FK Sarajevo - Bivši igrači i treneri

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la Kamuflazn » 25 jun 2019, 11:39

Hebibovic najbolji bek lige.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la revolt » 25 jun 2019, 11:43

Pantelija je napisao/la:Ko to djeci psuje ? Ne izmisljaj, djeci na kosevu NIKAD NIKO opsovao nije, cak i kad grijese aplauz dobiju. Sa starim prdonjama to nije slucaj. Isto tako, kad je Mujakic imao jednu losu partiju, os 200 forumasa dva su ili tri psovala, i napravila se prica kao 50 ih psovalo. A nije.
Čomoru se psovslo od prvog dodira s loptom, Trebinjcu, Anđušiću se zviždalo u toku izmjene, kada je Janjoš bio trener. To je ono što se ja mogu sjetiti.

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la Kamuflazn » 25 jun 2019, 11:47

E cuj djeci se nikad nije psovalo. Ako nisi nikad bio na stadionu onda nije.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

pitara
Postovi: 1035
Pridružen/a: 18 jun 2019, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la pitara » 25 jun 2019, 12:37

:rol:
Kamuflazn je napisao/la:E cuj djeci se nikad nije psovalo. Ako nisi nikad bio na stadionu onda nije.
Sjećam se Mujakica na početku, ono što sam čuo s istoka da mu se govorilo je katastrofa, ja se postidio. Nisu svi dovoljno psihički jaki da se prave da ne čuju te morbidnosti.

michplatini
Postovi: 635
Pridružen/a: 21 mar 2018, 09:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la michplatini » 25 jun 2019, 17:53

Svako ko je pratio razvojni put Salcina i Djokanovica zna da su to igraci koji imaju kvalitet da mogu ravnopravno konkurisati za tim.Sve drugo je stvar strucnog staba i uprave.Nazalost,mislim da u Akademiji nema pojedinaca vise tog kvaliteta i potencijala kao sto su bili Mujakic(nije bio najveci potencijal svoje generacije),Pidro,Hadzic,Veladzic,Sadiku i sad Salcin i najmladji Djokanovic.
Mislim da treba iskoristiti potencijal onog najboljeg sto ima iz generacije 2000/01 jer takva se nece pojaviti u Akademiji uskoro.Ako najbolji produkti najbolje generacije (osvajala medjunarodne turnire ,igrali na EP U-17 (Salcin ,Imamovic ,Djokanovic)ne mogu imati pravu sansu u prvom timu ,pitanje je u kom pravcu ce ici akademija sa sledecim generacijama.
Na kraju,ako klubovi iz top 5 liga prate neke igrace ne treba tu puno mudrosti da klub moze preko njih dosta uraditi i na svojoj promociji.

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la Orangina85 » 25 jun 2019, 17:59

Neupitno je da posjeduju talenat ali evo konkretno kod Salcina je veliki upitnik kako ce dozivjeti taj prelaz u seniorski fudbal. Ono njegovo "plesanje" po terenu sa loptom u omladinskim selekcijama nije nesto sto prolazi dobro u seniorskom fudbalu i s njim se mora aktivno raditi. Stvar je u tome sto definitivno ima materijala i samo treba pametno postupati

michplatini
Postovi: 635
Pridružen/a: 21 mar 2018, 09:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la michplatini » 25 jun 2019, 20:06

Orangina85 je napisao/la:Neupitno je da posjeduju talenat ali evo konkretno kod Salcina je veliki upitnik kako ce dozivjeti taj prelaz u seniorski fudbal. Ono njegovo "plesanje" po terenu sa loptom u omladinskim selekcijama nije nesto sto prolazi dobro u seniorskom fudbalu i s njim se mora aktivno raditi. Stvar je u tome sto definitivno ima materijala i samo treba pametno postupati
Potpuno se slazem sa tobom,mislim da ce Djokanovic mnogo lakse napraviti ili je vec napravio taj prelaz.Drugaciji su tip igraca ali veliko bogatstvo kluba sigurno.

