FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

simidobar
Kontakt:

PostPostao/la simidobar » 23 sep 2019, 03:41

Pitar6785 WroteColonMi imamo mnogo vece prohtjeve nego sto smo u mogucnosti ispunit.

Al kad sve saberes oduzmes imamo mnogo vise nego sto bi trebali imat. Od 15 kola i 6 u kupu prosle godine prosjek po utakmici 2000 ljudi nek je karta 15 km u prosjeku 300 k km minus 146 k km kazni pa vi vidite sta nam ostaje. 58 k km nam moja tv uplati za tv prava za godinu dana.

Neko je napisao da husref ima 11000 km platu mjeseno sto znaci 132000 km godisnje, takode to govori da igraci imaju od7 do 15 k km mjesecno 30 da je prosjek 10 k km to 300 k km mjesecno puta 12 to izade 3.6 m km. Plus akademija plus doktori pomocnici stadion i premije porezi to izade preko 6 m km.

Kako mi da zaradimo 6 m km nikako mi u prosjeku nagulimo na 4-5 m km maksimalno sto znaci da Tan Nam moraju svake godine 1-2 m km u pumpavat.

Kako da 2000 ljudi po utakmici donese 156 k km (okolnosti dopla kruna karan seljo 0;3 karana listica 0:3) igra ubijala i onda ljudi kazu mi donosimo 156k km al trazimo od ovih da u pumpavaju 5-6 m km godisnje.

Trazimo trenere u rangu prosiv neckija igrace ko sven susic kodre i slicne da vode akademije. Niko normalan na prosjek 2000 na duploj kruni nece ulozit te pare, posebno ne u drzavi gdje se trazi stela kad hoces da pisas u gradskom wc..

Fala tanu i vjernamcu sto ista ulazu.

Sto se tice igre HUSREF je kriv jer igraci ne trce

Sve je to super al za mene nije prohtjev kad trazim da se bore i da one izjave "silno je neko motivisan" ostavi kod kuce, boli me prvo ku*ac kakav je ko, jel motivisan il nije... Ja pratim, volim, navijam za FK Sarajevo i uopste necu da slusam tu kuknjavu i gledam vucaranje po terenu..

Ovi rezervni igraci izgleda Boga mole da dozivotno ostanu medju rezervama, ovo sto pokazuju je sramotno..

Pobjesnili izgleda svi od velikih plata, opustili se ko na kaucu..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 23 sep 2019, 06:28

Pricas jedno, onda sebe demantujes. Ja ti govorim da trenutno nemamo ekipu, ti pricas kako Sabanovic ne valja. Pa ne valja ni Mustafic, on nas zavali i u derbiju i juce. Pa ne valja ni Sisic, Milanovic nas juce zavali. Pricam da trenutno nemamo ekipu. Daj boze da je Husref problem, jedini. Evo Susic slobodan, neka dodje on. Samo sumnjam da ce i jedan, ozbiljan trener doci u BiH da radi.[/quote]

Ma gdje brate sam sebe demantujem? Pricam vec mjesec istu pricu a to je da je glavni uzrok ovoga lose pripreme, onaj ko je otjero Jeleskovica i radio na svoju ruku uz pomoc Šarica jest najodgovorniji za to sto ti ekipa na skrge dise, sto imas igraca povrijedjenih ko svi ostali timovi zajedno a ta osoba je Husref

Mustafic i Sabanovic da se gleda kvalitet vec nakon derbija bi zavrsili sa igrom na FKS, ima dovoljno klubova i za ovakve igrace, kod nas se vec 3 sezone guraju nista pokazali nisu i nece, daj nekom drugom priliku
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Lecler
Kontakt:

PostPostao/la Lecler » 23 sep 2019, 06:48

Kako bi nama legao Igor Biščan kao budali šamar! #samokažem
ISTINA ZA VEDRANA!

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 23 sep 2019, 07:25

Svi na Koševo u srijedu!!!
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

NorthN01
Kontakt:

PostPostao/la NorthN01 » 23 sep 2019, 08:15

MortemHz WroteColonSvi na Koševo u srijedu!!!

Jasta ce burazeru, evo sve lete .. ako nas bude 2000 da se nabijemo nogom u guzicu .. kaki mi ..sve znalci i analiticari i navijaci, al sve preko foruma .. najavljivali nake invazije picke materine 150ljudi u tuzli .. pusti Boga ti

AngelDiMaria
Kontakt:

PostPostao/la AngelDiMaria » 23 sep 2019, 08:21

Sprema se Stanoje, srema...

