FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
66
13%
2. Borbu za Evropu
164
33%
3. Sredinu tabele
89
18%
4. Borbu za opstanak
178
36%
 
Ukupno glasova: 497

Azzuri
Postovi: 624
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azzuri » 07 dec 2021, 20:57

zeljovac21 je napisao/la:
07 dec 2021, 19:35
Azzuri je napisao/la:
07 dec 2021, 18:29
zeljovac21 je napisao/la:
07 dec 2021, 18:00
U slicnoj situaciji smo bili sa Odom, bez pojacanja, jeftini igraci, nasa djeca, pa smo sezonu zavrsili na drugom mjestu i napadali titulu sve vrijeme, a sad je kao cilj opstanak pa je sesto mjesto zadovoljavajuce? Sto se mene tice otvorena su mu vrata. Na stranu sto ima ispade sa izjavama i sto i ovako limitiranu ekipu dodatno sakati svojim izmjenama.
Glupo, jako glupo zakljucivanje..Amirova desna i Bajiceva lijeva noga vrijede noga kao citava ova ekipa, gdje tu jos Kvesic na beku, Antolović,Đelmić i Koka tadasnji koju si klasa za ove poluigrace sad...daj realnosti malo.
Hoces da kazes da je ta ekipa svemirski brod za ovu? Pa svi ti igraci nisu nista bolje bili placeni od sadasnjih, nego je Oda izvukao maksimum iz ekipe i dao im ono sto je Zeljeznicar, a to je borba za svaku loptu i borba za titulu sto i jeste Zeljeznicar, a ne gubitnicki mentalitet i povlacenje u sesnaest metara.
Ta ekipa nije svemirski brod za ovu nego mega giga svemirski brod. Jel se zajebajes? Oda jeste izvukao maksimum i to stoji, ali ti igraci su prije svega talentirani.Gledajuci na Amira i Bajica, da nisu bili talenti i kvalitetni ne bi nista bilo od njih...dalje Antolovic dokazan i kvalitetn golman, Kvesic do povrede najbolji bek lige i pred repkom, i jos tada je transfer u tursku bio..Blagojevic, Djelmic, Memija jos na vrhuncu, Koka magnup, Bogdanovic do povrede takodjer jako dobar stoper + Aco koji je i danas dobar a kamo li tada...ekipa jeste bila kokuzna ali puno kvalitetnija...osim Vrhovca i Mekica eventualno tesko ko bi mogao upasti u prvih 11..

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 07 dec 2021, 21:22

1921boy je napisao/la:
07 dec 2021, 20:11
Dva puta smo dok sam bio u klubu prolongirali dugovanja kako bi klub dobio licencu, oprostio sam dio dugovanja kada smo napravili sporazum te i tada klubu izašao u susret. Dogovorena je da se dugovanja isplaćuju kroz mjesečne rate, klub je isplatio jednu ratu i tri – četiri mjeseca se niko nije javio.

Izjava Alispahića o dugovanjima !
"Bio sam spreman ostati, Željezničar je veliki klub, ima armiju navijača i svaki igrač mimo svih problema ima želju obući dres tog giganta“.
Bog zna koliko su igraca "odbili" svojim ponasanjem. Neka je neko progovorio fino, iskreno. Trebao je i ranije.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 07 dec 2021, 21:34

LjoZee je napisao/la:
07 dec 2021, 21:22
1921boy je napisao/la:
07 dec 2021, 20:11
Dva puta smo dok sam bio u klubu prolongirali dugovanja kako bi klub dobio licencu, oprostio sam dio dugovanja kada smo napravili sporazum te i tada klubu izašao u susret. Dogovorena je da se dugovanja isplaćuju kroz mjesečne rate, klub je isplatio jednu ratu i tri – četiri mjeseca se niko nije javio.