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la bordobijeli » 25 jun 2019, 20:20

Kovacevic
Mihojevic
Mujakic
Pidro
Šabanovic
Mustafic
Kapic
Kurdic
Kadusic
Čatakovic
Andjusic
Smajlagic
Sadiku
Mislim da je ovo odlican broj igraca koje je akademija izbacila po meni je problem sto idu prerano.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la MortemHz » 27 jun 2019, 13:18

zagor1987 je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:Zalosno je da se theraju dobri forumasi. Husref Musemic je ovdje glavna tema svaki njegov korak se pljuje i prati ko da je ratni zlocinac. Krste se pljuje a lik je brat pravi al hajd. Tatar odigra losu tekmu prosle sezone pljuje se najstrasnije,kad ne igra i kad oce da ide odma jao pa trebali smo ga zadrzat glavni igrac bla bla. Kad igraju mladi ne valja kad igraju stariji ne valja uostalom nista ne valja. Uglavnom nikad ugodit nekima pa zbog toga ko ih sisa pojedinci ovdje su sami sebi teski,ljudi kojima je njihov zivot 0 moraju nekaoo frustracije lijeciti. Pogledajte druge klubove osim Zrinjskog i sve ce vam jasno biti. Uglavnom ko vas ba hebe samo nastavite sr ati,ne zelim lose nikad svom klubu al zbog ovih su paka bi volio da nista ne ostvarimo i da ode Husref da budemo ko ostali da imaju razloga da se ru jer su izgleda navikle lole svake godine duplu uzimat. Ja iz inata svaku tekmu kad se Husref spomene navijam i pjevam pjesme o njemu sa ostalim kontam neko ce nesto dobacit od ovih mrzitelja al ocigledno samo se na forumu mogu lijeciti frustracije
Husref je FK Sarajevo, a ne zločinac!
On je trener mog tima i osvajac duple to sto si ti paglu tvoja stvar. Od UNPROFORA,Parme,do odlaska na milion i jedno gostovanje od Troglava,Orasja,Drinovaca,Bihaca,Trebinja do raznoraznih sela,do Svedske,Belgije,Turske,Njemacke sve i svasta sa svojim timom prosao niko nikad mi vise radosti nije donio,ona utakmica u Belgiji to se opisat ne moze,i covjeka koji je najvise radosti donio treba da pljujem ovdje,to su za mene smecari obicno sva sreca niko vas ne pita nista a uvijek ce se cuti nasa pjesma HUSREF MUSEMIC JEDAN JE OD NAS. Kad se moze ovdje pljuvat ovako mozemo i mi koji ga cijenimo da ga branimo a takvi kao ti znas sta mozes samo skontaj sam
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la MortemHz » 27 jun 2019, 13:20

edRed je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:Zalosno je da se theraju dobri forumasi. Husref Musemic je ovdje glavna tema svaki njegov korak se pljuje i prati ko da je ratni zlocinac. Krste se pljuje a lik je brat pravi al hajd. Tatar odigra losu tekmu prosle sezone pljuje se najstrasnije,kad ne igra i kad oce da ide odma jao pa trebali smo ga zadrzat glavni igrac bla bla. Kad igraju mladi ne valja kad igraju stariji ne valja uostalom nista ne valja. Uglavnom nikad ugodit nekima pa zbog toga ko ih sisa pojedinci ovdje su sami sebi teski,ljudi kojima je njihov zivot 0 moraju nekaoo frustracije lijeciti. Pogledajte druge klubove osim Zrinjskog i sve ce vam jasno biti. Uglavnom ko vas ba hebe samo nastavite sr ati,ne zelim lose nikad svom klubu al zbog ovih su paka bi volio da nista ne ostvarimo i da ode Husref da budemo ko ostali da imaju razloga da se ru jer su izgleda navikle lole svake godine duplu uzimat. Ja iz inata svaku tekmu kad se Husref spomene navijam i pjevam pjesme o njemu sa ostalim kontam neko ce nesto dobacit od ovih mrzitelja al ocigledno samo se na forumu mogu lijeciti frustracije
:clap:
Tako je kod nas, s tim da bih ovaj dio izbacio "al zbog ovih su paka bi volio da nista ne ostvarimo i da ode Husref da budemo ko ostali"...
U inat da postanemo još jači a oni neka se jedu ...
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la MortemHz » 27 jun 2019, 13:22

zagor1987 je napisao/la:
fera je napisao/la:Cekamo sad da se treci zagor javi :-)
Gdje nam je samozdravlje jel se to i on naljutio?

