FK Sarajevo - Akademija FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

smnhz
Postovi: 77
Pridružen/a: 20 sep 2013, 17:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la smnhz » 06 mar 2015, 22:53

Burovic prednji vezni, Heric centralni vezni, Kadusic zadnji vezni iako je igrao protiv Slobode kao stoper (igra i desnog beka). Handžić spic.

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 07 mar 2015, 16:52

http://sportsport.ba/bh_fudbal/krece-iz ... iru/155780" onclick="window.open(this.href);return false;

:thumbup:
1946

Avatar
wwwfcsarajevoba
Postovi: 109
Pridružen/a: 26 dec 2014, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la wwwfcsarajevoba » 09 mar 2015, 19:59

[BORDO TV] - Aktivni članovi Fudbalskog kluba Sarajevo, u rubrici BORDO TV na web stranici kluba, mogu pogledati utakmicu U-15 selekcije Akademije FK Sarajevo protiv Crvene Zvezde, u kojoj su naši pioniri slavili rezultatom 2:0.

@http://www.fcsarajevo.ba/bs/bordo-tv
--------
Isplati se biti član! Budi i ti dio bordo porodice: @http://www.fcsarajevo.ba/bs/ja-sam-sarajevo

Avatar
DrustveniParazit
Postovi: 2096
Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la DrustveniParazit » 10 mar 2015, 00:02

slika
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!

Sarajevo iznad lokal patriotizma.

Matej Delač

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la MCMXLVI » 11 mar 2015, 18:01

Juniori Sarajeva remizirali u Jajcu protiv Metalleghea


Juniorski sastav FK Sarajevo remizirao je danas u Jajcu u prvom četvrtfinalnom susretu Omladinskog Kupa BiH. Meč je okončan rezultatom 2-2, čime su šanse Sarajeva za plasman u narednu fazu takmičenja znatno povećane.

Po katastrofalnom terenu, Sarajevo je bilo znatno bolji protivnik, ali nije uspjelo ostvariti pobjedu, iako je tri puta pogađalo okvir gola. Gosti su u vodstvo došli u 13. minuti, kada je gol za Bordo ekipu postigao Amar Burović. Ipak, već nakon 2 minute domaći su došli izjednačenja, kada je nakon prekida gol postigao Josip Aščić.

Sarajevo je pravilo veliki pritisak tokom cijelog susreta, ali domaći su preokrenuli rezultat u 67. minuti, nakon još jednog prekida. Gol je postigao Denis Krak. Sarajevo je do izjednačenja došlo u 75. minuti, a gol za goste postigao je ponovo Burović.

Revanš susret na rasporedu je 18. marta u Sarajevu.

NK METALLEGHE: Kalaba, Čosić, Pavlović, Bilić, Aščić, Šimunović (od 72.Keran), Mikić, Radovanac, Krak, Duranović (od 89. Karaga), Radovac

FK SARAJEVO: Trifković, Kadušić, Avdić (od 62. Vazda), Handžić, Anđušić (od 83. Alešević), Rastoder, Miletić, Pidro (od 75. Jezerkić), Mujakić, Burović, Herić
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la hilmo » 17 mar 2015, 22:15

Baš nam Banjalučani ne leže nikako, omladinci zabilježili dupli poraz na Vrbasu.

I ako puno nade polažemo u njih, juniori lagano zaostaju za vodećim na tabeli, trenutno smo četvrti sa 8 bodova zaostatka.

Dok će od kadeta izgleda biti nešto, što je i logičnije, tu smo uprkos porazu ostali na prvom mjestu sa četiri boda prednosti.

Sutra revanš kupa protiv Jajčana. Dobar rezultat iz prvog meča, i trebali bi to odbraniti.

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la hilmo » 18 mar 2015, 22:22

Bez obzira što su mnogi zaokupljeni prvim timom meni ovi momci iz omladinskog pogona nisu manje interesantni.

Rekoh sinoć da hoće opravdati onaj rezultat iz Jajca i proći dalje, kad ono oni ne da su opravdali nego su vršnjake u srednju Bosnu poslali sa 8 golova u mreži.
Burović 2 gola
Handžić, Jezerkić, Vazda, Osmanović i Avdić, po jedan gol plus jedan koji su gosti zabili sami sebi.

