FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 10 okt 2019, 13:44

Pa koji je to bolji od njega da ga sad stavis da igra ne kontam...Sabanovic,Hodzic ma hajte molim Vas Saban na derbiju nije znao koju pozicija igra.A o Hodzicu i potezima u Ljubuskom ne treba trošiti rijeci i oni su sad kao bolji od Hebibovica.Treba im dati vise sanse i onda da molimo Boga da se Heba vrati.Eto imace sad prilike.DaBogda me demantovali 100 puta.
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 10 okt 2019, 13:47

mma_hz WroteColonPa koji je to bolji od njega da ga sad stavis da igra ne kontam...Sabanovic,Hodzic ma hajte molim Vas Saban na derbiju nije znao koju pozicija igra.A o Hodzicu i potezima u Ljubuskom ne treba trošiti rijeci i oni su sad kao bolji od Hebibovica.Treba im dati vise sanse i onda da molimo Boga da se Heba vrati.Eto imace sad prilike.DaBogda me demantovali 100 puta.

Da uzmes Hodzica i Sabanovica i od njih dvojice da napravis 1 beka, opet ne bi bolji od Hebiba bio. Al to su ti ljudi koji kad nekog hoce blatit, da je golman, rekli bi los je, jer nije dao nijedan gol i tako to...
1946~

Lecler
Kontakt:

PostPostao/la Lecler » 10 okt 2019, 13:54

Nije Hebib realno neka zvjerka ali nije ni loš za naše lige.
ISTINA ZA VEDRANA!

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 10 okt 2019, 13:54

Pa najbolje bi bilo dovest pravog desnog beka. Budimo realni, kad se svi igrači vrate u pogon i na prirodne pozicije, Hebib i Milanović su najslabiji u toj konkurenciji (računam da je Tataru najbolja pozicija lijevo krilo). Kad bi se dovelo jače desno krilo (ljevak), i pravi desni bek, to bi bila perverzija. A ekipa kojoj na klupi sjede Gavrić, Hebib, Handžić, Milanović... plus ovi juniori kojim bi se dozirale minute, konačno bismo imali takvu širinu u ekipi da nam je besqrac i ako se neko povrijedi.
Vrhunsko desno krilo, dobar bek, još jedan napadač. Riješit se Guzine, Dupovca, Hodžića, Mustafića i Šabana na posudbe, možda dovest i back-up štopera, da ne ostajemo samo sa Kurdićem na klupi, i to bi bio savršen prelazni rok, titula ne bi smjela doći u pitanje.

Pusti snovi...
Sarajevo, ljubavi moja!

"Što manje, dijete, znaš, to si manje nesretan!"

Sabinho
Kontakt:

PostPostao/la Sabinho » 10 okt 2019, 13:55

ThrillerHz WroteColonSve ti je jasno kakvi ljudi pisu ovde, kad im je Hebib najgori igrac fks :wave:

Ma ni ja ga isto ne gotivim ali cinjenice i statistika mu idu u prilog. Covjek odradjuje prilicno dobar posao.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 10 okt 2019, 13:59

skoroalen WroteColonPa najbolje bi bilo dovest pravog desnog beka. Budimo realni, kad se svi igrači vrate u pogon i na prirodne pozicije, Hebib i Milanović su najslabiji u toj konkurenciji (računam da je Tataru najbolja pozicija lijevo krilo). Kad bi se dovelo jače desno krilo (ljevak), i pravi desni bek, to bi bila perverzija. A ekipa kojoj na klupi sjede Gavrić, Hebib, Handžić, Milanović... plus ovi juniori kojim bi se dozirale minute, konačno bismo imali takvu širinu u ekipi da nam je besqrac i ako se neko povrijedi.
Vrhunsko desno krilo, dobar bek, još jedan napadač. Riješit se Guzine, Dupovca, Hodžića, Mustafića i Šabana na posudbe, možda dovest i back-up štopera, da ne ostajemo samo sa Kurdićem na klupi, i to bi bio savršen prelazni rok, titula ne bi smjela doći u pitanje.

Pusti snovi...

Kurdic je pokazao da zna i mora dobijati cesce sansu.

:mrgreen:
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 10 okt 2019, 14:06

Sabinho WroteColon
ThrillerHz WroteColonSve ti je jasno kakvi ljudi pisu ovde, kad im je Hebib najgori igrac fks :wave:

Ma ni ja ga isto ne gotivim ali cinjenice i statistika mu idu u prilog. Covjek odradjuje prilicno dobar posao.

Upravo. Sve kad se sagleda ima vise pozitivnih, nego negativnih strana. Posebno kad igraju on i Tatar na istoj strani, sto npr mozemo uporediti sa lijevom stranim kako lose izgleda jer je Letic klasicni defanzivni bek i kad napadamo djeluje beskorisno.
1946~

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 10 okt 2019, 14:08

mma_hz WroteColonKurdic je pokazao da zna i mora dobijati cesce sansu.

