FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz,hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%

Ukupno glasova: 216

ledesma
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 28 okt 2019, 09:12

De ba serete vise za to dođi na tekmu, dođem ja pa vidim qrac od zalaganja, umjesto da napredujemo, jer su tu na okupu svi 2 sezonu, mi jos gori grob te yebo, mrtva sloboda nas išiba, ma smiješno Allaham'.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Evander
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 28 okt 2019, 09:17

Mi smo prvi samo iz jednog razloga, jer su ostaliji losiji od nas, sto iskreno ne znam ni kako im uspjeva.
Dok pojedini budu zadovoljni cinjenicom da smo najmanje losi, a ne najbolji, imat cemo ovo sto imamo.
I ovih 2000 sto dolazi na utakmice, previse je u odnosu sta dobijamo zauzvrat.
Ja se nasikiram i iznerviram svaki put kad odem na utakmicu.
Sto to meni vise treba?

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 28 okt 2019, 09:29

Kakva suplja je prebacivanje loptice na to dal neko ide na tekme i sl.
Sta bi, medalju mozda? Odlikovanje?
Husref ima srece da ima najbolju ekipu u ligi, najbolje individualce, ima najbolje okruzenje, najplacenije igrace i sam je najplaceniji. I samo zatto je prvi, mi igre nemamo, nema se sta vidjeti na terenu, uzasno djelujemo na terenu, od nas organizovanije igraju i meljo i zrinjski, a i jos par ekipa. Dvije utakmice nismo uzeli dobrom igrom vec sve na guzove i individualni kvalitet... husrefu zadrze evo trecu sezonu skoro istu ekipu i umjesto da dobijes masinu za mljevenje mesa, dobijes uzas na terenu.

I uvijek isto forsira, isti igraci ista formacija, iste pozicije... a ocekuje drugi rezultat...naravno ficiska sprema je na nivou kantonalca, iako je imao dvije tri pauze od 15 dana da ih spremi. I nista
EDIN DZEKO!!!

Historicar
Kontakt:

Post Postao/la Historicar » 28 okt 2019, 10:01

Pantelija je napisao/la:Kakva suplja je prebacivanje loptice na to dal neko ide na tekme i sl.
Sta bi, medalju mozda? Odlikovanje?
Husref ima srece da ima najbolju ekipu u ligi, najbolje individualce, ima najbolje okruzenje, najplacenije igrace i sam je najplaceniji. I samo zatto je prvi, mi igre nemamo, nema se sta vidjeti na terenu, uzasno djelujemo na terenu, od nas organizovanije igraju i meljo i zrinjski, a i jos par ekipa. Dvije utakmice nismo uzeli dobrom igrom vec sve na guzove i individualni kvalitet... husrefu zadrze evo trecu sezonu skoro istu ekipu i umjesto da dobijes masinu za mljevenje mesa, dobijes uzas na terenu.

I uvijek isto forsira, isti igraci ista formacija, iste pozicije... a ocekuje drugi rezultat...naravno ficiska sprema je na nivou kantonalca, iako je imao dvije tri pauze od 15 dana da ih spremi. I nista

Mašinu za mljevenje mesa bi dobio sa boljim trenerom.Husref sigurno ne spada u kategoriju top trenera.Da je iole dobar trener, našao bi angažman negdje vani, on mrdnuo nije iz ove lige.

admin
Site Admin
Kontakt:

Post Postao/la admin » 28 okt 2019, 10:02

Dobro jutro. Zamolit cu vas da interne prepirke pune vrijedjanja prebacite na pp. Ili mozda i da razmjenite brojeve od mobilnih aparata pa na viber i do mile volje. Hvala!

fks74
Kontakt:

Post Postao/la fks74 » 28 okt 2019, 10:05

Nabijem ja sve ove, nazovi navijace. Niko ne spominje, penal koji nije dosudjen kod rezultata 0-1. Samo znate sr.ti, po forumima. :puke:

fks74
Kontakt:

Post Postao/la fks74 » 28 okt 2019, 10:08

SarajevoJeBordo je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Djeco previse gledate evropske utakmice. Daleko smo mi od Evrope i nikada je necemo stici. Budite zadovoljni, prvi smo( kako nije ni vazno) Mora se sve sagledati i na kraju doci do zakljucka. Drzava je u qrcu, to je najveci problem i nas i drugih klubova i spotra uopste. Cao, smarate previse. :rol: :wave:

O kakvoj Evropi pricas bolan? Danas smo igrali protiv ekipe koja je jednom nogom u grobu, igraci bez plata, koji odbijaju trenirati po 15 dana. Za vlastiti neuspjeh nam je uvijek neko drugi kriv. Sta kontas da bi bilo u uredjenoj drzavi? Da se ne bi posvetio sebi, a imao uspjeh?

