FK Željezničar

Moderator/ica: insider

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 18 mar 2018, 18:25

Daj pitarima municije malo, neka ozive. Meni ih zao ne znam za vas.
That pyrex in my kitchen, that gangsta shit I be kickin'
Who Blood now Who Crippin who pussy? Tell me who snitchin'?
I got a firearm to fire on for whoever done let that bitch in
These fools don’t live by the codes then cut in and fucked up the game

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 18 mar 2018, 18:26

Virtu4l WroteColon
braco WroteColonEno sad, pa jel vam gori ovaj izvještaj ili onaj kad popušismo titulu na Koševu? :mrgreen:

Koju tačno, više smo ih gore popušili :mrgreen:

Doduše. :mrgreen:

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 18 mar 2018, 19:16

Onaj osjecaj nakon derbija prosle sezone se tesko moze ponoviti, bar meni. Nije mi toliko tesko palo ono jucer jer nismo nista izgubili. Malo smo se obrukali i sebi otezali stvar, ali jbg idemo dalje.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar ! - I.O.

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 18 mar 2018, 19:21

braco WroteColonEno sad, pa jel vam gori ovaj izvještaj ili onaj kad popušismo titulu na Koševu? :mrgreen:

pravim se da ne postoje ti izvjestaji :kafa:
I dok je utakmica ova trajala
stariji ljudi su uzimali rijec sine,
Vranjes je tuk'o Krupu, GOSK i Tuzla City
i ovo sad mu je posljednji mec

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 18 mar 2018, 19:30

Sastali se sastali se pitari na brijegu..................

Nego to ti nije trebalo, hoce Braco da nam testira zivce.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 18 mar 2018, 19:33

Ne gledam nikad izvještaje, iskreno :hmmmm:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

anonimni
Kontakt:

PostPostao/la anonimni » 18 mar 2018, 21:36

Eki Ade na ukrštenici :lol: Pa vi ne gledajte izvještaje :urnebes:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

"Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!"-Ivica Osim

domorocki1921
Kontakt:

PostPostao/la domorocki1921 » 19 mar 2018, 08:42

čitam čalanak na ovom portalu o svemirskom zrinjskom o strašnim krađama protiv njih,kako su šampioni svemira... Ovoj upravi zamjeram samo što ne "laje" kao slišković poslije i najmanjeg faula.. niko ne priča o radniku prošle sezone,pa gošku ove sezone,pa borcu ove sezone..pa ne pričaju kako smo unakaženi prošle sezone u suđenjima... GAZI ŽELJO

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 19 mar 2018, 09:01

domorocki1921 WroteColončitam čalanak na ovom portalu o svemirskom zrinjskom o strašnim krađama protiv njih,kako su šampioni svemira... Ovoj upravi zamjeram samo što ne "laje" kao slišković poslije i najmanjeg faula.. niko ne priča o radniku prošle sezone,pa gošku ove sezone,pa borcu ove sezone..pa ne pričaju kako smo unakaženi prošle sezone u suđenjima... GAZI ŽELJO

Ništa od toga ne treba da nas zanima, imamo svoj cilj, nikakvo 'lajanje', saopštenja, kritike, probali smo to više puta i ostajali kratkih rukava.

Greške nas ne zanimaju, a neka ostali kmeče, uključujući i sportsport.ba. Minimalno tri titule smo izgubili sudijskim krađama, onim direktnim, pa smo preživjeli i nismo kmečali, svaki put smo se vraćali jači.

Jeb'ga, Željina titula znači pucanje čireva, kako mi to volimo reći. Nemam ništa protiv da je osvojimo iz nepostojećeg penala u 95. minuti, ne bi bili prvi u ovoj državi, a ni posljednji. Znaju oni veoma dobro da bi Željina titula značila dominaciju u narednim godinama, svi znaju koliko je ova sezona bitna, a to i mi moramo znati, zato trebamo dati podršku Adi i momcima, sami smo u ovome i moramo stati iza njih.

