FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 18 maj 2021, 23:27

KANA je napisao/la:
18 maj 2021, 22:58
Brkooo je napisao/la:
18 maj 2021, 22:16
Ne znam da li se prave da ne znaju ili pojedinci samo trolaju. Amar nije dobio otkaz(jer je sebi ubacio klauzulu u ugovor, sta ce se desiti u slucaju da mu se uruci otkaz). Nije otjerao sam sebe i otisao na vikendicu. Jos uvijek je u klubu. Taj covjek drzi klub u pat poziciji(on i nesposobna uprava su brutalno razvalili klub u svim mogucim segmentima) i sve dok se on ne otjera i ne samo on nego i ova citava nesposobna uprava, nista ne treba da ocekujemo pozitivno. Samo se lose stvari mogu ocekivati. Klub je nazalost i dalje talac, Amara i nesposobne uprave. Poslije svih ovih bruka oni nemaju obraza sami da odu. Najveci dusmani ne bi radili ovo sto oni rade..

Zalosno je sto u BiH nema dobrih sportskih novinara da mu postave samo jedno pitanje, da li ga je bar malo stid, bar malkice, ako nista, moze li ocu da pogleda u oci nakon ovoga sto je uradio Zelji.

Sta se to moze desiti u glavi neke osobe da od statusa skoro pa bozanstva, ikone, omiljene osobe, idola, kralja, covjeka na kojeg si bio ponosan, dodje do statusa grobar kluba i da te ljudi pljuju. Nevjerovatno..
100% Brko moj , vjeruj mi umrijeti cu ali mi ovo nece biti jasno .Nekad kontam da je pukao, ograjisao , ova moja raja sto ga znaju uvijek su mi govorili nije on neki covjek a nisam htio to cuti pa se napravim da nisam cuo samo da mi ne pokvare tu sliku koju sam stvorio o njemu :roll: strasno brate.
moj kana sve vec vidjeno kad ti moc i sila udare u glavu i okruzis se poltronima koji ti titraju jajca dobiješ ovo jer niko u blizini njega nije bio da mu kaze halo ba saberi se pravis kretena od sebe neg govorili dobro je sve paša i on krenuo tim putem bahacenja bez pokrica i kad su ga skuzili svi nazigu ga pošteno

jbg sam pao sam se ubio sve je prozivke od ljudi zasluzio kad iznevjeris povjerenje i vjeru u tebe znas koliko je on kao covjek zglajzao

Avatar
Mamba21
Postovi: 3276
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 18 maj 2021, 23:39

E jesmo za Nalića, Krcamervica ili Kostica.. Kad su nam oni bolji od Mulalića, nismo bolje ni zaslužili.
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 18 maj 2021, 23:53

Hahahaha. Namirisao lovu od pomocnog. I sto smo prokleti, pa gori ste od komsija. Precrtana prica za Husrefa. Da nas hoce ko gumicom izbrisati da ne postojimo. Kakva bagra sebi daje za pravo da blati na ovaj nacin covjeka koji nas ucini ponosnim i na osnovu cijeg znanja, fakinluka i mangupluka i danas pisamo sa onim najtrofejniji po svima. Gasi nas, gumicom brisi, bolje ne zasluzujemo.

PlavaOfanziva
Postovi: 520
Pridružen/a: 04 mar 2020, 18:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PlavaOfanziva » 18 maj 2021, 23:55

Jel istina to da Amar ima klazulu da ne smije dobiti otkaz? Ko mu je dao i potpiso taj ugovor je pokazao da je Amar iznad Zeljeznicara :tokralju:
Željezničar šampion
#nastaviniz #ukost #plavoproljece

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 18 maj 2021, 23:58

Svaki dan ista prica ko pokvarena ploca, nikad pameti necemo doci. Al svaki **** dan ista prica umjesto da krenemo prema naprijed mi se svaki dan okrecemo nazad trebamo malo gledat prema naprijed. Da podrzimo ljude naprave normalnu skupstinu. Skupstina je glavni organ svakog kluba, kad se skupina rijesi tada gledati kako i sta sa parama, sponzorima... al tacno imam osjecam da se za onu najzeleniju granu uhvatimo da bi se ona osusila.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 19 maj 2021, 00:03

