FK Sarajevo - Akademija FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Post Postao/la alenpitar » 07 nov 2018, 03:20

Memara je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:
Memara je napisao/la:
Uputise me na tebe u vezi OP , a generacije 2000 i 01. Ako ti ne bude tesko kad uhvatis vremena da mi(nama) pojasnis kakva je situacija. Nije zurba kad budes inspirisan , a moze i o starijim Akademcima. Bio bih ti bas zahvalan za ono opsiran broj podataka.Imaju li ugovor,do kada,koju pozicij(e)u pokrivaju,odakle dolaze(grad,selo) itd.Izvini mozda sam pomalo pegla , ali to mi je vjeruj interesantnije od rezultata u Mostaru. Kad god samo da bude detaljno. Hvala i ako ne zavrsis. Pozdrav. :thumbup: :pray:
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Post Postao/la Samozdravlje » 07 nov 2018, 15:40

alenpitar je napisao/la:
Memara je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:
Memara je napisao/la:
Uputise me na tebe u vezi OP , a generacije 2000 i 01. Ako ti ne bude tesko kad uhvatis vremena da mi(nama) pojasnis kakva je situacija. Nije zurba kad budes inspirisan , a moze i o starijim Akademcima. Bio bih ti bas zahvalan za ono opsiran broj podataka.Imaju li ugovor,do kada,koju pozicij(e)u pokrivaju,odakle dolaze(grad,selo) itd.Izvini mozda sam pomalo pegla , ali to mi je vjeruj interesantnije od rezultata u Mostaru. Kad god samo da bude detaljno. Hvala i ako ne zavrsis. Pozdrav. :thumbup: :pray:
Sta sam masio ,dobri moj @bihuzur ? Pozdrav i Selam za tebe.Kako ti raja s druge obale Miljacke ? :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Post Postao/la alenpitar » 07 nov 2018, 19:41

Samozdravlje je napisao/la:
Sta sam masio ,dobri moj @bihuzur ? Pozdrav i Selam za tebe.Kako ti raja s druge obale Miljacke ? :thumbup:
Sellam brate. Mislim da ga nisi dobro citirao.
A anamo oni su mi nesto suhveli, ubi ih zima :lol:
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Post Postao/la Samozdravlje » 07 nov 2018, 21:18

alenpitar je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:
Sta sam masio ,dobri moj @bihuzur ? Pozdrav i Selam za tebe.Kako ti raja s druge obale Miljacke ? :thumbup:
Sellam brate. Mislim da ga nisi dobro citirao.
A anamo oni su mi nesto suhveli, ubi ih zima :lol:
Jarane koliko imas jarana navijaca Zelje ili clanova blize familije(ono amidzica,daidzica)ali iskreno ? I kako si sa njima podijeli utiske o derbiju ? :urnebes:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Post Postao/la alenpitar » 07 nov 2018, 23:00

Samozdravlje je napisao/la:
alenpitar je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:
Sta sam masio ,dobri moj @bihuzur ? Pozdrav i Selam za tebe.Kako ti raja s druge obale Miljacke ? :thumbup:
Sellam brate. Mislim da ga nisi dobro citirao.
A anamo oni su mi nesto suhveli, ubi ih zima :lol:
Jarane koliko imas jarana navijaca Zelje ili clanova blize familije(ono amidzica,daidzica)ali iskreno ? I kako si sa njima podijeli utiske o derbiju ? :urnebes:
Imam nekoliko prijatelja. Familije nemam nikog. Sa njima sam ok do derbija, a nakon derbija kad mi pobjedimo ne smiju mi na oci, a kad oni pobjede isto mi ne smiju na oci :lol: A jednom 'njihovom' sam kupio onu desetogodisnju jer je dijete sehida.
Sta reci o derbiju kad smo pobjedil? Srce mi ko Trebevic, smao mi malo zao sto ih nismo ponizili kad smo imali sansu za to. Ali dobro je i ovako.Pocecu gotiviti Husrefa :kafa:
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Post Postao/la Samozdravlje » 07 nov 2018, 23:45

