FK Sarajevo - Akademija FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la belosevic28 » 21 maj 2015, 20:45

hilmo je napisao/la:Juniori u prvoj utakmici kupa pobjedili u Širokom Brijegu 0-2

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Tarik Handzic, i Nemanja Andjusic strijelci.
Bravo juniorii...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
miky_hz
Postovi: 23012
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la miky_hz » 21 maj 2015, 21:18

"Plodna" sezona izgleda

Kadeti-titula (4 kola do kraja 8+ bodova)
Juniori- kup(trehnut ce ih i ovamo)

Na seniorima je da stave slag na tortu :pray:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la hilmo » 21 maj 2015, 22:44

U-17
Zrinjski - Sarajevo 2-1
FK Sarajevo: Topolović, Imamović (Pozder), Sadiku, Hadžić (Agić), Šehić (Resić), Smajlagić (Salčin), Miletić, Civić (Halavać), Veladžić, Ragipović i Škrijelj.

Sarajevo - Slavija 3-1
FK SARAJEVO: Isović, Imamović, Sadiku, Hadžić (od 50. Smajlagić), Agić (od 50. Halavać), Miletić (od 55. Pozder), Bošnjak, Civić (od 56. Salčin), Ragipović (od 50. Škrijelj), Veladžić, Resić

Široki Brijeg - Sarajevo 1-2
FK Sarajevo: Topolović, Pidro, Halavać, Hadžić, Šehić, Smajlagić, Miletić, Civić, Bošnjak, Ragipović i Škrijelj.

Sarajevo - Olimpic 2-0
FK Sarajevo: Topolović, Pozder (Imamović), Halavać, Hadžić, Šehić, Agić (Šušić), Miletić (Smajlagić), Civić (Husejinović), Bošnjak, Ragipović i Škrijelj.

Čelik - Sarajevo 0-1
FK Sarajevo: Topolović, Pozder, Sadiku, Ragipović, Halavać, Škrijelj, Smajlagić (Agić), Bošnjak (Ćerimić), Šehić (Hadžić), Veladžić (Imamović) i Resić (Civić).

Ovo su rezultati zadnjih pet kola kadeta u Omladinskoj premijer ligi. Četiri pobjede i poraz u zadnjem kolu u Mostaru.

A ovo su momci koji su nastupali u Bijeljini na turniru:

Jasmin Kršić, Elis Pojskić, Rijad Sadiku, Kerim Tutundžić, Armin Pozder, Muhmed Šabić, Suad Rušović, Armin Imamović, Amar Ragipović, Ajdin Šušić, Demirel Veladžić, Đani Salčin, Ševkija Resić, Kerim Bezdrob, Nedim Hadžić, Adnan Ćerimić

Zašto sam ovo uradio? Da ne mislimo da smo poslali najjači tim dole, nismo, ali smo poslali dosta jak. Mogao je bolje, protiv Rijeke smo se dobro branili, rekao bih da smo taktički igrali, i nesretno izgubili. Visok poraz od Vojvodine nije odraz prave snage, jer smo brzo primili gol za 1-1 i 1-2, opet smo nešto pokušavali a zadnja dva gola smo primili u finišu meča kada je sve bilo gotovo.
Nekako sam uvjeren da će iz ove generacije biti bar tri igrača koji će izboriti mjesto standardnog prvotimca za koju godinu.

bordobijeli
Postovi: 14220
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la bordobijeli » 21 maj 2015, 22:55

koje godiste igra na ovom turniru mislim da sto se tice akdemije mi imamo samo kadete i juniore ,tako da davati neke kritike na lošu igru djece je jako smiješno i nebulozno .nism siguran ali mislim da samo neki iz akademije igraju na turniru radi godista, tek skautiramo ova mladja godista sabur ljudi .treba vitez dobit a ostalo cemo korak po korak :salut: :salut:

Avatar
Evander
Postovi: 14314
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la Evander » 21 maj 2015, 22:58

Cestitke juniorima. Neka dva momka iz ove generacije budu kvalitet za prvu ekipu, bit ce odlicno. Nadam se da ce Andjusic dobiti priliku u prvoj ekipi naredne sezone.

bordoboy2014
Postovi: 23
Pridružen/a: 10 sep 2014, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la bordoboy2014 » 21 maj 2015, 23:22

bordobijeli je napisao/la:koje godiste igra na ovom turniru mislim da sto se tice akdemije mi imamo samo kadete i juniore ,tako da davati neke kritike na lošu igru djece je jako smiješno i nebulozno .nism siguran ali mislim da samo neki iz akademije igraju na turniru radi godista, tek skautiramo ova mladja godista sabur ljudi .treba vitez dobit a ostalo cemo korak po korak :salut: :salut:
Prije svega - cestitke juniorima.