FK Sarajevo: Sujić, Zeljković, Handžić (Alešević), Anđušić, Rastoder, Mujakić (Osmanović), Jezerkić, Kadušić (Pendek), Vazda (Čurt), Tahiri, Burović (Avdić).

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la lovcen16 » 21 mar 2015, 14:49

Ako neko zna moze li mi potvrditi ili demantovati info za malog Simovica jeli presao u Slaviju ili ne....I ako moze neka info za malog Luku Dursuna jel jos kod vas....

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5714
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la Pitar6785 » 29 mar 2015, 04:52

I kadeti I juniori uzeli svinjski sa 1:0 (Andzusic dao za junijore)

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la MCMXLVI » 29 mar 2015, 10:35

lovcen16 je napisao/la:Ako neko zna moze li mi potvrditi ili demantovati info za malog Simovica jeli presao u Slaviju ili ne....I ako moze neka info za malog Luku Dursuna jel jos kod vas....
Haj ti meni potvrdi nesta. Jesi ti mozda onaj sto potpisuje "Lovcen" gore po znakovima na karauli?
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la Pappy » 29 mar 2015, 18:25

lovcen16 je napisao/la:Ako neko zna moze li mi potvrditi ili demantovati info za malog Simovica jeli presao u Slaviju ili ne....I ako moze neka info za malog Luku Dursuna jel jos kod vas....
Simovic presao u Slaviju, igra za juniore, ali je debitovao na Grbavici za prvi tim. Dursun nije, odavno su se obojica braće spakovala iz Sarajeva.

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la lovcen16 » 29 mar 2015, 18:39

MCMXLVI je napisao/la:
lovcen16 je napisao/la:Ako neko zna moze li mi potvrditi ili demantovati info za malog Simovica jeli presao u Slaviju ili ne....I ako moze neka info za malog Luku Dursuna jel jos kod vas....
Haj ti meni potvrdi nesta. Jesi ti mozda onaj sto potpisuje "Lovcen" gore po znakovima na karauli?
Kralju suvise sam ja mator da bavim tim glupostima o kojima pises....moj kod datira jos iz ratnog perioda tako da ja nisam klinac da skrabam po znakovima...
@Papy....ovo pitanje datira od onda kad sam ti poslao pp tako da sam odmah saznao odgovor...hvala kralju jos jednom......cuo sam mnogo dobrih stvari o tom momku...

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la MCMXLVI » 29 mar 2015, 19:29

Ma salim se, sve okay :mrgreen:
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 29 mar 2015, 22:37

[youtube][/youtube]

Ubiše nam cice ko vola u kupusu :mrgreen:
1946

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la hilmo » 05 apr 2015, 21:50

Pored visoke pobjede prvog tima protiv gostiju iz Semberije i omladinci su isto tako pošteno isprašili svoje protivnike.
Gostovali su u Semberiji i obje kategorije su upisali visoke pobjede.
Kadeti pobjedili 6-0 (Halavać 23, Bešagić 26, Pidro 30, Šehić 34, Smajlagić 60, Agić 61), i učvrstili se na čelu tabele sa četiri boda prednosti ispred komšija.

Juniori su bili efikasniji i pobjedili domaćina sa 7-0 uz četiri gola Handžića, Herić, Burović i Osmanović su dali po jedan. Teško da mogu napraviti neki bolji rezultat na kraju jer za vodećim zaostaju osam bodova.
Bitnije od titule u juniorskoj kategoriji je da neko od ovih momaka naredne sezone zaigra u prvom timu.

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la MCMXLVI » 14 apr 2015, 23:27

slika

" onclick="window.open(this.href);return false;

Danas su pobijedili Dinamo iz Bukurešta sa 4:2, a strijelci su bili Veladžić, Mujakic i dva puta Hadzic.
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
Evander
Postovi: 14314
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la Evander » 16 apr 2015, 14:01

Juniori dobili Borac 3:0 u polufinalu kupa.
Fakticki, vec obezbjedili finale u prvoj utakmici.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5714
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la Pitar6785 » 16 apr 2015, 18:18

Koje drugi finalista

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Odg: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la hilmo » 05 maj 2015, 11:34

" onclick="window.open(this.href);return false;
Auu golčine Zeljkovića za juniore..

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la uNbx » 05 maj 2015, 12:01

Auf :bow:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.