FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 17 feb 2018, 23:19

Vojo proradio, kapa dole vrhunske kretnje i realizacija.
Njegova najbolja utakmica za Želju. Daleko najbolja.
Igrač utakmice.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 17 feb 2018, 23:35

Kakav centaršut Stevanovića kod prvog gola. Bravo!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

prisutanod1964
Postovi: 262
Pridružen/a: 15 feb 2015, 00:50

Re: FK Željezničar

Post Postao/la prisutanod1964 » 18 feb 2018, 00:41

Monci je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:Jedini lijek protiv ovoga je da ih ugasimo u direktnom okršaju, nek onda navlače mami svojoj.
Samo tako!!! Imamo 3 tekme sa njima. Devet bodova je u igri. Tu se sigurno ovakvi penali ne smiju svirati.
Kratko pamćenje. Podsjećanje : u Utakmici u kojo smo ponizili zrinjski kod rezultata 0-0 je sviran penal iako je bilo
jasno da je tome prethodio off-side. Nerado je to potvrdio i šuko a vidjeli svi koji su prenos pratili putem Moje TV.
O penalu u Bijeljini ne bih jer se radilo o intenzitetu a današnji penali u Mostaru potvrđuju da intenzitet i dalje
traje. Da nije smiješno bilo bi žalosno.A obraćanje Savezu isto je što i gašenje požara benzinom.
Baka nekad si bio klasa igrač a danas si samo PIZDA.

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nepostenaliga » 18 feb 2018, 00:55

Čestitke. Leprsav Zeljo i sigurna pobjeda. Adzem to slaže, kocku po kocku, mozda nekad djeluje sporo, ali ima se sta vidjeti definitivno. Čuvajte se sada Petrovića, branit ce se ko lud, nije Sloboda bas naivna.

nide
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 avg 2013, 15:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nide » 18 feb 2018, 00:56

:clap: :clap: aplauzi za studiju u Mostaru. Pa koja sramota i onda mi neko kaže Amar kupovao tekme phahahahahhahahahahaha. Na kraju krajeva i da je tako makar nismo krali kao ovi mali iz Mostara :o :crazy: kuknjava

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19295
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 18 feb 2018, 02:39

Sve dovoljno govori kako su uzeli titulu proslu. Ovaj penal ne bi svom Zelji svirao a volim ga ko oko u glavi.
Tek kad se pocnu lomiti sudije i ljudi iz saveza, mozda bude bolje do tada suti i kuknjava
Zadnja izmjena: MocMahale444, dana/u 18 feb 2018, 02:42, ukupno mijenjano 1 put.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Maxi
Postovi: 528
Pridružen/a: 23 jul 2011, 00:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Maxi » 18 feb 2018, 02:42

LjoZee je napisao/la:Zasto je danas nasa tekma pocela oko 2 minute ranije od ostalih ? Prvo sam mislio da moj sat nije ok i onda sam vidio da se minute na ovim tekstualnim ne poklapaju, a kao sve trebale poceti u pola 3.
Vjeruj mi, da se u Mostaru osluškivao rezultat sa naše utakmice i da smo mi kojim slučajem odigrali neriješeno, da bi i Zrinjski isto. Stvarno, u jednu ruku smiješno, a u drugu zabrinjavajuće kakvu naklonost sudija imaju.
Plavo je srce u meni!
FKŽ 1921 🔵⚪

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Asimetric » 18 feb 2018, 03:46

Zrinjski didnt plejs gud this meć, bat vi hev a suport of refri i dont nou vaj gosk gabela plejrs iz krajing after meć, lig is opn iz not finiš :rol:

Capajebo
Postovi: 180
Pridružen/a: 03 feb 2018, 16:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Capajebo » 18 feb 2018, 07:48

Klub ide u pravcu kojim bi svaki navijač poželio svom klubu, prva utakmica u sezoni i normalno sitni problemi, najbitnije jeste da se vidi da je ekipa čvrsta, kompaktibilna i da imaju timski duh, ni jednom se nije dalo naslutiti panika ili padanje poslije primljenog gola i priblizavanju Krupe izjednacavanju rezultata, mislim da ce Željo ako ovako nastavi, gledajuci ostale klubove koji se bore za sami vrh na kraju kroz cilj proci kao prvi, danas vec, utrka za titulu se moze svesti sa 4. na 3. kandidata.

