FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Roki12
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 feb 2021, 11:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Roki12 » 19 apr 2021, 00:55

Pokusati pobjedit Olimpik i igrati bunkere protiv Sarajeva,Borca,Sirokog i Veleza,pokusati izvuci neke remije

@LjoZee Pa ne mozes jarane okrivljivati Baku,covjek je dosao prije tri dana i zatekao isti onaj igracki kadar pardon isti onaj skup panjeva koje je doveo "trenerski mag" (treba se vala potrudit da ovo nakupis za 2 godine)
Kakvu bolan pricu da ih uzmes,pa dobro kaze ovaj jedan njima hodza pomoci ne moze,to su rijetki balvani...
Kad neko ne zna lopte on ne zna lopte,dzaba mu tepih na Grbavici ili oranica na Bijeljini on nece povezati tri pasa

Na ljeto se zahvaliti svima i gradit nesto novo,pokusat dovesti Hirosa i Mekica ako ikako moze i uspostaviti nesto novo ne bas skroz novo ali koliko se moze i dati Baki odrijesene ruke da dovodi koga on hoce i za koga smatra da ima kvalitet
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene,digni pogled ka trbini ugledat ćeš tamo mene....!

S JUGA SE PJESMA ORI,BORI SE ŽELJO BORI !!!!!
1921-2021
Izet Nanić !

Lavor
Postovi: 62
Pridružen/a: 09 apr 2021, 14:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lavor » 19 apr 2021, 00:59

Meni samo nije jasno odakle bilo kome u upravi 500.000 da isplate dugove prema igracima i uposlenicima. Zivo me zanima koje od njih u mogucnosti obezbjediti toliki novac?
A da ne govorimo o posudbi Amara od 200k,Badzaka nesto vise. Kako ce tek oni vratiti svoj novac zivo me zanima?

Pa bih iskreno volio znati imena i prezimena ljudi koji ce kao napraviti promjene?

Odlican primjer je Velez gdje se lova upumpava redovno i kako to ide glat.
Hoce neko reci da je Dudic bolji trener od Amara, ili da oni trenutno imaju bolju ekipu od nase?

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 19 apr 2021, 01:02

Lavor je napisao/la:
19 apr 2021, 00:59
Meni samo nije jasno odakle bilo kome u upravi 500.000 da isplate dugove prema igracima i uposlenicima. Zivo me zanima koje od njih u mogucnosti obezbjediti toliki novac?
A da ne govorimo o posudbi Amara od 200k,Badzaka nesto vise. Kako ce tek oni vratiti svoj novac zivo me zanima?

Pa bih iskreno volio znati imena i prezimena ljudi koji ce kao napraviti promjene?

Odlican primjer je Velez gdje se lova upumpava redovno i kako to ide glat.
Hoce neko reci da je Dudic bolji trener od Amara, ili da ono trenutno imaju bolju ekipu od nase?

slika

ekonom ovo kad nas radi u klubu :kafa:

Lavor
Postovi: 62
Pridružen/a: 09 apr 2021, 14:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lavor » 19 apr 2021, 01:06

Roki12 je napisao/la:
19 apr 2021, 00:55
Pokusati pobjedit Olimpik i igrati bunkere protiv Sarajeva,Borca,Sirokog i Veleza,pokusati izvuci neke remije

@LjoZee Pa ne mozes jarane okrivljivati Baku,covjek je dosao prije tri dana i zatekao isti onaj igracki kadar pardon isti onaj skup panjeva koje je doveo "trenerski mag" (treba se vala potrudit da ovo nakupis za 2 godine)
Kakvu bolan pricu da ih uzmes,pa dobro kaze ovaj jedan njima hodza pomoci ne moze,to su rijetki balvani...
Kad neko ne zna lopte on ne zna lopte,dzaba mu tepih na Grbavici ili oranica na Bijeljini on nece povezati tri pasa

Na ljeto se zahvaliti svima i gradit nesto novo,pokusat dovesti Hirosa i Mekica ako ikako moze i uspostaviti nesto novo ne bas skroz novo ali koliko se moze i dati Baki odrijesene ruke da dovodi koga on hoce i za koga smatra da ima kvalitet
Trenutno 21 bod je u igri. Nas od evrope dijeli 8 bodova. Sto znaci do kraja moramo pobjediti 6 utakmica da bi otisli u evropu.

