FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Capajebo
Postovi: 180
Pridružen/a: 03 feb 2018, 16:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Capajebo » 18 feb 2018, 21:11

Merhaba je napisao/la:Sad zvati neke obavjestajce iz proslosti da bi kao lobirali za nas je fula teska.Treba ganjati ljude koji zive fudbal i Zeljeznicar. To za Nijaza mi nije poznatno valjda sam slabo upucen , ali sam siguran da sam ga vidio protiv Ludogoreca na tribinama.
On kao takav ima veze u svim segmentima drustva, zna se ko je predsjednik saveza, covjek na toj poziciji i u tim vodama treba biti neko ko je bezobrazan, ne poznaje autoritet, po meni jednom rijecju receno lopina kao Zdravko Mamic, pogledaj ljude Sirokog i Zrinjskog, sve strukture Herceg Bosne i HDZ-a, prica o ljudima koji zive za fudbal i za Želju u nekim segmentima ne pije vode, to se do sada par puta pokazalo tačnim, niko nece zanemariti svoj primarni posao od cega zivi i posvetiti se iz ljubavi za dzabe da radi za nesto po osam ili deset sati dnevno.
Klub je najveci krivac ove situacije i tog dijela i to najmanje zadnjih sedam godina, na zadnjim izborima za kantonalni savez 2016.g predlozeni su neki ljudi koji bi radili u interesu kluba, trebalo je sjesti dog. se i dati im podrsku, klub se tada ogradio od toga po devizi necemo tim da se bavimo, politički da se orijentisemo niti da se svrstavamo u bilo kakve interesne grupe.
Koliko je to bitno podrucje najbolje govore primjeri prvenstveno Zrinjskog i Ivana Beusa (necu nista da insuisem, sve se vidi) a zatim i Širokog (predsjednik prije ovog sadasnjeg, ne Jelic, drugi i Soldo), uz njih tu je jos par ljudi, a tu si i ljudi Sarajeva u liku i djelu Bakovica, Dzemidzica i dr., ruku na srce Željo osim Osima, koji je bolestan i star covjek i koji ima ulogu pocasnog predsjednika saveza nema aposlutno nikoga.

To su stvari koje se pod hitno moraju rijesiti i zavrsiti u skorijoj buducnosti, proslogodisnji penal Zrinjskom u Bijeljini je najbolji dokaz zasto Željo mora poci tim putem, klub se stabilizovao u svim segmentima i vrijeme da se krene misliti i na neke druge stvari.
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 18 feb 2018, 21:11

Virtu4l je napisao/la:
Capajebo je napisao/la:i Telibecirevic koji je unistio klub od 2004. do 2008.
Ponovo lažeš, baš ti je prešlo u naviku.
Ma ovo ti je hrasno ili aldin, nema druge virto.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 18 feb 2018, 21:13

Znam ja dobro ko je.

Kakav crni aldin, taj više od rečenice nije sastavio ni kad je imao pismeni iz Bosanskog.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 18 feb 2018, 21:38

Merhaba je napisao/la:
Capajebo je napisao/la:
domorocki1921 je napisao/la:Zaboravljate na jednu bitnu stvar, Zeljo ima Manijake, a oni su najbrojnija navijacka skupina u BiH ;)
:lol:

i sta ce raditi? ici lobirati bakljama i palicama u savezu? ili ganjati sudijsku organizaciju i clanove iste, pa prosle sezone zbog nepostojeceg penala osta Željo bez titule, malo halabuke i danas vec nikome nista, i sta su navijaci uradili? niti mogu niti trebaju da imaju uticaja na te stvari, Želji trebaju dva nova Brkovica u savezu, i sa tim se sve zavrsava[/q]

Kad je Nijaz bio tu mi smo bili zasticeni ko polarni medvjedi odnoso sudilo nam kako se sudi najvecem i najtrofejnijem klubu u drzavi. Eto nek se vrati Nijaz i nek povede sina Faruka i eto taman dva Brkovica ovo ovako vise ne moze.
@Merhaba nikakvi Nijazi i picke materne, stoji to da je Nijaz kad je bio tu savez je bio miran sudilo se onako bas kako treba,

Al dok je jos jedan bio covjek u klubu i ko trener i Menadzer savez nije smio da prdne nit da radi na stetu Zelje a to je Amar Osim Elem kako god znaju nasi i umiju neka smile neka izmisle kakvu bilu za covjeka funkciju pa cemo da vidimo ocel iz saveza mafijasi moci da rade protiv nas il ce bit obrnuto..Samo Amara blizu kluba to je to
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
Qwerty90
Postovi: 1003
Pridružen/a: 16 jun 2015, 20:49
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Qwerty90 » 18 feb 2018, 21:48

Kakav crni Džuvo i to da nema funkcije, čovjek je Šef Misije BiH pri NATO u Briselu, što znači da tamo živi i obavlja poslove.

