FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%

Ukupno glasova: 216

Zip
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 10 avg 2020, 23:10

Pantelija je napisao/la:
10 avg 2020, 23:08
Ja sam napisao da nam se ono ne smije desavati. Mozes kiksati protiv kona zrinjskog pa i tc velez ali protiv ekipa koje su fakticki drugoligasi ne smijes.

Pobjedili nism njer evo dva mjeseca haman igramo jako lose.
Pa brate desilo se, sta sad ..
Treba nizvodu baciti sve dobro sto su ljudi uradili zarad jednog nerjesenog rezultata protiv lose ekipe.

Nije ni meni drago zbog toga, a zar trebam popljuvati sve ko pojedini zbog ovoga....
Zadnja izmjena: Zip, dana/u 10 avg 2020, 23:11, ukupno mijenjano 1 put.

nukleusmember
Kontakt:

Post Postao/la nukleusmember » 10 avg 2020, 23:11

nisam siguran da će brest sa astanom igrati u bjelorusiji,tamo je neki ratić u najavi

VVVBK

zagor1987
Kontakt:

Post Postao/la zagor1987 » 10 avg 2020, 23:21

Ma nema opravdanja da ti mrtva Mladost zabije dva komada. Husrefa sam gotivio al nisam jedan od slijepaca da ne vidi da smo losi bili,znaci samo uspjesi i rezultati Sarajeva me zanimaju i to je mjerilo Hadzije,Husrefi,Sabrine sve je prolazno do sad rade dobar posao al moraju trgnut ekipu

bodi123
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la bodi123 » 10 avg 2020, 23:22

Igra plače za napadačem, navijači plaču za napadačem, i budali je jasno da već kad nam se otvorila ovako dobra šansa za pristojan rezultat u Evropi treba odriješit kesu i dovesti šta da valja. Ako ne dovedu ništa stvarno ću počet svašta razmišljat i totalno će me razočarati. Nemoguće da ne vide da ne možemo s Ahmetom i Haretom ovako dalje, nemoguće.

1 pretkolo više prodješ i automatski si otplatio sve što daš na "kapitalca" kojeg očajno trebamo.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy." - Rafael Nadal

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 10 avg 2020, 23:30

bodi123 je napisao/la:
10 avg 2020, 23:22
Igra plače za napadačem, navijači plaču za napadačem, i budali je jasno da već kad nam se otvorila ovako dobra šansa za pristojan rezultat u Evropi treba odriješit kesu i dovesti šta da valja. Ako ne dovedu ništa stvarno ću počet svašta razmišljat i totalno će me razočarati. Nemoguće da ne vide da ne možemo s Ahmetom i Haretom ovako dalje, nemoguće.

1 pretkolo više prodješ i automatski si otplatio sve što daš na "kapitalca" kojeg očajno trebamo.
Itekako ga otplatis, cini mi se da je razlika izmedju 1 i 2 pretkola oko 120k€. To je za kapitalca (kojeg si mi možemo priustiti skoro godisnja plata). A znaš da ce i u ligi trpati ko lud i imaces zagarantovano minimum 20 golova u ligi.

U Evropi ti taj napadac daje neke dodatne sanse za prolazak. Znaci ubica kojem treba jedna sasna da zabije, koji ce nesto sam izmajmunisati ili jednostavno drugog saigraca zaposliti.

Zasto se ovoliko ceka sa napadacem nikom nije jasno.
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

Historicar
Kontakt:

Post Postao/la Historicar » 10 avg 2020, 23:33

Vjerujem da Hadžija i Vinko znaju šta rade, nadam se da su svjesni, da bi ispadanje u Velsu, bilo ravno katastrofi, dovelo bi do teških poremečaja u i oko kluba, tražile bi se njihove glave, usrali bi se u kompletnu sezonu, koja nije maltane ni počela, kako treba. Također, krv smo propišali, da dođemo do statusa nositelja, ispadanjem u Velsu, oskrnavili bi debelo koeficijent, morali bi čekati jedno 4-5 godina, pa da ponovo budemo nositelji.