Mitrijecrnica
Postovi: 13
Pridružen/a: 11 apr 2021, 23:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mitrijecrnica » 19 apr 2021, 01:09

Lavor je napisao/la:
19 apr 2021, 00:59
Meni samo nije jasno odakle bilo kome u upravi 500.000 da isplate dugove prema igracima i uposlenicima. Zivo me zanima koje od njih u mogucnosti obezbjediti toliki novac?
A da ne govorimo o posudbi Amara od 200k,Badzaka nesto vise. Kako ce tek oni vratiti svoj novac zivo me zanima?

Pa bih iskreno volio znati imena i prezimena ljudi koji ce kao napraviti promjene?

Odlican primjer je Velez gdje se lova upumpava redovno i kako to ide glat.
Hoce neko reci da je Dudic bolji trener od Amara, ili da oni trenutno imaju bolju ekipu od nase?
Druže, izlizat ćeš otiske, kako ti nije mrsko više pisati.

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 19 apr 2021, 01:10

Robust je napisao/la:
19 apr 2021, 00:47
sarajevskiPlavi1921 je napisao/la:
19 apr 2021, 00:44
voltron30 je napisao/la:
19 apr 2021, 00:33


Ja sam neku noć posumnjao, kada je usporedio nas i Arsenal. :rol: Kontam, ma možda nije, al' znači ipak je to naš ekonom @bezideja. :mrgreen:
Nisam ja ni skontao da je to taj delegat ja konto neka interna zayebancija od prije 5 godina. Djesi bezidjea cmaru ljudski.
velike su sanse da je lik gay ako nije daj da vise izadje iz ormara i prestane nas smarat hahahaha jer ak nije gay a stalno voli ovdje po guzovima da dobija onda nije normalan :rol:

Hahahahahahahaha sad ja tek povezujem samo mi cudno da mu nije na profilnoj kapiten a vidim brani ga ko budala javi se bezideja.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 19 apr 2021, 01:11

Roki12 je napisao/la:
19 apr 2021, 00:55
Pokusati pobjedit Olimpik i igrati bunkere protiv Sarajeva,Borca,Sirokog i Veleza,pokusati izvuci neke remije

@LjoZee Pa ne mozes jarane okrivljivati Baku,covjek je dosao prije tri dana i zatekao isti onaj igracki kadar pardon isti onaj skup panjeva koje je doveo "trenerski mag" (treba se vala potrudit da ovo nakupis za 2 godine)
Kakvu bolan pricu da ih uzmes,pa dobro kaze ovaj jedan njima hodza pomoci ne moze,to su rijetki balvani...
Kad neko ne zna lopte on ne zna lopte,dzaba mu tepih na Grbavici ili oranica na Bijeljini on nece povezati tri pasa

Na ljeto se zahvaliti svima i gradit nesto novo,pokusat dovesti Hirosa i Mekica ako ikako moze i uspostaviti nesto novo ne bas skroz novo ali koliko se moze i dati Baki odrijesene ruke da dovodi koga on hoce i za koga smatra da ima kvalitet
Nisam ja nikoga okrivio nit sam mislio da cemo nabiti Radnik 0:5 nego sam samo napisao kakva sam ocekivanja imao od Sliskovica s obzirom na trenutak, jucerasnji rezultat Tuzle i snagu protivnika. Sam je rekao da je problem kod nasih igraca i psiholoske prirode odnosno manjka samopuzdanja. Mislio sam da ce donijeti neku promjenu da probijemo danas taj led i pobijedimo pa i 0:1 nebitno. Imao sam u glavi zamisljen skroz drugaciji ishod kad je imenovan od ovog sto se desilo.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Cuspajz
Postovi: 888
Pridružen/a: 30 dec 2009, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cuspajz » 19 apr 2021, 01:19

Lavor je napisao/la:
19 apr 2021, 00:59
Meni samo nije jasno odakle bilo kome u upravi 500.000 da isplate dugove prema igracima i uposlenicima. Zivo me zanima koje od njih u mogucnosti obezbjediti toliki novac?
A da ne govorimo o posudbi Amara od 200k,Badzaka nesto vise. Kako ce tek oni vratiti svoj novac zivo me zanima?

Pa bih iskreno volio znati imena i prezimena ljudi koji ce kao napraviti promjene?

