FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

Šta očekujete od Plavih u novoj sezoni?

1. Borbu za titulu
31
11%
2. Borbu za Evropu
92
32%
3. Sredinu tabele
90
31%
4. Borbu za opstanak
78
27%

Ukupno glasova: 291

Meraak1921
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Meraak1921 » 05 avg 2022, 23:47

Naredna ako se kiksa, slijedi ti Banja Luka, pa uhljupi na Grbavici..Ako se ovo rijesi pozitivno, u sto niko ne vjeruje, ide dosta laksi raspored bar na papiru.. uslo za Edisa- ako ne izvuce 6 boba iz naredne tri tekme, adios. Najrealnije

manijacikonjic87
Kontakt:

Post Postao/la manijacikonjic87 » 05 avg 2022, 23:48

kad sam vec bio druga smjena bolje bi bilo da sam se posvetio poslu nego sto sam gledao onaj jad danas..
Bog mi aludira da cuvam zdravlje a ja ko mazga (citaj edis)..
fantasticno otvorili utakmicu i umjesto da povedemo 2 0 mi primamo gol (nasom krivicom).. drugo poluvrijeme otvorimo na najbolji moguci nacin i tu stanemo..
odbrana kasnila citavih 90min kao da su jucer poceli zajedno igrati.. mali muftic imo 2 3 solidne intervencije.. ne bih odbranu pojedinacno da komentarisem da ne skace pritisak bezveze..
napad opet zakazao.. opet ne koristimo krila na adekvatan nacin santosa pogotovo.. bez konkretnih lopti u prostor (iako je cini mi se braco sa onom fantasticnom analizom ukazao kako treba igrati protiv pijace danas)..
eh sad malo rijeci o nasem dragom treneru..
edisa sam uvijek volio i postovao zbog toga sto zivi FKŽ ali mislim da je ova trenerska pozicija krupan zalogaj za njega..
ne racunajuci proslu sezonu kad je istu privodio kraju sa standardnim igracima u ovoj se sto se mene tice jos vise obrukao u ova 4 kola..
4 kola bez plana taktike akcije.. zrinju uzeli na nafaku eto malo nam se vratilo koliko smo puta kiksali na glupostima a i cinjenica da su igrali evropu dodatno daje jacinu rijeci "nafaka".. leotar kuci siroki kuci.. utakmice pred 7 8 hiljada ljudi gdje sva voda ide na tvoj mlin ali ne znas to iskoristiti jer si slab kao trener i ne znas donijeti prave odluke u pravo vrijeme.. poljuljani velez ne bih ni komentarisao.. sta se ima komentarisati ekipa koja protivniku s malte u 2 tekme ne zabije gol i tebi zabije 3 iz tvojih gresaka..
Edise dragi hvala ti sto si bio tu kad niko drugi nije htio i hvala ti za sve lijepe trenutke koje si nam donio ali iskreno mislim da je vrijeme da odes..
i za kraj.. ubleha ivkovic je za edisa murinjo licno.. ako edis za burek ima 3km na raspolaganju ona ubleha je imala 1km i burek je bio bolji 3x nego ovaj danasnji..
Edise dragi imas i vise nego solidnu ekipu ali ne znas..
najbolji stoper lige
najbolji veznjak lige
najbolje krilo lige
sve to imas dragi Edise ali igra tvoje ekipe je bezidejna i svodi se samo na to da se ispucavanjima gađa santos pa ako prođe prođe..
hvala ti za sve i molim te idi dok nam jos nije kasno za evropska takmicenja..

p.s. i ti vala eldine jedes **** sa tim dolaskom.. ili reci eto me ili reci necu koga vise je*es u mozak.
Mi smo Željini, Željo je naš !

StrikeWarzone
Kontakt:

Post Postao/la StrikeWarzone » 05 avg 2022, 23:49

Mamba21 je napisao/la:
05 avg 2022, 23:34
Problem je što Qurac oštri na Beći, Drini, Maliću, Šehiću i ostalim mladim igračima
A ne vide problem u Kosoriću, Mekiću, Galiću, Dženisu, Bekriću
To je problem Mulalića i kompanije.
:salut:
Stručnjak
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

admin
Site Admin
Kontakt:

Post Postao/la admin » 05 avg 2022, 23:55

Izbrisao sam ove postove gdje je citiran lik koji psuje moderatoru. Zamolit cu vas da to ne radite. On vise nece.

