FK Željezničar

Moderator/ica: insider

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 11 jan 2019, 12:42

Toliko o najboljem prelaznom roku bivših procedura :urnebes: :urnebes:
Što ih pomnoži sa nulom :urnebes:
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 11 jan 2019, 12:43

Anel presao u AEK. Nije vise nas igrac.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar ! - I.O.

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 11 jan 2019, 12:47

LjoZee WroteColonAnel presao u AEK. Nije vise nas igrac.

ostaje kao posudjen igrac do kraja sezone
Janjuš, Kojević, Bećirspahić, Bratić, Katalinski, Hadžiabdić, Jelušić, Janković, Bukal, Sprečo i Deraković !

Alipasino
Kontakt:

PostPostao/la Alipasino » 11 jan 2019, 13:02

Ja Sam spreman i Remzu poslat ko pojacanje ako treba.I zenu svoju za plavu boju.

KongrateUK
Kontakt:

PostPostao/la KongrateUK » 11 jan 2019, 13:07

Morat ce ubrzo neka objava da je neko potpisao, cisto psihologije radi :lol:

Dobrodošao ! :salut:

slika
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 11 jan 2019, 13:11

Stanic :crazy: :thumbdown:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 11 jan 2019, 13:27

Zeljo92 WroteColonStanic :crazy: :thumbdown:

E zasrase ga sa ovim

Oni nam uvalise parmake Tito ih se rijesiti ne moze, a ni ovi nisu bolje poceli.

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 11 jan 2019, 13:31

LjoZee WroteColon
Zeljo92 WroteColonStanic :crazy: :thumbdown:

E zasrase ga sa ovim

Oni nam uvalise parmake Tito ih se rijesiti ne moze, a ni ovi nisu bolje poceli.

Al necu da prdim, svakako mi forumski strucnjaci veze nemamo, palamudimo na sve strane ako mislimo da je donesena losa odluka. Ako Amar kaze Stanic nam treba onda treba.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

KongrateUK
Kontakt:

PostPostao/la KongrateUK » 11 jan 2019, 13:32

Jedan od omiljenijih Amarovih igraca, dokazan, pouzdan, uvijek kada je igrao kod nas bio je jedan od boljih bekova lige, a i finansije odgovaraju i štimaju za ovakvog igraca, ali sacekajmo još zvanicnu potvrdu, licno smatram da ce biti od velike koristi
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

FKZ1921
Kontakt:

PostPostao/la FKZ1921 » 11 jan 2019, 13:41

Dalo se naslutiti da ce se stvari oko igrackog kadra razvijati u ovom pravcu.
S jedne strane je novac koji se trosio na ekipu,s druge strane su rezultati. Taj odnos je nepovoljan do te mjere da se je po svaku cijenu morao promijeniti,ito hitno.
Ne vidim veliku mogucnost da se sta bas kvalitetno dovede. Niti se ima para niti ima ponude. Ogromna cifra se mora obezbijediti do kraja februara,do monitoringa za evropsku licencu koji je u martu. Tako da je vjerovatno ovo kadar s kojim se ide u nastavak prvenstva.
Nekidan sam napisao,trebamo se navikavati na novi ambijent. Ambijent bez boomova,bez ispunjavanja zelja iskazanih na forumu,bez dovodjenja po,u prosjeku, desetak igraca po prelaznom roku. Navijacima je to godilo,nesta se dogadja svaki dan,brze prodje vrijeme,posebno za one kojima je forum smisao zivota...Gori zvanicna,gore portali...i dok se sve to prokomentarise,ode dan.
Sta bi mogla objaviti zvanicna ovih dana? Ono sto je zvanicno i sto je trebalo objaviti,objavila je. Blagojevic,Jazvic,Curjuric,Bakrac...kako je koji zavrsavan,stranica je objavila.
U ponedjeljak pocinju pripreme,vjerovatno ce se odrzati press na kojem ce se detaljno iznijeti plan priprema,aktuelnosti oko igrackog kadra,promijene u strucnom stabu,...I to je ono sto bi trebalo navijace zanimati u ovom momentu. Da,ali da smo iole normalan fudbalski klub.

Cevap
Kontakt:

PostPostao/la Cevap » 11 jan 2019, 13:44

Pa dobro ako je Amar za da se Stanić vrati onda je ok.On zna kakvi mu igrači trebaju iskreno mislim ako dođe da će se rotirat on i Pavić.SS bek AP krilo ili AP bek a SS krilo ja sam više za ovu drugu opciju

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 11 jan 2019, 13:51

Ja sam ubjeđen u dolazak bar 3 za naše prilike,jako dobra igrača,pogotovo na stoperskoj poziciji,vjerovatno u Međugorju.
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

KongrateUK
Kontakt:

PostPostao/la KongrateUK » 11 jan 2019, 13:59

Hajradinovic iz Osijeka u Kasimpasu, Želji 80.000 eura (ako je tacna cifra transfera od dva miliona eura, manja nije sigurno, može biti samo viša)

