FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
71
14%
2. Borbu za Evropu
164
32%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
195
38%
 
Ukupno glasova: 520

Ejnur
Postovi: 240
Pridružen/a: 14 avg 2020, 16:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ejnur » 05 dec 2021, 23:37

Al zabrinjavajuci je podatak da nas je bilo samo 2.165 na danasnjoj utakmici.
Mi moramo podici kako znamo i umijemo posjecenost utakmica na 5hiljada svaku utakmicu,da bi se mogli nadati necemu.
2 utakmice mjesecno odigras kuci
5.000×7KM(prosjecna karta) 35.000x2 tekme to dodje 70.000KM svaki mjesec.
E tek tada se mi mozemo nadati nekom napretku kluba.

Avatar
Hilmo123
Postovi: 863
Pridružen/a: 01 jul 2018, 10:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hilmo123 » 05 dec 2021, 23:42

Ejnur je napisao/la:
05 dec 2021, 23:37
Al zabrinjavajuci je podatak da nas je bilo samo 2.165 na danasnjoj utakmici.
Mi moramo podici kako znamo i umijemo posjecenost utakmica na 5hiljada svaku utakmicu,da bi se mogli nadati necemu.
2 utakmice mjesecno odigras kuci
5.000×7KM(prosjecna karta) 35.000x2 tekme to dodje 70.000KM svaki mjesec.
E tek tada se mi mozemo nadati nekom napretku kluba.
ma nema teoretske sanse da je bilo 2000 .. gdje su djeca kojoj je dzaba ulaz ,bilo je sigurno oko 3500 milje
SAMO JE JEDAN GRIJEHA JE VRIJEDAN!

Avatar
Arvid
Postovi: 17073
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Arvid » 05 dec 2021, 23:42

LjoZee je napisao/la:
05 dec 2021, 22:56
slika

:rol: :rol:

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Ejnur
Postovi: 240
Pridružen/a: 14 avg 2020, 16:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ejnur » 05 dec 2021, 23:48

Hilmo123 je napisao/la:
05 dec 2021, 23:42
Ejnur je napisao/la:
05 dec 2021, 23:37
Al zabrinjavajuci je podatak da nas je bilo samo 2.165 na danasnjoj utakmici.
Mi moramo podici kako znamo i umijemo posjecenost utakmica na 5hiljada svaku utakmicu,da bi se mogli nadati necemu.
2 utakmice mjesecno odigras kuci
5.000×7KM(prosjecna karta) 35.000x2 tekme to dodje 70.000KM svaki mjesec.
E tek tada se mi mozemo nadati nekom napretku kluba.
ma nema teoretske sanse da je bilo 2000 .. gdje su djeca kojoj je dzaba ulaz ,bilo je sigurno oko 3500 milje
Ma nema veze brate,ja racunam samo ove karte koje su naplacene i od cega nam zeljo ima hajra( sa financijske strane)
ovo je premalo fakat

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 dec 2021, 23:55

Ukljuci Juricic lajv, Mate se uhvatio mikrofona, a tamo petobe na klavijaturi sto su kitili i kite Sulejmanija i kolegu mu. Ima se, moze se. :D

Mate poveo "Zar je to sve sto imam ja od tebe". :rol:

"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 06 dec 2021, 10:10

e cuj u timu kola Blazevic :plac: :plac:

MojaMalenkost
Postovi: 2264
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 06 dec 2021, 10:46

Hajde amerikanac zaganjaj Zakarica :pray:
Pročepit će negdje.

ExBlueone
Postovi: 1511
Pridružen/a: 28 nov 2019, 21:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ExBlueone » 06 dec 2021, 10:50

Gledaj podne gotovo, a ljudi još drinjcaju.
Juče je bila ludnica na terenu i u blizu njega :D

slika

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 06 dec 2021, 11:02

Kakav crni Zakaric. Izgleda mi se nikad necemo opametiti.

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 06 dec 2021, 11:44

Željezničar - Široki Brijeg
Stadion: Grbavica.
Gledatelja: 2.165.

jel moguce da nas je ovako malo bilo :urnebes: mozda u ovo ne ulaze sa godisnjim i polugodisnjim kartama ? Nekako nema sanse da je bilo ispod 3000 hiljade

Avatar
TMovac
Postovi: 2729
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TMovac » 06 dec 2021, 11:56

MojaMalenkost je napisao/la:
06 dec 2021, 10:46
Hajde amerikanac zaganjaj Zakarica :pray:
ja bi radije Amoah-a iz Rudar-a.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
Hilmo123
Postovi: 863
Pridružen/a: 01 jul 2018, 10:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hilmo123 » 06 dec 2021, 11:59

TMovac je napisao/la:
06 dec 2021, 11:56
MojaMalenkost je napisao/la:
06 dec 2021, 10:46
Hajde amerikanac zaganjaj Zakarica :pray:
ja bi radije Amoah-a iz Rudar-a.
il' Clarismaria
SAMO JE JEDAN GRIJEHA JE VRIJEDAN!