Ahmoveliki
Kontakt:

Post Postao/la Ahmoveliki » 10 avg 2020, 23:35

ElCartel11 je napisao/la:
10 avg 2020, 23:30
bodi123 je napisao/la:

Itekako ga otplatis, cini mi se da je razlika izmedju 1 i 2 pretkola oko 120k€. To je za kapitalca (kojeg si mi možemo priustiti skoro godisnja plata). A znaš da ce i u ligi trpati ko lud i imaces zagarantovano minimum 20 golova u ligi.

U Evropi ti taj napadac daje neke dodatne sanse za prolazak. Znaci ubica kojem treba jedna sasna da zabije, koji ce nesto sam izmajmunisati ili jednostavno drugog saigraca zaposliti.

Joj sta sve likovi pisu cuj pretvaramo se u navijace citya parisa... dovedite molim vas smo hebenog napadacaaa
Stare mi u da kazu hajmo donacija za napadaca sve smo planirali za stadion pa za 3 dana bi se skupilo za Gignaca

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 10 avg 2020, 23:35

Vidi ovih Turaka .Daj i mi da se talimo za spica :beba:
Navijači turskog velikana silno žele vidjeti Super Marija u svom voljenom klubu, otišli su korak naprijed te su prikupili oko 10 miliona eura za njegovo dovođenje.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Ahmoveliki
Kontakt:

Post Postao/la Ahmoveliki » 10 avg 2020, 23:37

miky_hz je napisao/la:
10 avg 2020, 23:35
Vidi ovih Turaka .Daj i mi da se talimo za spica :beba:
Navijači turskog velikana silno žele vidjeti Super Marija u svom voljenom klubu, otišli su korak naprijed te su prikupili oko 10 miliona eura za njegovo dovođenje.
Hahahahah pogledaj post iznad
Ima i da biramo koga cemo :D

bodi123
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la bodi123 » 10 avg 2020, 23:40

bodi123 je napisao/la:

Što je najgore imamo još problema ali o tome sad niko više i ne razmišlja kad je ovo prioritet. Šta da nam se Hodzić neki dan povrijedi kad je ostao ležati? Ko bi igrao beka ove evropske utakmice? Jedan na operaciji, drugi još nije spreman ni za 20 minuta a kamoli ozbiljnu utakmicu... kockamo se baš.

Desni bek i napadač su morali do sada bit već uigrani s ekipom, a svaki dan kako vrijeme prolazi je sve teže pronaći igrača. Lige uveliko počinju, za vikend Francuzi, Belgijanci, Hrvati, Slovenci, Mađari, Škoti već počeli, Slovaci isto...
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy." - Rafael Nadal

Sanchez1987
Kontakt:

Post Postao/la Sanchez1987 » 10 avg 2020, 23:43

bodi123 je napisao/la:

Mentalitet takav,kod nas je uvijek bilo ono et vidis da smo vako ili nako bilo bi bolje al jbg gotovo je sad,zar nemaju zadnji dokaz protiv Bate da ne govorim za prije jos,,uvijek nesto et zamalo da uspijemo a mi sami krivi sto nismo uspijeli,i nikako skontati..

hurem
Kontakt:

Post Postao/la hurem » 10 avg 2020, 23:47

zagor1987 je napisao/la:
10 avg 2020, 23:21
Ma nema opravdanja da ti mrtva Mladost zabije dva komada. Husrefa sam gotivio al nisam jedan od slijepaca da ne vidi da smo losi bili,znaci samo uspjesi i rezultati Sarajeva me zanimaju i to je mjerilo Hadzije,Husrefi,Sabrine sve je prolazno do sad rade dobar posao al moraju trgnut ekipu
Ocito jesi slijepac...primljena su 2 gola iz neprilika, vise bezopasnih nego opasnih situacija a to su prekidi...imao si kontrolu utakmice maltene 90 minuta po onoj vrelini...moglo je bolje naravno ali je ipak bilo zadovoljavajuće i uz malo srece trebala je to biti pobjeda, i s ovakvom igrom.
Koliko se to često desi na utakmicama da protivnik ne napravi priliku u 90 minuta fakticki a da ti zabije 2 gola...jako rijetko i uglavnom sretno...da nije sretno zabili bi svaki prekid.
Dramatizacija oko gluposti.