Ne tako davno je jedan klub poklapao po tri utakmice u jednom kolu, njima se nikada ne bi desila Krupa, već u ponedjeljak bi završili tu utakmicu.

Zamisli da ovaj portal napiše kolumnu o dobrim stvarima koje je Željo uradio posljednjih godina, zamisli da napišu da će Željo mijenjati travnjak, pazi jedan klub mijenja travnjak u ovoj vaterpolo ligi, ali to nije bitno, bitna je podrška našim rivalima, prvo Sarajevu, sad Zrinjskom.

Ali ne, za njih bi bila mnogo bolja opcija da se ta promjena travnjaka ne desi, da bi opet osuli po našoj Upravi.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

grbavicka1921
Kontakt:

PostPostao/la grbavicka1921 » 19 mar 2018, 10:22

Realniji i objektivniji je počeo biti pitar Sinan od ovih neprofesinalnih i neobjektivnih odron novinara sa ovog portala i urednika koja ga vode.
"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 19 mar 2018, 11:15

**** vas bekric i zrinjski.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 19 mar 2018, 11:22

pa kako prokockasmo tri gola jos mi nece u glavu
I dok je utakmica ova trajala
stariji ljudi su uzimali rijec sine,
Vranjes je tuk'o Krupu, GOSK i Tuzla City
i ovo sad mu je posljednji mec

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 19 mar 2018, 12:32

bekric platio clanak.

Ovaj portal se milki s zrinjskim, klubom koji da nije rata bilo bi bio zabranjen. Klub zlocinaca i lopova.

samire bekricu misu, trebo si kod kozoyeba ici a ne kod zabranjenih žmigavaca i alkoholicara bake.

Zenzo

PostPostao/la Zenzo » 19 mar 2018, 12:36

Sada je najvaznije da se ekipa sto prije oporavi od ove tragedije da se smgne snaga za ovo sto nas ceka nakon pauze.
- Zeljeznicar -

Monci
Kontakt:

PostPostao/la Monci » 19 mar 2018, 12:47

Ma sramotno pisanje portala...čuj "srce šampiona" kupuju gdje stignu. Fakat nas mrze da ne povjeruješ...sramota..

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 19 mar 2018, 12:48

Mašinerija je krenula, biće još ovoga do kraja prvenstva, jer nikome osim nama nije u interesu da Željo postane prvak. Lažni mostarci imaju svu moguću logistiku koja im je potrebna, trenera koji se ponaša kao da je na Farmi, to nikome ne smeta, a kamoli da neki medij osudi to primitivno ponašanje, njihova službena lica napadaju sudije i delegate, naravno da ni to nikoga ne zanima.

I pored lakrdije sa GOŠK-om, cirkusa sa Radnikom, i svega što se dešava oko njih, naši objektivni mediji ih predstavljaju kao žrtve, a to neka je njima na čast. Biće Željo šampion, ove, naredne, ili neke druge godine, nebitno je kad, ali će biti, pojest ćete sva g0vna koja serete godinama. Napravićemo i Grbavicu, stvarati šampione kao i do sada, bićemo jedina svijetla tačka ovog sivila, ma kakvo sivilo, crnilo.

Samo podrška drugovi, ovo je mnogo više od titule, trofeja, ovo je borba protiv korumpiranog sistema, protiv onih koji su nam crtali linije protiv Širokog, onih koji se naslađuju našim neuspjesima.

Samo hrabro! Radnik mora pasti.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Monci
Kontakt:

PostPostao/la Monci » 19 mar 2018, 13:15

Ovo je super što nas napadaju. Probudiće sve koji Želju imaju i nose u srcu, da podržimo klub, ekipu, trenera u narednom periodu jače nego ikada. Da im pokažemo sa kim se zayebaju, da vide ko je najveći, sa najjačom armijom navijača, simpatizera, prijatelja kluba. Mislim da klub za utakmicu sa Radnikom mora poduzeti sve da se stadion napuni, i da do kraja šampionata bude pun. Bez obzira kakav će rezultat ekipa napraviti, podrška ne smije izostati, i mora biti maksimalna. Oni će kako takmičenje bude odmicalo napadati sve više, a mi ćemo biti sve kompaktniji, disati jedan za drugog, i biće nas sve više. Kada proradi inat Manijaka, nayebali ste. Nismo mi djeca, neka znaju, i jako dobro se zna iz čije kuhinje sve ovo ide. I njima treba poslati poruku. Bez nas neće vidjeti Europe ove godine, i neka se ne zayebavaju.