U Bijeljini je turnir U 16 (1999. i mladji.) Nasi kadeti koji su prvi u premijer ligi su U 17 (1998. i mladji.)
Imamo i selekciju u akademiji U 15 (2000. i mladji)
Svi u Bijeljini su iz akademije.
Zalosno je da nijedna ekipa iz BIH (od 4 ekipe) nije prosla dalje. To sto si u BiH prvi ne znaci da smo konkurentni u regiji. Naravno, rezultat nije prioritet, ali i rezultat je bitan. Pobjede radjaju pobjednike, a ne porazi.
Cini mi se da smo bili medju mladjim ekipama. Jedino je cudno da je dosta djecaka igralo na pozicijama koje dosad nisu igrali, pa je to mozda razlog losije igre.
Pitanje je da li su igrali na tim pozicijama jer nemamo drugog izbora ili su igrali jer moraju igrati.

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la hilmo » 21 maj 2015, 23:29

bordobijeli je napisao/la:koje godiste igra na ovom turniru mislim da sto se tice akdemije mi imamo samo kadete i juniore ,tako da davati neke kritike na lošu igru djece je jako smiješno i nebulozno .nism siguran ali mislim da samo neki iz akademije igraju na turniru radi godista, tek skautiramo ova mladja godista sabur ljudi .treba vitez dobit a ostalo cemo korak po korak :salut: :salut:
Ne znam tačno koja godišta, ali neko je ranije pisao da su 1999., 2000 čak ima momaka i 2001. godište.

Namjerno sam ja ovo gore uradio da vide ljudi ko "hara" u OPL a ko je nastupio na turniru, jer se poslije današnje utakmice odmah počelo pisati o načinu ulaska u akademiju, odmah o štelama i vezama. Ja ne kažem da ih nema, ali i ako ih ima u veoma malom su procentu, dovođenje "antitalenata" je više plod lošeg skautinga i rada nedovoljno kvalitetnih kadrova. Ali vjerujem da će se i to popraviti.

Ne mogu zamisliti da neko kome je povjerena veoma važna pozicija skauta smije tek tako uzet "dar" da bi nekog ubacio, kad će se kad tad otkriti da taj neki fudbaler nije za nas. I ako toga bude na pretek prvi će skaut odgovarati. Pa jel mu bolje uzeti par hiljda od anonimusa ili par desetina hiljada svijetla obraza.

Ova tabela na kraju našeg nastupa na turniru je otprilike pravi omjer snaga u regionu. Već sledeći turnir će se možda promjeniti. Fazon je što je jedan dio naše raje mislila da ćemo glat proći grupu, e pa još smo mi zeleni u ovako ozbiljnom projektu Akademije, gdje osoblje Akademije vodi brigu o momcima kao o svojoj djeci, kako se hrane, da li idu redovno u školu, kakvi su u školi i na ulici, kakvi su na treninzima. E kad to savladamo onda ćemo veoma lako da ubiremo plodove Akademije. A biće to veoma brzo.

bordobijeli
Postovi: 14220
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la bordobijeli » 21 maj 2015, 23:34

hilmo je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:koje godiste igra na ovom turniru mislim da sto se tice akdemije mi imamo samo kadete i juniore ,tako da davati neke kritike na lošu igru djece je jako smiješno i nebulozno .nism siguran ali mislim da samo neki iz akademije igraju na turniru radi godista, tek skautiramo ova mladja godista sabur ljudi .treba vitez dobit a ostalo cemo korak po korak :salut: :salut:
Ne znam tačno koja godišta, ali neko je ranije pisao da su 1999., 2000 čak ima momaka i 2001. godište.

Namjerno sam ja ovo gore uradio da vide ljudi ko "hara" u OPL a ko je nastupio na turniru, jer se poslije današnje utakmice odmah počelo pisati o načinu ulaska u akademiju, odmah o štelama i vezama. Ja ne kažem da ih nema, ali i ako ih ima u veoma malom su procentu, dovođenje "antitalenata" je više plod lošeg skautinga i rada nedovoljno kvalitetnih kadrova. Ali vjerujem da će se i to popraviti.