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 23 sep 2019, 08:28

NorthN01 WroteColon

Jasta ce burazeru, evo sve lete .. ako nas bude 2000 da se nabijemo nogom u guzicu .. kaki mi ..sve znalci i analiticari i navijaci, al sve preko foruma .. najavljivali nake invazije picke materine 150ljudi u tuzli .. pusti Boga ti

Doci cemo mi bolesnici max 2000 sto kazes i to je to sada do kraja polusezone. Dolazilo bi jos toliko i vise da su rezultati bolji i da imamo igru, jer tamam raja krene dolaziti oni naprave hladan tus, nece da gledaju kako se najbolje organizovani klub, sa najboljim platama igraca, aktuelni osvajac duple krune muci i dobija po usima, biva nadigran od ekipa koje su nastale prije 2 godine, nekakvih zaseoka, kako se blamira u derbiju itd.
Sarajevo ljubavi moja

NorthN01
Kontakt:

PostPostao/la NorthN01 » 23 sep 2019, 08:32

zagorski WroteColon
NorthN01 WroteColon

Doci cemo mi bolesnici max 2000 sto kazes i to je to sada do kraja polusezone. Dolazilo bi jos toliko i vise da su rezultati bolji i da imamo igru, jer tamam raja krene dolaziti oni naprave hladan tus, nece da gledaju kako se najbolje organizovani klub, sa najboljim platama igraca, aktuelni osvajac duple krune muci i dobija po usima, biva nadigran od ekipa koje su nastale prije 2 godine, nekakvih zaseoka, kako se blamira u derbiju itd.

Ma nabijem ja takve rezultat navijace na rinaKu .. a uostalom i prosle godine kad smo derali guzove prosjek nam je smjesan bio tako da je to vise smijesno postalo .. izgovori lose igramo, lose vrijeme , los termin, lose ovo ono, los husref ..ma pun mi je **** tog pitarluka vise .. i neka ans je samo 2 do 3 milje ovi rezultat **** nam i ne trebaju **** im celtic majke svima

PovratakPaprike
Kontakt:

PostPostao/la PovratakPaprike » 23 sep 2019, 08:38

Šta je sa Zlatanom Nalićem btw? Što mislite kako bi se on snašao kao trener Sarajeva?

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 23 sep 2019, 08:42

Ja i dalje tvrdim da je 70% raje odustalo od koseva zbog uzasnog stadiona... ko je jednom bio kad je kisa, zna o cemu pricam ... odmah bolovanje
Trešnjevka!

NorthN01
Kontakt:

PostPostao/la NorthN01 » 23 sep 2019, 08:57

Pantelija WroteColonJa i dalje tvrdim da je 70% raje odustalo od koseva zbog uzasnog stadiona... ko je jednom bio kad je kisa, zna o cemu pricam ... odmah bolovanje

Ma i ta je prica postala smaracka..bili smo svi, ne jednom nego vise puta po uraganu, pljusku pa opet eo zivi zdravi nikom nista .. Nedelja, sunce, 19:00sati nas dodje 3.500 .. o cemu pricamo

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 23 sep 2019, 09:02

Stroj1946 WroteColonBoli me kar'na kolko ce doci i ko ce doci, znam samo da smo u khurcu velikom.... Bosnjakluk proradio, uzela se dupla sad se moze prst u uho staviti, nema potrebe da se radi bolje, jace i vise plus jos proradila bahatost mijesana sa ljenoscu..... Yebem im u upravi djecu mrtvu u tabuutima i pomrle u porodicama, Husrefu isto kao i igracima!!!!!

Isto misljenje dijelim, niko se ni nasekiro nije zbog derbija i ovog, ubjedjen sam da ce nam uskoro pocet serbirat price kako je i evropa uspjeh i slicna sranja, i svaki put poslije **** titule raspad sistema
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Historicar
Kontakt:

PostPostao/la Historicar » 23 sep 2019, 09:03

Opet su počeli da na zvaničnoj fb stranici blokiraju raju, kao u crno vrijeme Tarika Trbića.