Corcaigh
Postovi: 243
Pridružen/a: 16 apr 2021, 13:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Corcaigh » 06 dec 2021, 12:13

Nisam pisao skoro citavu polusezonu, nisam cak ni ulazio na forum do prije nekoliko dana ali evo sad hladne glave i i sa osmijehom na licu mogu napisati koju rijec.

Jako cudna 4 mjeseca su za nama. Od ocaja do sjaja i tako u krug, u svim sferama. Prosuli smo bodove gdje nismo ocekivali, osvojili smo neke bodove koje nismo ocekivali, znali smo odigrati lavovski a znali smo se i obrukati nezalaganjem. Tesko je porediti ocekivanja na pocetku sezone i realno stanje. Na pocetku smo svi ocekivali Zrinjski, Sarajevo, Borac, Tuzlu i Velez u samom vrhu, Sirokog kao najbolje od ostatka svijeta, Radnik, Leotar i Posusje na dnu a nas u borbi sa Slobodom i Rudarom za tu neku sedmu poziciju. Medjutim sezona je tekla potpuno drugacije i realnost je da su samo Tuzla i Zrinjski daleko bolji od nas, a i sa Tuzlom smo imali nesretan poraz i pobjedu. Sve ostale ekipe osim Radnika i Leotara su u 5 deka bile, niko nije zasijao i tabela je realna da su svi u nekoliko bodova.

Sta ce se desiti na zimu i sa nama i sa konkurencijom mozemo samo nagadjati, ali molim vas da se uvijek sjetimo da je ove sezone cilj bio opstanak. Ja sam bio izrazito ljut nakon Posusja jer smo u tom trenutku vec uveliko klupirali juniore, bodove skoro pa nismo osvajali i smatrao sam da smo dobrano izvarani jer je na pocetku receno da se borimo za opstanak jer ce juniori vecinski igrati. Sve osim toga mi je bilo okej i ocekivano. Sta na proljece, zavisi od mnogo faktora. Pod jedan, pitaju se i drugi klubovi. Evo primjer sarajeva, da li ce se istinski pojacati i promijeniti nacin igre i rada u klubu ili ce nastaviti politiku “s brda, s dola”? Pod dva, sta ce biti s nama. Da li ce doci amerikanac, ako i dodje kakva ce biti politika, da li cemo se moci pojacati ili cemo i dalje rezati troskove i gurati juniore, ko ce doci a ko otici?

Ja znam nas, ako dodje ovaj amer, odma ce ambicije narasti a ja bi radije istrpio da do kraja sezone gledamo isto ovo dok se klub konsoliduje finansijski i na drugim aspektima, pa mozda naredne sezone tek poceti praviti nesto od ekipe. I ako on dodje, nije seik koji ce momentalno iskesirati milione, nismo ni mi Liverpool da mozemo dovesti koga hocemo i da se svi otimaju da igraju za nas, a vidjeli smo prije par godina i da nije rijesenje samo dovesti velika imena. Zato molim vas i nas sve, a sebe posebno napominjem za strpljenje. Radije cu istrpiti i jos dvije godine ovoga ako cemo nakon toga imati stabilan klub i rasti iz godine u godinu u narednim decenijama, nego neki instant uspjeh i povratak na staro kroz 4-5 godina.

Cesto sam kroz godine imao zamjerke na Manijake ali oni su najzasluzniji za sve ovo, pa nek kaze ko sta hoce. Oni su iznijeli podrsku kroz ovu polusezonu bez ruzne rijeci i grama pritiska i to se odrazilo i na javnost i na ostale tribine, pa onda i na igrace, strucni stab, upravu, uposlenike u klubu i skupstinu. Napokon smo se kolektivno uspjeli rijesiti kultova raznih licnosti, onih “dabogda izgubili samo da ovaj bude gori od onog” navijaca, i po svaku cijenu trebamo zadrzati taj pravac i nauciti iz toga zivotnu lekciju.

Za kraj bi se dotakao ovoga sto ste pisali o Juricicu, Zakaricu i nedavno o krilima.
Prvo o Zakaricu, znam ga licno, jako ga cijenim i postujem i kao osobu i kao igraca, nemam apsolutno nista protiv njega, ali mislim da je to najgore rjesenje u ovom trenutku. Skup igrac, upitne forme i igrao bi pod pritiskom. Zasto to raditi?
Juricic zeli da ide? Zelio je i u toku sezone, pa neka ide. Hvala mu sto je ostao na ljeto, to je golemo bilo. Hvala mu za sve sto je uradio jer, mozemo diskutovati je li to bilo dobro ili ne ali niko ne moze reci da nije dao maksimum. Ako zeli ostati ja bi bio sretan, a ako zeli ici vjerovatno cemo dodatno olaksati budzet jer vjerujem da je medju 3 najplacenija igraca u ekipi, a u ovom sistemu koji mi igramo njegov doprinos i nije neki nazalost.