Jeste ali to nije ista ekipa , kada igra protiv nas.

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 28 okt 2019, 10:19

Opravdanje za lose igre su to sto nas nema 10k na tribinama :lol:

S obzirom da dijete govori takve stvari, ne bih da previse komentarisem ovu glupost.

Nas ima previse kako igramo, trenutno. Losa igra, nema trke, nema zalaganja, svaki nas gol je neki vid individualnog kvaliteta. Zbog cega nema igre koju smo pokazivali jedan dio prosle godine, nzm... Igraci su nam tromi, umorni, nikakvi... Jedna ekipa koja je na kiflama poslijednjih 5 mjeseci e pretrci, jos govore da se igralo malo duze da bi nam dali gol, alooo?
Nije to samo jednu utakmicu pa da covjek moze preci preko toga, vec to traje od pocetka lige. Sto znaci da nije samo do igraca, vec i do trenera...
Sad ce nam doci kamuflirani i reci kako nas je utakmica protiv Celtica toliko umorila da moramo cekati zimu kako bi se igraci oporavili :lol:

Evander
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 28 okt 2019, 10:23

fks74 je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Djeco previse gledate evropske utakmice. Daleko smo mi od Evrope i nikada je necemo stici. Budite zadovoljni, prvi smo( kako nije ni vazno) Mora se sve sagledati i na kraju doci do zakljucka. Drzava je u qrcu, to je najveci problem i nas i drugih klubova i spotra uopste. Cao, smarate previse. :rol: :wave:

O kakvoj Evropi pricas bolan? Danas smo igrali protiv ekipe koja je jednom nogom u grobu, igraci bez plata, koji odbijaju trenirati po 15 dana. Za vlastiti neuspjeh nam je uvijek neko drugi kriv. Sta kontas da bi bilo u uredjenoj drzavi? Da se ne bi posvetio sebi, a imao uspjeh?

Jeste ali to nije ista ekipa , kada igra protiv nas.

Sta znaci nije ista ekipa?
Koliko znam, ono juce su bili isti ti igraci, koji ne primaju platu, ne treniraju redovno...
Kao borili se vise?
Pa sto se nasi ne bore vise? Ko je krivac? Jesu igraci Slobode krivi sto oni trce, a nasi ne trce i nemaju volju i zelju?
Na osvnovu igre juce, sta mozemo zakljuciti, koji igraci ne primaju platu i ne treniraju redovno?

HeraklitMracni
Kontakt:

Post Postao/la HeraklitMracni » 28 okt 2019, 10:29

Zrinski kuci dobili smo aj recimo na srecu al niko nije zamjerio.... 1:0
Celik u gostima smo dominirali i trebali pobijedit...0:0
Sloboda jedino nadigrana na kosevu 3:0
Radnik jedva nekako , bez igre i al 3 boda su tu ... 2:1
Velez opet nas sreca pogledala i tu smo se nekako provukli 2:1
Siroki u gostima drugo poluvrijeme visio gol al sreca opet nas saveznik 0:0
Zeljo u gostima , jedna od najsramotniji utakmica FK Sarajeva 5:2
Zvijezda ni ovdje nije bilo neke igre al pobijedi se ne gleda u zube 2:0
Tuzla jaci protivnik i odmah poraz , losa igra 2:1
Borac kuci , ovdje da je kiks bio Husref bi bio bivsi al sreca pogledala po ko zna koji put ... 1:0
Mladost u gostima ovdje samo Budala nije ocekivao Bodove .... 0:3
Zrinski u gostima dobro smo se branili 0:0
Celik sreca nas je i ovdje pratila , Zenicani dobise crveni i ostalo je lakse bilo 2:0
Sloboda opet malo jace i tvrdje gostovanje i naravno bez pobijede 1:1

Mislim da je Musemic imao srece pogotovo ispadanje iz kupa niko mu nije zamjerio jer je onaj belaj bacio u drugi plan ispadanje ...

belosevic28
Kontakt:

