Plava birtija

Moderator/ica: insider

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 21 avg 2018, 00:05

Virtu4l WroteColon
Raonffa WroteColonMa irfo i Virto orgijaju dole po Cg primorju, vjeruj mi ne smije čovjek zbog njih dole reći da je Željovac, odmah oni lokalci hoće da biju, kažu znamo mi dvojicu takvih zato morate dobiti preventivni degenek :kafa:

Baš suprotno, spomeneš Želju i pola posla si završio.

Jest kod ženske populacije, al' ja ti govorim za lokalnu mušku, valjda ljudi svjesni da im sve pojebaste dole :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 21 avg 2018, 00:09

Raonffa WroteColon
Virtu4l WroteColon
Raonffa WroteColonMa irfo i Virto orgijaju dole po Cg primorju, vjeruj mi ne smije čovjek zbog njih dole reći da je Željovac, odmah oni lokalci hoće da biju, kažu znamo mi dvojicu takvih zato morate dobiti preventivni degenek :kafa:

Jest kod ženske populacije, al' ja ti govorim za lokalnu mušku, valjda ljudi svjesni da im sve pojebaste dole :kafa:

Broj razvoda i raskida raste iz dana u dan. Razlog su dva Zeljovca... :kafa:
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar ! - I.O.

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 21 avg 2018, 00:11

Raonffa WroteColon
Virtu4l WroteColon

Ada nes **** muskarce jadan ne bio.
Tip ti razvuko konekciju a ti gledas za nesto drugo.

Vivi ****.
1921 F.K Željezničar.
Now they label me a troublemaker, cause I'm a ridah peace to you playa haters, don't let me find ya.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 21 avg 2018, 00:12

LjoZee WroteColon
Broj razvoda i raskida raste iz dana u dan. Razlog su dva Zeljovca... :kafa:

Upravo tako, sreća pa ne ordiniraju po Dalmaciji, za 20ak godina Hajduk ne bi niko pratio, a moguće da bi Željo igrao koju tekmu na Poljudu.

Nije isključena takva situacija u CG, samo ako naprave kakav uslovan stadion na primorju.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 21 avg 2018, 00:15

MocMahale444 WroteColonAda nes **** muskarce jadan ne bio.
Tip ti razvuko konekciju a ti gledas za nesto drugo.

Vivi ****.

Neću ba Muha mudonje, al' sjedim na plaži, odem u radnju, odem u kafanu, progovorim koju pitaju me ljudi odakle sam, kažem im, za kog navijaš, e tu već napuštam trenutno mjesto događaja :kafa:

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 21 avg 2018, 00:17

MocMahale444 WroteColon
Osim13 WroteColonMože jedna tura i na mene

Nemoj vise ziv bio, znam za tri palme na obali srece.

slika

Aja aajaja aj još jednu

slika
#FreeMoggi

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 21 avg 2018, 00:18

Odmah na ulazu u CG moras skloniti sva obiljezja Zelje. Po mogucnosti ne nositi nista plave boje. Ima ovih sto nista ne pitaju vec odmah sake rade. :kafa:

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 21 avg 2018, 00:23

LjoZee WroteColonOdmah na ulazu u CG moras skloniti sva obiljezja Zelje. Po mogucnosti ne nositi nista plave boje. Ima ovih sto nista ne pitaju vec odmah sake rade. :kafa:

Radije necu ici :mrgreen:
Slabo kod njih sake rade vecinom puca se povlaci.
Ljigavi su u pm. (Ne svi)
Krkani zadrti.

Virto ti nisi takav.
1921 F.K Željezničar.
Now they label me a troublemaker, cause I'm a ridah peace to you playa haters, don't let me find ya.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 21 avg 2018, 00:25

LjoZee WroteColonOdmah na ulazu u CG moras skloniti sva obiljezja Zelje. Po mogucnosti ne nositi nista plave boje. Ima ovih sto nista ne pitaju vec odmah sake rade. :kafa:

To ja govorim, a Muha mi o nekakvim **** priča :nedam:

Kad smo već kod obilježja Želje i mora, sjećam se da sam prije tri godine komplet Makarsku rivijeru izlijepio našim stikerima, nema putokaza koji nije stradao :urnebes: :urnebes:

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 21 avg 2018, 00:28

Nemoj ti po Makarskoj ko njih dvojica po CG. Necemo imat gdje otici. :lol:

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 21 avg 2018, 00:30

Necu samo da odes pogresnim putem.
Drzi se zena.
1921 F.K Željezničar.