Umjesto njega zasto ne isforsirati Jaganjca? Takodjer klubu je predlozen jos jedan mlad igrac, strasan napadac i nadam se da necemo propustiti da ga dovedemo jer je njegova zelja da dodje kod nas i imamo “pole position” u slucaju pregovora, a ako se to ne desi sarajevo, Zrinjski i Borac su takodjer vec ostvarili kontakte s njim.

Sto se tice krilne pozicije, klubu je takodjer predlozen igrac, stranac (eto sanse da ne cekamo da neki mali klub nadje stranca), ne tako mlad ali u najboljim godinama, bez ugovora je trenutno, ne bi bio skup sto se tice plate, ponuda mu ne manjka ali je jako zainteresovan za Zelju i tu takodjer imamo “pole position”. Iako sam i sam vise za to da mladji dobiju priliku, svi vidimo da Mule nije neka prevaga i da je tek mali napredak u odnosu na piskutavog, Subasic nije krilo, Zdunic eto vjerovatno ode a Hrelja i Gasal (volio bi da im jos dajemo sansu lagano) nisu za startere realno. Obzirom na sve to, ako ce doci stranac koji ce biti hit lige a jos jeftin, zasto ga ne dovesti i ojacati ekipu.

O tom, po tom, sve je na klubu i na strucnom stabu, nek nam je sretno u narednom periodu i da nas samo lijepe vijesti docekuju na zimu. A u toku mjeseca ide jos jedna jako lijepa prica.

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 06 dec 2021, 12:23

Otkud vama ovo za Juričića?
Ja koliko znam da je u Tz povrijedio aduktor i zato nije bio u sastavu.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
NerminFatic
Postovi: 1463
Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NerminFatic » 06 dec 2021, 12:37

UBIPITAR je napisao/la:
06 dec 2021, 12:23
Otkud vama ovo za Juričića?
Ja koliko znam da je u Tz povrijedio aduktor i zato nije bio u sastavu.
Neko mu sapnuo za Zdunica koji ide i on pomislio da je to Juricic. :)

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 06 dec 2021, 12:39

NerminFatic je napisao/la:
06 dec 2021, 12:37
UBIPITAR je napisao/la:
06 dec 2021, 12:23
Otkud vama ovo za Juričića?
Ja koliko znam da je u Tz povrijedio aduktor i zato nije bio u sastavu.
Neko mu sapnuo za Zdunica koji ide i on pomislio da je to Juricic. :)
Je li definitivno odlazi Zdunić ili ima opcija da produži posudbu do kraja sezone? Ne znam, meni je solidan bio a i učinak mu je ok a igrao je dosta manje od Juričića.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
NerminFatic
Postovi: 1463
Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NerminFatic » 06 dec 2021, 12:53

SudoHusika je napisao/la:
06 dec 2021, 12:39
NerminFatic je napisao/la:
06 dec 2021, 12:37
UBIPITAR je napisao/la:
06 dec 2021, 12:23
Otkud vama ovo za Juričića?
Ja koliko znam da je u Tz povrijedio aduktor i zato nije bio u sastavu.
Neko mu sapnuo za Zdunica koji ide i on pomislio da je to Juricic. :)
Je li definitivno odlazi Zdunić ili ima opcija da produži posudbu do kraja sezone? Ne znam, meni je solidan bio a i učinak mu je ok a igrao je dosta manje od Juričića.
Kazu da bi trebao otici iako ni ostanak nije nemoguc. Lokomotiva niti moze ispasti niti u Evropu pa tesko da ce im trebati...Nama moze pomoci.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 06 dec 2021, 13:04

Meni Zdunic ima nesto. Brz je, dobro igra glavom i zna da se nadje u prilici. Treba imati na umu da je i on mlad igrac, iako je stranac. Tako kad dobije na rutini mislim da ce imati veci ucinak i napredovati kao igrac neovisno hoce li ostati kod nas ili ne.

Avatar
Hilmo123
Postovi: 863
Pridružen/a: 01 jul 2018, 10:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hilmo123 » 06 dec 2021, 13:58

Tristan10 je napisao/la:
06 dec 2021, 13:04
Meni Zdunic ima nesto. Brz je, dobro igra glavom i zna da se nadje u prilici. Treba imati na umu da je i on mlad igrac, iako je stranac. Tako kad dobije na rutini mislim da ce imati veci ucinak i napredovati kao igrac neovisno hoce li ostati kod nas ili ne.
iskreno tehnika mu je 0
SAMO JE JEDAN GRIJEHA JE VRIJEDAN!

Avatar
Hilmo123
Postovi: 863
Pridružen/a: 01 jul 2018, 10:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hilmo123 » 06 dec 2021, 14:01

Grbavica najposjećeniji stadion u prvoj polusezoni PLBiH, najmanje publike u Trebinju

Najposjećeniji stadion ove jeseni bio je Grbavica. Domaće utakmice Željezničara gledalo je 36.244 ljubitelja fudbala.


Standardno :D :D
SAMO JE JEDAN GRIJEHA JE VRIJEDAN!

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: MoSaZeLjo1921 i 31 gost.