Post Postao/la belosevic28 » 28 okt 2019, 10:48

Ja se izvinjavam za kritike nisam znao da nam fali pola ekipe. Valjda na streamu to ne pise. Selam.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Stroj1946
Kontakt:

Post Postao/la Stroj1946 » 28 okt 2019, 10:59

Slobodi se ne smije uzeti ništa za zlo, momci su se borili i izborili, svaka im čast. Igrali su sa 101% i koliko je u njihovim mogućnostima. Primali oni platu ili ne primali, ljudi su igrali i ne bi se trebalo bahato omalovažavati neko samo zato što su u problemima kakvim jesu. Odbije se svaki put od glavu, kao nama. Jučer je Husref izgubio 2 boda i da se serbez odvojimo na +4, ali mentalitet papanski njegov i bahati nas po ko zna koji put ošamari i vrati nas 2 koraka nazad. Momci igraju loše i nisu u formi kako igračkoj tako i fizičkoj. Igramo loše, nepovezano, na mišiće, na silu. Razumljivo je da nemamo igrače koji znaju igrati sad specijalno, al fazon je što nema ama baš nikakve igre. Ništa. Za takve stvari je zadužena struka. Problemi su ovdje druge prirode.

Sudijske odluke variraju, kako u jednom kolu za nas sudija ne svira penal, u drugoj tekmi crveni karton dodijeljuje protivničkoj ekipi i daje nama prednost. Pa opet ne sudi penal, pa u slijedećoj ne svira nama čist ofsajd. Tako u nedogled. To nije do nas, to je do saveza.

Ne valja atmosfera u ekipi i to se vidi već duži period, samo se ne priča toliko, a Husref malo pomalo počinje nervirat i onu običnu raju. Lako je napast igrače, al na kraju krajeva ne selektiraju igrači sami sebe, nego struka. Pa sa Istoka vidi onaj najveći neznalac da Milanović i Letić ne mogu igrati skupa na istoj strani, jer obojica veze blage nemaju i teške su fule. 14 kolo, od Letića sam vidio 3 centaršuta i 2 klizeća, a Milanović dan danas vraća loptu stoperima, jer lik nema muda da probije po lijevoj strani.
Boja fesa, boja dresa
Osnovala Partija, podržala Čaršija 1946

Prva Liga Jugoslavije - ★★
Premijer Liga BiH - ★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★
Kup Šampiona: 1/8 finale 1967/1968
Kup UEFA: 1/8 finale 1982/83

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 28 okt 2019, 11:17

HeraklitMracni je napisao/la:Zrinski kuci dobili smo aj recimo na srecu al niko nije zamjerio.... 1:0
Celik u gostima smo dominirali i trebali pobijedit...0:0
Sloboda jedino nadigrana na kosevu 3:0
Radnik jedva nekako , bez igre i al 3 boda su tu ... 2:1
Velez opet nas sreca pogledala i tu smo se nekako provukli 2:1
Siroki u gostima drugo poluvrijeme visio gol al sreca opet nas saveznik 0:0
Zeljo u gostima , jedna od najsramotniji utakmica FK Sarajeva 5:2
Zvijezda ni ovdje nije bilo neke igre al pobijedi se ne gleda u zube 2:0
Tuzla jaci protivnik i odmah poraz , losa igra 2:1
Borac kuci , ovdje da je kiks bio Husref bi bio bivsi al sreca pogledala po ko zna koji put ... 1:0
Mladost u gostima ovdje samo Budala nije ocekivao Bodove .... 0:3
Zrinski u gostima dobro smo se branili 0:0
Celik sreca nas je i ovdje pratila , Zenicani dobise crveni i ostalo je lakse bilo 2:0
Sloboda opet malo jace i tvrdje gostovanje i naravno bez pobijede 1:1

Mislim da je Musemic imao srece pogotovo ispadanje iz kupa niko mu nije zamjerio jer je onaj belaj bacio u drugi plan ispadanje ...

Sve je tako, sem gore boldirane utakmice.
Mi njih jesmo dobili sa tri razlike, ali kad se pogleda kakva je utakmica bila i koliko je Sloboda sansi imala i nije bas lagana pobjeda bila..

Po meni, jedini problem koji me ne cini mnogo optimisticnim jeste nasa trka, mi uopste ne trcimo a glavni preduslov dobre igre je trka, agresivnost i zelja da uzmes loptu...
Ne mogu navijaci biti krivi sto nema zalaganja.