Izjava Alispahića o dugovanjima !
"Bio sam spreman ostati, Željezničar je veliki klub, ima armiju navijača i svaki igrač mimo svih problema ima želju obući dres tog giganta“.
Bog zna koliko su igraca "odbili" svojim ponasanjem. Neka je neko progovorio fino, iskreno. Trebao je i ranije.
Kako mislis odbili svojim ponasanjem. Vjerovatno igraci poput Alispahica se nisu mogli uklopiti u budzet, i onda je logicna odluka. Nije to jeftin igrac pa da mu mozes obezbijediti redovna primanja, nego cut the costs. A svi zaboravljamo igru i rezultate u drugom dijelu prosle sezone. Koliki su tad troskovi bili, koliki su sad, i sta nam tablica govori.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 07 dec 2021, 21:44

Tristan10 je napisao/la:
07 dec 2021, 21:34
Kako mislis odbili svojim ponasanjem. Vjerovatno igraci poput Alispahica se nisu mogli uklopiti u budzet, i onda je logicna odluka. Nije to jeftin igrac pa da mu mozes obezbijediti redovna primanja, nego cut the costs. A svi zaboravljamo igru i rezultate u drugom dijelu prosle sezone. Koliki su tad troskovi bili, koliki su sad, i sta nam tablica govori.
On sam kaze da je bio spreman da ostane, iz ove izjave vidimo da se i moglo dogovoriti sa njim svasta jer je izlazio u susret. Ne znam u koji budzet se nije uklapao kad taj budzet planiran i ne postoji ocigledno jer ima se dug i prema ovim trenutnim igracima. Ova Uprava je zasluzila da ih navijaci lincuju.

Btw
Igračima se duguje mnogo novca, a neki su i Upravi istakli svoje nezadovoljstvo.

Prema informacijama do kojih smo došli dva igrača sigurno neće u nastavku sezone nositi dres Željezničara. Bruno Zdunić koji je postigao tri gola vraća se, nakon isteka posudbe, u Lokomotivu. Vjerovatno će i u proljetnom dijelu igrati na posudbi, ali u nekom drigom klubu u kojem će imati veću minutažu nego u Želji. Raskid ugovora zatražio je i ljubimac navijača Luka Juričić. Juričić je također postigao tri gola i dodao je dvije asistencije.

Još nekoliko igrača bi moglo otići sa Grbavice, ali oni tek očekuju razgovore sa Upravom kluba.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Pametinikaddosta
Postovi: 117
Pridružen/a: 15 apr 2021, 21:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pametinikaddosta » 07 dec 2021, 21:51

LjoZee je napisao/la:
07 dec 2021, 21:44
Tristan10 je napisao/la:
07 dec 2021, 21:34
Kako mislis odbili svojim ponasanjem. Vjerovatno igraci poput Alispahica se nisu mogli uklopiti u budzet, i onda je logicna odluka. Nije to jeftin igrac pa da mu mozes obezbijediti redovna primanja, nego cut the costs. A svi zaboravljamo igru i rezultate u drugom dijelu prosle sezone. Koliki su tad troskovi bili, koliki su sad, i sta nam tablica govori.
On sam kaze da je bio spreman da ostane, iz ove izjave vidimo da se i moglo dogovoriti sa njim svasta jer je izlazio u susret. Ne znam u koji budzet se nije uklapao kad taj budzet planiran i ne postoji ocigledno jer ima se dug i prema ovim trenutnim igracima. Ova Uprava je zasluzila da ih navijaci lincuju.

Btw
Igračima se duguje mnogo novca, a neki su i Upravi istakli svoje nezadovoljstvo.

Prema informacijama do kojih smo došli dva igrača sigurno neće u nastavku sezone nositi dres Željezničara. Bruno Zdunić koji je postigao tri gola vraća se, nakon isteka posudbe, u Lokomotivu. Vjerovatno će i u proljetnom dijelu igrati na posudbi, ali u nekom drigom klubu u kojem će imati veću minutažu nego u Želji. Raskid ugovora zatražio je i ljubimac navijača Luka Juričić. Juričić je također postigao tri gola i dodao je dvije asistencije.

Još nekoliko igrača bi moglo otići sa Grbavice, ali oni tek očekuju razgovore sa Upravom kluba.
Pa Nazif javno laže u emisiji, zamislite kako laže jedan na jedan... svi koji su nas tužili rekli su ili da ih niko nije kontaktirao ili da nisu ispostovali ništa od dogovorenog. Sve jasno ko dan.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 07 dec 2021, 21:56