Sanchez1987
Kontakt:

Post Postao/la Sanchez1987 » 10 avg 2020, 23:52

bodi123 je napisao/la:
10 avg 2020, 23:40
bodi123 je napisao/la:

Što je najgore imamo još problema ali o tome sad niko više i ne razmišlja kad je ovo prioritet. Šta da nam se Hodzić neki dan povrijedi kad je ostao ležati? Ko bi igrao beka ove evropske utakmice? Jedan na operaciji, drugi još nije spreman ni za 20 minuta a kamoli ozbiljnu utakmicu... kockamo se baš.

Desni bek i napadač su morali do sada bit već uigrani s ekipom, a svaki dan kako vrijeme prolazi je sve teže pronaći igrača. Lige uveliko počinju, za vikend Francuzi, Belgijanci, Hrvati, Slovenci, Mađari, Škoti već počeli, Slovaci isto...
+1 :clap: bas tako,,i ako dodje napadac bice prica nisu se sredili papiri i pizde materine za LP,,ili jbg nije dugo sa ekipom sacekajte dok se navikne a ti do tad vec ispao iz evrope..

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 10 avg 2020, 23:54

bodi123 je napisao/la:
10 avg 2020, 23:40

A vjeruj da sam isto pomislio kad se je Hodzic ono bio povrijedio. Koga ubaciti jbt jedan na operaciji, drugi se oporavlja od povrede.

Spominje se Adukor i onaj Pejovic ali daleko bolje bi bilo da zakrpimo desnu stranu odbrane.
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

mirzatele
Kontakt:

Post Postao/la mirzatele » 10 avg 2020, 23:58

Samo da Krle počne u srijedu :pray:

bordobijeli
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 11 avg 2020, 00:02

Zip je napisao/la:
10 avg 2020, 23:10
Pantelija je napisao/la:
10 avg 2020, 23:08
Ja sam napisao da nam se ono ne smije desavati. Mozes kiksati protiv kona zrinjskog pa i tc velez ali protiv ekipa koje su fakticki drugoligasi ne smijes.

Pobjedili nism njer evo dva mjeseca haman igramo jako lose.
Pa brate desilo se, sta sad ..
Treba nizvodu baciti sve dobro sto su ljudi uradili zarad jednog nerjesenog rezultata protiv lose ekipe.

Nije ni meni drago zbog toga, a zar trebam popljuvati sve ko pojedini zbog ovoga....
Ma duzi period loše igramo od Husrefovi poraza u derbyu pa do jako teskih pobjeda nad ekipama iz donjeg dijela tabele, nastavilo se to i ove pripreme a i u prvenstvu. Iznimka je bila pobjeda u BL to smo bas dobro odigrali. Ne pricam o radu Uprave nego samo nasu igru na terenu koja nije bajna i to kao sto sam napisao jedan duzi period nismo pravi.

hamsik
Kontakt:

Post Postao/la hamsik » 11 avg 2020, 00:03

mirzatele je napisao/la:
10 avg 2020, 23:58
Ja sam napisao jučer ako krle i hare budu u prvoj postavi pucam sebi u noge...Ako ih opet stavi Vinko je genijalac kojeg nisam vidio duže vremena od profe prakse...
I kad sam patio u tvoje ime sam se kleo, svuda te pratio, pjev'o Saraj'vo leo leo,
koliko volim te zna samo ludo srce moje,proći će godine ja neću izdat bordo boje !

joker90
Kontakt:

Post Postao/la joker90 » 11 avg 2020, 00:06

Volio bih da Azmirov eksperiment nalupamo 3 razlike, samo da čujem Nalića kako kmeči, rijetko iritantan lik je postao. Ma da mislim da će biti nešto tipa 1:0, 2:1 za nas. I vala ubi ovo gledanje tekmi samo preko stream-a, ne znam kako onaj @Nobel može svaku tako već godinama. Poželio sam otići na našu tekmu, makar na zapadu morao biti. :kafa:
Selam za, škoru, Nobela i ostale odmetnike, valjda vas je huja prošla, vakat je da se vratite.
mirzatele je napisao/la:
10 avg 2020, 23:58
:urnebes:
Bahati, bahati Željkan!
1946

ShofaII
Kontakt:

Post Postao/la ShofaII » 11 avg 2020, 00:30

Ja samo znam da Hadzic nece doživjeti slijedeceg trenera.. Ovo mu je treci trener i svako normalan ne bi vise povjerovao u problem sa trenerom nego bi problem trazio negdje drugo.
Realno gledajući mene nije impresionirao al eto mozda promijenim misljenje ako sad dovede pojacanja al da su pojacanja a ne da cekoma da proigraju.
Ovo je Hadzicu cetvrta Evropa,
-Cala nije dobio pojacanja na vrijeme za Evropu a na zimskom prije toga je izradjen za pojacanja.
-Husrefovu prvu godinu razumijem jbg atalanta i jasno je bilo da se ne pravi ekipa za Evropu nego samo za ligu.
-Husrefova druga Evropa, dosli Milanovic, Oremus i Serbecic. Zadnja dvojica na utakmicu iz aviona a prvi promašaj cisti.
Vinkova epizoda Jukic, Tino, Zinedin, Fanimo jos nisu pokazali da smo sa njima level više.

Serbecic je pogodak jer je igrao jbg zaradio je platu.
E sada Lazic pogpdak al ga posla na tribine, Adukor pogodak al ga posla na tribine.
Tatar i Rahman.

Ljudi ba za plate svih sem ovih pogodaka su se mogla dovest tri klasna igraca. Za tu lovu ti ne trebaju poznanstva. Da ne pominjem plate onih koji su dosli prosli otisli ili su jos tu, Letic, cruz...

Prestanite Hadzica dizat u nebesa. Ako grupe ne zakacimo sad ja mu nebi dao da doceka jesen u klubu.

I nemojte da govorite da je ovo istorijska prilika za Evropu. Pogledajte proslu godinu, ja mislim da je prosla godina bila istorijska prilika. Samo dva koraka od grupa.
Nama je Prosle godine trebao napadac klasa i hebeni zadnji vezni klasa i smijem se kladit da bi u grupama zavrsili.
A sta svi vidimo da nam treba ove godine, pa isto jbt.
Zadnja izmjena: ShofaII, dana/u 11 avg 2020, 00:39, ukupno mijenjano 2 puta.
Da te volim oduvijek sam znao,
Za tebe i život bih ja dao,
Zbog tebe u paklu ću da gorim,
Jer te vise ja od svega volim.

zagor1987
Kontakt:

Post Postao/la zagor1987 » 11 avg 2020, 00:32

hurem je napisao/la:
10 avg 2020, 23:47
zagor1987 je napisao/la:
10 avg 2020, 23:21
Ocito jesi slijepac...primljena su 2 gola iz neprilika, vise bezopasnih nego opasnih situacija a to su prekidi...imao si kontrolu utakmice maltene 90 minuta po onoj vrelini...moglo je bolje naravno ali je ipak bilo zadovoljavajuće i uz malo srece trebala je to biti pobjeda, i s ovakvom igrom.
Koliko se to često desi na utakmicama da protivnik ne napravi priliku u 90 minuta fakticki a da ti zabije 2 gola...jako rijetko i uglavnom sretno...da nije sretno zabili bi svaki prekid.
Dramatizacija oko gluposti.
Vjerovatno pratim Sarajevo puno duze od tebe da znam da nemamo igru,nije dopustivo da primamo dva gola od raspale Mladosti tebi mozda jest jer si slijep meni nije.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Beli98, Evander, holyman, moram, Zeko87 i 63 gosta.