Osvrnuo bih se i na urusene međuljudske odnose u zadnjih par godina koji su napravljeni prvenstveno zahvaljujuci ljudima iz kluba, kako prema bivsim uposlenicima, odredjenim navijacima, prijateljima kluba tako i prema odredjenim medijima i novinarima koji su prije 24h bili uz klub.
Ovaj status mislim da ne odg. nikome, kako čelnicima kluba tako i ovima drugima, zbog licne sujete i glumljena voždova u banana drzavi, ispasta prvenstveno klub, kroz medijske pritiske, prozivanja ali i izvjestavanja poput onih u emisiji 'Mreža' na FTV-u, ko god mislio da se to ne reflektuje na klub itekako se vara, pogotovo u pogledu medijske zastupljenosti prije par godina i danas, vidi se drasticna razlika koja je itekako negativna, ostali ne dolaze i ne žele dolaziti na utakmice, nema podrske kako one logisticke tako ni one finansijske kao prije, sve u svemu ako se zeli 100% mir u kuci, u sezoni kada klub ide na duplu krunu, obavezno se mora proraditi na tom polju, jos dok je vrijeme, i to iskljucivo da klub potezima jednih ili drugih na kraju ne bude ostecen, sapleten i zaustavljen u pohodu na duplu krunu, mislim da sezonu kao proslu mnogi nebi 'prezivjeli' i kao celnici kluba, ali i kao navijaci i prijatelji kluba
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61398
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 18 feb 2018, 08:41

Kao što sam i pisao dok su se igrale utakmice, sudija će svirati minimalno jedan penal za Zrinjski, eto na kraju je svirao dva. Ovaj drugi je bio smješniji od onoga u Bijeljini.

Već sad znamo protiv čega ćemo se ponovo boriti i stvarno moramo biti na nivou ako mislimo izvući nešto više iz ove sezone. Sve ovo je refleksija političke situacije u zemlji i poprilično sam siguran da se ovaj cirkus ne može zaustaviti.

Mi se već sad trebamo okrenuti Slobodi, tri boda su imperativ pred vanredno kolo i gostovanje Zrinjskom. U međusobnim susretima ćemo morati pokazati da smo bolji od njih, ako jesmo, onda im niti jedan sudija ne može pomoći.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 18 feb 2018, 10:07

Sad se skoncetrisat na to da u subotu sutnemo slobodu prema drugoj ligi
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 18 feb 2018, 11:56

Virtu4l je napisao/la:Kao što sam i pisao dok su se igrale utakmice, sudija će svirati minimalno jedan penal za Zrinjski, eto na kraju je svirao dva. Ovaj drugi je bio smješniji od onoga u Bijeljini.

Već sad znamo protiv čega ćemo se ponovo boriti i stvarno moramo biti na nivou ako mislimo izvući nešto više iz ove sezone. Sve ovo je refleksija političke situacije u zemlji i poprilično sam siguran da se ovaj cirkus ne može zaustaviti.

Mi se već sad trebamo okrenuti Slobodi, tri boda su imperativ pred vanredno kolo i gostovanje Zrinjskom. U međusobnim susretima ćemo morati pokazati da smo bolji od njih, ako jesmo, onda im niti jedan sudija ne može pomoći.
Da se ne zaboravi:

U upravi im je pun qrac ljudi iz HDZ-a. Predsjednik UO Denis Lasić je HDZ- ov federalni ministar prometa i komunikacija. Član uprave Mile Puljić, direktor vodovoda u Mostaru i dugo godina je u HDZ-u. nekad je bio član skupštine nogometnog saveza BiH (ne znam jel još). Član uprave Miroslav Čorić još jedan HDZ-ovac, inače kum Dragan Čovića, prije rata skupa radili u firmi Soko. Član uprave Vilim Primorac je predsjednik uprave HT Eroneta, zatim član Marin Raspudić je član HDZ-a, te Ilija Đolo HDZ-ovac koji je u upravi elektroprvirede HZHB Mostar. Uglavnom izuzetno moćna struktura ljudi u upravi Zrinjskog, Čovićevi ahbabi koji nisu ništa manje lopovi nego što je on. Za dobar dio njih se sumnjiči za razne finansijske malverizacije i nepotizam u određenim kompanijama.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 18 feb 2018, 12:41