SVI NA GRBAVICU!! RADNIK MORA PASTI!!!

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 19 mar 2018, 13:16

Svaka cast ljudi, svaka cast Virto. SVI NA GRBAVICU PROTIV RADNIKA!!
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 19 mar 2018, 13:46

Virtu4l WroteColonMašinerija je krenula, biće još ovoga do kraja prvenstva, jer nikome osim nama nije u interesu da Željo postane prvak. Lažni mostarci imaju svu moguću logistiku koja im je potrebna, trenera koji se ponaša kao da je na Farmi, to nikome ne smeta, a kamoli da neki medij osudi to primitivno ponašanje, njihova službena lica napadaju sudije i delegate, naravno da ni to nikoga ne zanima.

I pored lakrdije sa GOŠK-om, cirkusa sa Radnikom, i svega što se dešava oko njih, naši objektivni mediji ih predstavljaju kao žrtve, a to neka je njima na čast. Biće Željo šampion, ove, naredne, ili neke druge godine, nebitno je kad, ali će biti, pojest ćete sva g0vna koja serete godinama. Napravićemo i Grbavicu, stvarati šampione kao i do sada, bićemo jedina svijetla tačka ovog sivila, ma kakvo sivilo, crnilo.

Samo podrška drugovi, ovo je mnogo više od titule, trofeja, ovo je borba protiv korumpiranog sistema, protiv onih koji su nam crtali linije protiv Širokog, onih koji se naslađuju našim neuspjesima.

Samo hrabro! Radnik mora pasti.

Uz to bih dodao kako se već priprema teren u slučaju da Želje bude prvak, tačnije već se počinje pričat da će ovo biti najneregularnija titula kako bi se diskreditovao Željin uspjeh. U suštili zaboli me qrac ne samo zato što mi je bitno da Željo bude prvak, već zato što dolazi od onih koji se godinama služe prljavim radnjama. A kakve će ih muke zadesit ako osvojimo titulu, biće uživanje čitati njihova kmečanje.

Neandertalac

PostPostao/la Neandertalac » 19 mar 2018, 14:41

Ovo što @Braco piše je najbitnije u cijeloj priči. Već se priprema teren za upit o samoj regularnosti prvenstva.
Ako uzme Željo pljačka a ako Zrinjski bude prvak, heroji koji su pored ocite nepravde našli snagu i sportsko znanje da istraju.

Ja sam u više navrata upozoravao na pitarski lobi koji otvoreno radi ne da nam onemogući sportski uspjeh, već da nam naškodi na mnogo većem nivou. Pogledati pod "Dino S i borba protiv korupcije" nakon koje su brutalnom pljačkom uzeli titulu. Po istom šablonu funkcionišu i ovi iz Zrinjskom, mene bi bar bilo stid pa bi šutio nakon svega što rade ili su radili.

Naravno da imaju instrumente kojima se sluze, od svojih ljudi u savezu, pritisaka, dogovora, talova, do novinarskih spadala i potrčaka koji za kafu pišu šta im se naredi.

Zato je jako bitno učiniti sve što je u našoj moći da, prvo uzmemo titulu a tek posle toga krenemo u drugu vrstu borbe koja je evidentno pod moranje. Oba fronta su zamka u koju nas se pokušava uvući i ne smijemo sebi dopustiti da ispadneno naivni, pa da krenemo u neke obračune jer ih trenutno ne mozemo usutkati i izgubili bi fokus sa najbitnije stvari a to je titula!

Ko im yebe mater, kmečali su i prije.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.