:mrgreen:

:cry: :cry:
Sarajevo, ljubavi moja!

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 10 okt 2019, 14:20

Predlazem da narednih mjesec dana, svaki dan uzmemo po jednog igraca i dobro ga ocrnimo ili pozlatimo.. Pa da mozda i anketu napraviti da vidimo ko je najdrazi a ko ne igrac :D

AngelDiMaria
Kontakt:

PostPostao/la AngelDiMaria » 10 okt 2019, 14:23

Uredu evo uvjerili smo se, samo sljedeci put, kad primimo gol po njegovoj strani nemojte da bude serbedzic kriv ili sto hadzija nije doveo dmf. Ja ne blatim ja realno govorim. A te rasprave kako imaju likovi koji samo blate itd... To govore ovi koji kazu da kapiten treba da bude starter u svakoj. A jarane, svakom igracu se moze naci mana, nije bezgrijesan niko i ne vidim problem u tome kritikovati nekoga. Nisam emotivno vezan ni za jednog, ko skoro npr hahahaha

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 10 okt 2019, 14:40

Skoro je mozda cak i "fizički" vezan za jednog.
Izet Fazlinović je to najbolje objasnio " kad dva covjeka izadju iz jedne zene onda su braca, a kad udju :shhh: ".
Sta su onda? :hmmmmm:
Ne moze serbedzic nikako biti kriv moze samo serbecic :tralala:

Jel ovo bilo previse skoro? :hmmmmm:
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 10 okt 2019, 14:44

AngelDiMaria WroteColonUredu evo uvjerili smo se, samo sljedeci put, kad primimo gol po njegovoj strani nemojte da bude serbedzic kriv ili sto hadzija nije doveo dmf. Ja ne blatim ja realno govorim. A te rasprave kako imaju likovi koji samo blate itd... To govore ovi koji kazu da kapiten treba da bude starter u svakoj. A jarane, svakom igracu se moze naci mana, nije bezgrijesan niko i ne vidim problem u tome kritikovati nekoga. Nisam emotivno vezan ni za jednog, ko skoro npr hahahaha

Pa po pravilima fudbala medju 11 igraca jedan mora biti kapiten. Ne znam kako si mislio da igramo bez kapitena?
1946~

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 10 okt 2019, 14:47

mma_hz WroteColonSkoro je mozda cak i "fizički" vezan za jednog.
Izet Fazlinović je to najbolje objasnio " kad dva covjeka izadju iz jedne zene onda su braca, a kad udju :shhh: ".

Ma samo rokaj, izdrž'o je Stipe i gore. :rol: :rol:
Sarajevo, ljubavi moja!

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 10 okt 2019, 14:50

skoroalen WroteColon
mma_hz WroteColonSkoro je mozda cak i "fizički" vezan za jednog.

Ma samo rokaj, izdrž'o je Stipe i gore. :rol: :rol:

Pa sta ti onda Kurda dodje po ovoj teoriji?
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

sonpenn
Kontakt:

PostPostao/la sonpenn » 10 okt 2019, 14:51

Sarajevo ljubavi moja.

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 10 okt 2019, 14:59

sonpenn WroteColon

Kazu Mirko i Roberto Carlos imaju najjaci list na svijetu :kafa:

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 10 okt 2019, 15:06

[email protected] statistika 14 tekmi je sa malim sabanom na beku :) a ne bez hebiba, s tim da je bez hebiba bila svaka pobjeda, vrlo uvjerljiva. Ne kazem da je do njega, ali nesto ima.
Plus prica o sabanu , mo.ak je bio duplo bolji prosle sezone nego ove.... nesto je problem jal u glavi ili u saigracima il je ono bila eksplozija.

Statistika sa hebibom na beku je porazna cak i u sezoni kad smo dk osvojili..
Trešnjevka!

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 10 okt 2019, 15:11

Ja bi da mi Hebiba ugusimo jastukom na spavanju.
Ko je samnom?
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

VenamaHrabrih
Kontakt:

PostPostao/la VenamaHrabrih » 10 okt 2019, 15:21

Meni Heba isti Z. Vujovic (ko ga je gledao). Centarsut nula, sanse1/100, ali vazda moras ostaviti jednog da pazi na njega. Ne povrijeđuje se, ima kondicije, uradi sve sto mu se kaze, nije kobfliktan, a nije ni blesav kako fuzbalisti znaju biti. Dobar je, neka ga u naske, dok ne zavrsi karijeru.

AngelDiMaria
Kontakt:

PostPostao/la AngelDiMaria » 10 okt 2019, 15:35

Fizicki lici na albu hahaha

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.