FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

samoposmatram
Postovi: 5371
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 24 feb 2018, 23:44

Raonffa je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Mehremić je odličan prema naprijed, mene je baš pozitivno iznenadio u Krupi i danas. Momak je izuzetno fizički spreman i može špartati cijelu tekmu gore-dole bez problema. Problem je što je u odbrani loš, onako kad se organizovano brani ok je, al' je 1 na 1 sa protivnikom vrlo loš, zna ispasti lako, al' sve to se da srediti, mene najviše nervira što voli birati komplikovana rješenja tipa gdje treba izbiti loptu što dalje od sebe prema naprijed, on se nešto gradi pokušava mirno da iznese loptu i vrlo često je zna izgubiti na opasnom mjestu, to mora popraviti.
Za ofenzivnu igru stoji, ali bek igrac mora uvijek biti jaci defenzivno. Ovo je ujedno i glavni razlog zasto nije igrao u bivsem klubu.
A pazi, mi već godinama nemamo lijevog beka koji može biti konstantna opasnost na protivničkoj polovini, Mehremić je što se toga tiče pravo osvježenje, barem ovo što je do sada igrao. Defanziva šteka al' me tješi što mislim da se ove greške mogu ispraviti, samo mu malo treba skrenuti pažnju na neke stvari.

On je stamen, jak, brz i za našu ligu može biti odličan bek u oba pravca.
Dok god pobjedjujemo netreba ga dirati. Uz to realno nema konkurencije na lijevom beku trenutno.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61423
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 24 feb 2018, 23:47

samoposmatram je napisao/la:Uz to realno nema konkurencije na lijevom beku trenutno.
To je po meni mnogo veći problem, nikako da na svakoj poziciji imamo po minimalno dva kvalitetna igrača.
Evribadi sej Željo
Željoooo

samoposmatram
Postovi: 5371
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 24 feb 2018, 23:54

Virtu4l je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Uz to realno nema konkurencije na lijevom beku trenutno.
To je po meni mnogo veći problem, nikako da na svakoj poziciji imamo po minimalno dva kvalitetna igrača.
Nadati se da smo sa Papcom presli na stabilniju transferpolitiku. Na ljeto ce imati pune ruke posla.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 24 feb 2018, 23:58

samoposmatram je napisao/la: Dok god pobjedjujemo netreba ga dirati. Uz to realno nema konkurencije na lijevom beku trenutno.
Tu je Projić jbg, možda se i on dohaviza sad kad ima konkurenciju, jer je prošlu polusezonu nije imao.

A dirati ga ne treba svakako, uopšte ne razmišljam u tom smjeru, nego onako diskutujemo malo :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

samoposmatram
Postovi: 5371
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 25 feb 2018, 00:04

Diskusija je zdrava disciplina. Dok god nema nerviranja jednih na druge.

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la narodniheroj » 25 feb 2018, 08:23

Raonffa je napisao/la:
narodniheroj je napisao/la:Dobro ovo prođe kako je moglo biti. Pomalo sam se pribojavo ove utakmice jer slobodanka uvijek daje maksimum protiv nas a vidjelo se da smo malo lakše ušli u utamicu sa razmišljanjem dobićemo ih svakako. PLBIH po ko zna koji put pokazuje da je nenadyebiva liga, najtrofejniji klub na jedvite jade kući dobije najnetrofejniji klub u istoriji ove lige :lol: Utakmicu što prije zaboraviti i odma se početi pripremati za gostovanje kod ovih što otimaju iz očiju.

PS Mehremić nije za Želju, ono je poluigrač sa vidnim nedostatcima na tehničko taktičnom planu.
Mehremić je odličan prema naprijed, mene je baš pozitivno iznenadio u Krupi i danas. Momak je izuzetno fizički spreman i može špartati cijelu tekmu gore-dole bez problema. Problem je što je u odbrani loš, onako kad se organizovano brani ok je, al' je 1 na 1 sa protivnikom vrlo loš, zna ispasti lako, al' sve to se da srediti, mene najviše nervira što voli birati komplikovana rješenja tipa gdje treba izbiti loptu što dalje od sebe prema naprijed, on se nešto gradi pokušava mirno da iznese loptu i vrlo često je zna izgubiti na opasnom mjestu, to mora popraviti.
O ovome boldiranom sam ja i pisao. Naprijed dobar, nazad loš jest jednako poluigrač.
Inače bio sam među prvima sa teme koji su pisali tokom zadnjeg ljetnog prelaznog roka da mi se čini da smo naučili iz ranijih grešaka i bio dosta zadovoljan učinjenim. Ramović je vjerovatno naš najbolji potez u zadnjih 3 godine, pokazuje iz utakmice u utakmicu da je pun pogodak. Zec iako nije top pojačanje nadavo se golova i asistencija. Graovac najbolji stoper lige itd.
Isto tako i Adi tek treba pokazati svoje pravo lice, ja sam samo izrazio sumnju u njega i to nakon njegove ne baš pohvalne karijere i ove dvije utakmice gdje su gotovo svi komentarisali njegovu limitiranost u igri pozadi.Za trofeje će nam trebati neko ko je pozadi iznad ostalih u ligi, nikako neko poput Adija kojeg svako krilo prelazi bez problema. Tek nam slijede utakmice istine, Krupa je dosta lošija u odnosu na jesen a slobodanka je u grčevitoj borbi za opstanak.
Možda nisam u pravu, vrijeme će pokazati ali volim imati i izraziti svoj stav kojeg formiram na osnovu činjenica.