Odlican primjer je Velez gdje se lova upumpava redovno i kako to ide glat.
Hoce neko reci da je Dudic bolji trener od Amara, ili da oni trenutno imaju bolju ekipu od nase?
Ni.meni nije jasno kako ti ljudi od ovakvog potencijala kakav klub ima naprave mahalu ,dovedu igrace koji u kantonu nemaju mjesto ,klub srozaju na najnize grane i uvijk njima klub duzan neke pare evo godinama i to uvijek isti ili slicni likovi se motaju,mamic dinamu milione donese i opet ga robija ceka radi neke love dok kod nas uvijek istim facama se duguje ,ti kad su prezeli klub trebali su preuzeti odgovornost i nacin za funcionisanje kluba a ne praviti pijacu od kluba i ocekivati sadaku od raje ,da hoce neko normalan preuzeti klub i javno reci duzno smo ovoliko za to to javno iznijeti papire crno da bijelo pa ima nas zeljovaca hiljade siguran sam da bi raja skupila to sve ,ljudi bi se odrekli plate evo samo da se okonca ova prica o dugovanjima i istim facama godinama ,2010 hr mahalski se moglo raditi ,dzeko se prodao i dosta drugi igraca plate u koverte sli sad je modernije doba to ne prolazi vise

Lavor
Postovi: 62
Pridružen/a: 09 apr 2021, 14:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lavor » 19 apr 2021, 01:28

Cuspajz je napisao/la:
19 apr 2021, 01:19
Lavor je napisao/la:
19 apr 2021, 00:59
Meni samo nije jasno odakle bilo kome u upravi 500.000 da isplate dugove prema igracima i uposlenicima. Zivo me zanima koje od njih u mogucnosti obezbjediti toliki novac?
A da ne govorimo o posudbi Amara od 200k,Badzaka nesto vise. Kako ce tek oni vratiti svoj novac zivo me zanima?

Pa bih iskreno volio znati imena i prezimena ljudi koji ce kao napraviti promjene?

Odlican primjer je Velez gdje se lova upumpava redovno i kako to ide glat.
Hoce neko reci da je Dudic bolji trener od Amara, ili da oni trenutno imaju bolju ekipu od nase?
Ni.meni nije jasno kako ti ljudi od ovakvog potencijala kakav klub ima naprave mahalu ,dovedu igrace koji u kantonu nemaju mjesto ,klub srozaju na najnize grane i uvijk njima klub duzan neke pare evo godinama i to uvijek isti ili slicni likovi se motaju,mamic dinamu milione donese i opet ga robija ceka radi neke love dok kod nas uvijek istim facama se duguje ,ti kad su prezeli klub trebali su preuzeti odgovornost i nacin za funcionisanje kluba a ne praviti pijacu od kluba i ocekivati sadaku od raje ,da hoce neko normalan preuzeti klub i javno reci duzno smo ovoliko za to to javno iznijeti papire crno da bijelo pa ima nas zeljovaca hiljade siguran sam da bi raja skupila to sve ,ljudi bi se odrekli plate evo samo da se okonca ova prica o dugovanjima i istim facama godinama ,2010 hr mahalski se moglo raditi ,dzeko se prodao i dosta drugi igraca plate u koverte sli sad je modernije doba to ne prolazi vise
Tako je godinama jer se samo par ljudi zrtvuje za klub i odrzava ga koliko toliko. Medju njima je Amar.
Da je to ispravan put naravno da nije, al da nema par ljudi ko zna sta bi bilo. Klub ima potencijal da se napravi nesto al se koci s svih strana, svi su pametni a nisu kupili godisnjs karte u zivotu, al šatro se brinu za imovinu kluba.

Nama treba da dodje neko ko je stvarno spreman da ulozi 5 miliona, napravi komplet promjene u svim dijelovima i onda umjesto prodaje pomocnog, taj neki izmisljeni investitor napravi to sto bi neko drugi napravio. Ovo je sve trla baba dlan.

Misimovic potrosio sve pare, i onda otisao u Zirat digao kredit i rekao ovo novi sponzor. Sve je laz, samo pusta laz.
Kakvo ba deljkovici, deje, šiljci, sve uhljebari nemaju za kifle sta ce oni mijenjati u klubu.
Pare, samo pare primjer Sarajevo, Borac, Velez. Ne treba daleko ici. Lova ziva, a ne ublehari. Nekakve peticije po fb, pokreno ovo, pokreno ono a on mora opravdati milju ipo sto prima od drzave.

zeljovac21
Postovi: 2029
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovac21 » 19 apr 2021, 01:43

Mi da smo ovako igrali od pocetka sezone ispali bi iz lige, sreca pa smo nekako osvojili ove bodove.