PlavaOfanziva je napisao/la:
18 maj 2021, 23:55
Jel istina to da Amar ima klazulu da ne smije dobiti otkaz? Ko mu je dao i potpiso taj ugovor je pokazao da je Amar iznad Zeljeznicara :tokralju:
Ma nesto mi to ne zvuci istinito. Ne znam zaista ali nismo Brotnjo pa da se tako potpisuje.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

Avatar
1921boy
Postovi: 5810
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 19 maj 2021, 00:29

Najveći problem jesu postojeći igrači i kako isplatiti/raskinuti njihove ugovore. Ne vjerujem da ćemo moći cijelu ekipu raspustiti osim ako oproste dugovanja za slobodne papire. Prvo što je potrebno uraditi jeste reorganizacija skupštine, UO i NO pa tek sve ostalo.

Nakon što se to završi onda krenuti u imenovanje novog stručnog štaba i dovođenje igrača - igrače dovoditi u saradnji sa šefom. Mi moramo sastaviti 50% jeftiniju ekipu od postojeće, podmladiti sastav, promovisati par juniora u prvi tim.

Teško da ćemo privući neka velika trenerska imena poput Bake (koji je vidio koliko je sati), Sablića (koji sigurno neće doći u ovo sivilo), Lalatović (nerealna opcija i kad bi sve cvjetalo) već se okrenuti domaćim imenima koji poznaju situaciju i kojima će primarni cilj biti da osiguraju opstanak igraju rasterećeno, ostvare što bolji plasman mogu ali bez nekog velikog imperativa.

Takva imena su Mulalić, Đurbuzović, Memić, Krunić, Adžem (mislim da nema namjeru da se vrati iz UAE) i Musa ( ne znam da li bi mu savez to dopustio jer je U19 selektor i pomoćnik A selekcije).

Svi će žrtvovati par sezona da se Klub stabilizuje i dovede u stanje kada neće morati treperiti svaki dan da li će sutra postojati ili ne ! Opet prvo kažem da treba riješiti skupštinu, NO, UO, predsjednika - ljude koji tu moraju da budu 24/7 maksimalno posvećeni kako bi se klub izvukao iz ove situacije.

Ekipa će isto zavisiti od raskida i naplate dugovanja mada mislim da bi skoro većina pristala na odgodu u narednom periodu ili oni koji žele u neki drugi klub da za oprost dugovanja zauzvrat dobiju slobodne papire. Smatram da nisu tolike pichkurine ali opet kad pogledam nema tu ni emocije niti ičeg već čisti biznis i to je to.

U stručnom štabu ostaviti Čiču, priključiti Joldića i Bekrića, eventualno ponuditi neku funkciju Dželi Muharemoviću i naravno OBAVEZNO dovesti sposobnog trenera golmana,ali prvo Esi ponuditi ako želi da bude dio stručnog štaba! Ali ne prebacivati veću cifru od 10.000KM za cijeli stručni štab mjesečno ! A mi smo imali šefa koji SAM na kojeg se za 12 mjeseci potroši 102.000KM na njega SAMOG + njegovi saradnici !

Miličević
Memija - Sipović - Drina - Malić
Vrhovac - Mekić
Gasal - Subašić - Tatar
Hadžić

