FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Ritamreda
Postovi: 839
Pridružen/a: 23 jan 2021, 15:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ritamreda » 10 maj 2021, 00:22

Jači od ratova, režima i partija !!!!

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 10 maj 2021, 00:24

Tristan10 je napisao/la:
10 maj 2021, 00:19
delinjo je napisao/la:
10 maj 2021, 00:14
Pa ako vec pises da znas ko ulazi,onda napisi do kraja ovdje da i mi znamo.
Ovo mene najvise nervira, a to je tipicno Balkanski bilo o kome da se radi, sve se prica ili pise u siframa, kao kontaj ti sam, a na kraju nista od toga ne bude.
Jarane kako ce napisati kad on blage veze nema. Tamo kao nacuje neke stvari na forumu sto im je miske napravio i dodje ovdje kao šatro opasan, i gluposti.
Pa pogledaj samo komentare ovog novog sto je dosao,zavrsio kriminalistiku sad ce on nesto kao uraditi. Hahahahahahahaha cirkus zivi
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Brkooo
Postovi: 2270
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 10 maj 2021, 00:27

delinjo je napisao/la:
10 maj 2021, 00:14
Pa ako vec pises da znas ko ulazi,onda napisi do kraja ovdje da i mi znamo.
Cak i da je istina, mislim da u ovom trenutku to nisu informacije za javnog foruma. Najmanje nam sad treba mahalanja i rijalitija..

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 10 maj 2021, 00:32

Samo pogledati komentare lažnih profila na našoj FB sve ti bude jasno.

Završio kriminalistiku s njim nema zajebancije, a pogledaš mu CV sve ti bude jasno.

Neka nam je Bog na pomoći i da napokon nadjemo investitora.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Admir74
Postovi: 3443
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 10 maj 2021, 01:47

Hebo vas osim i miske. Vi ste bolesni.

Samo neko NOVI!

frkt
Postovi: 337
Pridružen/a: 03 feb 2021, 13:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la frkt » 10 maj 2021, 01:56

Samo me zanima koga ce od igraca ostaviti za iducu sezonu, a koga bacit sa strane :kafa:

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 10 maj 2021, 02:42

frkt je napisao/la:
10 maj 2021, 01:56
Samo me zanima koga ce od igraca ostaviti za iducu sezonu, a koga bacit sa strane :kafa:
Ko ovo odlucuje? Jesmo uboli sa trenerom.

MojaMalenkost
Postovi: 2247
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 10 maj 2021, 08:41

Ovaj je isti qrac ko i oni sto su govorili da je Amar ukrao titule koje je osvojio sa klubom. Nikakve razlike..
Pročepit će negdje.

WOLF20
Postovi: 2163
Pridružen/a: 14 nov 2020, 23:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WOLF20 » 10 maj 2021, 08:47

Sjebali ste forum, dajte imate privatne poruke pa opletitie
“I'll Make Him an Offer He Can't Refuse?”

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 10 maj 2021, 12:18

Ko odlucuje fakticki koji igraci ce igrati ili nece naredne sezone? Ko stoji iza ovih sportski odluka, kao i npr imenovanje Sliskovica za trenera?

Corcaigh
Postovi: 243
Pridružen/a: 16 apr 2021, 13:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Corcaigh » 10 maj 2021, 12:25

Tristan10 je napisao/la:
10 maj 2021, 12:18
Ko odlucuje fakticki koji igraci ce igrati ili nece naredne sezone? Ko stoji iza ovih sportski odluka, kao i npr imenovanje Sliskovica za trenera?
U normalnom klubu sportski direktor. U klubu kao Zeljo :hmmmmm: UO?

