FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

Rezultat koji očekujete na 142. sarajevskom derbiju?

Anketa traje do: 28 feb 2021, 21:52.

1. Pobjeda
99
55%
2. Remi
17
9%
3. Poraz
64
36%

Ukupno glasova: 180

MocMahale444

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 24 feb 2021, 00:15

Steta sto uvijek imamo lose uprave, cast pojedincima.

Jedan od najboljih igraca koji nema povredu ce biti van derbija.
U yebem ti lipu.

Robust
Kontakt:

Post Postao/la Robust » 24 feb 2021, 00:23

tek ce lavina govana krenuti ako zijanimo derbi ne znam bi li i korner zastavica u tom slučaju bila postedjena pljuvacine
dodji da ti ciko nesto da

TheManiacs1921
Kontakt:

Post Postao/la TheManiacs1921 » 24 feb 2021, 00:26

HapicaRadePaprica je napisao/la:
24 feb 2021, 00:13
TheManiacs1921 je napisao/la:
24 feb 2021, 00:04
Možda griješim ali ja mislim da se sva ova priča provlači ne bi li se prodao pomoćni teren . Pred nastavak sezone se pojave ovakve informacije , slucajno ... ne bi rekao . Vjerovatno ima ponuda za prodaju pomoćnog i hoće da se to realizira kako bi “ riješili “ dugove i rekli da je to zbog njihovog rada . Kažem opet možda griješim ...
Za više od dvije godine,kako Amar sa ekipom udje u klub,ništa dobro se nije desilo tako da i u buducnosti samo mozemo loše stvari ocekivati pa i to oko pomocnog terena.Kompletan reset nam treba.Što prije to bolje.Davno sam rekao da se mi navijaci moramo više ukljuciti u sve ovo i spašavati Zelju a ne samo pisati po forumima i naglabati se sa polupismenim botovima kao što je onaj Ssr i onaj 74.
Samo mi nije jasno i nikad neće biti šta imaju od toga sto hajcaju raju i pišu lažne informacije . Sve fol neki insajderi a svi bezveze naglabaju. Kako im nije dosadno to radit... čast pojedincima koji stvarno napišu ono sto je provjerena informacija a na ove ostale ne treba se ni obazirat iskreno

HapicaRadePaprica
Kontakt:

Post Postao/la HapicaRadePaprica » 24 feb 2021, 00:26

U ozbiljnim zemljama i najmanji prekršaj se ne toleriše a koji se tice ureda za migracije.Mi nismo ozbiljna zemlja i sve se,ama baš sve u njoj moze završiti jednim telefonskim pozivom nekog ko poznaje ljude.Ne ide mi u glavu šta su toliko zabrljali pa je do ovog došlo i da to nisu mogli završiti.Vjerujte da imam ljude u klubu koji su mi prijatelji i nikada ne nazovem nikoga da pitam bilo šta a tice se administracije i necu ni sad.Nek im je na dušu sva ova patnja koju nam priredjuju.Nismo zasluzili.

HapicaRadePaprica
Kontakt:

Post Postao/la HapicaRadePaprica » 24 feb 2021, 00:31

24 feb 2021, 00:26
24 feb 2021, 00:13
24 feb 2021, 00:04
Možda griješim ali ja mislim da se sva ova priča provlači ne bi li se prodao pomoćni teren . Pred nastavak sezone se pojave ovakve informacije , slucajno ... ne bi rekao . Vjerovatno ima ponuda za prodaju pomoćnog i hoće da se to realizira kako bi “ riješili “ dugove i rekli da je to zbog njihovog rada . Kažem opet možda griješim ...
Za više od dvije godine,kako Amar sa ekipom udje u klub,ništa dobro se nije desilo tako da i u buducnosti samo mozemo loše stvari ocekivati pa i to oko pomocnog terena.Kompletan reset nam treba.Što prije to bolje.Davno sam rekao da se mi navijaci moramo više ukljuciti u sve ovo i spašavati Zelju a ne samo pisati po forumima i naglabati se sa polupismenim botovima kao što je onaj Ssr i onaj 74.
Samo mi nije jasno i nikad neće biti šta imaju od toga sto hajcaju raju i pišu lažne informacije . Sve fol neki insajderi a svi bezveze naglabaju. Kako im nije dosadno to radit... čast pojedincima koji stvarno napišu ono sto je provjerena informacija a na ove ostale ne treba se ni obazirat iskreno
Psiha je čudo.
Kažu budala i mrtav čovjek su ti isti.Kad čovjek umre on ništa ne zna niti osjeća a svima u njegovom okruženju je teško.Isto ti je i sa budalom.
Zadnja izmjena: HapicaRadePaprica, dana/u 24 feb 2021, 00:35, ukupno mijenjano 1 put.