Miličević - sigurno ne bi bio gori od postojećih svi ga hvale kao velikog talenta
Memija - pošto je izvjesno da će Varaždin u 2.HNL treba ga pokušati vratiti
Sipović - već trenira dugo, smatram da će potpisati ugovor početkom sljedeće sezone
Drina - gurnuti ga u vatru, mnogi ga hvale, gledao sam ga par puta mislim da ima šlifa vrijedi probati
Malić - vraća se iz BL, tamo dobro igra mislim da može kvalitetno odgovoriti
Vrhovac - ovo što je igrao nije bilo loše mada mislim da njegove lopte i pasovi više odgovaraju defanzivnom veznom nego štoperu
Mekić - iako ga nisam volio, iskreno dobar je igrač koji može donijeti neku prevagu na terenu a jeftin što je ključno trenutno
Gasal i Subašić - dosta mogu pokazati kad su na pravim pozicijama
Tatar - volio bih ga vidjeti, u Goraždu igra perfekt samo je pitanje kakav je sa moždanim vijugama
Hadžić - napušta Lokomotivu na kraju sezone, za naše uslove ekstra igrač, ne bi trebalo da je preskup "valjda"

Abdulahović
Palić - Vještica - Velić - Šehić
Duraković - Beća
Hrelja - Maksimović - Kulašin
Zec

Abdulahović - nekada igrao za nas, smatram da ima kvalitet da bude prvi golman ili zamjena
Palić - isto igrao za nas, može igrati beka i defanzivnog veznog
Vještica - bivši omladinski igrač Bačke, Partizana i Vojvodine solidan kao backup
Velić - vratiti ga iz Goražda nazad
Šehić - mora još raditi na sebi, ali može biti pristojna zamjena
Duraković i Beća - omladinci koje treba gurati pogotovo Durakovića mali je veliki potencijal, nadam se da ga nećemo izgubiti kao Šošića
Hrelja i Kulašin - isto puno više su pokazali na pripremama od Veselinovića u službenim utakmicama a nisu dobili pravu priliku
Maksimović - vjerovatno napušta Tuzlu, dobar je igrač, zna rolati, najbolji period je imao u Mladosti
Zec - iako ga nisam mirisao, kad je full spreman on je naš najbolji igrač


Evo dva sastava koji su po meni kvalitetni i koji bi mnogim ekipama pomrsili račune, opet će se naći par onih koji pljuju sve i svašta pa će reći da ova ekipe ne mogu boriti ni za opstanak. Jeftiniji su definitivno, mladi - cilj treba da im bude da što bolje odigraju i za sebe i za Klub !

Idealni treneri za ovakvu ekipu su Mulalić i Adžem ali koliko su realne opcije ne znam,ali vjerujem da bi se vratili jer su uvijek tu kad zatreba. Uglavnom barem bi vidjeli kako ekipa ne pada nakon 60. minuta. Opet ne bi imao ništa protiv Đurbuzovića, Memića, Muse ili Krunića.

Znam da nas je većina protiv povratnika ali u ovom trenutku i ovoj situaciji nemamo priliku da biramo.

Naredne sezone mi treba da igramo na trku i na mišiće očito za taktiku, tiki taku , rombove nemamo ekipu barem sada - a za sljedeću sezonu ćemo vidjeti

Volim te Željo ... :bih:

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 19 maj 2021, 00:37

Ma nama je problem i da imamo pare mi nebi smjeli da razmisljamo o prosjecnim trenerima kao sto je Sablic. Opet se vracamo na ono staro da je tudje **** bolje, a nista nije zasluzio da se tretira kao bolja opcija od npr Adzema ili Mulalica. U tome lezi nas glavni problem godinama, kad smo sve strano tretirali kao bolje. Da sad legne 10 mio eura na konto, to bi bilo prokockano upravo iz takvih principa.

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 19 maj 2021, 01:01

Raja zaboravlja kakav se fudbal igrao pod Mulalićem.Ho ruk izbij nabij, gore šta uđe. Ekipa i tada bila preskupa,istina i neuigrana.Juniori gurnuti u drugi plan...
Dalje njegova lista želja je dokaz da nema nikakvog skautinga nego ono nešto od prije kao i Osim, tražio brat Nyemu i Bekrića, doveli mu Bekrića... Prejjaka imena u to vrijeme plus Zahirović,Stevanović,Zolotić i pogodili s Lendrićem. Nimalo jeftina ekipa-epilog niz pobjeda i mjesto na tabeli koje ne vodi u evropska takmičenja...
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 19 maj 2021, 01:06