Robust
Kontakt:

Post Postao/la Robust » 05 avg 2022, 23:57

al gledati kosorica i mekica kako se brukaju iz kola u kolo i znas da ce svaku narednu kod ove ublehe poceti je ravno da gledas susenje farbe na zidu

bespotrebna stvar sa veoma poznatim ishodom

Brkooo
Kontakt:

Post Postao/la Brkooo » 05 avg 2022, 23:58

lijevapolutka je napisao/la:
05 avg 2022, 23:24
Edise rekao si da ako si ti problem odlaziš, brate problem si i ispuni obecanje
Nema taj papak gram mozga i obraza pa da sam podnese ostavku, nego vjerovatno ceka da ga otjeraju pa da onda opet pocne da "place" po portalima..

Hulahopka

Post Postao/la Hulahopka » 05 avg 2022, 23:58

I dalje bezmozgovici isto pisu. Neće da shvate da niti jedan trener ne može ništa uraditi bolje od ovoga. Ista priča svaki poraz se isto pise kao da ste maloumni.

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 06 avg 2022, 00:04

Meraak1921 je napisao/la:
05 avg 2022, 23:47
Naredna ako se kiksa, slijedi ti Banja Luka, pa uhljupi na Grbavici..Ako se ovo rijesi pozitivno, u sto niko ne vjeruje, ide dosta laksi raspored bar na papiru.. uslo za Edisa- ako ne izvuce 6 boba iz naredne tri tekme, adios. Najrealnije
Taj Adios je trebao biti odmah nakon zadnjeg kola prošle sezone :salut: vrijeme je resurs. Sad bi imali novog trenera, prošli pripreme sa njim i vjerovatno neka nova imena (boljeg napadaca :think: )...ovako se ušlo u novu sezonu sa istim trenerom, sa istim manama, sa 80% istim rosterom kao i lani, iste boljke, isti sistem igre, ista šuplja priča po presicama. Pa naravno da ne može biti napretka.
Mi imamo gadnu naviku da mjenjamo trenere u pola tekuće sezone i to radimo non-stop već godinama, to su odlike amaterskih klubova, to ne bi trebao raditi Željo.
Mulalić ako se trebao smjenjivati onda se trebalo raditi na vrijeme, kad je ljetna pauza.

Robust
Kontakt:

Post Postao/la Robust » 06 avg 2022, 00:07

admin je napisao/la:
05 avg 2022, 23:55
Izbrisao sam ove postove gdje je citiran lik koji psuje moderatoru. Zamolit cu vas da to ne radite. On vise nece.
moze li upit da li se na ovaj podforum moze dodijeliti moderatoru opcija banovanja , il da se nekom dodijeli moderatorska opcija jer kolicina trolanja pitara , likova koji su banovani tridesetak puta , i koji konstantno prozivaju druge forumase sto vodi u beskonačne jedne te iste rasprave na temi, vecini forumasa na ovom podforumu se gadi vise uci na ovu temu zbog toga.

Barem da znamo koji je stav foruma po tom pitanju , da li cemo i dalje imati urnebes na temi il ce se uvesti neki red da citam o fudbalskom klubu a ne da čitamo postove od lika koji naziva forumase maloumnicima vec desetljece :crazy:

lijevapolutka
Kontakt:

Post Postao/la lijevapolutka » 06 avg 2022, 00:08

Edis I lak raspored, ne ide to u istu recenicu
moSa ljoŽe

Brkooo
Kontakt:

Post Postao/la Brkooo » 06 avg 2022, 00:08

admin je napisao/la:
Kad si vec dosao na ovu temu i poceo da radis svoj posao, banuj napokon i trolove koji nisu navijaci Zelje (sempera, hulahopku itd itd) koji godinama unistavaju temu.

Dozvoli da i simpatizeri i navijaci Zelje imaju iste uslove kao i simpatizeri i navijaci drugih klubova a ne da par trolova i pitara godinama u kontinuitetu unistava ovu temu..

Hulahopka

Post Postao/la Hulahopka » 06 avg 2022, 00:18

Brkooo je napisao/la:
06 avg 2022, 00:08
admin je napisao/la:
Kad si vec dosao na ovu temu i poceo da radis svoj posao, banuj napokon i trolove koji nisu navijaci Zelje (sempera, hulahopku itd itd) koji godinama unistavaju temu.