Lecler
Kontakt:

PostPostao/la Lecler » 23 sep 2019, 09:12

Historicar WroteColonOpet su počeli da na zvaničnoj fb stranici blokiraju raju, kao u crno vrijeme Tarika Trbića.

Treba opet slomit nekog
ISTINA ZA VEDRANA!

skoJaa
Kontakt:

PostPostao/la skoJaa » 23 sep 2019, 09:23

Historicar WroteColonOpet su počeli da na zvaničnoj fb stranici blokiraju raju, kao u crno vrijeme Tarika Trbića.

I treba, kakve gluposti raja pise, ono nije normalno.

ado-hz
Kontakt:

PostPostao/la ado-hz » 23 sep 2019, 09:30

NorthN01 WroteColon
Pantelija WroteColonJa i dalje tvrdim da je 70% raje odustalo od koseva zbog uzasnog stadiona... ko je jednom bio kad je kisa, zna o cemu pricam ... odmah bolovanje

Ma i ta je prica postala smaracka..bili smo svi, ne jednom nego vise puta po uraganu, pljusku pa opet eo zivi zdravi nikom nista .. Nedelja, sunce, 19:00sati nas dodje 3.500 .. o cemu pricamo

Pa nismo bas svi zdravi. Ja sam 2006 na derbiju pokisao kao mis.
90min kisa padala, pjeske kuci 45min po kisi.
Za 2 dana jaka nahlada...upala slijepog crijeva i pukne mi slijepo crijevo. Jedva zivu glavu izvukao, sadaka me neka spasila. Tako da babo moj da mi igra kad kisa pada i kad je minus ne bih otisao na utakmicu.
Vise ja volim sebe nego Sarajevo ipak.
Nece nikome doci u bolnicu igraci da ga obidju kad nesto fasuje.
Od 1994 Sarajevo-Unprofor...pa 1995 Sarajevo-Zeljo 5:0 idem i najebem 2006...dosta od mene.

NorthN01
Kontakt:

PostPostao/la NorthN01 » 23 sep 2019, 09:36

ado-hz WroteColon
NorthN01 WroteColon

Pa nismo bas svi zdravi. Ja sam 2006 na derbiju pokisao kao mis.
90min kisa padala, pjeske kuci 45min po kisi.
Za 2 dana jaka nahlada...upala slijepog crijeva i pukne mi slijepo crijevo. Jedva zivu glavu izvukao, sadaka me neka spasila. Tako da babo moj da mi igra kad kisa pada i kad je minus ne bih otisao na utakmicu.
Vise ja volim sebe nego Sarajevo ipak.
Nece nikome doci u bolnicu igraci da ga obidju kad nesto fasuje.
Od 1994 Sarajevo-Unprofor...pa 1995 Sarajevo-Zeljo 5:0 idem i najebem 2006...dosta od mene.

Ma brate razumijem ja tebe sve.. ne radi se ni o tome .. evo zadnjih mjesec dva extra vrijeme pa dje su nam ljudi? Osvajaca duple krune prati u prosjeku nekih 2500 3000 .. a protiv celtica JAKA KISA pada al opet 30.000 ljudi..znaci nije do kise nego do mentaliteta luzerskog

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 23 sep 2019, 09:52

Ja ti kazem, ljude nesto uvijek privuce, nekad igra, nekad desavanja oko kluba, nekad ....
Da se ne lazemo, nasa igra ove sezone je prava sikterusa, amosfera negativna jos od potpisa husrefa i sve one hajke, belaja u zenici itd.
Ponavljam, vidjet cete razliku kad bude stadion, koja je razlika u cifri. I moj jaran je prosle godine fasovo upalu pluca i od tad bira tekme... jbg.
Pada kisa a.pod nogama potok tece. I to je i ok dok je vani 30 ...25... al kad je vani 15 stepeni a ti mokar e tu si najebo
Trešnjevka!

TETRAPAK
Kontakt:

PostPostao/la TETRAPAK » 23 sep 2019, 10:18

Nismo se pomakli metra od 2014 godine, a dva milijardera u klubu. Cudi me fakat da nas ne drma euforija.

robertkosar
Kontakt:

PostPostao/la robertkosar » 23 sep 2019, 10:25

Treba ovoj karikaturi od covjeka i ublehi od trenera pod hitno dati otkaz ako zelimo da klub ide napred, Dovesti Marinovica na duge staze i eto titula i grupne faze u evropi :kafa:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Lecler i 11 gostiju.