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 11 jan 2019, 14:18

FKZ1921 WroteColonDalo se naslutiti da ce se stvari oko igrackog kadra razvijati u ovom pravcu.
S jedne strane je novac koji se trosio na ekipu,s druge strane su rezultati. Taj odnos je nepovoljan do te mjere da se je po svaku cijenu morao promijeniti,ito hitno.
Ne vidim veliku mogucnost da se sta bas kvalitetno dovede. Niti se ima para niti ima ponude. Ogromna cifra se mora obezbijediti do kraja februara,do monitoringa za evropsku licencu koji je u martu. Tako da je vjerovatno ovo kadar s kojim se ide u nastavak prvenstva.
Nekidan sam napisao,trebamo se navikavati na novi ambijent. Ambijent bez boomova,bez ispunjavanja zelja iskazanih na forumu,bez dovodjenja po,u prosjeku, desetak igraca po prelaznom roku. Navijacima je to godilo,nesta se dogadja svaki dan,brze prodje vrijeme,posebno za one kojima je forum smisao zivota...Gori zvanicna,gore portali...i dok se sve to prokomentarise,ode dan.
Sta bi mogla objaviti zvanicna ovih dana? Ono sto je zvanicno i sto je trebalo objaviti,objavila je. Blagojevic,Jazvic,Curjuric,Bakrac...kako je koji zavrsavan,stranica je objavila.
U ponedjeljak pocinju pripreme,vjerovatno ce se odrzati press na kojem ce se detaljno iznijeti plan priprema,aktuelnosti oko igrackog kadra,promijene u strucnom stabu,...I to je ono sto bi trebalo navijace zanimati u ovom momentu. Da,ali da smo iole normalan fudbalski klub.

Nismo imali izbora. Cini se po svemu da smo financijski losi i sve je ocekivano. Jos bih dodao i da imamo para na bacanje ove igrace bih prekrizio. Nisu trebali ni dolaziti. Nema tu p od pojacanja. Moramo dovesti nesto u vezni red jer tesko da sa postojecim kadrom mozemo medju cetiri.

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 11 jan 2019, 14:20

I Bakrač sporazumno raskinuo ugovor sa FK Željezničar: Bila mi je čast nositi plavi dres

Čurjurić : "Mojih predivnih šest mjeseci u Sarajevu i klubu kao što je Željeznicar je došlo do kraja. Napuštam Želju u ovom prijelaznom roku. Napuštam klub koji mi je puno dao u ovo malo vremena. Bila je velika čast isto tako i odgovornost biti dio takvog kluba.

Fol sad neka čast, jelde :x a kad su nosili njegov časni dres brukali ga na svakom koraku, sprdnju pravili od kluba, 5 uzastopnih poraza od granicnih prelaza i etno sela, nikad vecih blamaža u historiji kluba.

jbm li vam pleme bezobrazno :puke:
Zadnja izmjena: let3, dana/u 11 jan 2019, 14:23, ukupno mijenjano 2 puta.

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 11 jan 2019, 14:20

Zeric ce biti ko Svraka kad se vratio sa posudbe iz travnika ;)
Janjuš, Kojević, Bećirspahić, Bratić, Katalinski, Hadžiabdić, Jelušić, Janković, Bukal, Sprečo i Deraković !

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 11 jan 2019, 14:21

Samo reci nek nam je Bog na pomoci. Nista vise nije u funkciji kako Bog zapovijeda kod nas. Vratili smo se ovu polusezonu 627 koraka unazad.

Cevap
Kontakt:

PostPostao/la Cevap » 11 jan 2019, 14:22

irfo WroteColonZeric ce biti ko Svraka kad se vratio sa posudbe iz travnika ;)

Nek polovicu bude bit ce ekstra.

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 11 jan 2019, 14:26

LjoZee WroteColonSamo reci nek nam je Bog na pomoci. Nista vise nije u funkciji kako Bog zapovijeda kod nas. Vratili smo se ovu polusezonu 627 koraka unazad.

:nene: Naprotiv, sa čiščenjem nagomilanog igrackog škarta se konacno krenulo ka izlazu iz tunela.
Vranješ, Rodin, Bogičević slijedeci za nogiranja.

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 11 jan 2019, 14:29

let3 WroteColon
LjoZee WroteColonSamo reci nek nam je Bog na pomoci. Nista vise nije u funkciji kako Bog zapovijeda kod nas. Vratili smo se ovu polusezonu 627 koraka unazad.

:nene: Naprotiv, sa čiščenjem nagomilanog igrackog škarta se konacno krenulo ka izlazu iz tunela.
Vranješ, Rodin, Bogičević slijedeci za nogiranja.

Vranjesa bih odmah zavrsavao a ovu dvojicu do ljeta ostavio. Mora neko izvuci polusezonu. Od mladih sto vise na posudbu ako nece igrati. Pogubno je za njih i klub da budu samo broj.

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.