StrikeWarzone je napisao/la:
19 maj 2021, 01:01
Raja zaboravlja kakav se fudbal igrao pod Mulalićem.Ho ruk izbij nabij, gore šta uđe. Ekipa i tada bila preskupa,istina i neuigrana.Juniori gurnuti u drugi plan...
Dalje njegova lista želja je dokaz da nema nikakvog skautinga nego ono nešto od prije kao i Osim, tražio brat Nyemu i Bekrića, doveli mu Bekrića... Prejjaka imena u to vrijeme plus Zahirović,Stevanović,Zolotić i pogodili s Lendrićem. Nimalo jeftina ekipa-epilog niz pobjeda i mjesto na tabeli koje ne vodi u evropska takmičenja...
Covjek vjerovatno sada ima vise iskustva nego ranije, radio je fino i u Fk Mladost poslije nas ako se sjecas pa i u CG. Ali konkretno taj slucaj, taj prelazni zimski rok, to je najgori period naseg kluba. Uprava nije uopste stala iz trenera, nego se nabio nazor pritisak, nazor htjeli instant rezultate, da Mulalic uigra ne znam koliko igraca preko zime, i da ocekujes neke rezultate.

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 19 maj 2021, 01:13

StrikeWarzone je napisao/la:
19 maj 2021, 01:01
Raja zaboravlja kakav se fudbal igrao pod Mulalićem.Ho ruk izbij nabij, gore šta uđe. Ekipa i tada bila preskupa,istina i neuigrana.Juniori gurnuti u drugi plan...
Dalje njegova lista želja je dokaz da nema nikakvog skautinga nego ono nešto od prije kao i Osim, tražio brat Nyemu i Bekrića, doveli mu Bekrića... Prejjaka imena u to vrijeme plus Zahirović,Stevanović,Zolotić i pogodili s Lendrićem. Nimalo jeftina ekipa-epilog niz pobjeda i mjesto na tabeli koje ne vodi u evropska takmičenja...

Ma daleko od toga da je on sad nesto dobar trener, ali u ovoj situaciji mi je draze gledat njega (ako moram) nego Žižovića, petrovića, Nestorovića, Jagodića i slicnih. Mi smo u finansijskoj dubiozi i treba nam neko sigurno a jeftino rjesenje. On je najblizi tome koliko ja znam.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 19 maj 2021, 01:18

Ako će neko naš onda nek bude Mulaosmanovoć.
Odlično je radio u kadetima,igrači su ga gotivili i zna s mlađom rajom. Adžem je daleko,Sablja je u izborio Evropu s svojom ekipom,neko četvrti mi ne pada na um...
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
1921boy
Postovi: 5810
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 19 maj 2021, 01:23

Evo mi godinama igramo football pa nam sad ne valja Edisova igra !

Ako već nemamo ambicija nekih većih i ako će financije diktirati situaciju na terenu radije Edis nego neki nehljebari koji nemaju nikakve ljubavi prema klubu.

Nije on neka trenerčina ali nije ni neki trener koji nema pojma, za ovakvu situaciju idealan bar po meni opet svako ima svoje mišljenje.

Veliku prednost nad ostalim ima u tome što zna nabrijati ekipu do maksimuma da ginu jedan za drugog i da trče kao navijeni ! Znam da bi se vratio sigurno jer je uvijek tu da pomogne, pričao je na sourcu o povratku, ljubavi, podrški !

Adžem ima prednost kad su u pitanju mladi igrači ali ne vjerujem da bi napustio UAE barem ne u ovakvoj situaciji. Ali opet znam koliko vole klub da bi to uradili !