Ne mogu zamisliti da neko kome je povjerena veoma važna pozicija skauta smije tek tako uzet "dar" da bi nekog ubacio, kad će se kad tad otkriti da taj neki fudbaler nije za nas. I ako toga bude na pretek prvi će skaut odgovarati. Pa jel mu bolje uzeti par hiljda od anonimusa ili par desetina hiljada svijetla obraza.

Ova tabela na kraju našeg nastupa na turniru je otprilike pravi omjer snaga u regionu. Već sledeći turnir će se možda promjeniti. Fazon je što je jedan dio naše raje mislila da ćemo glat proći grupu, e pa još smo mi zeleni u ovako ozbiljnom projektu Akademije, gdje osoblje Akademije vodi brigu o momcima kao o svojoj djeci, kako se hrane, da li idu redovno u školu, kakvi su u školi i na ulici, kakvi su na treninzima. E kad to savladamo onda ćemo veoma lako da ubiremo plodove Akademije. A biće to veoma brzo.
to i ja zelim da kazem ,ova selekcija 99 i mladji tek se skautira tako govoriti o nekom uspjehu je bezvezno mi jos nismo ni sagradili kamp i akdemiju a trazimo rezultate ,sto bi rekli naša posla .

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la hilmo » 21 maj 2015, 23:46

bordoboy2014 je napisao/la: Zalosno je da nijedna ekipa iz BIH (od 4 ekipe) nije prosla dalje. To sto si u BiH prvi ne znaci da smo konkurentni u regiji.
Rekao sam gore, to ti je otprilike odnos snaga, Patrizan, Zvezda, Dinamo su još daleko ispred nas, Vojvodina, Rijeka, Hajduk također. Zato treba raditi, sređivati infrastrukturu i vršiti obrazovanje osoblja pa da se pokušamo izjednačiti sa regionom. Talenata imamo, samo se treba raditi profesionalnije.
bordobijeli je napisao/la: to i ja zelim da kazem ,ova selekcija 99 i mladji tek se skautira tako govoriti o nekom uspjehu je bezvezno mi jos nismo ni sagradili kamp i akdemiju a trazimo rezultate ,sto bi rekli naša posla .
Da upravo to, naša posla!

bordoboy2014
Postovi: 23
Pridružen/a: 10 sep 2014, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la bordoboy2014 » 21 maj 2015, 23:49

hilmo je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:koje godiste igra na ovom turniru mislim da sto se tice akdemije mi imamo samo kadete i juniore ,tako da davati neke kritike na lošu igru djece je jako smiješno i nebulozno .nism siguran ali mislim da samo neki iz akademije igraju na turniru radi godista, tek skautiramo ova mladja godista sabur ljudi .treba vitez dobit a ostalo cemo korak po korak :salut: :salut:
Ne znam tačno koja godišta, ali neko je ranije pisao da su 1999., 2000 čak ima momaka i 2001. godište.

Namjerno sam ja ovo gore uradio da vide ljudi ko "hara" u OPL a ko je nastupio na turniru, jer se poslije današnje utakmice odmah počelo pisati o načinu ulaska u akademiju, odmah o štelama i vezama. Ja ne kažem da ih nema, ali i ako ih ima u veoma malom su procentu, dovođenje "antitalenata" je više plod lošeg skautinga i rada nedovoljno kvalitetnih kadrova. Ali vjerujem da će se i to popraviti.

Ne mogu zamisliti da neko kome je povjerena veoma važna pozicija skauta smije tek tako uzet "dar" da bi nekog ubacio, kad će se kad tad otkriti da taj neki fudbaler nije za nas. I ako toga bude na pretek prvi će skaut odgovarati. Pa jel mu bolje uzeti par hiljda od anonimusa ili par desetina hiljada svijetla obraza.