alenpitar je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:
alenpitar je napisao/la:
Imam nekoliko prijatelja. Familije nemam nikog. Sa njima sam ok do derbija, a nakon derbija kad mi pobjedimo ne smiju mi na oci, a kad oni pobjede isto mi ne smiju na oci* :lol: A jednom 'njihovom' sam kupio onu desetogodisnju jer je dijete sehida.**
Sta reci o derbiju kad smo pobjedil? Srce mi ko Trebevic, smao mi malo zao sto ih nismo ponizili kad smo imali sansu za to. Ali dobro je i ovako.Pocecu gotiviti Husrefa :kafa:
* :urnebes: :urnebes:
** Svaka cast majstore :thumbup: :thumbup:
Kad budes pri tastaturi napisi sta o Akademiji , opcenito ono cuveno "NASA DJECA" i "ISTRPITI"
Selam @bihuzur , lijepo je cuti ovo za Husrefa , nadam se radi sviju nas dugorocno. :thumbup: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Post Postao/la alenpitar » 08 nov 2018, 02:26

Samozdravlje je napisao/la:


Treba ustati pa reci AKADEMIJA!
Naravno da sam za to da se nasa djeca trebaju i moraju istrpiti cak i po cijenu da ostanemo bez titule. To sam pisao i prije pocetka sezone i ostajem pri tom misljenju. Titula jeste i treba biti nas cilj ali moje misljenje je da je u ovom trenutku vaznije da istrpimo ovu djecu i da od iduce sezone ubacimo jos nasih akademaca. Mislim da su nam sa njima sanse da dominiramo i osvajamo titule 5 puta vece nego sa ''placenicima''. Osim titula, akademci ce klubu donijeti i brdo para.
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Post Postao/la Samozdravlje » 08 nov 2018, 19:15

alenpitar je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:


Treba ustati pa reci AKADEMIJA!
Naravno da sam za to da se nasa djeca trebaju i moraju istrpiti cak i po cijenu da ostanemo bez titule. To sam pisao i prije pocetka sezone i ostajem pri tom misljenju. Titula jeste i treba biti nas cilj ali moje misljenje je da je u ovom trenutku vaznije da istrpimo ovu djecu i da od iduce sezone ubacimo jos nasih akademaca. Mislim da su nam sa njima sanse da dominiramo i osvajamo titule 5 puta vece nego sa ''placenicima''. Osim titula, akademci ce klubu donijeti i brdo para.
@bih**** ,moj ahbabu ,ja sam molio Posinka(pastorak-sjajan momak da me registruje nisam na ti sa internetom,Exel i Auto-cad sam odlicno savladao),da bih mogao pisati na temi bh tenis,nisam ni pomislio da pisem na ovom forumu.Muka i nemoc me udaljili od FKS,nisam vise mogao svariti poluigrace iz susjedsva i komsiluka.ali kad vidjeh navalu Akademaca Mashala,vratio se kao da mi je 18 god. Hvala Bogu pa dozivih ovo po stare dane,mislio sam nikad vise ljubavi stare.toliko se radujem Akademcima , kao da su mi rod.Nadam se da ce se i u buducnosti nastaviti putem Akademije.Cestitam onom ili onima ko je donio odluku da se ide ovim putem.Selam i puno zdravlja tebi i tvojima. :thumbup: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Post Postao/la MortemHz » 08 nov 2018, 19:19

Samozdravlje je napisao/la:
alenpitar je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:


Treba ustati pa reci AKADEMIJA!
Naravno da sam za to da se nasa djeca trebaju i moraju istrpiti cak i po cijenu da ostanemo bez titule. To sam pisao i prije pocetka sezone i ostajem pri tom misljenju. Titula jeste i treba biti nas cilj ali moje misljenje je da je u ovom trenutku vaznije da istrpimo ovu djecu i da od iduce sezone ubacimo jos nasih akademaca. Mislim da su nam sa njima sanse da dominiramo i osvajamo titule 5 puta vece nego sa ''placenicima''. Osim titula, akademci ce klubu donijeti i brdo para.
@bih**** ,moj ahbabu ,ja sam molio Posinka(pastorak-sjajan momak da me registruje nisam na ti sa internetom,Exel i Auto-cad sam odlicno savladao),da bih mogao pisati na temi bh tenis,nisam ni pomislio da pisem na ovom forumu.Muka i nemoc me udaljili od FKS,nisam vise mogao svariti poluigrace iz susjedsva i komsiluka.ali kad vidjeh navalu Akademaca Mashala,vratio se kao da mi je 18 god. Hvala Bogu pa dozivih ovo po stare dane,mislio sam nikad vise ljubavi stare.toliko se radujem Akademcima , kao da su mi rod.Nadam se da ce se i u buducnosti nastaviti putem Akademije.Cestitam onom ili onima ko je donio odluku da se ide ovim putem.Selam i puno zdravlja tebi i tvojima. :thumbup: :bih:
Kakav tenis, samo Koševo, samo Sarajevo. :bow:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Post Postao/la Samozdravlje » 08 nov 2018, 20:16