Pametinikaddosta je napisao/la:
07 dec 2021, 21:51
Pa Nazif javno laže u emisiji, zamislite kako laže jedan na jedan... svi koji su nas tužili rekli su ili da ih niko nije kontaktirao ili da nisu ispostovali ništa od dogovorenog. Sve jasno ko dan.
Nasa sreca je sto veliki broj igraca gledajuci zadnji period postuje klub pa je ili sutilo u javnosti ili izlazilo u susret koliko su mogli. Nama je cak vise puta i Veselinovic izasao u susret, a zna se kakav tretman je imao kod navijaca i slicno.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Azzuri
Postovi: 624
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azzuri » 07 dec 2021, 22:05

LjoZee je napisao/la:
07 dec 2021, 21:44
Tristan10 je napisao/la:
07 dec 2021, 21:34
Kako mislis odbili svojim ponasanjem. Vjerovatno igraci poput Alispahica se nisu mogli uklopiti u budzet, i onda je logicna odluka. Nije to jeftin igrac pa da mu mozes obezbijediti redovna primanja, nego cut the costs. A svi zaboravljamo igru i rezultate u drugom dijelu prosle sezone. Koliki su tad troskovi bili, koliki su sad, i sta nam tablica govori.
On sam kaze da je bio spreman da ostane, iz ove izjave vidimo da se i moglo dogovoriti sa njim svasta jer je izlazio u susret. Ne znam u koji budzet se nije uklapao kad taj budzet planiran i ne postoji ocigledno jer ima se dug i prema ovim trenutnim igracima. Ova Uprava je zasluzila da ih navijaci lincuju.

Btw
Igračima se duguje mnogo novca, a neki su i Upravi istakli svoje nezadovoljstvo.

Prema informacijama do kojih smo došli dva igrača sigurno neće u nastavku sezone nositi dres Željezničara. Bruno Zdunić koji je postigao tri gola vraća se, nakon isteka posudbe, u Lokomotivu. Vjerovatno će i u proljetnom dijelu igrati na posudbi, ali u nekom drigom klubu u kojem će imati veću minutažu nego u Želji. Raskid ugovora zatražio je i ljubimac navijača Luka Juričić. Juričić je također postigao tri gola i dodao je dvije asistencije.

Još nekoliko igrača bi moglo otići sa Grbavice, ali oni tek očekuju razgovore sa Upravom kluba.
Ko neki igrac Juricic...definitivno smo ga previse uzdigli i mi na forumu ali i sjever i istok..svaku tekmu Luka, Luka, ne ide to bas tako..i eto sad logicno trazi raskid..vazda tako bude.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 07 dec 2021, 22:09

LjoZee je napisao/la:
07 dec 2021, 21:44
Tristan10 je napisao/la:
07 dec 2021, 21:34
Kako mislis odbili svojim ponasanjem. Vjerovatno igraci poput Alispahica se nisu mogli uklopiti u budzet, i onda je logicna odluka. Nije to jeftin igrac pa da mu mozes obezbijediti redovna primanja, nego cut the costs. A svi zaboravljamo igru i rezultate u drugom dijelu prosle sezone. Koliki su tad troskovi bili, koliki su sad, i sta nam tablica govori.
On sam kaze da je bio spreman da ostane, iz ove izjave vidimo da se i moglo dogovoriti sa njim svasta jer je izlazio u susret. Ne znam u koji budzet se nije uklapao kad taj budzet planiran i ne postoji ocigledno jer ima se dug i prema ovim trenutnim igracima. Ova Uprava je zasluzila da ih navijaci lincuju.

Btw
Igračima se duguje mnogo novca, a neki su i Upravi istakli svoje nezadovoljstvo.

Prema informacijama do kojih smo došli dva igrača sigurno neće u nastavku sezone nositi dres Željezničara. Bruno Zdunić koji je postigao tri gola vraća se, nakon isteka posudbe, u Lokomotivu. Vjerovatno će i u proljetnom dijelu igrati na posudbi, ali u nekom drigom klubu u kojem će imati veću minutažu nego u Želji. Raskid ugovora zatražio je i ljubimac navijača Luka Juričić. Juričić je također postigao tri gola i dodao je dvije asistencije.

