Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Moderatori/ce: hilmo,insider

Fudbalbr1
Kontakt:

PostPostao/la Fudbalbr1 » 21 dec 2017, 10:35

Moze li mi neko reci igra li suad (suki)husejinovic za sarajevo

srecco
Kontakt:

PostPostao/la srecco » 29 jan 2018, 21:39

Pozdrav svima!
Ne pratim previše zbivanja u omladinskom pogonu, niti u klubu uopšte, jer nemam puno slobodnog vremena.
Ima li kakvih utakmica Kadeta i Juniora?
Čitam u medijima da je puno juniora otišlo vani ili priključeno prvom timu.
Pitanje je sad, kako ćemo ući u sezonu i mogu li juniori konačno osvojiti prvenstvo i plasirati se u juniorsku ligu pravka?
Razmišlja li iko u klubu o tome?
Liga prvaka je prava stvar za juniore, jer tamo skreću pažnju na sebe, ali možemo li konačno izboriti učešće?

Esport
Kontakt:

PostPostao/la Esport » 30 jan 2018, 17:07

Koliko je Erbez pozvao naših klinaca, 10 ako nisam krivo prebrojao

Selektor Zoran Erbez je za ovu reprezentativnu akciju pozvao sljedeće igrače:

Luka Damjanović (Borac), Benjamin Ćosić (Sarajevo), Mihajlo Jovašević (Borac), Eldin Džafić (Sarajevo), Amar Musić (Željezničar), Nedžib Sibalo (Čelik), Admir Bistrić (Zvijezda Gradačac), Enis Beča (Velež), Ivan Grgić (Sarajevo), Boro Erić (Sarajevo), Aleksej Golijanin (Crvena Zvezda), Džafo Hadžić (Krupa), Ed Nezirević (Sarajevo), Tibor Puškar (Borac), Irman Sejmenović (Sarajevo), Eldar Mulaosmanović (Željezničar), Azur Mehmić (Čelik), Faruk Dalipagić (Sarajevo), Tomislav Krstanović (Široki Brijeg), Petar Šetka (Široki Brijeg), Faruk Hodžić (Sarajevo), Dženit Hajdarević (Sloboda), Milan Milunović (Slavija), Obren Kljajić (Australija), Muhamed Šahinović (Sarajevo), Danijel Šunjić (Borac), Đorđe Đogić (Zrinjski), Salih Viteškić (Sarajevo), Ervin Gigović (Helsingborgs IF, Švedska), Vedad Ćosić (SV Donau, Austrija), Haris Oraščanin (Admira Wacker, Austrija), Benjamin Kanurić (SV Deutz 05, Njemačka), Radoje Gvozdenović (Zvijezda 09).

Bh pioniri će za tri dana priprema odraditi 4 treninga, a prvi je na rasporedu sutra u 15:00 sati.

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 30 jan 2018, 17:37

Esport WroteColonKoliko je Erbez pozvao naših klinaca, 10 ako nisam krivo prebrojao

Luka Damjanović (Borac), Benjamin Ćosić (Sarajevo), Mihajlo Jovašević (Borac), Eldin Džafić (Sarajevo), Amar Musić (Željezničar), Nedžib Sibalo (Čelik), Admir Bistrić (Zvijezda Gradačac), Enis Beča (Velež), Ivan Grgić (Sarajevo), Boro Erić (Sarajevo), Aleksej Golijanin (Crvena Zvezda), Džafo Hadžić (Krupa), Ed Nezirević (Sarajevo), Tibor Puškar (Borac), Irman Sejmenović (Sarajevo), Eldar Mulaosmanović (Željezničar), Azur Mehmić (Čelik), Faruk Dalipagić (Sarajevo), Tomislav Krstanović (Široki Brijeg), Petar Šetka (Široki Brijeg), Faruk Hodžić (Sarajevo), Dženit Hajdarević (Sloboda), Milan Milunović (Slavija), Obren Kljajić (Australija), Muhamed Šahinović (Sarajevo), Danijel Šunjić (Borac), Đorđe Đogić (Zrinjski), Salih Viteškić (Sarajevo), Ervin Gigović (Helsingborgs IF, Švedska), Vedad Ćosić (SV Donau, Austrija), Haris Oraščanin (Admira Wacker, Austrija), Benjamin Kanurić (SV Deutz 05, Njemačka), Radoje Gvozdenović (Zvijezda 09).

Bh pioniri će za tri dana priprema odraditi 4 treninga, a prvi je na rasporedu sutra u 15:00 sati.

Hajdarević je nas.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

Esport
Kontakt:

PostPostao/la Esport » 30 jan 2018, 17:40

MortemHz WroteColon
Esport WroteColonKoliko je Erbez pozvao naših klinaca, 10 ako nisam krivo prebrojao

Hajdarević je nas.