PupanOzdrljic
Postovi: 184
Pridružen/a: 06 mar 2021, 18:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PupanOzdrljic » 19 maj 2021, 01:25

plavousrcu je napisao/la:
18 maj 2021, 22:08
PupanOzdrljic je napisao/la:
18 maj 2021, 22:00
plavousrcu je napisao/la:
18 maj 2021, 21:51
@machak ako se neko okoristio od Zelje na nezakonit nacin pa i tata moj Muharem da je, zatvor i cao. Ja kazem ako ce se "lopovi" oko kluba motati dok je pomocni Zeljin i na kraju otici kad se proda, daj sto prije da se proda. Niko ne odgovori na onu paralelu sa bivsim predsjednikom Skupstine. Nije moguce da je tada bio prolaznik a sada vodja kluba. Statut se nije mijenjao.
Da prodaju imovinu Želje i da pare u džep stave? Neka hvala. Znam ja da ti voliš Amara ali ako Bog da ni on ni Miske ni niko drugi se neće okoristiti od toga
Ne mozemo glave zabijati kao nojevi. Mi moramo prodati pomocni ili podignuti veliki kredit gdje cemo zaloziti dio stadiona. Ako nam i to omoguce banke jer vec dva takva kredita imamo. Kako ce staviti pare u dzep? Ima Skupstina, nadgleda proces, na celu je covjek kojem vjeruje vecina raje. Nema Zeljovaca na planeti Zemlji koji ce Zelji dati milion ili nekoliko. Posudba nije rjesenje. Ko god posudi uvijek gleda da izvuce svoje. Imali smo takvih slucajeva u proslosti.
Svi mi znamo da će se kad-tad prodati jer su se odavno nameračili da to urade. Fazon je u tome što smo svi protiv dok je trenutna garnitura ljudi u klubu. Ovi ako ga budu prodavali fino će se rastaliti. Te priče oko terena i kampova okači mačku o rep.

I niko ne napisa koje su reference ljudi u upravnom odboru. Jedan samo napisa da su dvojica od njih na birou i meni mrak na oči pade
Ti si moj Željo, veliki Željo!

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 19 maj 2021, 01:34

1921boy je napisao/la:
19 maj 2021, 01:23
Evo mi godinama igramo football pa nam sad ne valja Edisova igra !

Ako već nemamo ambicija nekih većih i ako će financije diktirati situaciju na terenu radije Edis nego neki nehljebari koji nemaju nikakve ljubavi prema klubu.

Nije on neka trenerčina ali nije ni neki trener koji nema pojma, za ovakvu situaciju idealan bar po meni opet svako ima svoje mišljenje.

Veliku prednost nad ostalim ima u tome što zna nabrijati ekipu do maksimuma da ginu jedan za drugog i da trče kao navijeni ! Znam da bi se vratio sigurno jer je uvijek tu da pomogne, pričao je na sourcu o povratku, ljubavi, podrški !

Adžem ima prednost kad su u pitanju mladi igrači ali ne vjerujem da bi napustio UAE barem ne u ovakvoj situaciji. Ali opet znam koliko vole klub da bi to uradili !

Ma kako nismo igrali pa prosle sezone se borili za oba trofeja. Edis nije strucnjak narocit ali u ovoj situaciji bi posluzio kao neka jeftinija opcija. Sumnjam da u Decicu uzme vise para nego sto bi ovdje. Vidjet cemo sve, ja ne znam po glavi mi se mota Denis Čorić. Nisam ga puno gledao ali kad vidim rezultate njegove ne mislim da je los. Mada ne mislim da smo toliko pali. Barem se nadam da nismo.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

Plavamamba
Postovi: 276
Pridružen/a: 18 jan 2020, 00:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Plavamamba » 19 maj 2021, 01:44

sarajevskiPlavi1921 je napisao/la:
19 maj 2021, 01:34
1921boy je napisao/la:
19 maj 2021, 01:23
Evo mi godinama igramo football pa nam sad ne valja Edisova igra !

Ako već nemamo ambicija nekih većih i ako će financije diktirati situaciju na terenu radije Edis nego neki nehljebari koji nemaju nikakve ljubavi prema klubu.

Nije on neka trenerčina ali nije ni neki trener koji nema pojma, za ovakvu situaciju idealan bar po meni opet svako ima svoje mišljenje.