Još nekoliko igrača bi moglo otići sa Grbavice, ali oni tek očekuju razgovore sa Upravom kluba.
Ne znam, nisam uopste osoba koja odlucuje bilo sta, niti znam kako se odlucilo. Ali eto ostali su Kosoric i Bekric. Mozda su samo procjenili da im nije potreban takav profil igraca, a gledajuci i na poziciju koju igra, tu smo poprilicno dobro popunjeni. Sta bi dobili da je Alispahic ostao, konkretno na terenu (Mekic, Crncevic, Bojo, Beca, Hajdarevic)

Avatar
1921boy
Postovi: 5801
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 07 dec 2021, 22:27

Dobar govornik je i dobar lažov :kafa:

I onda neko dođe i kaže treba podržati ovaj upravni odbor :nene:

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 07 dec 2021, 22:37

1921boy je napisao/la:
07 dec 2021, 22:27
Dobar govornik je i dobar lažov :kafa:

I onda neko dođe i kaže treba podržati ovaj upravni odbor :nene:
Treba podrzati Selimovica :rol:

Pametinikaddosta
Postovi: 117
Pridružen/a: 15 apr 2021, 21:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pametinikaddosta » 07 dec 2021, 22:40

LjoZee je napisao/la:
07 dec 2021, 21:56
Pametinikaddosta je napisao/la:
07 dec 2021, 21:51
Pa Nazif javno laže u emisiji, zamislite kako laže jedan na jedan... svi koji su nas tužili rekli su ili da ih niko nije kontaktirao ili da nisu ispostovali ništa od dogovorenog. Sve jasno ko dan.
Nasa sreca je sto veliki broj igraca gledajuci zadnji period postuje klub pa je ili sutilo u javnosti ili izlazilo u susret koliko su mogli. Nama je cak vise puta i Veselinovic izasao u susret, a zna se kakav tretman je imao kod navijaca i slicno.
S ljudima se mora pričati, i igračima i dobavljačima, eto pričalo se sa PU i nešto se izrodilo, ne treba lagati, ako ne možeš sada ne možeš... a ne bit će pa ne bude, pa tako vise puta. Najgore je glumiti predsjednika i zavaravati sve. Ima obraza još poslije toga ostati na funkciji...

Admir74
Postovi: 3443
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 07 dec 2021, 22:58

Svi su oni bili spremni da ostanu, ali kada im je saopšteno koliko će im se umanjiti primanja, digli sidro.

Manite mi se tih "dobronamjernih". Daleko im kuća bila kao i onome ko ih je doveo i dao tolika primanja..

Pametinikaddosta
Postovi: 117
Pridružen/a: 15 apr 2021, 21:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pametinikaddosta » 07 dec 2021, 23:08

Admir74 je napisao/la:
07 dec 2021, 22:58
Svi su oni bili spremni da ostanu, ali kada im je saopšteno koliko će im se umanjiti primanja, digli sidro.

Manite mi se tih "dobronamjernih". Daleko im kuća bila kao i onome ko ih je doveo i dao tolika primanja..
Ma takva primanja su bila u svim klubovima koji su se borili za titulu, pričati o tome je besmisleno, pitari su imali 6-7 igrača koji su bili ko nas budzet za plate. Samo ih je Tino koštao 50.000 mjesečno... treba shvatiti da nema dobronamjernih fudbalera, oni su tu da zarade, što su kvalitetniji to vise zarađuju... bilo koji od ovih sto su ostali, da im se ponudi 500 KM više bi otišli. To je tako u fudbalu, nema vise za kiflu da neko igra a da zna.

Avatar
Mamba21
Postovi: 3251
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 07 dec 2021, 23:48

Ko neki igrač Zdunić i Juricic, dva napadača 6 golova u svim takmičenjima.
Bojo i Mekić, dva vezna igrača 9 golova
Toliko o kvaliteti naših napadača.

Ma 'ebo trenera koji ponižava svoje igrače
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 08 dec 2021, 00:01


Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3038
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 08 dec 2021, 00:37

Tristan10 je napisao/la:
08 dec 2021, 00:01
Nabijem na krac i njega i ovog novinara i ovu televiziju i onog koji je dopustio da ovi hadalji uopste dodju na Grbavicu

urednik
Postovi: 145
Pridružen/a: 03 jun 2015, 12:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la urednik » 08 dec 2021, 00:42

Djeco (uz dužno poštovanje starijima kojih ima itekako), Željo je između ostalog i ići na tekme, slijepo voljeti, formirati u svome životu ljubav prema fudbalu u onih 90+ minuta gledajući klub koji istinski volite. Ako si gledo Želju na Grbavici u subotu, a u nedelju upališ barsu, čelzi ili juventus - za mene je to ko da si prevario ženu koju voliš beskrajno, a ona ti pritom rodila tri sina. Džuma, misa, jedina istina, to je tih 90+ minuta. Kad sudija produži sad protiv širokog 3 minute, meni bilo žao što nije 10 da malo duže gledam, iako svi znamo koliko nam je valjao zvižduk. Meni je taj zvižduk, i svakom normalnom značio početak najduže praznine u mome životu.

