FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

holyman
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 07 nov 2019, 21:45

Laznjak je napisao/la:
07 nov 2019, 19:57
Denchi je napisao/la:
07 nov 2019, 19:44
ja slike ahahahahahah
On, Nobel i ja 3 orka
A sta to fali nositeljima evropske vrijednosti. Uredna slika sa sajma knjige u NS.

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 07 nov 2019, 21:58

Stroj1946 je napisao/la:
07 nov 2019, 17:35
Ja još uvijek ne mogu da vjerujem, da ima još nekih koji traže pozitivne stvari kod Guzine i Milanovića, kad se vidi da su ti igrači teške fule. Još neka nadanja da će proigrati. Il zna ili ne zna. Ili može ili ne može. Nema tu čekanja. Ako nije psihički spreman da igra, onda nije za nas. U manjim sredinama može to proći jer nema nikakvih očekivanja. Pogotovo gdje su ova dva igrala. U Mladosti i Krupi. Nama trebaju igrači koji mogu podnijeti pritisak i znaju, imaju muda da igraju. Jednom je 27 drugom 25. Šta ih ima više čekati!? Pa nećemo ih do 30e čekati da proigraju.
Šta bolan ne možeš da vjeruješ, pa bolan ovdje postoje ljudi koji traže pozitivne stvari kod trenera.
"Ako već ne možete dobiti, onda je dobar i remi."

- Husref Musemić, bog, otac, kralj, šah, mat, babo igre zvana fudbal.

Benkara21
Kontakt:

Post Postao/la Benkara21 » 07 nov 2019, 23:34

SarajevoJeBordo je napisao/la:
07 nov 2019, 21:58
Stroj1946 je napisao/la:
Ja još uvijek ne mogu da vjerujem, da ima još nekih koji traže pozitivne stvari kod Guzine i Milanovića, kad se vidi da su ti igrači teške fule. Još neka nadanja da će proigrati. Il zna ili ne zna. Ili može ili ne može. Nema tu čekanja. Ako nije psihički spreman da igra, onda nije za nas. U manjim sredinama može to proći jer nema nikakvih očekivanja. Pogotovo gdje su ova dva igrala. U Mladosti i Krupi. Nama trebaju igrači koji mogu podnijeti pritisak i znaju, imaju muda da igraju. Jednom je 27 drugom 25. Šta ih ima više čekati!? Pa nećemo ih do 30e čekati da proigraju.
Šta bolan ne možeš da vjeruješ, pa bolan ovdje postoje ljudi koji traže pozitivne stvari kod trenera.
Dođi na termin SJB hebo te Husref vise, da bacimo malo
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. ❤️

ShofaII
Kontakt:

Post Postao/la ShofaII » 08 nov 2019, 00:21

Imam neku suhvu da cemo i ovaj prelazni rok biti uskraceni za neki kvalitet sto se tice dolazaka.
Nekako mi ovo sve izgleda da ce tek 2021. u januaru ili eventualno na ljeto 2020. krenuti neka kvalitetnija pojacanja a da cemo do tada pokusati odrzavati ovaj nivo i promovisati kojeg mladog igraca.
Da te volim oduvijek sam znao,
Za tebe i život bih ja dao,
Zbog tebe u paklu ću da gorim,
Jer te vise ja od svega volim.

Stroj1946
Kontakt:

Post Postao/la Stroj1946 » 08 nov 2019, 00:24

ShofaII je napisao/la:
08 nov 2019, 00:21
Imam neku suhvu da cemo i ovaj prelazni rok biti uskraceni za neki kvalitet sto se tice dolazaka.
Nekako mi ovo sve izgleda da ce tek 2021. u januaru ili eventualno na ljeto 2020. krenuti neka kvalitetnija pojacanja a da cemo do tada pokusati odrzavati ovaj nivo i promovisati kojeg mladog igraca.
Ma vala bolje i nista dovoditi, nego Guzine ili Milanovice neke. A i ne vidim nekog mladog igraca kojeg bi mogli promovisati. Djokanovic je vec u prvoj. Njega ne racunam vise.
Uvijek Vjerna Bordo Armija
Boja fesa, boja dresa
Osnovala Partija, podrzala Carsija
ARBiH
FK Sarajevo

