FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 20 nov 2018, 19:04

u seharu je.bo je otac :urnebes:
Amar da bi napravio rezultat prvo mora uraditi selekciju igraca, mora proci najmanje par mjeseci da igraci prihvate njegov sistem rada, da ih uigra is licno. Tek nakon sto to odradi mozemo ocekivati neke rezultate. Samo dovodjenje Amara bi vratilo publiku na stadion ali i to bi ispuhalo vec u augustu.

Ova uprava je za dvije godine NAPRAVILA KLUB. Da njih nije bilo mi bismo bili pred kljucem. Ova Uprava svakim danom pokazuje kako i na koji nacin funkcionise Klub. Ulazu u infrastrukturu i igracki kadar, e sada sto mnogobrojni treneri nemaju m.uda pa da javno kazu o opstrukcijama tu nije kriva Uprava vec treneri.

Dakle sve im je obezbjedjeno od strane Uprave a oni NECE.

I Amar bi imao sve ove uslove, ali se mora znati "ko kosi, a ko vodu nosi", on to nikad nece prihvatiti i zato i ne zeli na mjesto trenera
💩💩

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 20 nov 2018, 22:22

De ba stavite me u tu viber grupu, i ja sam kontra Misketa :rol: :rol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 20 nov 2018, 22:55

Raonffa je napisao/la:De ba stavite me u tu viber grupu, i ja sam kontra Misketa :rol: :rol:
Braco dodaje, moras sa njim vidjet, ali da bi uso moras negdje napisat kodno ime za ulaza : uprava napolje :kafa: i odmah ti posaljemo invajt
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 20 nov 2018, 23:06

irfo je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:De ba stavite me u tu viber grupu, i ja sam kontra Misketa :rol: :rol:
Braco dodaje, moras sa njim vidjet, ali da bi uso moras negdje napisat kodno ime za ulaza : uprava napolje :kafa: i odmah ti posaljemo invajt
Ja već napravio stickere miskeout

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61446
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 21 nov 2018, 00:54

Jesmolseugasili
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 21 nov 2018, 13:59

braco je napisao/la:
irfo je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:De ba stavite me u tu viber grupu, i ja sam kontra Misketa :rol: :rol:
Braco dodaje, moras sa njim vidjet, ali da bi uso moras negdje napisat kodno ime za ulaza : uprava napolje :kafa: i odmah ti posaljemo invajt
Ja već napravio stickere miskeout
Samo pravi, vidis kolko nas je vec u grupi, hoce li server biti dovoljno velik da podnese? :hmmmmm:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 21 nov 2018, 14:58

Eh koliko smo zaradili na ovom raskidu sa Arezinom?
Jos jedan maestralan poteze nase drage uprave, ovaj igrac je bio pun pogodak!
Joj sto volim kad oderemo ove levate po dzepu, obecamo im da ce igrati i onda presjede pola godine na klupi pa nam pljunu pare za raskid :cool:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 21 nov 2018, 15:17

Filipe deri levate, i bilo ko kome je FK Željezničar ostao dužan treba da naplati svaku marku od ove uprave. Ona je to svojim lucidnim i nadasve nenadjebivim potezima to i zaslužila!

Samo po džepu Filipe!
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 21 nov 2018, 15:29

Ni decembar nije počeo a već počeli raskidati,sunce im ljubim!
Ima li iko normalan da im stane u kraj?
Koliko su para isplatili na raskide mogli su glavnicu poreza otplatiti!
Sram da ih bude!
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
DobojskiManijak
Postovi: 209
Pridružen/a: 23 maj 2018, 11:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DobojskiManijak » 21 nov 2018, 15:34

grbavicka1921 je napisao/la:Filipe deri levate, i bilo ko kome je FK Željezničar ostao dužan treba da naplati svaku marku od ove uprave. Ona je to svojim lucidnim i nadasve nenadjebivim potezima to i zaslužila!

Samo po džepu Filipe!
pogrešna teza jer neće naplatiti od Uprave već od našeg Želje tako da je samo naš klub oštećen.Koliko sam te skontao ti osoba koja želi dobro Želji tako da ova tvoja izjava se malo kosi sa tvojim stavovima.

Ide Skupština i akoBogda trebaju se stvari razjasniti za sva vremena.

Volim te Željo !!

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 21 nov 2018, 15:45

DobojskiManijak je napisao/la:
grbavicka1921 je napisao/la:Filipe deri levate, i bilo ko kome je FK Željezničar ostao dužan treba da naplati svaku marku od ove uprave. Ona je to svojim lucidnim i nadasve nenadjebivim potezima to i zaslužila!

Samo po džepu Filipe!
pogrešna teza jer neće naplatiti od Uprave već od našeg Želje tako da je samo naš klub oštećen.Koliko sam te skontao ti osoba koja želi dobro Želji tako da ova tvoja izjava se malo kosi sa tvojim stavovima.