Inijesta
Kontakt:

Post Postao/la Inijesta » 28 okt 2019, 11:20

Ova ekipa je uzasno nespremna i takva je od prvog kola , tu se vracamo na primarni problem a to je ko je otjero Jeleskovica i zbog cega se nije doveo drugi kondicioni nego su ekipu spremali Husref I Šaric( te price ostavio im plan i program jeleskovic pricajte nekom drugom)

Nasa ekipa da je spremna 50% ko prosle sezone mi bi jucer slobodi zabili 2-3 gola samo na tu fizicku spremu, ovako nisi u stanju da napravis presing 5 yebenih minuta ekipi koja je na skrgama
Ja ocekujem parnju sve do kraja polusezone, koliko ce mo bodova osvojiti zavisi samo od srece, individualnog kvaliteta pojedinaca i voljnog momenta( ako bude onakav ko u tuzli nek nam je Bog na pomoci)
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

zagorski
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 28 okt 2019, 11:21

Ja se bojim sada samo ove teske serije, ubice i kmeljo na kosevu, radnik i velez u gostima, da bas ne dozivimo reultatski debakl u seriji jer nasa igra prosto priziva kiks i to serijski. To ako se desi odosmo na neko 4.,5. mjesto, sjebe se atmosfera, nezadovoljstvo navijaca i odose kola nizbrdo, a Bgm malo nam fali da se to desi. I onda ce biti kasno za bilo kakvu reakciju. Uprava ocigledno nije sposobna da se nosi sa problemima, nemaju adekvatnu alternativu Husrefu to je najbolje pokazala ona drama ljetos oko ugovora kada su podlegli 'pritisku navijaca', a u stvari nisu imali nikakvu alternativu. A Husref je svoj zenit davno dosegao, on sada samo moze ici dole, nista on vise ne moze i ne zna uciniti da digne ekipu, da proigraju, samo je pitanje momenta kada cemo otici u krizu i rezultatsku dubiozu sto ce i njega vjerovatno udaljiti sa klupe, a onda slijede vec videna ad hoc rjesenja.
Safet Sušić-najbolji bh fudbaler svih vremena!

HeraklitMracni
Kontakt:

Post Postao/la HeraklitMracni » 28 okt 2019, 11:57

NAM :thumbup:

ledesma
Kontakt:

Post Postao/la ledesma » 28 okt 2019, 11:58

Tek sad skonta ko je zapravo nas vlasnik, pa iza nas stoji ekonomija Vijetnama(i to ne mala) grob te yebo, a mi se mucimo sa slobodom.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Historicar
Kontakt:

Post Postao/la Historicar » 28 okt 2019, 12:00

Kako li su ove silne ženturače ušle u administraciju, preko kreveta (jadan onaj ko ih je karao, briferom ih ne bi dotakao), stranačkom linijom, familijarnom linijom ili su lezbejke kao Sabrina, pa preko nje došle ??

Beton
Kontakt:

Post Postao/la Beton » 28 okt 2019, 12:02

ledesma je napisao/la:Tek sad skonta ko je zapravo nas vlasnik, pa iza nas stoji ekonomija Vijetnama(i to ne mala) grob te yebo, a mi se mucimo sa slobodom.

Kao da bi ti imao morala sa samo 11 milja mjesečno naguziti jednu Slobodu kao naš Husref što voli Sarajevo više nego sebe.

ledesma
Kontakt:

Post Postao/la ledesma » 28 okt 2019, 12:05

Beton je napisao/la:
ledesma je napisao/la:Tek sad skonta ko je zapravo nas vlasnik, pa iza nas stoji ekonomija Vijetnama(i to ne mala) grob te yebo, a mi se mucimo sa slobodom.

Kao da bi ti imao morala sa samo 11 milja mjesečno naguziti jednu Slobodu kao naš Husref što voli Sarajevo više nego sebe.

Ja bi prije reko to za igrace, nego za Husrefa. Kad im psuje majke vama ne valja, kad sjedi na klupi vama ne valja. Mozda bi vam valjo kad bi vam žene poje.bo, pa ne bi lijecile frustraciju na vas a vi na Husrefa.

Zamjeram mu jucer tekmu kad se ko pi.cke povuko.mrtvoj slobodi i dao im da razvijuu muda na terenu, al ga ne bi zbog toga otjero, sad nek uveze 4 poraza i onda moze ici. Al nađite zamjenu da vam paše.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 46 gostiju.