zeljovac21
Kontakt:

Post Postao/la zeljovac21 » 24 feb 2021, 00:33

Fuj **** mu mater tacno cu poceti navijati za sim bau

LjoZee
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 24 feb 2021, 00:35

Mene cudi ova situacija jer su oni stopirali transfer Ikica. Ne bi to uradio Amar ili bilo ko da je znao da nece moci ga registrovati. Jos je Amar uigravao normalno njega, sve normala igrao. Zato meni ovo lici da se nesto iznenada desilo, neplanski za njih. Jesu oni poludi i nesposobni pomalo, ali opet sumnjam da bi ga ostavili da su znali da imaju problem.

Robust
Kontakt:

Post Postao/la Robust » 24 feb 2021, 00:37

ima li kakav zenski svedski karling klub da barem gledam kako plave sisate svedjanke guraju ono kamenje kad od želje nema i neće bit hajra zadugo kako je krenulo :think: :think:

HapicaRadePaprica
Kontakt:

Post Postao/la HapicaRadePaprica » 24 feb 2021, 00:39

LjoZee je napisao/la:
24 feb 2021, 00:35
Mene cudi ova situacija jer su oni stopirali transfer Ikica. Ne bi to uradio Amar ili bilo ko da je znao da nece moci ga registrovati. Jos je Amar uigravao normalno njega, sve normala igrao. Zato meni ovo lici da se nesto iznenada desilo, neplanski za njih. Jesu oni poludi i nesposobni pomalo, ali opet sumnjam da bi ga ostavili da su znali da imaju problem.
Zavisi LjoZee kad mu je isticala dozvola.Mislim da se mjesec dana prije isteka podnosi zahtjev za produženje.Mislim da je zahtjev o produženju odbijen prije nešto više od dvije sedmice.

bojamora
Kontakt:

Post Postao/la bojamora » 24 feb 2021, 00:40

..........Fejzić..............................

.....Stevanović...Kosorić.......Čeliković....Šehić...

.......Bojo.......Štilić...........Alispahić............

.......Mujezinović......Lendrić........Zec.........

Rezerve : Muftić, Miletić, Vrhovac,Bekrić, Subašić, Gasal, Veselinović, Juričić.

LjoZee
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 24 feb 2021, 00:42

24 feb 2021, 00:39
Zavisi LjoZee kad mu je isticala dozvola.Mislim da se mjesec dana prije isteka podnosi zahtjev za produženje.Mislim da je zahtjev o produženju odbijen prije nešto više od dvije sedmice.
Da, ali opet sta god da predajes ti znas otprilike da li ispunjavas, da li ne ispunjavas nesto. Znas i prije predaje koliko su ti sanse za nesto. Zbog toga mi i ne ide u glavu jer ako bi znao i prije predaje da ne valja imao bi rezervni plan da npr. raskines ugovor sa njim i das mu sansu da se snadje pocetkom februara ili ne bi ni predavao vec bi ili prodao Ikica ili dao slobodne papire.

HapicaRadePaprica
Kontakt:

Post Postao/la HapicaRadePaprica » 24 feb 2021, 00:49

LjoZee je napisao/la:
24 feb 2021, 00:42
24 feb 2021, 00:39
Da, ali opet sta god da predajes ti znas otprilike da li ispunjavas, da li ne ispunjavas nesto. Znas i prije predaje koliko su ti sanse za nesto. Zbog toga mi i ne ide u glavu jer ako bi znao i prije predaje da ne valja imao bi rezervni plan da npr. raskines ugovor sa njim i das mu sansu da se snadje pocetkom februara ili ne bi ni predavao vec bi ili prodao Ikica ili dao slobodne papire.
Prvo LjoZee oni da znaju mi nebi bili u ovoj situaciji.Drugo moguće su razne manipulacije,kažem ti da su ti uredi za rad sa strancima pravo hebene ustanove,Treće Ikic dolazi iz zemlje koja je članica EU i sve zemlje koje su članice te unije strogo vode računa o statusu svojih građana pogotovo u zemljama trećeg svjeta kojima mi pripadamo.Sve je moguće.

LjoZee
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 24 feb 2021, 00:55

Ne znam zivota mi. Volio bih zvanicno da znam kako i sta se desavalo jer ovo sad sve mozemo nagadjati.

