trebam i kako osjećam. Možda su mi nuđeni i igrači koji su bolji i bolje su se pokazali od ovih koje smo mi doveli. To je moguće i sasvim normalno ali radim kako osjećam. Takav je posao, moram preuzeti odgovornost. Svjestan sam da ću i pogriješiti ali nemam strah. Ako mislim da nekog trebamo dovesti stanem iza toga".

Možda je i pogriješio, i? Za razliku od pojedinih zna preuzeti odgovornost.

Vala konekcije za Sisica Guzinu Milanovica ako su mu trebale ne znam evo. Pogledajte stranaca kod Partizana . To su konekcije .

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 22 sep 2019, 19:46

Oremus se vraca za 3-4 utakmice, pa cemo da vidimo jel do sredine il neceg drugog....
Pa se nadam da nece biti vise izgovora, ni uprave, ni trenera ni igraca....

BordoSarajevo
Kontakt:

Post Postao/la BordoSarajevo » 22 sep 2019, 19:50

Pantelija je napisao/la:
emir79 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:I ta šačica kad klubu bude platila par miliona pa preuzela upravljacka prava neka onda odredjuje vlasniku ko ce biti trener a ko direktor umjesto da klub kostaju po 150 000 svake sezone
Jesi li ti platio par miliona za upravljacka prava, pa se satra da otjeras Husrefa?

Ko se bolan satra?
Ja nisam sarao grafite da husref odlazi, a nisam ni ljudima u upravi prijetio samaranjem, prijetnjom da ce ih mrak pojesti i da pripaze kad izadju u grad... jok.
Cak na tekmama nemam komentare na njegovo (ne)znanje, pa cak i nakon derbija kojeg smo izgubili onako jadno i bijedno nisam mu a rekao, a ni protiv tuzle. Ja i dalje smatram da on veze nema i da je prosla sezona spoj prejake ekipe i uzasno slabe konkurencije

Pa ako je tolika neznalica kako onda onaj prije njega, sezonu prije duple, nije uspio nešto napraviti, bila je ista ekipa na okupu?
FK Sarajevo

Samozdravlje
Kontakt:

Post Postao/la Samozdravlje » 22 sep 2019, 20:00

SarajevoJeBordo je napisao/la:Mustafić - zadnji vezni koji ne zna igrati lopte, zna je dodati prvom do sebe, a loše su mu defanzivne karakteristike da mu se toleriše ovo prethodno
Velkoski kao DMF - beskoristan jer je spor da napravi višak s loptom, beskoristan u odbrani isto jer je spor i dobit duela ne može
Gavrić - lucidan igrač, dobar pas, posebno dobra duga lopta, borben, fino se postavlja kad se branimo, solidno skače, ali velika mana sporost
Đokanović - ima motoriku i brzinu, ali griješi puno kao i Krste i Mustafić, najmanje kritika zaslužuje obzirom na prvu seniorsku sezonu.
Letić - svemirski brod u odbrani u odnosu na Bekića, ne mogu se sjetiti da smo u ligi primili gol po njegovoj strani, naprijed ništa

Zaključak: u sredini od 4 igrača imamo 3 prespora, a jedan samo ima neke solidne tehničke karakteristike (Gavrić). Dakle sredine nemamo i na to još dodajmo slabu fizičku spremu.

Ja vas ne razumijem . Sredina terena je srce i mozak ekipe i igre . Pokazalo se prosle sezone . Ispustate jako bitno ono ISTRPITI mladog igraca . Ako se ispostavi da nisu imali potencijala , a neko ih uporno gurao onda nije do tih mladica . Sta su trebali reci "Ja necu da igram , nisam kvalitet". ISTRPITI znaci da mladi igraci uce od iskusnijih i kvalitetnijih . No Mustafic i Djokanovic su trebali uciti jedan od drugog ili od Velkoskog(blago receno van forme) ili kvalitetnog , ali poluspremnog Gavrica . Onaj ko bude psovao i zvizdao ovim mladicima grijesi , zato sto se oni ne mogu samoinicijativno staviti u tim .