Ima ljudi tema posebna za husrefa sto se tamo ne prebacite, mortem uzeo pauzu na poslu da vam je otvori a vi to ne cijenite.
Ovakvih kao zagor je velika vecina od ono malo lhudi sto dolazi na tekme,znam da ti je vokri al pjeni samo zna se ko ima podrsku i od koga i imace je uvijek bio dom mladih il stadion il ulica
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 27 jun 2019, 13:23

zagor1987 je napisao/la: On je trener mog tima i osvajac duple to sto si ti paglu tvoja stvar. Od UNPROFORA,Parme,do odlaska na milion i jedno gostovanje od Troglava,Orasja,Drinovaca,Bihaca,Trebinja do raznoraznih sela,do Svedske,Belgije,Turske,Njemacke sve i svasta sa svojim timom prosao niko nikad mi vise radosti nije donio,ona utakmica u Belgiji to se opisat ne moze,i covjeka koji je najvise radosti donio treba da pljujem ovdje,to su za mene smecari obicno sva sreca niko vas ne pita nista a uvijek ce se cuti nasa pjesma HUSREF MUSEMIC JEDAN JE OD NAS. Kad se moze ovdje pljuvat ovako mozemo i mi koji ga cijenimo da ga branimo a takvi kao ti znas sta mozes samo skontaj sam
Husref Musemić nije zločinac i nije jedan od nas! To nek bude jasno! ZATO JER JE HUSREF ZA SVE NAS FK SARAJEVO!
Ne prosipaj šuplju ovdje da poštuješ Husrefa, ne možeš to reći ako ti je klub iznad njega.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la zagor1987 » 27 jun 2019, 13:25

SarajevoJeBordo je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la: On je trener mog tima i osvajac duple to sto si ti paglu tvoja stvar. Od UNPROFORA,Parme,do odlaska na milion i jedno gostovanje od Troglava,Orasja,Drinovaca,Bihaca,Trebinja do raznoraznih sela,do Svedske,Belgije,Turske,Njemacke sve i svasta sa svojim timom prosao niko nikad mi vise radosti nije donio,ona utakmica u Belgiji to se opisat ne moze,i covjeka koji je najvise radosti donio treba da pljujem ovdje,to su za mene smecari obicno sva sreca niko vas ne pita nista a uvijek ce se cuti nasa pjesma HUSREF MUSEMIC JEDAN JE OD NAS. Kad se moze ovdje pljuvat ovako mozemo i mi koji ga cijenimo da ga branimo a takvi kao ti znas sta mozes samo skontaj sam
Husref Musemić nije zločinac i nije jedan od nas! To nek bude jasno! ZATO JER JE HUSREF ZA SVE NAS FK SARAJEVO!
Ne prosipaj šuplju ovdje da poštuješ Husrefa, ne možeš to reći ako ti je klub iznad njega.
Ajde pusti se ironije. Sarajevo volim vise od sebe,a Husrefa cijenim kao najtrofejnijeg trenera koji mi je najvise srece donio

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 27 jun 2019, 13:26

zagor1987 je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la: On je trener mog tima i osvajac duple to sto si ti paglu tvoja stvar. Od UNPROFORA,Parme,do odlaska na milion i jedno gostovanje od Troglava,Orasja,Drinovaca,Bihaca,Trebinja do raznoraznih sela,do Svedske,Belgije,Turske,Njemacke sve i svasta sa svojim timom prosao niko nikad mi vise radosti nije donio,ona utakmica u Belgiji to se opisat ne moze,i covjeka koji je najvise radosti donio treba da pljujem ovdje,to su za mene smecari obicno sva sreca niko vas ne pita nista a uvijek ce se cuti nasa pjesma HUSREF MUSEMIC JEDAN JE OD NAS. Kad se moze ovdje pljuvat ovako mozemo i mi koji ga cijenimo da ga branimo a takvi kao ti znas sta mozes samo skontaj sam
Husref Musemić nije zločinac i nije jedan od nas! To nek bude jasno! ZATO JER JE HUSREF ZA SVE NAS FK SARAJEVO!
Ne prosipaj šuplju ovdje da poštuješ Husrefa, ne možeš to reći ako ti je klub iznad njega.
Ajde pusti se ironije. Sarajevo volim vise od sebe,a Husrefa cijenim kao najtrofejnijeg trenera koji mi je najvise srece donio
Momčino, bićeš išaran sprejem.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la zagor1987 » 27 jun 2019, 13:29

Nit sam sarao nit bi ikada to je debilizam,jer ja upravu ovu podrzavam pa nema logike. Husrefa cijenim i postujem jel to neki problem? Reci ti meni momcino iz kojeg si sela?

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la fera » 27 jun 2019, 13:30

zagor1987 je napisao/la:
fera je napisao/la:Cekamo sad da se treci zagor javi :-)
Gdje nam je samozdravlje jel se to i on naljutio?