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 10 maj 2021, 12:44

Corcaigh je napisao/la:
10 maj 2021, 12:25
Tristan10 je napisao/la:
10 maj 2021, 12:18
Ko odlucuje fakticki koji igraci ce igrati ili nece naredne sezone? Ko stoji iza ovih sportski odluka, kao i npr imenovanje Sliskovica za trenera?
U normalnom klubu sportski direktor. U klubu kao Zeljo :hmmmmm: UO?
Iskreno, nigdje na svijetu nema da ti izaberes novog trenera, a da ne bude javno, mi smo ti i ti, nas izbor je ovaj trener. Raditi ce u ovom periodu, imamo sledece ciljeve. Jer onda mozes da gledas i analiziras, koliko su fakticki te osobe kompetentne da donose sportske odluke. Imas sportsko pitanje, a mozda odlucuju ljudi koji nisu kompetentni za sportska pitanja. Mogli su komotno okaciti anketu na forumu, i neka raja bira. Ali ovu problematiku sam i pisao prije imenovanja Sliskovica, da se razumijemo.

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 10 maj 2021, 12:54

Tristan10 je napisao/la:
10 maj 2021, 12:18
Ko odlucuje fakticki koji igraci ce igrati ili nece naredne sezone? Ko stoji iza ovih sportski odluka, kao i npr imenovanje Sliskovica za trenera?
Pa UO kluba, bilo je da je Badzak bio za Blaza a Ceric za Nalica.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 10 maj 2021, 13:02

bhsport je napisao/la:
10 maj 2021, 12:54
Tristan10 je napisao/la:
10 maj 2021, 12:18
Ko odlucuje fakticki koji igraci ce igrati ili nece naredne sezone? Ko stoji iza ovih sportski odluka, kao i npr imenovanje Sliskovica za trenera?
Pa UO kluba, bilo je da je Badzak bio za Blaza a Ceric za Nalica.
Jeste, to se moze da procita nesluzbeno. Ali to je dosta lose. Moras imati javno obracanje, mi stojimo iza ove odluke zbog ovih razloga. Fakticki ispade tako kao sto sam i napisao, da ljudi koji nemaju veze o fudbalu odlucuju sportska pitanja. Ne razumijem sto nisu Amara Osima ukljucili u ova razmatranja, njegove misljenje, jer je ipak covjek citav zivot u fudbalu, i vjerovatno zna bolje procijeniti sta je bolje rijesenje.

Avatar
obagol
Postovi: 948
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la obagol » 10 maj 2021, 13:36

Benderrr je napisao/la:
09 maj 2021, 23:27
timpramosavePla je napisao/la:
09 maj 2021, 22:50
Cuj ne profitiras od tribine hahahahahaha, to je gore od onih sto pljuju po trofejima.
Izvini drug, ali ti nisi normalan.
Cak su i objasnili kako ce se isplatiti, ali vrli mudraci tipa hrpe betona, cak nisu ni po uputama mogli raditi.
Vrhunac je bio kad ni pisljivih 10 milja nisu Slavki mogli dati na vrijeme.
Poslije toga je trebalo sve istjerati, a ne mi ih pustili gospodski da oni cekaju hoce li Juve uzet Dzeku.
Vidis koliko vi ne znate šta više pisete. Taj dug prema Slavku se vuče iz doba Misimovica jer kad je spicko 5 miliona nije mu ostalo tih pisljivih 10.milja da mu plati, pa je taj dug dočekao sljedecu upravu. I još miliona drugih dugova. Ti imaš obraza pisati bilo sta, bezobrazluk. Treba vama stati u kraj s ispiranjem mozga ljudima koji nisu toliko upućeni.
Zašto lažeš i manipulišeš činjenicama? Slavko je dobio otkaz i klub mu je osporio cijeli iznos koji je Slavko tražio a koji bi dobio da je ostao do kraja ugovora. Išlo se na sud, sud je presudio nešto manji iznos nego što je Slavko tražio i dao rok do kad se treba isplatiti. U tom je došlo do smjene rukovodstva i nova garnitura je zakasnila ispoštovati taj rok koji je dao sud.

zeljodogroba
Postovi: 477
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljodogroba » 10 maj 2021, 13:41

ebo vas i jedan i drugi, kako vam ne dosadi - pluskvanperfekt - davno proslo vrijeme.