BordoSarajevo
Kontakt:

Post Postao/la BordoSarajevo » 22 sep 2019, 20:03

Samozdravlje je napisao/la:Ja kao simpatizer FKS mogu imati pogresno misljenje , sto vazi i za Vas navijace , medjutim uposlenici kluba koji imaju primanja 3x veca od hirurga i profesora nemaju pravo na gresku . Mislim na Husrefa , Hadziju , Sabrinu , ako je vjerovati tmOremus,Stanojevic,Gavric,Serbecic i Lazic(nosioci igre) imaju ugovor do 30.06.2020 g . Znajuci tezine povreda i neizvjesnost produzenja ugovora moralo se reagovati . To sto ja podrzavam Akademiju , je stvar emocije . Zasto ? Zato sto ce Mujakic , Pidro i Kovacevic dok su zivi pamtiti DK . Crepulja je vec zaboravio 3:0 na Grbavici , Mujakic to vjerovatno i sada sanja . Ja sam simpatizer kluba i mene vodi emocija , a ne materijalni interes. Uvijek cu vjerovati da je Akademija ispravan put , ali ne mogu oni nositi igru u prvoj sezoni . Cimirot je uz Jajala stasao . Mustafic i Djokanovic (nek strucni odluce da li su potencijal, ako nisu lijepo se pozdraviti) ne mogu stasati uz Velkoskog(kao zad. veznog) ili Milanovica(nazalost pogubljen). Mozda ja ne znam nesto sto znaju ove 3 najodgovornije persone . To sto cu na forumu uvijek podrzavati Akademce(makar mislio i na Mustafica,Kurdica , Sabanovica i Djokanovica)i to moje PISKARANJE nece ove mlade igrace svrstati u ekipu . Beli Hadzija i Husref citaju sta piskara @Samozdravlje . Hvala Bogu i ne replicirate mi . Pozdravljam Vas i ja sam ko otrovan i pusim (a skoro bio prestati). Yebiga . :thumbup:

Bez Crepulje i ostalih koji su već zaboravili duplu krunu kako kažeš ne možeš istu ni osvojiti.
Sa akademcima, džaba što bi duplu kako kažeš do kraja zivota sanjali, ne mozemo osvojiti ako istih bude više od 2-3 u prvih 11.
Bolje bit prvi sa onim koje boli k. za klub, grubo rečeno, nego treći sa onim koji će ginut.

To drugo boldirano je tačno, to i pričam cijelo vrijeme. A ti uporno pisao i stavljao 12 akademaca u prvih 11, pa uparivo Kurdića i Mustafića, pa Šabanovića, Salčina.. sa njima bi se borili za opstanak, al eto nadam se da su stvari sada jasnije.

Treba se bolje raditi u akademiji, stvorila se slika da samo naši akademci vrijede i da oni jedini znaju. Poletili su svi, pa se sada dosta lošije radi nego prije.
Eto preporucujem ti da pogledas drugo pol. utakmice Mladost DK - Zrinjski, prije par kola, neko djete od 16-17 godina u Mladosti prebacuje kroz noge Jakovljeviću, u duelima ga uzima a ostali se odbijaju od njeg. Pojma nemam ko je, nisam zapamtio ime.

Sta bi tek za njega pisali, ako Đokanovića trazi Sampdoria, ovaj da je nas, povezivali bi ga sa PSGom.

Akademci dobijaju vise minuta nego sto trebaju.
Da su dobri momci - jesu, da su talenti - jesu. Ali samo dozirat minute.
FK Sarajevo

Laznjak
Kontakt:

Post Postao/la Laznjak » 22 sep 2019, 20:06

Evo uze i partizan zvezdu.
Uzeo hajduk dinama.
Uzeo zeljo nas.
Sve ovi manji dobise vece. Nema iskoraka nikome

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.