Ima ljudi tema posebna za husrefa sto se tamo ne prebacite, mortem uzeo pauzu na poslu da vam je otvori a vi to ne cijenite.
Ovakvih kao zagor je velika vecina od ono malo lhudi sto dolazi na tekme,znam da ti je vokri al pjeni samo zna se ko ima podrsku i od koga i imace je uvijek bio dom mladih il stadion il ulica
Jesi dobro druze ? Vruce je mnogo pazi se stavi kacket kad izlazis na ovo sunce :-)
Pratis li ti ko sta pise inace il samo ovako lupas bezveze?
Hajd da ja pomijesam tebe s nekim drugom zagorom il zagorskim ima vas puno i tesko je razlikovati al mene nemas s kim pomijesati drug. Hajde klikni na moj profil i imas tamo da vidis moje postove pa prelistaj malo sta sam pisao o husrefu sve ove godine.
Husref ima moju podrsku i dok je ziv imace je i bice mi drag, znas od kad ja pisem to sto ti meni sad govoris da ovaj forum nije prava slika misljenja navijaca i ja s kim god od svojih pricam o klubu rijetko cujem ove forumske price.
Ako sam se zezao za velkoskog ne znaci da pljujem i vrijeđam ni njega ni husrefa a iskreno ne znam kakav problem imas ti i slicni likovi napadnes me bez ikakvog razloga i jos mi govoris da mi je nesto krivo i da pjenim... Ne znam fakat sto pokusavam normalno da ti odgovorim kad znam da ces ti sad osuti opet psovke i uvrede neke na moj racun al neka to je tvoj problem i govori vise o tebi. Umij se brate mozda malo dođeš sebi.
You are someone else I am still right here

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la zagor1987 » 27 jun 2019, 13:32

fera je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:
fera je napisao/la:Cekamo sad da se treci zagor javi :-)
Gdje nam je samozdravlje jel se to i on naljutio?

Ima ljudi tema posebna za husrefa sto se tamo ne prebacite, mortem uzeo pauzu na poslu da vam je otvori a vi to ne cijenite.
Ovakvih kao zagor je velika vecina od ono malo lhudi sto dolazi na tekme,znam da ti je vokri al pjeni samo zna se ko ima podrsku i od koga i imace je uvijek bio dom mladih il stadion il ulica
Jesi dobro druze ? Vruce je mnogo pazi se stavi kacket kad izlazis na ovo sunce :-)
Pratis li ti ko sta pise inace il samo ovako lupas bezveze?
Hajd da ja pomijesam tebe s nekim drugom zagorom il zagorskim ima vas puno i tesko je razlikovati al mene nemas s kim pomijesati drug. Hajde klikni na moj profil i imas tamo da vidis moje postove pa prelistaj malo sta sam pisao o husrefu sve ove godine.
Husref ima moju podrsku i dok je ziv imace je i bice mi drag, znas od kad ja pisem to sto ti meni sad govoris da ovaj forum nije prava slika misljenja navijaca i ja s kim god od svojih pricam o klubu rijetko cujem ove forumske price.
Ako sam se zezao za velkoskog ne znaci da pljujem i vrijeđam ni njega ni husrefa a iskreno ne znam kakav problem imas ti i slicni likovi napadnes me bez ikakvog razloga i jos mi govoris da mi je nesto krivo i da pjenim... Ne znam fakat sto pokusavam normalno da ti odgovorim kad znam da ces ti sad osuti opet psovke i uvrede neke na moj racun al neka to je tvoj problem i govori vise o tebi. Umij se brate mozda malo dođeš sebi.
Sve ok isto razmisljamo nego ja imam 1 profil pa sam zato napisao mislio onom drugom odgovoriti

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la fera » 27 jun 2019, 13:35

Nije ok bas kad me neko bez razloga napadne al nisam zlopamtilo pa hajd neka, bilo i proslo...
You are someone else I am still right here

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la zagor1987 » 27 jun 2019, 13:37

fera je napisao/la:Nije ok bas kad me neko bez razloga napadne al nisam zlopamtilo pa hajd neka, bilo i proslo...
Odgovorio sam ti za profil halali

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Husref Musemić

Post Postao/la fera » 27 jun 2019, 13:41

zagor1987 je napisao/la:
fera je napisao/la:Nije ok bas kad me neko bez razloga napadne al nisam zlopamtilo pa hajd neka, bilo i proslo...
Odgovorio sam ti za profil halali
:thumbup:
You are someone else I am still right here

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.