FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Elegant » 26 jul 2013, 15:42

Sta je bilo sa onim transferom Radovca u Zenit ? Jel on nije zadovoljo ili je vasa uprava trazila vise para ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Head » 26 jul 2013, 15:42

Rak rane kluba

slika

slika
1946

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18614
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 26 jul 2013, 15:48

koalem je napisao/la:
Bosniacum Lilium je napisao/la:ma cega nas je spasio, pola golova njegovih bilo :roll:
Čovjek je proglašen prvim golmanom lige.
kakve to veze ima. I Adilovic zamalo bio prvi strijelac lige pa je opet panj teski. Znam sta sam gledao.
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kevin » 26 jul 2013, 15:51

koalem je napisao/la:
Bosniacum Lilium je napisao/la:ma cega nas je spasio, pola golova njegovih bilo :roll:
Čovjek je proglašen prvim golmanom lige.
pored Antolovića, Bilobrka, Avdukića .. :roll:
jako realna dodjela nagrade :roll:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Crni gavran » 26 jul 2013, 15:53

E joj jeste svi pali u crnjak.... Dobro je reko ovaj jedan vas, poslije 3 utakmice osvojicete 8 bodova i opet stara pjesma. Ma daj ba glavu gore, vi ste ipak Sarajevo, uprkos svega. Jedna lasta ne cini proljece, pa nece ni ovi levati sto ga vode ciniti Sarajevo. Jednstavno, nisam navikao da budete u crnjaku ;)
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
koalem
Postovi: 1522
Pridružen/a: 15 okt 2011, 00:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koalem » 26 jul 2013, 15:53

Kevin je napisao/la:
koalem je napisao/la:
Bosniacum Lilium je napisao/la:ma cega nas je spasio, pola golova njegovih bilo :roll:
Čovjek je proglašen prvim golmanom lige.
pored Antolovića, Bilobrka, Avdukića .. :roll:
jako realna dodjela nagrade :roll:
Statistika.
4.10.2009.

Avatar
htcxone
Postovi: 618
Pridružen/a: 16 jan 2013, 14:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la htcxone » 26 jul 2013, 15:54

malo na nas račun :D

dans svi navijaci F.K. Sarajeva imaju besplatan poklon bon u svim pekaarama koje drze albanci :mrgreen:

potpis:
Vaša uprava misli na Vas!
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!

31 31 31 31 31 31 31

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ahmic » 26 jul 2013, 15:57

Zar je moguce da trener ne zna ko puca penale..Pa nije seoski turnir u pitanju,ccc..
Mozda ekonom zna,ili racunovodja,ccc..
Peru se svi preko Melunovica,koji fakat nije kvalitet...
Nisam pitar ,al navijao sam srcem za nase ekipe vani ove godine.
Albanci,Crnogorci i svi okolo su ispred nas,to je puka realnost..

imperator10
Postovi: 382
Pridružen/a: 06 jun 2013, 15:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la imperator10 » 26 jul 2013, 16:03

Sustina je da je Sarajevo katastrofalna ekipa i da nema nikakve igre.

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 26 jul 2013, 16:04

Bruka i sramota sinoc sam psovo Melunu sveeeeee....!!! :evil: :evil:

On naso da puca majko draga osuto ko treba neka i napustio klub mrs iz svetinje! :oops:

Mi ispadnemo od pekara moj boze ma u ligi cemo biti 8. :roll:

Joj postim ali kad se sjetim da nas je momak osramotio i on jeee sam kriv sto smo ispali.:/
04.10.2009 !!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Crni gavran » 26 jul 2013, 16:13

Eto sta ti je zivot, evo jednog interview-a sa Alenom Melunovicem kad je dosao u Sarajevo, sasvim druga prica u odnosu na danasnju:

http://www.****.ba/novost/1091 ... o-sarajeva" onclick="window.open(this.href);return false;

probajte na google Alen Melunovic put do Sarajeva

Sto kaze Colonia : Svijet voli pobjednike

[youtube][/youtube]

Sad je Melunovic najveci krivac za posrtanje Sarajeva, znaci kriv je obican momak koji je pokusao da se nametne, nije on kriv sto vasa uprava nije bila sposobna da nakon odlaska Hadzije nadje adekvatnu zamjenu. Nije on jadan kriv sto nije bolji, ko zna sta bi pisali o njemu da je dao taj gol iz penala?!?
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moustapha » 26 jul 2013, 16:16

Crni gavran je napisao/la: Sad je Melunovic najveci krivac za posrtanje Sarajeva, znaci kriv je obican momak koji je pokusao da se nametne, nije on kriv sto vasa uprava nije bila sposobna da nakon odlaska Hadzije nadje adekvatnu zamjenu. Nije on jadan kriv sto nije bolji, ko zna sta bi pisali o njemu da je dao taj gol iz penala?!?
Itekako je kriv! Da je ostavio srce na terenu, isao u svaki duel do kraja, mogao bih ga razumjeti. Ali ovako, ne.
#divovi