michplatini je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:Akademcima ne treba stvarati pritisak da budu prvaci, pogotovo ne Kadetima i Pionirima. Bitan je razvoj. Juniori već moraju povest računa gdje će na kraju sezone da budu. Nije isto biti 1 ili 5 ili 8. To je zbog mentaliteta i prelaska u seniore.
Iz juniora imamo dosta materijala, Salčin, Dervišagić, Đokanović, Konjalić, Islamović, Bešić, Dizdarević, Imamović, Jašarević, Hasanović, Junuzović. Znači ima dosta igrača. Neki od njih mogu još godinu odigrati za juniore poslije ove sezone, neke će prebaciti u seniore, neki posudba ili im dati slobodne papire. Ja bi više volio da ih posude na sezonu, dvije negdje pa da se vidi mogu li šta ili neka drugo idu negdje.
Problem su kadeti, nisu mi baš nešto posebno, a kadeti su najbitnija tranzicija. Bio je onaj mali Šarić, odlično potencijal, pa ga povreda zadesi. Ima i Obuća mali, fin igrač. Znači morat će dobro da obrate pažnju naredne 2,3 godine da to dobro popune ako hoće da nastave da izbacuju kvalitet.
Nažalost,mislim da nije tako.Kvalitetan i talentovan igrač se formira individualno i nema te granice u godinama ali u juniorskom uzrastu već se mora sa velikom sigurnošću vidjeti da li je to nivo koji treba da bude sutra prvotimac Sarajeva pa i nekog evropskog kluba.
Sva ova imena koja si pobrojao mislim da se mogu svesti na 2 imena,a to su Armin Imamović(2000) i Andrej Đokanović(2001) koji su već spremni za nivo ove PL a sutra vjerovatno i za mnogo veći nivo.
Kasnim sa komentarom , ali 2 dobra za sljedecu sezonu dovoljno.Pa za 2-3 godine opet 3-4 dobra odlicno.vjerovatno ce biti i onih sto po vasem misljenju su prosjecni/solidni i da u 18 igraca imamo 9-10 iz Akademije. Pa ni Ajax nema constantu iz OP.Jako je bitno imati strucne ljude u OP. Mozda za FKS i bitnije od SS prvog tima , premda bi to trebalo biti uvezano.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Post Postao/la Memara » 10 nov 2018, 23:30

Pioniri


Juniori


@samozdravlje Biće druže :thumbup:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Post Postao/la MortemHz » 11 nov 2018, 14:05

Juniori su četvrti, kadeti treći a pioniri prvi.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8134
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Post Postao/la Stroj1946 » 12 nov 2018, 23:13

Juniori a i kadeti tanki ove godine ko flis papir. Ne znam šta je problem? Nedostatak kvalitete ili?

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Post Postao/la MortemHz » 12 nov 2018, 23:34

Pioniri su savršeni, 14 2 0 omjer uz gol razliku od 52:3. Juniori i kadeti jesu osjetno lošiji nego prošle godine ali ovdje nije nikada rezultat u prvom planu. Nije baš da ispadaju iz lige, može se ovo nekako smuntati do kraja da budemo u par bodova razlike. Prošle godine smo osvojili trostruku krunu, znači u svakoj kategoriji bili prvaci ali ne znači to baš previše iako je prelijepo za vidjeti.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5792
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Post Postao/la Pitar6785 » 13 nov 2018, 02:43

Kako neznaci nista Morta brate, cim smo pokosili ligu u svim kategorujama dobili 7 vrhunski u seniorima, saces vidjet od ove ture ce bit svi corci. Dabogda da i jednog ubodes za klupe.

Akademija kad bude Ko dinamo u hrvaskoj mi cemo bit Dinamo i u seniorskom nogometu. Mi drugog nacina nemamo.