Uglavnom u igrackom smislu jedno 20%-30% smo slabiji. Ne bismo bili da smo doveli jednog veznog pa da mozes vratiti Celikovica nazad i to bi bilo onda jednake kvalitete. Ovako sta god da ispremjestas poremetit ces odbranu i sredinu odnosno kvalitet, a i manje opcija imas. Mada, vidjelo se na Amaru poslije Sirokog kad je pricao o nastavku sezone da nije to to, da nesto ima sto ga je razocaralo.

frkt
Kontakt:

Post Postao/la frkt » 24 feb 2021, 00:56

Ma bitno je da nam u špicu bude tandem Lendrić/Zec njih 2 odigraju fenomenalno zajedno...

HapicaRadePaprica
Kontakt:

Post Postao/la HapicaRadePaprica » 24 feb 2021, 01:05

Amarov najveći problem je tvrdoglavost.To je od Ivice naslijedio.Drugi mu je problem što se okružio klimoglavcima i faktički niko mu ne protuvječi.Niko ne kaže stani,nije ovo ok ili možda bi ovako bilo bolje,ili hajde da probamo ovako...Sve im je zlatno i bajno,znaju da će kad tad naplatiti svoje i za sva sranja krivac se traži u nekom drugom.Svugdje u svijetu tim je bitan i cjeli timovi stoje iza nekog uspjeha samo kod nas imaš tim na papiru a sve Amar odlučuje i za sve se pita.Ne bih da prejudiciram stvari ali svi znate da je Ikic kasnio na pripreme,šta se sve tu izdogađalo ne bih da nagadjam ali pretpostavljam da je to i dovelo do ovoga.

Robust
Kontakt:

Post Postao/la Robust » 24 feb 2021, 01:13

ako mi dobijemo licencu i za ligu bice udaranje u guzicu za evropu nek me neko ispravi nekad sredina marta je zadnji rok jel tako po ovome nema sanse da mozemo je dobiti nek ne kupuju uplatnice u najblizoj poslovnici poste

LjoZee
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 24 feb 2021, 01:13

Ma dan-dva, dva treninga propustio. Pripreme pocele 15.1. on dosao 17.1. Ne bi onda ni Blazevic mogao nesto uci, doci iz Splita da je do toga, a on je dosao na vakat.

Razumijem ja to za Amara kad govorimo u kontekstu nekih ozbiljnijih stvari od ovog, ali ovo je nesto osnovno. Ne vjerujem da on nesto pametuje konkretno oko ovakvih stvari. Nije bas toliko tvrdoglav kad vidi da mora tako. Vidjeli smo na primjeru Sadikovica.

MocMahale444

Post Postao/la MocMahale444 » 24 feb 2021, 03:45

A ko je kriv za sve :kafa:

bhsport
Kontakt:

Post Postao/la bhsport » 24 feb 2021, 06:50

timpramosavePla je napisao/la:
23 feb 2021, 22:37
Kakav ba dug iz 2007/08,jel to moguce?
Pa nije prva kontrola i tek je neko nakon 12 godina nasao poreski dug..

Sta je sa bratom @Kana,jel ziv?
Naravno da je nemoguće. Ovdje su neke druge stvari u pitanju.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 24 feb 2021, 07:19

24 feb 2021, 01:33
Ma Boga pitaj koliko su nas ovi u ove dvije godine uvalili ali i prije se dugovalo pa su se radne dozvole dobijale.
Trolčino, ovo je onaj stari poreski dug koji je bio utvrđen još davno i nema nikakve veze sa 'ovima', ali smo uložili žalbu i nekako izborili status quo, a moguće je i da su nam ovi iz poreske malo gledali kroz prste jer se sve uredno izmirivalo.

To se nekad moralo aktivirati, i rješenje je uvijek bilo da se to doda na reprogram koji svakako plaćamo.

https://www.nezavisne.com/sport/fudbal/ ... -KM/342920
On je naglasio da je klub potencijalno izložen dodatnom dugu u visini od 2.800.000 KM.

"Potencijalno postoji 2,2 miliona KM duga prema nalazu Poreske uprave zbog neizmirenih obaveza. PU po službenoj dužnosti može provesti službenu proceduru. Klub se odlučio da sam sprovede radnje, tj. da se utvrdi kako je ovaj dug nastao. Vještaci rade na utvrđivanju uzroka nastanka ovih dugova. Klub ima blizu 600.000 KM pozajmica koje nisu zavedene u bilansima kluba, ali postoje indikacije da je klub posuđivao novac u tom iznosu. Mi ne znamo kako će se to riješiti", rekao je potpredsjednik FK Željezničar.
👏 A kako pravilnije oprati ruke nego uz dobru pjesmu?
🎶 Otpjevaj strofu i operi ruke
❗️ Za one pažljivije preporuka je da krenu od prve strofe naše himne.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: revolt, wolfie i 30 gostiju.