Alipasino
Postovi: 7890
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 25 feb 2018, 09:07

Baka i netreba analizirat gdje smo najtanji,opali po Mehremicevoj strani i nema problema.Jos ako na toj strani igra Filipovic ili neznam ko onda bas pomazemo sa ovim komentarima.Kakav je takav je doveden je ako Adzem vidi da je los mjenjaj.Sta je sa onim Hodzicem ja konto on najvece pojacanje.Sto nije igro Vranjes,povreda ili bolestan.

Avatar
sekula
Postovi: 581
Pridružen/a: 09 nov 2009, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sekula » 25 feb 2018, 10:04

Raonffa je napisao/la:
Mehremić je odličan prema naprijed, mene je baš pozitivno iznenadio u Krupi i danas. Momak je izuzetno fizički spreman i može špartati cijelu tekmu gore-dole bez problema. Problem je što je u odbrani loš, onako kad se organizovano brani ok je, al' je 1 na 1 sa protivnikom vrlo loš, zna ispasti lako, al' sve to se da srediti, mene najviše nervira što voli birati komplikovana rješenja tipa gdje treba izbiti loptu što dalje od sebe prema naprijed, on se nešto gradi pokušava mirno da iznese loptu i vrlo često je zna izgubiti na opasnom mjestu, to mora popraviti.
I ja sam isto ovo vidio što si napisao....na obje utakmice.....Mora mu malo i Zec pomagati u defanzivi,barem u početku akcije...recimo, juče su njegove greške bile samo u trenucima kada bi bio u izletu na protivničkoj polovini i pri povratku i odgovoru na njihove kontre kada je odbrana još nepostavljena....te praznine je neko trebao dodatno markirati.....ovako je ostajao na vjetrometini...mislim da nije uopšte toliko loš koliko ga spominjete....čak mi za sada nije ništa lošiji od Stanića u defanzivi......
Moj glas je mek, al' je zato toljaga tvrda.....

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 25 feb 2018, 10:09

Kako pitarske pichke cvile da se utakmica danas treba odgoditi, a znali su kenjati nama kako ne čistimo snijeg za derbi. Fatajte se lopata!! Nje lako na -12, ali ganola samo..

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 25 feb 2018, 10:35

"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61423
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 25 feb 2018, 10:50

Monci je napisao/la:Kako pitarske pichke cvile da se utakmica danas treba odgoditi, a znali su kenjati nama kako ne čistimo snijeg za derbi. Fatajte se lopata!! Nje lako na -12, ali ganola samo..
Karma je čudo, uživam u ovim patnjama, samo se treba sjetiti kako su se ponašali kad su naši izginuli da obezbijede uslove za odigravanje utakmice.

Raspadaju se.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 25 feb 2018, 10:52

Kako je ovo juče bila bitna pobjeda. Šampionska.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 25 feb 2018, 11:17

Neandertalac je napisao/la:Kako je ovo juče bila bitna pobjeda. Šampionska.
Imali smo mi i prošle godine šampionskih pobjeda..
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 25 feb 2018, 11:19

Mogla bi ovo ba kraju biti strasna 3 boda. Idemo ovu pobjedu ovjeriti u Mostaru :bih:
Virtu4l je napisao/la:
Monci je napisao/la:Kako pitarske pichke cvile da se utakmica danas treba odgoditi, a znali su kenjati nama kako ne čistimo snijeg za derbi. Fatajte se lopata!! Nje lako na -12, ali ganola samo..
Karma je čudo, uživam u ovim patnjama, samo se treba sjetiti kako su se ponašali kad su naši izginuli da obezbijede uslove za odigravanje utakmice.

Raspadaju se.
Savez i BH Telecom su krivi, sto oni igraju nedjeljom umjesto da prate prognozu :rol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15108
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 25 feb 2018, 13:12

Kadeti se znacajno popravili u zadnje vrijeme za razliku od pocetka sezone.
Gdje je @ackeey da nam kaze sta je razlog tome. :D
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 25 feb 2018, 13:43

Kadeti se popravili, pioniri pokvarili. Ne mozes dva dobra sastaviti da si Tito. :)
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 25 feb 2018, 17:08

Zamolio bih sve navijače Želje koji su u mogućnosti da nam urade video klip kardinalnih sudijskih grešaka iz zadnja dva kola, koji iz utakmice u utakmice pokušavaju pomoći raspalom Tanovom klubu.

Ovo je jako važno pošto je direktno iz tog raspalog i prodanog kluba godinama vođena hajka na najveći i najtrofejniji BiH klub a posljednji slučaj je video koji su objavile "bordo kuje".

Hvala svima koji ce odvojiti svoje vrijeme da naprave video i na taj nacin pomognu klubu kako ga hijene ne bi napadale i da nam ne bi bila oteta titula kao 2015 i 2017.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61423
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 25 feb 2018, 18:18

Dosta više ovog cirkusa sa kinezima, valja nama u Mostar :?

Ona stara, potpisali bi bod, a ako dođu tri - dobrodošli?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 25 feb 2018, 18:19

Isprskat ih danas maksimalno, a već od sutra se okrenuti tekmi sa Zrinjskim, nije presudna naravno, ali lijepo bi bilo vratiti se neporažen iz Mostara. A 3 bobe bi fakat odredile put u ligi 6. Uprkos važnosti ne treba stvarati pritisak. nemam sekunde sumnje da će ekipa, kao i do sada pod Adinim vodstvom dati maksimum fizički, trkački, angažovanjem. I odmah su šanse za dobrim rezultatom veće. Siguran sam da nas ekipa neće razočarati, a za šta će to biti dovoljno, vidjećemo.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 25 feb 2018, 18:21

Uh kako bi nam dobro dosla tri boda u Mostaru, ako budemo pravi sve je moguce.
- Zeljeznicar -

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.