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 18 feb 2018, 21:55

Jao teme i provala...Nijaz, Rukfaš, Landžo, Ahmetbegović...o čemu oni pišu u situaciji kada smo prvi, komšije grcaju na -9, polufinale kupa, solidna igra u Krupi...
Idući vikend će biti zanimljiv. HDZ u Kaknju, Mladost ako želi ligu 6, ne bi smjeli zijaniti, da ne kažem i remizirati. Nakon toga odmah u srijedu, igramo u Mostaru sa hdz-om. Svašta bi se moglo izdešavati. Šteta vremena, tereni se pokvariše, žao mi torpeda, vidjelo se i danas nikako im blato ne odgovara.

Pustite ba šta je nekada bilo, hajmo tekmu po tekmu, prema cilju. Biće yebeno, lopovluka nikad više, ulog nikad veći. Nek nam je Bog na pomoći. Cijelu jesen sam bio jako pesimističan, nisam vjerovao u titulu, mada danas već nešto drukčije razmišljam. Optimističniji sam bar malo, radili smo dobro ove zime, doveli potrebne igrače, spremni smo čini mi se. Ado molim te samo tekmu po tekmu, ne daj im da se dignu. Svaka utakmica je tekma sezone, najvažnija. Hajmo Slobodu kaznit za poraz jesenas, i uzeti tri bobe. onda se spremiti za Mostar, biće yebena tekma, ali vjerujemo u Vas!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 18 feb 2018, 22:09

E baš ću se sa tobom citirati i raspravljati, takve rješavam po kratkom postupku :arrow:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 18 feb 2018, 22:17

Evo ih opet naviru ko japanci u WW2.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 18 feb 2018, 22:31

Čuj Grobari Sarajevo :lol: :lol: :lol:

Idući nick očekujem "TorcidaRajvosa" :rol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 19 feb 2018, 09:20

Pobjedom u Krupi smo ostvarili veliki posao. Zrinjskom je banda poklonila pobjedu, ali vidjela se njihova slabost i mislim da ce nakon medjusobnog duela zaostajati za nama 4 ili 7 bodova. Paznju treba obratiti na Siroki i na nas same. Ne smijemo poletjeti u nebo. Dobro sve izgleda i blizu je povratak pehara tamo gdje trebaju da budu.

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 19 feb 2018, 09:57

Bekric u Zrinjskom :rol:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 19 feb 2018, 12:00

To mu je zadnji voz pred penziju, njegovo je proslo a stigle su ga godine.

Hvala mu za doprinos iz proslosti ali realno vise on nije bio za nas, trebao je ranije da ode.
- Zeljeznicar -

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rooney88 » 19 feb 2018, 13:06

Nabijem ga I na qrc vala. Nista nije pokazao ionako.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jasko_juve » 19 feb 2018, 13:16

Nabijanje na qrac igraca koji voli Zelju vise od svega. Koji je Zelji dao mnogo toga..Aferim momci, gadite mi se pojedini..
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 19 feb 2018, 13:21

Skupa je ta njegova ljubav, svi oni "vole" Zelju a uzimali plate lopatom. Pa sto iz ljubavi nisu igrali za neke manje novce ? Također vece pare u Zrinjskom ili nekom drugom klubu tu ljubav pobjeđuju.

Najluđi ste vi sto se lozite na tu ljubav, pare i samo pare, sve ostalo je prevara.
- Zeljeznicar -

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 19 feb 2018, 13:24

Slazem se sa Zenzom. Proslost nam je dokazala da su te njihove emocije veoma upitne i ostalo je vrlo malo igraca za koje sam emotovno vezan i smatram in Zeljovcima od glave do pete, Bekric sigurno nije medju njima.
Evribadi sej Željo
Željoooo

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jasko_juve » 19 feb 2018, 13:33

Ok, i kad Zeba ode bice ista prica? Stanic ista prica..Ajmo se onda postavit prema svima i svima sad govorit kako trebaju igrati za manje pare jer time se pokazuje ljubav prema klubu..Lik je igrao za platu kao svi ostali sto uzimaju, otisao u drugi klub jer ga Zeljo trenutno ne treba i vi pricate o liku kao da je najgori neprijatelj kluba. Pa kakva ce sutra biti prica kad ostali odu koji su dugo u klubu? Svi ce bit za qrca i svi ce bit nebitni..
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 19 feb 2018, 13:37

Jasko, pricam o liku koji je sebi pripisao zasluge za pobjedu u Mostaru i pljuvao trenera Zeljeznicara. Sve i da je istina, u Zelji se to ne radi na taj nacin.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15109
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 19 feb 2018, 13:46

kakva komedija su ove cijene na transfermarku :lol: :rol:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jasko_juve » 19 feb 2018, 13:48

Svi mi znamo ko je Slavko i koja je to neznalica a kako se predstavljao svima. Nikakve taktike nit kojeg vraga. Samo spremi ko konje igrace, a igre nikakve. Nakupilo se sigurno svasta i kod Bekrica pa je reagovao tako, ali jel sad treba i zbog te izjave da se govori toliko losih stvari o momku koji je dao puno Zelji, da budemo iskreni..
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.