Vanadij
Postovi: 1170
Pridružen/a: 22 feb 2020, 21:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Vanadij » 10 maj 2021, 13:44

obagol je napisao/la:
10 maj 2021, 13:36
Benderrr je napisao/la:
09 maj 2021, 23:27
timpramosavePla je napisao/la:
09 maj 2021, 22:50
Cuj ne profitiras od tribine hahahahahaha, to je gore od onih sto pljuju po trofejima.
Izvini drug, ali ti nisi normalan.
Cak su i objasnili kako ce se isplatiti, ali vrli mudraci tipa hrpe betona, cak nisu ni po uputama mogli raditi.
Vrhunac je bio kad ni pisljivih 10 milja nisu Slavki mogli dati na vrijeme.
Poslije toga je trebalo sve istjerati, a ne mi ih pustili gospodski da oni cekaju hoce li Juve uzet Dzeku.
Vidis koliko vi ne znate šta više pisete. Taj dug prema Slavku se vuče iz doba Misimovica jer kad je spicko 5 miliona nije mu ostalo tih pisljivih 10.milja da mu plati, pa je taj dug dočekao sljedecu upravu. I još miliona drugih dugova. Ti imaš obraza pisati bilo sta, bezobrazluk. Treba vama stati u kraj s ispiranjem mozga ljudima koji nisu toliko upućeni.
Zašto lažeš i manipulišeš činjenicama? Slavko je dobio otkaz i klub mu je osporio cijeli iznos koji je Slavko tražio a koji bi dobio da je ostao do kraja ugovora. Išlo se na sud, sud je presudio nešto manji iznos nego što je Slavko tražio i dao rok do kad se treba isplatiti. U tom je došlo do smjene rukovodstva i nova garnitura je zakasnila ispoštovati taj rok koji je dao sud.
Istina, islo se na sud i slavkko je dobio presudu, misimovic je otisao sredinom decembra a presuda je dosla krajem decembra. Imalo se rok do ppcetka maja da se plati dug slavku ili da se dogovori nacin placanja

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 10 maj 2021, 13:48

Vjerovatno je Siljak u pravu, kad je nova uprava dosla promjenili revizorsku kucu, i u tome je doslo do konfuzije, tj propustili ovu uplatu.
Zadnja izmjena: Tristan10, dana/u 10 maj 2021, 13:52, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
obagol
Postovi: 948
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la obagol » 10 maj 2021, 13:48

Nije ovdje tema jedan vs drugi. Ovdje se iznose bezočne laži samo da bi se poentiralo. Maloprije mi je ekspresno izbrisan post jer sam napisao da se pitarski spin o tome kako je 5 sudija dugoročno suspendovano jer su Želji namještali utakmice. To je notorna laž koju su plasirali pitari između ostalog i preko ovog portala. Na svih tih 5 ili koliko utakmica i Željo je isto tako bio zakinut međutim vješto se to prikazalo kao Željino namještanje i time su pitari vršili pritisak na savez i sudije. I onda šatro Željini navijači koriste to kao argument u međusobnim obračunima. Sramota!

Vanadij
Postovi: 1170
Pridružen/a: 22 feb 2020, 21:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Vanadij » 10 maj 2021, 13:51

obagol je napisao/la:
10 maj 2021, 13:48
Nije ovdje tema jedan vs drugi. Ovdje se iznose bezočne laži samo da bi se poentiralo. Maloprije mi je ekspresno izbrisan post jer sam napisao da se pitarski spin o tome kako je 5 sudija dugoročno suspendovano jer su Želji namještali utakmice. To je notorna laž koju su plasirali pitari između ostalog i preko ovog portala. Na svih tih 5 ili koliko utakmica i Željo je isto tako bio zakinut međutim vješto se to prikazalo kao Željino namještanje i time su pitari vršili pritisak na savez i sudije. I onda šatro Željini navijači koriste to kao argument u međusobnim obračunima. Sramota!
Istina 100 %, svako ko je pratio ligu vidio je da salem to rasi svjesno da se kao nama stima, da bi imali pokrice za planiran scenarij ono sto se desilo u bijeljini

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: drzgemboadislic, mamonelafo i 19 gostiju.