FK Sarajevo - Bivši igrači i treneri

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
Pantelija
Postovi: 12684
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la Pantelija » 27 jun 2019, 13:48

Orangina85 je napisao/la:Neupitno je da posjeduju talenat ali evo konkretno kod Salcina je veliki upitnik kako ce dozivjeti taj prelaz u seniorski fudbal. Ono njegovo "plesanje" po terenu sa loptom u omladinskim selekcijama nije nesto sto prolazi dobro u seniorskom fudbalu i s njim se mora aktivno raditi. Stvar je u tome sto definitivno ima materijala i samo treba pametno postupati
Ne prolazi ako nemas dovoljno utakmica u nogama da se naviknes na intenzitet protivnickih igraca. Poslije privikavanja, opet bi djecu pravio po terenu. Problem je sto kad mlad igrac pogrijesi odmah poslije utakmice ide trener da javno kaze kako je pidro glavni i odgovorni krivac za poraz jer je mlad.
To sto je njegovv mezimac 10 sec prije gola IZGUBIO loptu driblajuci i podbocio se rukama gledajuci kontru, to nema veze.

E u tome je problem.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 27 jun 2019, 14:02

Pantelija je napisao/la:
Orangina85 je napisao/la:Neupitno je da posjeduju talenat ali evo konkretno kod Salcina je veliki upitnik kako ce dozivjeti taj prelaz u seniorski fudbal. Ono njegovo "plesanje" po terenu sa loptom u omladinskim selekcijama nije nesto sto prolazi dobro u seniorskom fudbalu i s njim se mora aktivno raditi. Stvar je u tome sto definitivno ima materijala i samo treba pametno postupati
Ne prolazi ako nemas dovoljno utakmica u nogama da se naviknes na intenzitet protivnickih igraca. Poslije privikavanja, opet bi djecu pravio po terenu. Problem je sto kad mlad igrac pogrijesi odmah poslije utakmice ide trener da javno kaze kako je pidro glavni i odgovorni krivac za poraz jer je mlad.
To sto je njegovv mezimac 10 sec prije gola IZGUBIO loptu driblajuci i podbocio se rukama gledajuci kontru, to nema veze.

E u tome je problem.
Problem je što bi mi 11 akademaca na terenu. Šta treba, da mi akademci uzimaju minute Hebibu i Velkoskom? Mrš!
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12684
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la Pantelija » 27 jun 2019, 14:33

:( izvini
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la Orangina85 » 27 jun 2019, 18:18

Pantelija je napisao/la:
Orangina85 je napisao/la:Neupitno je da posjeduju talenat ali evo konkretno kod Salcina je veliki upitnik kako ce dozivjeti taj prelaz u seniorski fudbal. Ono njegovo "plesanje" po terenu sa loptom u omladinskim selekcijama nije nesto sto prolazi dobro u seniorskom fudbalu i s njim se mora aktivno raditi. Stvar je u tome sto definitivno ima materijala i samo treba pametno postupati
Ne prolazi ako nemas dovoljno utakmica u nogama da se naviknes na intenzitet protivnickih igraca. Poslije privikavanja, opet bi djecu pravio po terenu. Problem je sto kad mlad igrac pogrijesi odmah poslije utakmice ide trener da javno kaze kako je pidro glavni i odgovorni krivac za poraz jer je mlad.
To sto je njegovv mezimac 10 sec prije gola IZGUBIO loptu driblajuci i podbocio se rukama gledajuci kontru, to nema veze.

E u tome je problem.
Glupost

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la Kamuflazn » 28 jun 2019, 14:41

Ikono, povedi nas u nove pobjede!
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54022
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la MortemHz » 06 jul 2019, 17:27

SarajevoJeBordo je napisao/la:Škoti predviđaju: Lennon će se "kockati" protiv Sarajeva
slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la Laznjak » 06 jul 2019, 17:47

Ovdje dodaj LEGENDA HUSREF MUSEMIC
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54022
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Bivši igrači i treneri

Post Postao/la MortemHz » 10 jul 2019, 16:02

Sarić izgleda potpisuje za Al-Ahli Jeddah.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Mokes
Postovi: 14835
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Bivši igrači i treneri

Post Postao/la Mokes » 20 jul 2019, 17:23

League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la Kamuflazn » 21 jul 2019, 14:18

U Sarajevu sam najviše naučio od Husrefa Musemića, koji me prihvatio na najbolji mogući način, podržao me i dao mi je najviše slobode u igri", rekao je Cimirot.

