FK Sarajevo - Stadion "Asim Ferhatović Hase" - Koševo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Stadion i Trening centar

Post Postao/la Esport » 27 nov 2018, 19:22

Valjda će, staviti nekog havetnog, da radi na semaforu, tokom utakmica. Tu bi se moglo svašta napraviti. Nadam se da u klubu, o tome razmišljaju.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Stadion i Trening centar

Post Postao/la DenchiNL » 27 nov 2018, 19:55

Esport je napisao/la:Valjda će, staviti nekog havetnog, da radi na semaforu, tokom utakmica. Tu bi se moglo svašta napraviti. Nadam se da u klubu, o tome razmišljaju.
aha biće preko cijelog ekrana
slika
pa spiker "sada ulazi Smječanin"
:rol: :rol: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: Stadion i Trening centar

Post Postao/la Orangina85 » 27 nov 2018, 21:07

Ma to na Bilinom malo u dzep i dodjes na tu cifru. Samo me nervira ovo najveci u drzavi, kao da postavljaju 50m semafor. Ne znam sta kontaju sa tim prostorom gdje je atletska sad, ispod je beton a koliko znam planiraju ga samo ofarbati. Da li to moze izazvati probleme za odigravanje evropskih utakmica...daj Boze da iko o tome razmislja u opstini

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Stadion i Trening centar

Post Postao/la prisonbreak » 28 nov 2018, 01:15

Orangina85 je napisao/la:Ma to na Bilinom malo u dzep i dodjes na tu cifru. Samo me nervira ovo najveci u drzavi, kao da postavljaju 50m semafor. Ne znam sta kontaju sa tim prostorom gdje je atletska sad, ispod je beton a koliko znam planiraju ga samo ofarbati. Da li to moze izazvati probleme za odigravanje evropskih utakmica...daj Boze da iko o tome razmislja u opstini
Pa veci je na bilinom i to ne malo.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Lik
Postovi: 5293
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: Stadion i Trening centar

Post Postao/la Lik » 28 nov 2018, 11:51

MortemHz je napisao/la:
Lik je napisao/la:Daj šta daš, semafor na Bilinom je koštao oko 500 milja, na Grbavici ne znam koliko, ovo za ovaj mi je baš malo nekako.
Jesi siguran da je koštao toliko?
Mjesec dana prije roka, angažmanom Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine i Grada Zenice kao investitora i nosilaca projekta, kao i radnika preduzeća “Dvokut” iz Sarajeva, “Komgrad Ze” iz Zenice i “Elko Marić” iz Mostara koji su i noću radili, projekat vrijedan više od 400.000 KM završen je na zadovoljstvo svih.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Stadion i Trening centar

Post Postao/la MortemHz » 29 nov 2018, 16:42

U ponedjeljak velika akcija čišćenja stadiona Koševo, u toku i postavljanje novog semafora


Organizacioni odbor Evropskog olimpijskog festivala mladih (EYOF) koji će naredne godine biti održan u Sarajevu i Istočnom Sarajevu, donio je odluku da se otvaranje ovog velikog sportskog događaja održi na Olimpijskom stadionu “Asim Ferhatović Hase”.

S obzirom na to da je vlasnik Olimpijskog stadiona, Općina Centar Sarajevo predvođena načelnikom Nedžadom Ajnadžićem uzela je aktivno učešće u organizaciji ovog velikog sportskog događaja.

Predstavnici Općine, “Centra za sport i rekreaciju”, te kantonalnih preduzeća “Rad” i “Park”, tim povodom održali su sastanak, a čiji je cilj bio uređenje objekta kako bi bio spreman za više od 1.500 takmičara i na desetine hiljada posjetilaca koji će prisustvovati svečanoj ceremoniji otvaranja EYOF-a.

Na sastanku je donesena odluka da se 3. decembra organizira velika akcija čišćenja Olimpijskog stadiona na Koševu sa početkom u 10 sati. Učesnici sastanka su se usaglasili da akcija čišćenja i uređenja stadiona mora biti proširena pa je odlučeno da se pozovu sva pravna lica, ali i zainteresovani građani da se pridruže akciji i daju svoj dobrovoljni doprinos uređenju stadiona i organizaciji EYOF-a.

Općina Centar je u ovoj godini uložila značajna sredstva za modernizaciju stadiona. U okviru ovog projekta završeno je uspostavljanje centralne sobe za upravljanje sistemom sigurnosti, kao i pojačanje reflektorske rasvjete. Pored toga, završena je dogradnja klupe za stručne timove i rezervne igrače, te prostor za zagrijavanje igrača. U toku je postavljanje novog rezultatskog semafora, a provodi se i procedura za ugradnju novih stolica u VIP loži. Modernizacija stadiona na Koševu je uslov koji su postavile svjetska i evropska krovna fudbalska organizacija FIFA i UEFA kao preduslov za odigravanje međunarodnih utakmica na ovom stadionu, saopćeno je iz Općine Centar.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

PAPE2
Postovi: 118
Pridružen/a: 03 mar 2018, 15:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Stadion i Trening centar

Post Postao/la PAPE2 » 29 nov 2018, 18:52

Po projektu rekonstrukcije stadion bi trebao biti bez atletske staze a ovi sad ulazu u zamjenu postojece,koja bi trebala biti bordo boje,hehe,sami sebe pobijaju,da mi je dozivjeti da imamo svoj stadion od 10-15 hiljada,nebitno na kojoj lokaciji,nek umrem odmah a ovi lopovi nek drze koncerte na Kosevu...