Najatragicnije je to sto je nekoliko nas ovdje znalo i nagovjestavalo sta ce se desiti na utakmici u Mostaru. No, hajmo pokusati ostaviti topo strani i lagano rješavati tekmu po tekmu. Mlatnucemo ih, sva tri puta garantujem to :thumbup:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 18 feb 2018, 12:45

Ovo ce se nama desiti kad tada, najmanji pad protivnickog igraca u nasih 16. metara bice penal.

Direktni dueli sa Zrinjskim ce biti presudini tu se najvise bojim suđenja.
- Zeljeznicar -

nide
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 avg 2013, 15:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nide » 18 feb 2018, 12:55

Osim13 je napisao/la:Najatragicnije je to sto je nekoliko nas ovdje znalo i nagovjestavalo sta ce se desiti na utakmici u Mostaru. No, hajmo pokusati ostaviti topo strani i lagano rješavati tekmu po tekmu. Mlatnucemo ih, sva tri puta garantujem to :thumbup:
Pa mislim iskreno većina nas je znala ishod ove tekme u Mostaru. Oni nisu ni po koju cijenu smjeli izgubiti bodove jer bi onda za nama zaostajali 4 boda stim ako bi mi njih tukli u Mostaru sto je nerealno gledajući kakvo suđenje imaju oni kući to bi bio njihov potop. Ovako se nije namještala tekma ni kasni 90 tih ko ovo jučer. Volio bi da ispadne gošk jer su pristali na ovo i vidjet će mo da neće biti žalbe savezu. I oni su dobili sigurno nešto čime mogu biti zadovoljni i to ti je to.

samoposmatram
Postovi: 5350
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 18 feb 2018, 13:01

braco je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Kao što sam i pisao dok su se igrale utakmice, sudija će svirati minimalno jedan penal za Zrinjski, eto na kraju je svirao dva. Ovaj drugi je bio smješniji od onoga u Bijeljini.

Već sad znamo protiv čega ćemo se ponovo boriti i stvarno moramo biti na nivou ako mislimo izvući nešto više iz ove sezone. Sve ovo je refleksija političke situacije u zemlji i poprilično sam siguran da se ovaj cirkus ne može zaustaviti.

Mi se već sad trebamo okrenuti Slobodi, tri boda su imperativ pred vanredno kolo i gostovanje Zrinjskom. U međusobnim susretima ćemo morati pokazati da smo bolji od njih, ako jesmo, onda im niti jedan sudija ne može pomoći.
Da se ne zaboravi:

U upravi im je pun qrac ljudi iz HDZ-a. Predsjednik UO Denis Lasić je HDZ- ov federalni ministar prometa i komunikacija. Član uprave Mile Puljić, direktor vodovoda u Mostaru i dugo godina je u HDZ-u. nekad je bio član skupštine nogometnog saveza BiH (ne znam jel još). Član uprave Miroslav Čorić još jedan HDZ-ovac, inače kum Dragan Čovića, prije rata skupa radili u firmi Soko. Član uprave Vilim Primorac je predsjednik uprave HT Eroneta, zatim član Marin Raspudić je član HDZ-a, te Ilija Đolo HDZ-ovac koji je u upravi elektroprvirede HZHB Mostar. Uglavnom izuzetno moćna struktura ljudi u upravi Zrinjskog, Čovićevi ahbabi koji nisu ništa manje lopovi nego što je on. Za dobar dio njih se sumnjiči za razne finansijske malverizacije i nepotizam u određenim kompanijama.
Klub se zove hrvatski sportski klub Zrinjski, bio je zabranjen u bivsoj drzavi zbog nacionalnog opredjeljenja. Obnovljen mu rad pocetkom 90'ih kad i HDZ-Mostar. Nemoj se uvrijediti, ali Zrinjski je uvijek bio hrvatski klub i zbog hrvatskog opredjeljena i zabranjivan.