Ova tabela na kraju našeg nastupa na turniru je otprilike pravi omjer snaga u regionu. Već sledeći turnir će se možda promjeniti. Fazon je što je jedan dio naše raje mislila da ćemo glat proći grupu, e pa još smo mi zeleni u ovako ozbiljnom projektu Akademije, gdje osoblje Akademije vodi brigu o momcima kao o svojoj djeci, kako se hrane, da li idu redovno u školu, kakvi su u školi i na ulici, kakvi su na treninzima. E kad to savladamo onda ćemo veoma lako da ubiremo plodove Akademije. A biće to veoma brzo.
I ja sam negdje napisao da smo medju mladjim ekipama.
Tacno je da je osoblje akademije posveceno djeci. Mozda niko ne uzima "dar" za ulazak na akademiju, ali izgleda da ne znaju.
Jeste li primjetili ijednog naseg djecaka da je izrazito brz?
Ja nisam, a znam i zasto. Gledao sam jednu utakmicu nase U15 akademije. U protivnickoj ekipi je bio jedan brzi djecak i pravio nam je dosta problema. Nakon utakmice je je doslovno predlozen treneru akademije da ga dovede. Trener " mrtav hladan" rece: " Nama ne trebaju brzi igraci. Nama trebaju djeca koja znaju igrati".

Osoblje se trudi, ali izgleda da ne mogu pratiti zahtjeve ovog projekta.

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la hilmo » 21 maj 2015, 23:55

Vidjelo se i na današnjoj utakmici da imamo problema sa brzim igračima, kad pogledamo onog malog iz Vojvodine što anm je u prvom poluvremenu pravio probleme po desnoj strani da smo bili prinuđeni beka mjenjati. Ja u ove dvije utakmice što sam pregledao dole nisam vidio ni jednog "igrača od kojeg bi se moglo napraviti kvalitetno krilo". Možda nadođu ali ...

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5714
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la Pitar6785 » 22 maj 2015, 04:35

Mene samo interesuje, dalice iko odgovarat dinu i kusturici zasto nema kvaliteta ni u jednoj selekci i dalice iko dobit otkaz. Po meni ako na kraju sezone bar 5 ljudi iz omladinskog pogona nedobije otkaz onda dino uzima kes na crno mozda cak i kusta. Pa mi nemamo ni u nasoj skoli kvaliteta niti akademija (neznam imal iz nase skole djece u akademi). Mi moramo imat VRHUNSKOG SEFA svi selekcija i akademije i da ima odrijesene ruke da daje trenerima otkaze al da polaze racune dinu i kusti svaki mjesec

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la zmaj348 » 22 maj 2015, 07:54

Pitar6785 je napisao/la:Mene samo interesuje, dalice iko odgovarat dinu i kusturici zasto nema kvaliteta ni u jednoj selekci i dalice iko dobit otkaz. Po meni ako na kraju sezone bar 5 ljudi iz omladinskog pogona nedobije otkaz onda dino uzima kes na crno mozda cak i kusta. Pa mi nemamo ni u nasoj skoli kvaliteta niti akademija (neznam imal iz nase skole djece u akademi). Mi moramo imat VRHUNSKOG SEFA svi selekcija i akademije i da ima odrijesene ruke da daje trenerima otkaze al da polaze racune dinu i kusti svaki mjesec
dobru stvar je napravila vaša uprava organizujući kampove po cijeloj BiH za dječake 2002-2003 god. Trenutno akademija ima kamp ovog vikenda u Lukavcu,možda su uvidili da trenutno postojeći kadar dječaka nema dovoljan kvalitet,a uvijek postoji i ta kombinacija trener-roditelj gdje se forsiraju neki koji to i ne zaslužuju..u svakom slučaju ovo za kampove vam je pravi potez i tu će te biti na dobitku za par godina..pozz

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Odg: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la hilmo » 22 maj 2015, 08:01

@pitar6785
Ne bih se složio s tobom, ima kod nas kvaliteta u u19 i u17 selekcijama, rezultati to pokazuju. Kadeti će najvjerovatnije biti prvaci, juniori osvajači kupa a još su u vrhu premijerligaške tablice.
Nekoliko zapaženih učešća na međunarodnim turnirima...
Ja sam više nego zadovoljan.
Prvi poluproizvod akademije (Mihojević) je već u prvom timu, Anđušić sve ozbiljnije kuca na vrata. Ako se od četvorice (Burović, Herić, Handžić, Kadušić) jedan izbori za prvih 11 možemo biti prezadovoljni.