Dozvoli da i simpatizeri i navijaci Zelje imaju iste uslove kao i simpatizeri i navijaci drugih klubova a ne da par trolova i pitara godinama u kontinuitetu unistava ovu temu..
Ko si ti bolan da daješ nekome epitete da su navijači drugih klubova. Ti kao fol znas. Treba tebe da banuje jer godinu dana pljujes po svom klubu! Uposlenicma i igracima. Sve si popljuvo a nisi dobio ban. Mogu ja moliti admina da tebe banuje jer si pitar koji pljuje sve u Zelji. Levatu jedan

SatroVacki
Kontakt:

Post Postao/la SatroVacki » 06 avg 2022, 00:24

Edise odlazi i sa sobom povedi harisa i Bogija. A vala i Bekrića.
Zadnja izmjena: SatroVacki, dana/u 06 avg 2022, 00:28, ukupno mijenjano 1 put.

admin
Site Admin
Kontakt:

Post Postao/la admin » 06 avg 2022, 00:25

Trudimo se, tako ce biti i u buducnosti. Svakako cemo pratiti i sigurno ce oni kojima nije mjesto ovdje biti odstranjeni. Zamolit cu vas da sada ne idemo van okvira teme i da se zaustavimo sa prepucavanjima. Nisam gledao utakmicu, a malo sam listajuci forum bacio oko na postove i imao sam sta procitati. Hajde da nastavimo u tom tonu, a administracija ce se potruditi da sve bude kako treba biti. Hvala!

MocMahale444

Post Postao/la MocMahale444 » 06 avg 2022, 00:38

Edis nema obraza kratko i jasno. Voli on Zelju na svoj neki nacin ali nije “još” taj nivo da bude trener Zelje kakvog narod zeli.

Forsira Acu, Mekica i Dzenisa.
Pomocnici slabi isto kao on.

Moram dodati maksuz pozdrav za sve sudije sto su nas sjebale.
1921 1921 1921 1921

Opijum
Kontakt:

Post Postao/la Opijum » 06 avg 2022, 01:23

Svi hajmo otjerat edisa, ok, ima li tko ideju koga dovesti umjesto njega? Ja nijedno ime ne procitah kao opciju, svi pametni u pm.

Danas bio, bolje da nisam, sem prvih dvajest minuta kad smo ih mogli ufatiti na foru nista ni sa cim. Izgleda da samo za dvajes i imamo pluca kao zadnju protiv sirokog.

Pojedinci su vise voljeli da smo pobjedili samo jer bi amar izgubio a ne zeljo pobjedio, jadno da jadnije ne moze biti na sta smo spali. Svatio je ko je htio.

Pokusati protiv tuzle ponovit siroki pa bude mozda dovoljno da nesto, posjeta ne smije izostati!!!! :bih:
Vico, moze li liga po pola?

Manijakalnost99
Kontakt:

Post Postao/la Manijakalnost99 » 06 avg 2022, 02:59

BosniaBoston je napisao/la:
05 avg 2022, 20:15
Previše drvlja i kamenja na Malića, a protiv Zrinjskog ga se kivalo u zvijezde. Bar 4 igrača u startnoj postavi su lošiji
Dobra je nama odbrana problem je napad, odbrana je pukla jer previse idu gore da pomognu ovim tkz napadačima

manijacikonjic87
Kontakt:

Post Postao/la manijacikonjic87 » 06 avg 2022, 06:28

06.08.2022 06:28 jos uvijek ni ostavke ni otkaza :urnebes:

MA SVI NA TUZLU 😎
Mi smo Željini, Željo je naš !

TigerWoods
Kontakt:

Post Postao/la TigerWoods » 06 avg 2022, 08:56

Nema veze, izaci ce Zeljkan jaci nego ikada i iz ovoga. Ocigledno je da nam ipak treba Zukan. HAJDE ZUKANE PONESI SABLJU NA KAMILI!

A kitare ce Edis po obicaju iskarati u to sam siguran

NerminFatic
Kontakt:

Post Postao/la NerminFatic » 06 avg 2022, 09:15

Robust je napisao/la:
05 avg 2022, 23:57
al gledati kosorica i mekica kako se brukaju iz kola u kolo i znas da ce svaku narednu kod ove ublehe poceti je ravno da gledas susenje farbe na zidu

bespotrebna stvar sa veoma poznatim ishodom
I navijaci kao i neki novinari su krivi sto od Kosorica prave neku klupsku legendu jer eto igra(o) i u besparici, odan klubu etc. Ova omladina nista losije ne bi odigrala od njega ovih prvih 4 utakmice. On me najvise nervira. Mekic ipak zna dati par kljucnih lopti i trudi se, ne bih ga s Acom poredio.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Baza87, Zeljo21 i 10 gostiju.