Zrinjski i HDZ nije problem u ovome svemu. Problem je ako ce se parama kupovati rezultat, onda premijer liga i BiH nemaju sanse. Sve su prilike da se u Mostaru radi na vracanju matici, Banovina Hrvatska, kao i Banja Luci spajanje sa Srbijom. Mi smo u svemu tome samo svjedoci.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 18 feb 2018, 13:07

Meni nije jasno kada naši kažu šuti, nećemo ništa postići. Nema smisla onda igrati ligu ako ćemo biti pasivni posmatrači i sav rad baciti niz vodu jer tamo neko može neometano raditi šta god poželi. Ako se dobro sjećam prošle sezone su njihovi ultrasi pisali pisma u vezi sa suđenjem, ove sezone pitari, ponovo a mi bi kao trebali šutiti.

Znači Bp i Dino ker borba protiv korupcije. Namjestili sve živo i uzeli titulu. Prosle sezone ultrasi i uzmu titulu a ove sezone opet prozivke i trebamo šutiti.

Meni se nešto ne šuti a ne znam za vas.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

samoposmatram
Postovi: 5350
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 18 feb 2018, 13:24

Neandertalac je napisao/la:Meni nije jasno kada naši kažu šuti, nećemo ništa postići. Nema smisla onda igrati ligu ako ćemo biti pasivni posmatrači i sav rad baciti niz vodu jer tamo neko može neometano raditi šta god poželi. Ako se dobro sjećam prošle sezone su njihovi ultrasi pisali pisma u vezi sa suđenjem, ove sezone pitari, ponovo a mi bi kao trebali šutiti.

Znači Bp i Dino ker borba protiv korupcije. Namjestili sve živo i uzeli titulu. Prosle sezone ultrasi i uzmu titulu a ove sezone opet prozivke i trebamo šutiti.

Meni se nešto ne šuti a ne znam za vas.
Bolje je sutiti iz razloga, sto su u stanju delegirati sudije sa istim kriterijama u nasim utakmicama. Tu nemislim na penale protiv nas, nego penale za nas. Znas kako narkoman i pjanac gledaju da nadju drustvo u pjanstvu i drogiranju. Tako i kriminalci gledaju da ukaljaju i druge. Meni je iskreno zao Zrinjskog zbog jucerasnje utakmice, jer je veliku stetu na ugled kluba donjela, puno vise nego jedan poraz od Goska.

Alipasino
Postovi: 7879
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 18 feb 2018, 13:27

Sta ba sutit ja da mogu vjeruj mi srusio bi sve od saveza pa ostalo.Cuj mi idemo polako utakmicu po utakmicu a vec ti dolazi Sloboda koja ce poginut da te sjebe a Zrinjskom skinu gace,pa tu su pitari a ovi lagano bez da se oznoje malo sudije,malo klubovi i opet titula.Znaci odma vise para liga sampiona i eto i sudija kojih mozes kupit za kilu janjetine.Eto suticemo pa cemo vidjet na kraju sta ce bit.Znate li vi kolko smo mi dosad crvenih dobili i kolko cemo ih jos dobit,pa penala.

samoposmatram
Postovi: 5350
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 18 feb 2018, 13:30

Alipasino je napisao/la:Sta ba sutit ja da mogu vjeruj mi srusio bi sve od saveza pa ostalo.Cuj mi idemo polako utakmicu po utakmicu a vec ti dolazi Sloboda koja ce poginut da te sjebe a Zrinjskom skinu gace,pa tu su pitari a ovi lagano bez da se oznoje malo sudije,malo klubovi i opet titula.Znaci odma vise para liga sampiona i eto i sudija kojih mozes kupit za kilu janjetine.Eto suticemo pa cemo vidjet na kraju sta ce bit.Znate li vi kolko smo mi dosad crvenih dobili i kolko cemo ih jos dobit,pa penala.
A koja partija mislis da nas brani, ako budemo lajali, da nas dovedu do gasenja?

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Sarun i 22 gosta.