FK Sarajevo - Bivši igrači i treneri

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la 16022019 » 16 avg 2019, 10:49

Moze li neko izrezati ono sinoc kad sef spominje sudiji nesto oko novca... Nisam dobro razumio ali cini mi se da je rekao " lose sudite ali me necete otjerati i ako izgubim,klauzule su na mojoj strani".
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la Kamuflazn » 16 avg 2019, 10:58

Bravo najbolji treneru lige, predstavili smo se u jednom ozbiljnom svjetlu sto u prilog idu i izjave igraca i trenera batea. Jos bez 7 igraca i 4 rovita igraca pod inekcijama, aplauzi. Stisli smo ih, ko da su gosk. Bravo sefe, vodis na u ispravnom smjeru zajedno sa Hadzijom i upravom. Idemo dalje!
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la 16022019 » 16 avg 2019, 11:25

Protivnik Celticu u 1. pretkolu Lige prvaka bio je bh. prvak Sarajevo, a Škoti su bili bolji u oba meča.

"Te utakmice su nam poslužile za analizu Celticove igre i pripremu naše taktike. Vidjeli smo da je greška igrača Sarajeva bila to što su čekali u defanzivnom bloku i igrali na kontre. Tako su se dosta trošili, nije bilo snage za povlačenje kontre svaki put, iako je Bordo ekipa odigrala obje utakmice dosta dobro, posebno na domaćem terenu. Prva utakmica im je trebala biti pokazatelj kako da odigraju u gostima. Malo više hrabrosti i ofanzivnije igre se isplati", rekao je nogometaš Cluja.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 16 avg 2019, 11:40

Kamuflazn je napisao/la:Bravo najbolji treneru lige, predstavili smo se u jednom ozbiljnom svjetlu sto u prilog idu i izjave igraca i trenera batea. Jos bez 7 igraca i 4 rovita igraca pod inekcijama, aplauzi. Stisli smo ih, ko da su gosk. Bravo sefe, vodis na u ispravnom smjeru zajedno sa Hadzijom i upravom. Idemo dalje!
U nedostatku likova poput tebe, SDA je izgubila Kanton Sarajevo.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la Zip » 16 avg 2019, 12:11

SarajevoJeBordo je napisao/la:
Kamuflazn je napisao/la:Bravo najbolji treneru lige, predstavili smo se u jednom ozbiljnom svjetlu sto u prilog idu i izjave igraca i trenera batea. Jos bez 7 igraca i 4 rovita igraca pod inekcijama, aplauzi. Stisli smo ih, ko da su gosk. Bravo sefe, vodis na u ispravnom smjeru zajedno sa Hadzijom i upravom. Idemo dalje!
U nedostatku likova poput tebe, SDA je izgubila Kanton Sarajevo.
Za 10 gdina cemo se svi sjecati izjava kako smo dobro odigrali, ali ipak ispali ste... :facepalm:

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la Dokoljenko » 16 avg 2019, 12:14

Čuj najbolji trener lige. :D
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
robertkosar
Postovi: 3451
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la robertkosar » 16 avg 2019, 12:18

Dokoljenko je napisao/la:Čuj najbolji trener lige. :D
Da, bolji je od onog vaseg yebaca sarova :roll:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la 16022019 » 16 avg 2019, 12:18

Molim te da ne pises da je on trener... On je mnogo vise. Sef strucnog staba.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Bordeaux46
Postovi: 241
Pridružen/a: 16 avg 2019, 09:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la Bordeaux46 » 31 avg 2019, 22:03

ŠTA SI TI RADIO PRED OVU UTAKMICU MOLIM TE
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la MortemHz » 28 okt 2019, 16:49

VratiloSeZlo je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:HUSREFE ODLAZI!
Da ti nisi onaj sa istoka protiv Borca sto ga saborci sa tribine zajmise do kordona murije sto je tjerao Husrefa na kraju tekme ,on je bar pokusao nemojte biti gnjide slijedite njegov primjer :urnebes:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 28 okt 2019, 17:00

MortemHz je napisao/la:
VratiloSeZlo je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:HUSREFE ODLAZI!
Da ti nisi onaj sa istoka protiv Borca sto ga saborci sa tribine zajmise do kordona murije sto je tjerao Husrefa na kraju tekme ,on je bar pokusao nemojte biti gnjide slijedite njegov primjer :urnebes:
Dok je meni streama neću ja niđe.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la Sjeverjecudo » 28 okt 2019, 18:34