Veliku prednost nad ostalim ima u tome što zna nabrijati ekipu do maksimuma da ginu jedan za drugog i da trče kao navijeni ! Znam da bi se vratio sigurno jer je uvijek tu da pomogne, pričao je na sourcu o povratku, ljubavi, podrški !

Adžem ima prednost kad su u pitanju mladi igrači ali ne vjerujem da bi napustio UAE barem ne u ovakvoj situaciji. Ali opet znam koliko vole klub da bi to uradili !

Ma kako nismo igrali pa prosle sezone se borili za oba trofeja. Edis nije strucnjak narocit ali u ovoj situaciji bi posluzio kao neka jeftinija opcija. Sumnjam da u Decicu uzme vise para nego sto bi ovdje. Vidjet cemo sve, ja ne znam po glavi mi se mota Denis Čorić. Nisam ga puno gledao ali kad vidim rezultate njegove ne mislim da je los. Mada ne mislim da smo toliko pali. Barem se nadam da nismo.
Do kad ima Edis ugovor sa Dečićem, ali na kraju pitanje svih pitanja je da li on uopšte ima volje i snage da dođe u ovo rasulo?

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 19 maj 2021, 01:53

Plavamamba je napisao/la:
19 maj 2021, 01:44
sarajevskiPlavi1921 je napisao/la:
19 maj 2021, 01:34
1921boy je napisao/la:
19 maj 2021, 01:23
Evo mi godinama igramo football pa nam sad ne valja Edisova igra !

Ako već nemamo ambicija nekih većih i ako će financije diktirati situaciju na terenu radije Edis nego neki nehljebari koji nemaju nikakve ljubavi prema klubu.

Nije on neka trenerčina ali nije ni neki trener koji nema pojma, za ovakvu situaciju idealan bar po meni opet svako ima svoje mišljenje.

Veliku prednost nad ostalim ima u tome što zna nabrijati ekipu do maksimuma da ginu jedan za drugog i da trče kao navijeni ! Znam da bi se vratio sigurno jer je uvijek tu da pomogne, pričao je na sourcu o povratku, ljubavi, podrški !

Adžem ima prednost kad su u pitanju mladi igrači ali ne vjerujem da bi napustio UAE barem ne u ovakvoj situaciji. Ali opet znam koliko vole klub da bi to uradili !

Ma kako nismo igrali pa prosle sezone se borili za oba trofeja. Edis nije strucnjak narocit ali u ovoj situaciji bi posluzio kao neka jeftinija opcija. Sumnjam da u Decicu uzme vise para nego sto bi ovdje. Vidjet cemo sve, ja ne znam po glavi mi se mota Denis Čorić. Nisam ga puno gledao ali kad vidim rezultate njegove ne mislim da je los. Mada ne mislim da smo toliko pali. Barem se nadam da nismo.
Do kad ima Edis ugovor sa Dečićem, ali na kraju pitanje svih pitanja je da li on uopšte ima volje i snage da dođe u ovo rasulo?

Ne znam dokad mu je ugovor jos sam i potrazio pa nisam nasao nigdje da su napisali. Ma mislim da bi dosao on vidjet cemo.


@PupanOzdrljic Fuad Zukić je sef radiologije to znam ovu trojicu novih znas i Badžak isto znas. A mislim da je Ademović advokat ali ti se ne smijem zaklet. Ove ostale ne znam.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

MojaMalenkost
Postovi: 2264
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 19 maj 2021, 09:13

Zar treba neko dolaziti da otvara oci? Sedmi na tabeli, brrrrr -22 iza prvog, pravimo milion gubitka godisnje, igraci nisu primili plate za citavu sezonu, jedan sef struke otisao da odmori, a drugi pobjegao iz kluba glavom bez obzira, imamo niz bez pobjede za koji se bas treba potruditi sto bi brkata utvara rekla..

Dzaba krecite..
Pročepit će negdje.

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 19 maj 2021, 09:19

E blago nama kad tebe pitaju
moSa ljoŽe

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 19 maj 2021, 09:49

Strasno sta se ovdje sve dozvoljava,strasnooooo
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.