Jedan je sef! Najbolji trener u ligi, naibolji u radu sa mladima! Imperator HUS!
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54022
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la MortemHz » 12 avg 2019, 15:11

16022019 je napisao/la:Kontam ja da ga brane sad poslije duple , ali sto su ga branili prije toga ne ide mi u glavu i pravili od njega najvecu legendu kluba .. Jedna titula i kup ako me sjecanje sluzi o cemu onda pricamo. Pa to je i Dzenan Uscuplic uspio za mnogo manje vremena provedenog na klupi Sarajeva.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
robertkosar
Postovi: 3451
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la robertkosar » 13 avg 2019, 12:11

Problem nasih trenera je u tome sto su svi do jednog ziherasi, kukavice i nemaju muda. Takav je bio Cala Takav je i Musemic kada je bitna utakmica on svoju staru postavu ne mjenja. Krle mora biti u ekipi pa makar sa jednom nogom a Mustafic grije klupu. Kad ga problemi stisnu onda moze ipo koji akademac
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Bivši igrači i treneri

Post Postao/la 16022019 » 14 avg 2019, 10:11

Gdje je i sta radi Mirko Oremus ?
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Bivši igrači i treneri

Post Postao/la fera » 15 avg 2019, 00:56

16022019 je napisao/la:Gdje je i sta radi Mirko Oremus ?
Otisao na hadž vraca se 21.08.
You are someone else I am still right here

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Bivši igrači i treneri

Post Postao/la 16022019 » 15 avg 2019, 01:05

fera je napisao/la:
16022019 je napisao/la:Gdje je i sta radi Mirko Oremus ?
Otisao na hadž vraca se 21.08.
Paglu si ti da uopste znas kako izgleda Mirko Oremus.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la 16022019 » 15 avg 2019, 09:40

Hrabro sefe pa sta bude, vjerujemo u tebe i tvoj napadacki fudbal. Igraj brzo i napadacki kao onda kad si brzinom munje otisao u Zvezdu. Neka to bude tvoja zvezda vodilja veceras.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la Zip » 15 avg 2019, 11:55

robertkosar je napisao/la:Problem nasih trenera je u tome sto su svi do jednog ziherasi, kukavice i nemaju muda. Takav je bio Cala Takav je i Musemic kada je bitna utakmica on svoju staru postavu ne mjenja. Krle mora biti u ekipi pa makar sa jednom nogom a Mustafic grije klupu. Kad ga problemi stisnu onda moze ipo koji akademac
Jedan je Dzenan Uscuplic.

Avatar
robertkosar
Postovi: 3451
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la robertkosar » 15 avg 2019, 17:45

Zip je napisao/la:
robertkosar je napisao/la:Problem nasih trenera je u tome sto su svi do jednog ziherasi, kukavice i nemaju muda. Takav je bio Cala Takav je i Musemic kada je bitna utakmica on svoju staru postavu ne mjenja. Krle mora biti u ekipi pa makar sa jednom nogom a Mustafic grije klupu. Kad ga problemi stisnu onda moze ipo koji akademac
Jedan je Dzenan Uscuplic.
:thumbup: :thumbup: Da ali da bi bio pravi treba zaboraviti jaranstva sa igracima. Znaci distanca i rad :mrgreen:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la 16022019 » 15 avg 2019, 19:47

Janja nisi nikoga takticki iznenadio sto si stavio Tatara desno a Sisica lijevo... Samo si unazadio ekipu.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
robertkosar
Postovi: 3451
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la robertkosar » 16 avg 2019, 10:45

Mozete se ljutit koliko hocete! Limit naseg trenera je ova saban liga i toje nazalost istina. Za daljni iskorak treba naci ambicioznog i dobro potkovanog trenera i sa znanjem i sa psiholoskim pristupom igracima :kafa:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], BordoBBoja, Morpheus, RajvoSA03 i 39 gostiju.