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 21 avg 2018, 00:33

Nijesam izdajnik nijesam materemi
'Mi smo u vlaku koji juri sve brže prugom na kojoj ima bezbroj stanica i odvojaka u nepoznatim pravcima.U kabini lokomotive nema ni jednog znanstvenika, a na skretnicama su možda i demoni.Najveći se dio društva nalazi u zadnjem vagonu s pogledom unatrag.'

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 21 avg 2018, 00:34

Idem uskoro i za dalmaciju. Tako da ako je neko planiro ici na ljetovanje neka se požuri :kafa:
Ni kilometra!

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 21 avg 2018, 00:36

LjoZee WroteColonNemoj ti po Makarskoj ko njih dvojica po CG. Necemo imat gdje otici. :lol:

Odem ja dole barem svake druge godine, imam neke poznanike (i poznanice :mrgreen: :mrgreen: ). Neće ti dole ništa, ne diraj ih ne diraju te, mada sam ja naletio na neke budale, htjeli me prvo namlatit što sam hodao sa "njihovom curom" lokalnom, onda kad sam se krenuo vaditi da nije fer da oni nalete na mene samog, da sam iz druge države, pitaju me za koga navijam, ja sav sretan k'o iz topa "Željo", pogađaš šta je bilo? :mrgreen:

Tvoji su naše bacali po onoj vašoj rijeci, sad ćemo mi tebe u more :lol: :lol: :lol: Na kraju sam se nekako izvukao da ne fasujem, al' jedva :D

Al' eto opet su mi oni svi dole simpatični, volim onaj njihov južnjački temperament, Hajduk i Torcida su mi jedino simpa od svih klubova iz regije.

Edit: Irfo evo ti qurac, ja već bio, sad se ti čuvaj zbog mene, k'o što se ja čuvam zbog tebe i Virte po CG :tralala:

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 21 avg 2018, 00:42

radijus kretanja ce biti mali.

Jesi je barem opalio. Ako nisi budi iskren ako jesi sve najbolje.
Hrvatice su najbolje picke.
Kako ono ide volim picku, picku katolicku a ni srpska meni nije mrska.
1921 F.K Željezničar.

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 21 avg 2018, 00:44

Od vas zavodnika mi necemo smjeti izaci iz Sarajeva. Svaka sljedeca destinacija je kriticna. :kafa:

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 21 avg 2018, 00:45

Muha je upravu za hrvatice, najljepse zene na svijetu
Ni kilometra!

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 21 avg 2018, 00:47

Insan koji ima automobil kojem retrovizor kosta kao necijiH 5 auta, pojeba sve crnogorke. Jos kaze da putuje svako malo. Znaci eVropski yebac Vivi. Respect.
1921 F.K Željezničar.

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 21 avg 2018, 00:50

irfo WroteColonMuha je upravu za hrvatice, najljepse zene na svijetu

Barem ove na koje sam nabasao. Nisu seljanke mozes pricati s njima o dosta stvari. Furaju nove fore.
Lojalne kad se zaljube, nisu stidne i nikad im dovoljno nije. A jos se odrzavaju.

Ove nase i srpkinje bara-bara. Onako srednja zalost.
1921 F.K Željezničar.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 21 avg 2018, 00:54

Ma bolan što je najgore nisam, ove dvije što jesam prošlo sve bez ikakvih problema, sa ovom što sam suhe kite ostao umalo u moru naglavačke ne završih :D

PS: Dalmatinke su najljepše, doduše ljepota je relativna, al' nekako duh i harizma mi je kod njih najjača, a stvarno sam proputovao kroz sve susjedne zemlje i bio u raznim dijelovima.

:mrgreen: Najvatrenije su

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.