Lavor
Postovi: 62
Pridružen/a: 09 apr 2021, 14:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lavor » 19 apr 2021, 02:06

zeljovac21 je napisao/la:
19 apr 2021, 01:43
Mi da smo ovako igrali od pocetka sezone ispali bi iz lige, sreca pa smo nekako osvojili ove bodove.
Imas drugu stranu da su ovi igraci osvojili dosta bodova, al nas je kostao odlazak Sadikovica i Hajdarevica itekako. A obojicu su pljuvali ko je stigao.

Avatar
delinjo
Postovi: 24121
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 19 apr 2021, 02:29

Idi bolan vozi minibus ,sta filzoofiras nije te Bog dao za bilo sta drugo.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Brkooo
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 19 apr 2021, 02:32

Bas nas je kostala prodaja svjetskog talenta u vidu Hajdarevica. Ta igracina je uspjela u drugoj turskoj ligi, u ekipi koja je na diobi 12-13 pozicije od 18 klubova, da odigra jedva 4 utakmice(nijednu utakmicu nije citavu odigrao) i da zaradi 1 crveni karton. Eh da ovu igracinu nismo prodali, sad bi bjezali drugoplasiranom bar 20 bodova..

Avatar
delinjo
Postovi: 24121
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 19 apr 2021, 02:36

Brkooo je napisao/la:
19 apr 2021, 02:32
Bas nas je kostala prodaja svjetskog talenta u vidu Hajdarevica. Ta igracina je uspjela u drugoj turskoj ligi, u ekipi koja je na diobi 12-13 pozicije od 18 klubova, da odigra jedva 4 utakmice(nijednu utakmicu nije citavu odigrao) i da zaradi 1 crveni karton. Eh da ovu igracinu nismo prodali, sad bi bjezali drugoplasiranom bar 20 bodova..
Tuzno je da ovakav kloc ima pristup internetu moj Brkoo..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Arvid
Postovi: 17203
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Arvid » 19 apr 2021, 02:38

Hoćemol mi igrat ovu Super Ligu, znal se šta?
I found freedom. Losing all hope was freedom.

united1337
Postovi: 113
Pridružen/a: 06 apr 2019, 09:29
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la united1337 » 19 apr 2021, 02:38

delinjo je napisao/la:
19 apr 2021, 02:36
Brkooo je napisao/la:
19 apr 2021, 02:32
Bas nas je kostala prodaja svjetskog talenta u vidu Hajdarevica. Ta igracina je uspjela u drugoj turskoj ligi, u ekipi koja je na diobi 12-13 pozicije od 18 klubova, da odigra jedva 4 utakmice(nijednu utakmicu nije citavu odigrao) i da zaradi 1 crveni karton. Eh da ovu igracinu nismo prodali, sad bi bjezali drugoplasiranom bar 20 bodova..
Tuzno je da ovakav kloc ima pristup internetu moj Brkoo..
:lolno:

WOLF20
Postovi: 2163
Pridružen/a: 14 nov 2020, 23:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WOLF20 » 19 apr 2021, 02:40

Arvid je napisao/la:
19 apr 2021, 02:38
Hoćemol mi igrat ovu Super Ligu, znal se šta?
Kvalifikacije :)
“I'll Make Him an Offer He Can't Refuse?”

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la wolfie » 19 apr 2021, 02:53

Ericu debilcino!
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

bablaz1
Postovi: 488
Pridružen/a: 03 maj 2015, 12:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bablaz1 » 19 apr 2021, 04:24

Nepopravljivi smo optimisti. Kao 6 pobijeda do kraja sanjamo od ekipe koja nije pobijedila ni jednu utakmicu u 2021 godini kad slaviš 100 godina kluba. Ko će pobijediti?
Erić?
Blažević?
Miletić?
Štilić?
Ramović?
Juričić?
Lendrić?
Veselinović?
Mujezinović?
...pa oni jedva čekaju kraj prvenstva da tuže klub...

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19330
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 19 apr 2021, 04:47

Znaci ljudi pisu i kritikuju erica od kad je dosao u nas klub, nije sad ovo nista novo.
Mislim necu da mu psujem ali lik treba na klupu pa makar bili bez golmana.
Znaci eric klupa i nek nastavi trenirati 🙂.Blazevic ante ispo iz kante, koji je ono kloc.
Onaj ramovic :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Veseli ko veseli, sebicno malo gmizdavo goFno. Dodaj loptu ševali te.
Suba nije bio los ali nema mali snage za jedno pol.
Zec se borio
Stila pogodio

Povedi nas mašnice.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.