Puno zujite a malo meda dajete.

Porezna uprava, parcela pomoćnog, amar, miske, hipoteke, mešetari, menadžeri, i sva čuda sa vašim informacijama, polu-informacijama i dezinformacijama su sulude.

Evo ja koji sam tu preko 20 godina bezuslovno i beskompromisno vam kažem:

-to što si popio kafu sa prvotimcem ili nekim drugim ko je blizak klubu ne daje ti za pravo da ti nešto palamudiš ovuda ili onuda

Nema igrača s kojim nisam sjedio i ne sjedim i sada kad imam priliku, trenera, predsjednika kluba, menadžera ovakvog ili onakvog, ozlojađenog roditelja, velikih imena našega kluba, članova uprave koji su bez mrlje, ili pak onih koje vi ovdje targetirate kao grobare kluba.

Zategni muda drug i ufati se posla kroz legitimna tijela organizacije kluba.

ŽELJO RELIGIJA, STIL ŽIVOTA, MORALNA VERTIKALA, ISTINA, NADA I BUDUĆNOST. A VAS ŠTO ŠATRO SVE ZNATE I PALAMUDITE NABIJEM NA **** (da prostite na izrazu).

Avatar
Bersaga
Postovi: 840
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bersaga » 08 dec 2021, 01:04

urednik je napisao/la:
08 dec 2021, 00:42
Ako si gledo Želju na Grbavici u subotu, a u nedelju upališ barsu, čelzi ili juventus - za mene je to ko da si prevario ženu koju voliš beskrajno, a ona ti pritom rodila tri sina.
Odavno veću glupost nisam pročitao, halali prijatelju.
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdolopate » 08 dec 2021, 01:31

Kad je Leotar doveo Todorovića i ostale svršavali ste ovde da ćemo ispasti, sad vam i ovo malo, ublehe nezadovoljne.

Admir74
Postovi: 3443
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 08 dec 2021, 08:22

urednik je napisao/la:
08 dec 2021, 00:42
Djeco (uz dužno poštovanje starijima kojih ima itekako), Željo je između ostalog i ići na tekme, slijepo voljeti, formirati u svome životu ljubav prema fudbalu u onih 90+ minuta gledajući klub koji istinski volite. Ako si gledo Želju na Grbavici u subotu, a u nedelju upališ barsu, čelzi ili juventus - za mene je to ko da si prevario ženu koju voliš beskrajno, a ona ti pritom rodila tri sina. Džuma, misa, jedina istina, to je tih 90+ minuta. Kad sudija produži sad protiv širokog 3 minute, meni bilo žao što nije 10 da malo duže gledam, iako svi znamo koliko nam je valjao zvižduk. Meni je taj zvižduk, i svakom normalnom značio početak najduže praznine u mome životu.

Puno zujite a malo meda dajete.

Porezna uprava, parcela pomoćnog, amar, miske, hipoteke, mešetari, menadžeri, i sva čuda sa vašim informacijama, polu-informacijama i dezinformacijama su sulude.

Evo ja koji sam tu preko 20 godina bezuslovno i beskompromisno vam kažem:

-to što si popio kafu sa prvotimcem ili nekim drugim ko je blizak klubu ne daje ti za pravo da ti nešto palamudiš ovuda ili onuda

Nema igrača s kojim nisam sjedio i ne sjedim i sada kad imam priliku, trenera, predsjednika kluba, menadžera ovakvog ili onakvog, ozlojađenog roditelja, velikih imena našega kluba, članova uprave koji su bez mrlje, ili pak onih koje vi ovdje targetirate kao grobare kluba.

Zategni muda drug i ufati se posla kroz legitimna tijela organizacije kluba.

ŽELJO RELIGIJA, STIL ŽIVOTA, MORALNA VERTIKALA, ISTINA, NADA I BUDUĆNOST. A VAS ŠTO ŠATRO SVE ZNATE I PALAMUDITE NABIJEM NA **** (da prostite na izrazu).
:bih:

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.