Prva Liga Jugoslavije - ★★
Premijer Liga BiH - ★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★
Kup Sampiona: 1/8 finale 67/68
Kup UEFA: 1/8 finale 80/81

moj uzor-S.G
Kontakt:

Post Postao/la moj uzor-S.G » 08 nov 2019, 00:29

Pa moraš dovest napadača zbog Handzeta

Yebem te zeljo
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

AlfredNobel
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 08 nov 2019, 00:35

benko21 je napisao/la:
07 nov 2019, 19:27
Ipak, naš izvor iz sudijske komisije nam je potvrdio da je zahtjev primljen, ali da istom neće biti udovoljeno, tako da će Mujić biti na centru u Bijeljini i arbitrirati na duelu Radnika i Sarajeva. Također, kako nam je potvrđeno, odluka o trajnom izuzeću Mujića sa utakmica koje igra FK Sarajevo bit će razmatrana u narednom periodu.
Ma šta sam rekao danas, znao sam svega mi.

Beton slika, ne diraj. :D

ShofaII
Kontakt:

Post Postao/la ShofaII » 08 nov 2019, 00:37

Stroj1946 je napisao/la:
08 nov 2019, 00:24
ShofaII je napisao/la:
08 nov 2019, 00:21
Ma vala bolje i nista dovoditi, nego Guzine ili Milanovice neke. A i ne vidim nekog mladog igraca kojeg bi mogli promovisati. Djokanovic je vec u prvoj. Njega ne racunam vise.
Slazem se, ni jedan ni drugi nisu nista pokazali. Al pretpostavljam da su u klubu vise ocekivali od Milanovica s obzirom da je Guzina na godinu potpisao.
A mlade ne pratim nikako u zadnje vrijeme. Mozda ovaj Besic bude Mujakic 2

@uzor mozda nasi odluce da drugi krpe tu poziciju ko i za zadnjeg veznog. Jbg moze se to krpit po sezone :D
Da te volim oduvijek sam znao,
Za tebe i život bih ja dao,
Zbog tebe u paklu ću da gorim,
Jer te vise ja od svega volim.

moj uzor-S.G
Kontakt:

Post Postao/la moj uzor-S.G » 08 nov 2019, 00:38

Može se krpit al se to obija o glavu ko bumerang
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

holyman
Kontakt:

Post Postao/la holyman » 08 nov 2019, 00:59

Ma krle ce to "pokriti" opusteno

BordoSarajevo
Kontakt:

Post Postao/la BordoSarajevo » 08 nov 2019, 08:27

Benkara21 je napisao/la:
07 nov 2019, 23:34
Stroj1946 je napisao/la:
Dođi na termin SJB hebo te Husref vise, da bacimo malo
Jel to Krste bio na terminu? :D
FK Sarajevo

BICA
Kontakt:

Post Postao/la BICA » 08 nov 2019, 08:29

Stroj1946 je napisao/la:
E moje budalice, uz duzno poštovanje nemate vi pojma... Gavric je prosjecan igrac,mozda cak i lošiji od prosjeka nekih vecih klubova.
Al kad smo mi imali boljeg DMF -a ?? Nekad se i Rustemovic dizao u visine. A nidje veze bio... Puno vi braćo gledate ligu prvaka.. DMF ovi koje sjede na klubi Salzburga imaju vecu platu nego komplet FCS. Zato šutite ;Gavronja frajer borben,trudi se a igra za crkavicu...

Stroj1946
Kontakt:

Post Postao/la Stroj1946 » 08 nov 2019, 09:12

BICA je napisao/la:
08 nov 2019, 08:29
Stroj1946 je napisao/la:
E moje budalice, uz duzno poštovanje nemate vi pojma... Gavric je prosjecan igrac,mozda cak i lošiji od prosjeka nekih vecih klubova.
Al kad smo mi imali boljeg DMF -a ?? Nekad se i Rustemovic dizao u visine. A nidje veze bio... Puno vi braćo gledate ligu prvaka.. DMF ovi koje sjede na klubi Salzburga imaju vecu platu nego komplet FCS. Zato šutite ;Gavronja frajer borben,trudi se a igra za crkavicu...
Tako je paša. Zbog takvog razmišljanja ćemo uvijek još strahovati od Radnika i domet će nam biti Gavrić.