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 26 jul 2013, 16:16

@Crni G daj ba svijuti nemoj beze nas nervirati vise dosta mi je sinoc bilo zamalo da me srcani opali kad je fulio :|

Covjek ne igra dobro kako je dosao sve sto ne valja ''polovnjaci'' dodju kod nas sta im je vise? :evil:

Do kada se misle igrati sa nama do kada ba...?.... Vidjcemo sad ovog Nikolu na djeli ne pokazeli se adio iz kluba odmah! ;) ....Travancic bi trebao biti pravo pojacanje po pricama bgm, ali vise ne vjerujem nikome. :(
04.10.2009 !!

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kevin » 26 jul 2013, 16:18

trebali ste bandoviću dat da puca penal, on ima nos za gol! :lol: :lol:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 26 jul 2013, 16:23

Kevin je napisao/la:trebali ste bandoviću dat da puca penal, on ima nos za gol! :lol: :lol:
Sta ti doso malo da se sprdas sa nama jel?
04.10.2009 !!

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kevin » 26 jul 2013, 16:24

sarajlija je napisao/la:
Kevin je napisao/la:trebali ste bandoviću dat da puca penal, on ima nos za gol! :lol: :lol:
Sta ti doso malo da se sprdas sa nama jel?
malo ;)
**** ga...
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Batko » 26 jul 2013, 16:30

Saraj je Miki maus ekipa trenutno, vjerujem da će u grcevitu borbu za opstanak sa Vitezom i Travnikom!

Melun je igrac koji je jedini mogao zabiti gol u zadnje vrijeme a i bio je najhrabriji pa je sinoć preuzeo odgovornost da puca penal kada niko nije htio! Kao nagradu je dobio raskid ugovora...

Da nije Redzepa bilo klub bi se davno ugasio, nimalo niste realni!!!

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 26 jul 2013, 16:31

Nemoj molim te znas kako je kad neko ispadne od amtera mrtvih koji su sinoc citavo vrijeme nabijali loptu i nasi ispadnu dobro njima na dusu, ma treba ba lijepo otici na trening i ocitat lekciju da znaju dobro ko su HZ! ;)

A ti imas ŠB i nas pusti svijuti ja sam vama cestito na prolazu, a ako nisi doso da nesto fino napises nemoj onda i provocirat.
04.10.2009 !!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Crni gavran » 26 jul 2013, 16:32

sarajlija je napisao/la:@Crni G daj ba svijuti nemoj beze nas nervirati vise dosta mi je sinoc bilo zamalo da me srcani opali kad je fulio :|

Covjek ne igra dobro kako je dosao sve sto ne valja ''polovnjaci'' dodju kod nas sta im je vise? :evil:

Do kada se misle igrati sa nama do kada ba...?.... Vidjcemo sad ovog Nikolu na djeli ne pokazeli se adio iz kluba odmah! ;) ....Travancic bi trebao biti pravo pojacanje po pricama bgm, ali vise ne vjerujem nikome. :(
Burazeru, halali nisam imao losu namjeru. Travancic? Pa sumnjam da moze biti dobar i kod vas, jer momak ima navike nesportskog zivota, pa ako Melunovic nije trcao po terenu, tj. ako ga Musemic nije mogao natjerati, onda ce ti sa Travancicem biti puno teze, al hajd kako ti kazes. Ali morate platiti tu neku sicu, ipak on ima sa nama 2 godine amaterskog ugovora.
Ma znas sta ti je rjesenje, prvo da smjenite kompletnu upravu, za to ste sposobni, onda dovedite trenera iz svojih redova(ne Musemica), mozda npr. Janjosa ili Agima Nikolica(bubam ali vi znate to bolje sta vam treba ), onda vratite svoje igrace iz raznih klubova(Handzic, Pandza....) i onda od nule. Mada mislim da za ovu Pl imate odlicnu ekipu, samo vam treba dobar spic, mozda ce Komazec biti rijesenje, vidjeces kad odvalite Zrinjskog 3:0 zaboravicete vi na onu blamazu sa Kukesijem ;)
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

1L8F9C2
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 jul 2013, 12:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 1L8F9C2 » 26 jul 2013, 16:34

Upravo zato sto Anid ima amaterski ugovor sa vama, zato cemo vam dati amatersku sarenu lazu. Zasto lazete sebe ljudi dragi on ce sa vama na osnovu duga raskinuti ugovor i sa nama potpisati amaterski sto znaci da od nas zaboravite neke naknade za treniranje i odstetu. Sto izmisljate kad veze nemate o pravilima.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Jadnimi, mnon46, pjankesarajevo i 45 gostiju.