Cinimi se da je onaj Alagic bio dobar, znam da su ga svi treneri bojkotovali al izgleda da je do nestrucnosti trenera i da je Alagic radio ispravno a da su oni tambure

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Post Postao/la Esport » 13 nov 2018, 21:30

Pitar6785 je napisao/la:Kako neznaci nista Morta brate, cim smo pokosili ligu u svim kategorujama dobili 7 vrhunski u seniorima, saces vidjet od ove ture ce bit svi corci. Dabogda da i jednog ubodes za klupe.

Akademija kad bude Ko dinamo u hrvaskoj mi cemo bit Dinamo i u seniorskom nogometu. Mi drugog nacina nemamo.

Cinimi se da je onaj Alagic bio dobar, znam da su ga svi treneri bojkotovali al izgleda da je do nestrucnosti trenera i da je Alagic radio ispravno a da su oni tambure
Ode on višestruko bolju platu, a oni koji su ga otjerali, nemogu dalje od ilidže

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Post Postao/la DenchiNL » 17 nov 2018, 18:05

previše igrate igrica , ne može se svaka ekipa sama od sebe složit, niti će svaka generacija Akademaca izbaciti igrača ko prošla, ono je bila kulminacija od starta akademije ista grupa momaka igrala zajedno i dopunjavala se svaku sezonu, poznavali se cimeri bili par godina, išli na turnire itd. sad smo spojili 2 grupe igrača i u juniorima jer ih je otišlo nekoliko ranije, promjena je to, a opet će biti par igrača za prvi tim definitivno i to dobrih...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Post Postao/la MortemHz » 18 nov 2018, 12:58

Generacija 2005 Akademija FK Sarajevo jesenji dio prvenstva završila je na prvom mjestu! U grupi A, u okviru koje se takmiče protiv starijih dječaka, bordo momci su upisali sve pobjede i samo jedan remi!
Čestitamo mladim pionirima FK Sarajevo!

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

srecco
Postovi: 60
Pridružen/a: 28 apr 2009, 17:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Post Postao/la srecco » 17 jan 2019, 17:23

Da li je moguce da nema nijedno nase dijete?
Zna li neko o cemu se radi?

U Trening centru NS/FS BiH u Zenici od 21. do 25. januara biće održan kamp za U15 reprezentativce Bosne i Hercegovine.

Selektor Zoran Erbez je za ovo okupljanje pozvao sljedeće igrače:


Sergej Bjelica (Željezničar), Ajnur Dedić (Malmo, Švedska), Dario Pavlović (TSV Minhen, Njemačka), Aleksandar Klještan (Partizan, Srbija), Anes Krdžalić (Dinamo Zagreb, Hrvatska), Dominik Čeko (Široki Brijeg), Stefan Stojak (FC Angern, Austrija), Hamza Hadžiavdić (Zvijezda 09), Marko Babić (Borac), Rijad Mašala (Željezničar), Haris Hasanović (Sloboda), Adnan Berbić (Mladost Doboj Kakanj), Ajdin Kobašević (Željezničar), Hamza Redžić (Sloboda), Benjamin Durić (Željezničar), Viktor Grbić (Željezničar ST Banja Luka), Armin Karišik (Željezničar), David Dujmović (Jedinstvo Bihać), Ali Serdarević (Željezničar), Alem Domazet (TSG Wieselk, Njemačka), Tarik Bučan (Željezničar), Anel Tabak (Radnik Hadžići), Adi Halilović (SV Darmstadt, Njemačka), Kenan Hadžiavdić (Hertha BSC, Njemačka), Eldin Lolić (St.Etienne, Francuska), Selim Kojić (Schalke 04, Njemačka), Alem Japaur (FC Augsburg, Njemačka), Edin Zengin (SC Freiburg, Njemačka), Armin Durić (Mjondalen If, Norveška), Filip Pandža (Zrinjski).

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Omladinski pogon (Akademija i Škola fudbala)

Post Postao/la Unknown2 » 17 jan 2019, 17:34

Sto bi zvao nase igrace? bolje zvati igraca koji prvi tim igra u 9 ligi u njemackoj ( TSG Wieselk) + mi smo prvi u u15 ligi. ali nema mjesta za nase igrace.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.