MortemHz je napisao/la:
VratiloSeZlo je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:HUSREFE ODLAZI!
Da ti nisi onaj sa istoka protiv Borca sto ga saborci sa tribine zajmise do kordona murije sto je tjerao Husrefa na kraju tekme ,on je bar pokusao nemojte biti gnjide slijedite njegov primjer :urnebes:
I tu se pokazalo sta stadion misli o Husrefu i to tribina koja je najvise kriticki nastrojena,da ne bi policije onom levatu na istoku dobre bi batine dobio,citav stadion svaku tekmu da podrsku i igracima i Husrefu,a to je najbitnije.
Ovi mogu samo pisat i tjerat na forumu,nemoj uci 5 Dana na forum i neces ni znati da neko trazi ostavku Husrefa,jer je i ne trazi.Al ako nista onaj levat sa istoka je skupio muda I rekao Husrefu sta misli za razliku od 4-5 pljuvaca ovdje
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 28 okt 2019, 18:40

Sjeverjecudo je napisao/la: I tu se pokazalo sta stadion misli o Husrefu i to tribina koja je najvise kriticki nastrojena,da ne bi policije onom levatu na istoku dobre bi batine dobio,citav stadion svaku tekmu da podrsku i igracima i Husrefu,a to je najbitnije.
Ovi mogu samo pisat i tjerat na forumu,nemoj uci 5 Dana na forum i neces ni znati da neko trazi ostavku Husrefa,jer je i ne trazi.Al ako nista onaj levat sa istoka je skupio muda I rekao Husrefu sta misli za razliku od 4-5 pljuvaca ovdje
Sačekaj prvi kiks na Koševu, da vidiš šta misle uhljupi kojima sve valja kad se pobijedi i kojima ništa ne valja kad se izgubi. Istok ti je ko i ovaj pdf, nas 2 3 konstantno pišu da nije dobro ovo kako izgledamo, a onda kiksaš i to piše cijeli pdf skoro. Yebo te istok, ti uhljupi što su ganjali tog lika spremni su ganjati Husrefa ako ne dobije Široki.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la Denchi » 28 okt 2019, 18:56

nisam očekivao da da otkaz, baš me iznenadio
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

mma_hz
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la mma_hz » 31 okt 2019, 15:08

SarajevoJeBordo je napisao/la:
28 okt 2019, 18:40
Sjeverjecudo je napisao/la: I tu se pokazalo sta stadion misli o Husrefu i to tribina koja je najvise kriticki nastrojena,da ne bi policije onom levatu na istoku dobre bi batine dobio,citav stadion svaku tekmu da podrsku i igracima i Husrefu,a to je najbitnije.
Ovi mogu samo pisat i tjerat na forumu,nemoj uci 5 Dana na forum i neces ni znati da neko trazi ostavku Husrefa,jer je i ne trazi.Al ako nista onaj levat sa istoka je skupio muda I rekao Husrefu sta misli za razliku od 4-5 pljuvaca ovdje
Sačekaj prvi kiks na Koševu, da vidiš šta misle uhljupi kojima sve valja kad se pobijedi i kojima ništa ne valja kad se izgubi. Istok ti je ko i ovaj pdf, nas 2 3 konstantno pišu da nije dobro ovo kako izgledamo, a onda kiksaš i to piše cijeli pdf skoro. Yebo te istok, ti uhljupi što su ganjali tog lika spremni su ganjati Husrefa ako ne dobije Široki.

100 POSTO.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

FKSarajevoHz87
Postovi: 94
Pridružen/a: 21 okt 2019, 15:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la FKSarajevoHz87 » 01 nov 2019, 02:14

Mislim da je svoj talenat Husref pokazao prošle sezone ove sezone samo tapkamo u mjestu konkretno sve sam opisao na temi FK Sarajevo pa pogledajte .
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Unproforumas
Postovi: 234
Pridružen/a: 02 jul 2019, 17:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la Unproforumas » 01 nov 2019, 16:27

Upiso mrkelinog sina na sebe samo zbog djecijeg doplatka. Jer zna se sta on voli vise od svog zivota :kafa:

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la Kamuflazn » 02 nov 2019, 07:39

Svi u napad jedan je Husref!
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la Kamuflazn » 02 nov 2019, 19:41

**** ti umrle strumfovske ne cittiraj me.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la YNWA » 05 nov 2019, 22:02

moj uzor-S.G je napisao/la:
24 jun 2019, 17:02
Greska u nazivu teme, potrebne su dvije crtice.
Pogresno: FK Sarajevo - Husref Musemić
Ispravno: FK Sarajevo = Husref Musemić
Gospodin Sarajevo :cool:

Samo Hase iznad njega, ali i to se moze promijeniti, kad sef uzme jos koju titulu :cool:
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.