Samo nek ne puca.
Uvijek Vjerna Bordo Armija
Boja fesa, boja dresa
Osnovala Partija, podrzala Carsija
ARBiH
FK Sarajevo

Prva Liga Jugoslavije - ★★
Premijer Liga BiH - ★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★
Kup Sampiona: 1/8 finale 67/68
Kup UEFA: 1/8 finale 80/81

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 08 nov 2019, 09:15

Omladinci liverpoola imaju vecu platu nego pola igraca zvezde kad se skupi pa ih zvezda uzme.
Da se svijet gleda kroz pare psg bi uzeo lp, kao i man city...

Sistem, strucni ljudii, infrastruktura i vrijeme....
Trešnjevka!

koalem
Kontakt:

Post Postao/la koalem » 08 nov 2019, 10:23

Ne bude me pola godine na forumu, sad uđem.. Ono i dalje isti nickovi seru po Musemiću :lol:
Koji pacijenti jebote
4.10.2009.

michplatini
Kontakt:

Post Postao/la michplatini » 08 nov 2019, 10:24

Pantelija je napisao/la:
08 nov 2019, 09:15
Omladinci liverpoola imaju vecu platu nego pola igraca zvezde kad se skupi pa ih zvezda uzme.

Ne gleda se kroz pare al nažalost mnogo toga određuju u današnjem fudbalu.
Kad si naveo ovaj primjer moram se malo našaliti,jer omladinci Zvezde imaju veće plate od pola naših igrača pa bi vjerovatno i mi njih mogli dobiti :D
Slažem se,sistem,stručni ljudi iinfrastruktura su mnogo bitni i čini mi se da tu gubimo trku sa okruženjem.

Benjolos
Kontakt:

Post Postao/la Benjolos » 08 nov 2019, 10:30

Ekipa FK Sarajevo jutros je u 10:00 sati iz Trening kampa Butmir otputovala u Stanišiće, gdje će boraviti do sutrašnjeg susreta 16. kola BH Telecom Premijer lige BiH protiv FK Radnik u Bijeljini.

Za utakmicu konkuriše sljedećih 18 igrača: Kovačević, Marković, Hodžić, Šabanović, Letić, Lazić, Šerbečić, Dupovac, Stanojević, Đokanović, Oremuš, Velkoski, Hebibović, Milanović, Tatar, Šišić, Ahmetović, Guzina

Bordo tim će odmah po dolasku u Stanišiće obaviti trening. Igrači koji nisu otputovali s ekipom će u 10:30 trenirati u Butmiru.

Stručnom štabu na raspolaganju neće biti suspendovani Nebojša Gavrić i Amar Rahmanović, a u timu nema ni rezervnog golmana Belmina Dizdarevića, pred kojim su obaveze sa U19 reprezentacijom BiH.

Znaci ipak nisu pustili Đokanovica za reprezentaciju, sto je jdobro, ipak je nama potrebniji..
Bordo bijeli za život cijeli!!

ledesma
Kontakt:

Post Postao/la ledesma » 08 nov 2019, 10:55

Mujic ipak sudi u Bijeljini
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Napapijri
Kontakt:

Post Postao/la Napapijri » 08 nov 2019, 10:59

Odlaskom Handzica, volio bih ponovo vidjeti Komazeca u nasem dresu. Odlican napadac koji bi cak mogao ponekad i sa Ahmetovicem dijeliti teren.

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 08 nov 2019, 11:02

michplatini je napisao/la:
08 nov 2019, 10:24
Pantelija je napisao/la:
08 nov 2019, 09:15

Ne gleda se kroz pare al nažalost mnogo toga određuju u današnjem fudbalu.
Kad si naveo ovaj primjer moram se malo našaliti,jer omladinci Zvezde imaju veće plate od pola naših igrača pa bi vjerovatno i mi njih mogli dobiti :D
Slažem se,sistem,stručni ljudi iinfrastruktura su mnogo bitni i čini mi se da tu gubimo trku sa okruženjem.
E bgm nemaju... nije kod njih to kako neki misle.
Tu je 7-8 igraca sa jakim platama od toga 2-3 sa ekstra platama. Ostalo nije bas toliko placeno koliko se misli...
Marin i onaj crnac su bas placeni a ostali onda stepen nize. Ne zaboravi da smo i mi borjana zavrsili, pa da smo s misimovicem.dogovorili skoro sve....
Trešnjevka!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Burberry46 i 35 gostiju.