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Stadion i Trening centar

Post Postao/la Orangina85 » 29 nov 2018, 22:11

PAPE2 je napisao/la:Po projektu rekonstrukcije stadion bi trebao biti bez atletske staze a ovi sad ulazu u zamjenu postojece,koja bi trebala biti bordo boje,hehe,sami sebe pobijaju,da mi je dozivjeti da imamo svoj stadion od 10-15 hiljada,nebitno na kojoj lokaciji,nek umrem odmah a ovi lopovi nek drze koncerte na Kosevu...
Nece biti vise atletske staze, samo ce se prefarbati beton

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Stadion i Trening centar

Post Postao/la Esport » 30 nov 2018, 05:51

Orangina85 je napisao/la:
PAPE2 je napisao/la:Po projektu rekonstrukcije stadion bi trebao biti bez atletske staze a ovi sad ulazu u zamjenu postojece,koja bi trebala biti bordo boje,hehe,sami sebe pobijaju,da mi je dozivjeti da imamo svoj stadion od 10-15 hiljada,nebitno na kojoj lokaciji,nek umrem odmah a ovi lopovi nek drze koncerte na Kosevu...
Nece biti vise atletske staze, samo ce se prefarbati beton
Ima smisla, jeftino i estetski.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Stadion i Trening centar

Post Postao/la MortemHz » 30 nov 2018, 16:08

Esport je napisao/la:
Orangina85 je napisao/la:
PAPE2 je napisao/la:Po projektu rekonstrukcije stadion bi trebao biti bez atletske staze a ovi sad ulazu u zamjenu postojece,koja bi trebala biti bordo boje,hehe,sami sebe pobijaju,da mi je dozivjeti da imamo svoj stadion od 10-15 hiljada,nebitno na kojoj lokaciji,nek umrem odmah a ovi lopovi nek drze koncerte na Kosevu...
Nece biti vise atletske staze, samo ce se prefarbati beton
Ima smisla, jeftino i estetski.
Kako li će to na kraju izgledati?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Stadion i Trening centar

Post Postao/la Orangina85 » 30 nov 2018, 18:58

Pa gledajuci Ajnadzica i klapu koja vodi stadion vjerovatno nikako. Evo i ovaj semafor kad se vec radio zar se nije mogao uzeti da popuni citavu rupu onu.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Stadion i Trening centar

Post Postao/la MortemHz » 30 nov 2018, 19:15

Nije moglo jer bi gospoda probila dio budžeta namijenjeno za to..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Stadion i Trening centar

Post Postao/la Orangina85 » 30 nov 2018, 19:35

MortemHz je napisao/la:Nije moglo jer bi gospoda probila dio budžeta namijenjeno za to..
Moglo je da se planiralo kako treba, ali previse ocekujem od zaduzenih za to. Zbog toga me i brine kako ce izgledati to farbanje kad se ukloni tartan

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Stadion i Trening centar

Post Postao/la emir79 » 30 nov 2018, 20:01

Mene sramota ovog semafora. Je li moglo jadnije od ovog.
Na stari natakariti novi, jos zatamnili onaj ostatak starog.
Molim Boga da klub radi sve samo da odemo sa Koseva. Neka bude 8.000 kapacitet, ali neka je nas. Traziti investitore i sponzore.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 1945
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Stadion i Trening centar

Post Postao/la PeppermintSA » 01 dec 2018, 21:47

Ja semafora i govana.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Stadion i Trening centar

Post Postao/la Esport » 02 dec 2018, 14:58

Display izgleda sasvim solidno.
Ima tu još posla, da se uradi, dotjera pozadina(već ima prihvatljivih predloga,na temi FK Sarajevo), iskoristi multifunkcinalnost displaya...
Računajuci da je semafor prekjučer postavljen, jučer sam bio pozitivno iznenađen. Mislim da su oni koji su jučer bili na utakmici, uglavnom slicnog mišljenja.
Nadam se da ce se do utakmice sa Krupom riješiti neke od ovih dječijih bolesti.

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5553
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Stadion i Trening centar

Post Postao/la Hajdeee » 02 dec 2018, 21:55

Ima li negdje neki primjer, stadiona, koji ima ofarbanu betonsku podlogu oko terena?
- FKS -

Avatar
rishovski
Postovi: 2715
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Stadion i Trening centar

Post Postao/la rishovski » 17 dec 2018, 10:25

Hajdeee je napisao/la:Ima li negdje neki primjer, stadiona, koji ima ofarbanu betonsku podlogu oko terena?
slika
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Stadion i Trening centar

Post Postao/la zagor1987 » 17 dec 2018, 10:59

rishovski je napisao/la:
Hajdeee je napisao/la:Ima li negdje neki primjer, stadiona, koji ima ofarbanu betonsku podlogu oko terena?
slika
Evo ovog gmaza makedonskog

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Stadion i Trening centar

Post Postao/la Denchi » 04 jan 2019, 16:04

a lijepo se pričalo u martu prošle godine :D
U narednom koraku u saradnji sa Nogometnim savezom BiH, za šta planiramo obezbijediti novčana sredstva rebalansom budžeta, idemo na zamjenu kompletne travnate površine i tada ćemo pokušati naći rješenje da uvedemo grijanje na travnjaku stadiona, kazao je Ajnadžić.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Sanchez87hz i 13 gostiju.