Možda se u nek stvarima ne radi dobro zbog nedostatka kvalitetnih trenera, ali kvaliteta kod momaka ima definitivno.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

bordoboy2014
Postovi: 23
Pridružen/a: 10 sep 2014, 14:05
Kontakt:

Re: Odg: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la bordoboy2014 » 22 maj 2015, 08:59

hilmo je napisao/la:@pitar6785
Ne bih se složio s tobom, ima kod nas kvaliteta u u19 i u17 selekcijama, rezultati to pokazuju. Kadeti će najvjerovatnije biti prvaci, juniori osvajači kupa a još su u vrhu premijerligaške tablice.
Nekoliko zapaženih učešća na međunarodnim turnirima...
Ja sam više nego zadovoljan.
Prvi poluproizvod akademije (Mihojević) je već u prvom timu, Anđušić sve ozbiljnije kuca na vrata. Ako se od četvorice (Burović, Herić, Handžić, Kadušić) jedan izbori za prvih 11 možemo biti prezadovoljni.

Možda se u nek stvarima ne radi dobro zbog nedostatka kvalitetnih trenera, ali kvaliteta kod momaka ima definitivno.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Sigurno da ima kvaliteta. Bilo je i ranije u omladinskom pogonu. Često smo uzimali i juniorska i kadetska prvenstva. Takođe, često smo imali i uspješne nastupe na međunarodnim turnirima. Imali smo i bolje rezultate nego sa akademijom, samo što to nije bilo predstavljano u medijima (ni printanim ni elektronskim). Sada imamo i Web stranicu kluba, Facebook, Twitter. Imamo direktne prijenose utakmica omladinskih selekcija.
Dovedeno je puno djece sa strane. Bez obzira što nemamo svoju vlastitu infrastrukturu, uvjeti u kojima rade naši akademci su više nego dobri. Na raspolaganju odlični tereni centra za sport i tereni Sporte na Hotonju, teretana itd. Jedino možda Široki ima slične uvjete.
Na turnirima na kojima smo učestvovali mi i drugi klubovi iz BiH, mi smo uvijek bili gori. Sjetite se Rima i pogledajte naše rezultate i rezultate Zrinjskog. Na ovom truniru u Bijeljini Sloboda i Željezničar su rezultatski bolje prošli od nas, Jedino je Velež podbacio. Među ovom djecom sigurno postoji potencijal koji se trebao do sada pokazati.
Nije primjetan nikakav značajan napredak u sportskom segmentu u omladinskim kategorijama (nakon skoro godinu i po rada akademije). To je ono što bi trebalo zabrinuti ljude koji vode klub.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la belosevic28 » 22 maj 2015, 12:56

Ljudi zna li neko gdje je onaj Drilon Cenaj, sta je s tim likom? Nesto mi pade na pamet...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5714
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: Odg: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la Pitar6785 » 22 maj 2015, 14:28

bordoboy2014 je napisao/la:
hilmo je napisao/la:@pitar6785
Ne bih se složio s tobom, ima kod nas kvaliteta u u19 i u17 selekcijama, rezultati to pokazuju. Kadeti će najvjerovatnije biti prvaci, juniori osvajači kupa a još su u vrhu premijerligaške tablice.
Nekoliko zapaženih učešća na međunarodnim turnirima...
Ja sam više nego zadovoljan.
Prvi poluproizvod akademije (Mihojević) je već u prvom timu, Anđušić sve ozbiljnije kuca na vrata. Ako se od četvorice (Burović, Herić, Handžić, Kadušić) jedan izbori za prvih 11 možemo biti prezadovoljni.

Možda se u nek stvarima ne radi dobro zbog nedostatka kvalitetnih trenera, ali kvaliteta kod momaka ima definitivno.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Sigurno da ima kvaliteta. Bilo je i ranije u omladinskom pogonu. Često smo uzimali i juniorska i kadetska prvenstva. Takođe, često smo imali i uspješne nastupe na međunarodnim turnirima. Imali smo i bolje rezultate nego sa akademijom, samo što to nije bilo predstavljano u medijima (ni printanim ni elektronskim). Sada imamo i Web stranicu kluba, Facebook, Twitter. Imamo direktne prijenose utakmica omladinskih selekcija.
Dovedeno je puno djece sa strane. Bez obzira što nemamo svoju vlastitu infrastrukturu, uvjeti u kojima rade naši akademci su više nego dobri. Na raspolaganju odlični tereni centra za sport i tereni Sporte na Hotonju, teretana itd. Jedino možda Široki ima slične uvjete.
Na turnirima na kojima smo učestvovali mi i drugi klubovi iz BiH, mi smo uvijek bili gori. Sjetite se Rima i pogledajte naše rezultate i rezultate Zrinjskog. Na ovom truniru u Bijeljini Sloboda i Željezničar su rezultatski bolje prošli od nas, Jedino je Velež podbacio. Među ovom djecom sigurno postoji potencijal koji se trebao do sada pokazati.
Nije primjetan nikakav značajan napredak u sportskom segmentu u omladinskim kategorijama (nakon skoro godinu i po rada akademije). To je ono što bi trebalo zabrinuti ljude koji vode klub.
Upravo to. Pjetlici pioniri kafeti juniori u19 sve te selekcije nisu tu da budu prvaci vec da prave prvo timce, sto se tice liga u kojim oni nastupaju oni tu trebaju da pobjede svaku utakmicu i da im go razlika bude nesto 120-4 mi smo FCS nismo ni skretnica ni sb to su drugorazredni klubovi. Mihojevic je dobar igrac za vitez travnik mladost i tu vrstu ekipa kojoj bi ija amater zesci bio naj bolji igrac. NAS STANDARDI SU DA IMAMO IGRACE KOJI DIREKTNO IDU U PRVI 11 A REPREZENTACIJE I DA PREKUCAVAJU LIGU KOSTO NGK MAMIC RADI U KRVASKOJ. Hilmo nemoj mi ti mali timova standarda. Hilmo brate nemoj zamjerit al to je kako ja zelim da bude nasa skola fudbala = akademija