I onda kažu; "Kakva akademija"
:salut:

GracanicaAA
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la GracanicaAA » 09 feb 2018, 19:04

Moze neko reci sta o ovom liku ? Armin Imamovic. Stigao u Bratstvo.
www.facebook.com/BratstvoGracanicaOfficial

muhamedhulk
Kontakt:

PostPostao/la muhamedhulk » 09 feb 2018, 19:12

https://www.transfermarkt.de/armin-imam ... ler/429310
Posudba? Inace je ekstra momak. Krilo igra. Igrao za juniore. Zajedno sa Salcinom je 'harao' u kadetima, sad su mladji juniori. Inace je i reprezentativac BiH...
Sarajevo šampion!
FC Bayern Rekordmeister!
Dallas Cowboys!

GracanicaAA
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la GracanicaAA » 09 feb 2018, 19:14

muhamedhulk WroteColonhttps://www.transfermarkt.de/armin-imamovic/profil/spieler/429310
Posudba? Inace je ekstra momak. Krilo igra. Igrao za juniore. Zajedno sa Salcinom je 'harao' u kadetima, sad su mladji juniori. Inace je i reprezentativac BiH...

upps. Pardon, dobio sam krive info. Iz Travnika je ovaj.
www.facebook.com/BratstvoGracanicaOfficial

muhamedhulk
Kontakt:

PostPostao/la muhamedhulk » 09 feb 2018, 19:24

Aha. Na prvu sam i ja pomislio da je greska. :D
Evo ti tog tvog:
https://www.transfermarkt.de/armin-imam ... ler/452686
Nista posebno, u raspalom Travniku nije bio redovan.
Sarajevo šampion!
FC Bayern Rekordmeister!
Dallas Cowboys!

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 17 feb 2018, 16:09

Pobjedu u 19. kolu Premijer omladinske lige BiH danas su slavili i pioniri FK Sarajevo. Oni su u Trening centru u Butmiru savladali vršnjake iz Širokog Brijega sa 2:0.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 17 feb 2018, 17:43

Pobjedom u drugi dio sezone krenuli su i kadeti FK Sarajevo. Oni su danas savladali NK Široki Brijeg sa 2:0 u veoma kvalitetnom meču.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

Memara
Kontakt:

PostPostao/la Memara » 03 mar 2018, 21:07

Prijateljska utakmica (juniori)
FK Sarajevo 1-2 FK Mošćanica

21. kolo Omladinske Premijer lige BiH
Pioniri: FK Sarajevo 2 - 0 FK Krupa
Kadeti: FK Sarajevo 1 - 1 FK Krupa
FK Sarajevo ▪ Akademija ▪ Škola fudbala "Asim Ferhatović-Hase" ▪ SFK 2000 Sarajevo ▪ 1946

belosevic28
Kontakt:

PostPostao/la belosevic28 » 04 mar 2018, 22:51

''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 04 mar 2018, 22:52

belosevic28 WroteColonhttp://s.p.o.r.t.1.ba/omladinski-fudbal/foto-juniori-sarajeva-nastavili-gdje-su-stali-uvjerljiv-trijumf-protiv-slobode-na-otvorenju-proljeca/111423

Prvijenac Selimovica :bih:

Ovo onaj tvoj?
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

belosevic28
Kontakt:

PostPostao/la belosevic28 » 04 mar 2018, 23:16

Jeste Morto, asistirao za jedan i jedan zabio. Odigrao konacno cijelu tekmu.

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 05 mar 2018, 06:12

Nek je i on docekao, znam da si ga hvalio.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

belosevic28
Kontakt:

PostPostao/la belosevic28 » 05 mar 2018, 13:03

MortemHz WroteColonNek je i on docekao, znam da si ga hvalio.

Ja mislim da ce dobiti vise sanse sad kad je Mustafic u seniorima. Momak je sportista od glave do pete !
Btw, dobra stvar je sto je Dzakmic redovan na utakmicama juniora. Sigurno prati ima li materijala za prvi tim.

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 13 mar 2018, 18:40

Selektor U-21 reprezentacije Bosne i Hercegovine, Vinko Marinović, objavio je danas spisak igrača za predstojeće okupljanje. Selektor je pozvao dva mlada igrača Fudbalskog kluba Sarajevo, Nihada Mujakića i Miću Kuzmanovića, koji će se naći u konkurenciji za nadolazeće kvalifikacione utakmice protiv Velsa i Rumunije. Mlada reprezentacija Bosne i Hercegovine 23. marta dočekuje Vels u Zenici, a četiri dana poslije ovaj kolektiv će gostovati u Rumuniji.

Također i selektor "A" reprezentacije BiH, Robert Prosinečki je danas objavio spisak. Kao što je ranije objavljeno, prvotimac našeg kluba, Elvis Sarić, našao je svoje mjesto na popisu igrača za predstojeće prijateljske utakmice protiv Senegala i Bugarske.

Čestitamo našim reprezentativcima i želimo im puno sreće na predstojećim okupljanima.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 14 mar 2018, 16:54

Sljedeći mjesec na rođendan grada, na našim terenima

slika
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

muhamedhulk
Kontakt:

PostPostao/la muhamedhulk » 14 mar 2018, 17:35

:tokralju:
Sarajevo šampion!
FC Bayern Rekordmeister!
Dallas Cowboys!

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.