Ide Skupština i akoBogda trebaju se stvari razjasniti za sva vremena.

Volim te Željo !!
Pa kako kretene koji misle da ako su par puta loptu udarili o zid da znaju išta o tome. Jest u pravu si želim dobro i više od toga, al' šta su motki usrali i već oštetili klub do sada sa svojim eksperimentima, tako da sam ubijeđen, da bi bilo ubuduće bolje našem Želji, ove krembile treba samo sporazumnim raskidima i penalima dovesti do tog istog zida i nabit ih na njega ako treba il na ogradu ko Niške specijalce u ratu, da vise. Goni ih više u pm!
VTŽ!
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 21 nov 2018, 15:46

Meni nije ova situacija oko raskida jasna. Ukoliko igrac sam zeli slobodne papire, zar se ne postigne dogovor da dobije slobodne papire bez ikakve odstete? U slucaju da klub zeli da otjera igraca a on ne zeli da prekine ugovor (svjesno sjedi na tribini do kraja ugovora i prima platu), onda je klub duzan da mu isplati ugovor do zadnje marke? Ispravite me ako grijesim jer fkt nisam upoznat. Ako fkt svaki raskid ugovora ide na stetu kluba, samo pokusajte zamisliti koliko smo mi ustvari donji u zadnje 4 godine. (Krenimo redom: Kramaric, Djermanovic, Zahirovic, Kajkut, Ubiparip, Mehremic, Bevab, Husic, Nikolic itd itd...)

Bilo kako bilo, ovo je jos jedan presmijesan potez uprave. Dovedes ga kao veliko pojacanje, das mu “desetku”, das mu ukupno 90 minuta kroz 5 utakmica, okarakterises da se “ne bori” dovoljno za svetinju i sklonis ga iz ekipe... dan te **** pa
djeca nam se smiju.

I jos jednom, UPRAVA NAPOLJE!
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GOAT » 21 nov 2018, 16:00

irfo je napisao/la:Eh koliko smo zaradili na ovom raskidu sa Arezinom?
Jos jedan maestralan poteze nase drage uprave, ovaj igrac je bio pun pogodak!
Joj sto volim kad oderemo ove levate po dzepu, obecamo im da ce igrati i onda presjede pola godine na klupi pa nam pljunu pare za raskid :cool:
Hajd sto igrace deremo po djepu al sto trenerima uzimamo ejj :opaopa: Eno Petrovicu smo uzeli 40 hiljada
23

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 21 nov 2018, 16:18

sa klix foruma
Totalni krah politike koju su nasi vodili. Ovo vise nije ni sramotno, ni smijesno, vec zalosno i zabrinjavajuce. Umjesto da smo se vodili planom i programom koji bi za par godina kao rezultat imao ekipu selektovanu za dominaciju u nasoj ligi i pokusaj iskoraka, mi smo se vodili bolesnim egom pojedinca i njegovim megalomanskim apetitima da bas On bude krunisani kralj najveceg fudbalskog kluba u BiH.

Valja ovo sve urediti, trebat ce jako puno znanja i dosta vremena a navijaci na ivici zivaca, podijeljeni u tabore, razocarani, isfrustrirani. I za to, hvala ti Miske. Tebi i tvojoj internet brigadi koja je sakrivala, opravdavala, svaljivala na druge, pljuvala, zavadjala.

Uprava napolje!
Svaka cast :thumbup:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 21 nov 2018, 17:26

Ispiti kao bjeg od ovih desavanja losih oko kluba :mrgreen:

Znaci poceli su raskidi folovi golovi.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 21 nov 2018, 18:49

irfo je napisao/la:oce li server biti dovoljno velik da podnese? :hmmmmm:
Evo dodao sam i Arežinu u grupu

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 21 nov 2018, 20:43

Da se prisjetimo...



Od 21.06 obavezno još jednom poslušati,a trojanci zapljeskaše :lol: :lol: :lol:
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 21 nov 2018, 21:33

braco je napisao/la:
irfo je napisao/la:oce li server biti dovoljno velik da podnese? :hmmmmm:
Evo dodao sam i Arežinu u grupu
Dodaj mu i menadzera :lol:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 21 nov 2018, 21:36

Sad fino Arezini stavili u raskid ugovora da ne smije nista reci i sad ce nam nastaviti prosipat suplju kako smo u plusu s ovim raskidima, Bog sami zna sta oni lazu i rade iza kulisa
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 21 nov 2018, 21:51

irfo je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:De ba stavite me u tu viber grupu, i ja sam kontra Misketa :rol: :rol:
Braco dodaje, moras sa njim vidjet, ali da bi uso moras negdje napisat kodno ime za ulaza : uprava napolje :kafa: i odmah ti posaljemo invajt
Ima da sTrušimo i Krupu i Vrbas :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bistriksg, Gargamel22 i 41 gost.