Avatar
DrustveniParazit
Postovi: 2096
Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la DrustveniParazit » 22 maj 2015, 14:49

Pitar6785 je napisao/la:Mene samo interesuje, dalice iko odgovarat dinu i kusturici zasto nema kvaliteta ni u jednoj selekci i dalice iko dobit otkaz. Po meni ako na kraju sezone bar 5 ljudi iz omladinskog pogona nedobije otkaz onda dino uzima kes na crno mozda cak i kusta. Pa mi nemamo ni u nasoj skoli kvaliteta niti akademija (neznam imal iz nase skole djece u akademi). Mi moramo imat VRHUNSKOG SEFA svi selekcija i akademije i da ima odrijesene ruke da daje trenerima otkaze al da polaze racune dinu i kusti svaki mjesec
Haj' jednom u životu budi pozitivan. Zanima me kakav si ti bio prije dolaska Tana (ako si tad uopšte i navijao za Sarajevo). Skoro da nemaš posta na forumu da iz njega ne izbija pesimizam. :facepalm:
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!

Sarajevo iznad lokal patriotizma.

Matej Delač

joker90
Postovi: 21762
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la joker90 » 22 maj 2015, 15:12

DrustveniParazit je napisao/la:
Pitar6785 je napisao/la:Mene samo interesuje, dalice iko odgovarat dinu i kusturici zasto nema kvaliteta ni u jednoj selekci i dalice iko dobit otkaz. Po meni ako na kraju sezone bar 5 ljudi iz omladinskog pogona nedobije otkaz onda dino uzima kes na crno mozda cak i kusta. Pa mi nemamo ni u nasoj skoli kvaliteta niti akademija (neznam imal iz nase skole djece u akademi). Mi moramo imat VRHUNSKOG SEFA svi selekcija i akademije i da ima odrijesene ruke da daje trenerima otkaze al da polaze racune dinu i kusti svaki mjesec
Haj' jednom u životu budi pozitivan. Zanima me kakav si ti bio prije dolaska Tana (ako si tad uopšte i navijao za Sarajevo). Skoro da nemaš posta na forumu da iz njega ne izbija pesimizam. :facepalm:
Ma ovo je strumfic, koji ovako nepismeno namjerno pise da nas bruka i da mu se raja smije. Nikad nista pozitivno nije napisao frajer.
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5714
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Omladinski pogon

Post Postao/la Pitar6785 » 22 maj 2015, 15:39

Pratim FCS od 1996 a zivim za taj klub od kako sam se rodio.
Ako je dzemo berberovic i skoro nasi najbolji igraci koji su dosli iz nase skole od zavrsetka rata, zar to nije porazavajuca cinjenica, da je alaim naj bolji golman sto smo izbacili i sad treba se govorit da nam omladinski tim fercera tako dobro da nesmije niko ni komentirati dat.

Kao drugo akademija je nama najvazni projekat i radi nas i radi tana. I academija mora bit na najvecem nivou u ex yugi. Moje misljenje sto se tice academije to moraju radit ljudi stranci koga nemozes podplatit i nakoga nemozes utjecat dati djte igra u prvih 11 ako je on kvalitet za klupe ili trbine.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 32 gosta.