Ulaznice sa utakmica FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Ulaznice sa utakmica FK Željezničar

Post Postao/la GOAT » 15 feb 2020, 18:15

Tema zbog onih koji se predstavljaju kao navijaci.Posle utakmica slikajte kartu.

SVI U BIJELJINU !!
23

balkanika
Postovi: 469
Pridružen/a: 18 feb 2016, 16:43
Kontakt:

Re: Ulaznice sa utakmica FK Željezničar

Post Postao/la balkanika » 18 mar 2020, 12:38

Evo od mene nekoliko slika nekih malo starijih ulaznica i nekih malo novijih koje su mi po necemu ostale u sjecanju

Da krenemo sa ovim “naslijedjenim“ ulaznicama i utakmicama kojih se bas i ne sjecam jer sam bio klinac
slika


slika


slika

Ovdje krece najljepsa europska Plava prica. Zivio sam na Dobrinji i mi djeca smo si prefarbali kosu i lica kojekakvim plavo bijelim bojama. Otac me pokupio kad se vratio s posla, u autu se vrtile Zeljine himne odvrnute do daske, a nekakvi ljudi samo ulaze u auto svako malo. Imao sam osjecaj da nas je 18 u autu bilo.


slika


slika


slika

balkanika
Postovi: 469
Pridružen/a: 18 feb 2016, 16:43
Kontakt:

Re: Ulaznice sa utakmica FK Željezničar

Post Postao/la balkanika » 18 mar 2020, 12:46

slika


slika


slika


slika


slika


slika


slika


slika


Nastavak ide kad ponovo uhvatim vremena

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: Ulaznice sa utakmica FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 18 mar 2020, 18:49

slika
Sve karte su od 2015 Balzan do neki dan 2020 Tuzla City...
Jer do ljeta 2015 mi je bio besplatan ulaz zato sto sam bio clan OP Željezničar
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Ulaznice sa utakmica FK Željezničar

Post Postao/la Admir_Sa » 21 mar 2020, 13:36

Ne kontam gore protiv anorthosisa i heartsa piše prvo kolo kupa uefa a išta je godina, osmi i deseti mjesec, jel greška ili je to prije nešto drugačije bilo
nema potpisa

balkanika
Postovi: 469
Pridružen/a: 18 feb 2016, 16:43
Kontakt:

Re: Ulaznice sa utakmica FK Željezničar

Post Postao/la balkanika » 21 mar 2020, 14:26

Admir_Sa je napisao/la:
21 mar 2020, 13:36
Ne kontam gore protiv anorthosisa i heartsa piše prvo kolo kupa uefa a išta je godina, osmi i deseti mjesec, jel greška ili je to prije nešto drugačije bilo
Ocito greska. Protiv Anorthosisa su bile kvalifikacije a Hearts je prvo kolo. Drugaciji je sistem bio tad

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Ulaznice sa utakmica FK Željezničar

Post Postao/la dejavu » 21 mar 2020, 14:31

Svaka cast na kolekciji :bow:
Ima li ko ovdje sacuvanu kartu iz Budimpeste kad smo igrali protiv Ferenca? Da uslika da se bar prisjetim kako izgleda, davno sam je izgubio a ona noc se ne zaboravlja :pray:
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

balkanika
Postovi: 469
Pridružen/a: 18 feb 2016, 16:43
Kontakt:

Re: Ulaznice sa utakmica FK Željezničar

Post Postao/la balkanika » 21 mar 2020, 14:39

Meni licno jedna od najdrazih karti, bili smo u tolikom rasulu da nije bilo para cak ni karte da se printaju pa je preko nekih prijasnjih karti samo prelijepljeno ime kluba, datum i mjesto

slika



slika

Ako se ne varam na ovoj utakmici je bila ona invazija RA na Grbavicu kad su istok napunili

slika

Naredne 2-3 karte postavljam cisto zbog izgleda karti da se podsjetimo a i zbog nekih pomalo zaboravljenih klubova

slika


slika


slika


slika

Pocetak vjerovatno najljepse 4 sezone u novijoj historiji kluba. Ako se ne varam Culum usao sa klupe u ovoj utakmici, odma dobio ovacije i cini mi se zabio gol

slika

Alen Mesanovic i prva gostujuca pobjeda nakon 3 godine

slika

Zadnje kolo pred zimsku pauzu, 200-tinjak ljudi bilo na stadionu, temperatura debelo u minusu ali ko je bio na sjeveru sjetit ce se golmana Leotara Boska Milenkovica i zajebancije s njim u drugom poluvremenu

slika

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: Ulaznice sa utakmica FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 22 mar 2020, 10:47

:bow: @balkanika
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

balkanika
Postovi: 469
Pridružen/a: 18 feb 2016, 16:43
Kontakt:

Re: Ulaznice sa utakmica FK Željezničar

Post Postao/la balkanika » 22 mar 2020, 14:20

kolezeljovac je napisao/la:
22 mar 2020, 10:47
:bow: @balkanika
Hvala drug a bit ce slika jos kad stignem, ali iskreno za ovo idu zasluge mom starom. Za period koji cu tek postaviti imam manje ovih karti jer sam vecinom uzimao godisnje karte. Ali u svakom slucaju, lijepo je ovo prelistati, probude se uspomene razne

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: Ulaznice sa utakmica FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 22 mar 2020, 16:47

Svakako drug, evo ja imam kao sto sam gore napisao od 2015-te... Kao clan Omladinskog Pogona sa onom plavom knjizicom(a ne znam gdje mi je) sam ulazio svaku besplatno... Pa evo opet za 5 godina mene nostalgija neka opali, a gdje su tekme prije 10, i vise godina....
E ja ne znam gdje su babi karte od Yugoslavije, od Kup Uefa, da li su mu nestale, spaljene, nemam pojma, jer je ovaj stan bio gorio u ratu.... Ali da imaju, pa nema cijene, tako da ti objavi i tebi, i tvom ocu svaka cast! Ovo je neprocjenljivo!
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ulaznice sa utakmica FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 22 mar 2020, 17:07

Ova tekma protiv Jedinstva, što je @balkanika postavio sliku karte, to je bila moja prva tekma na koju sam išao uživo, mislim da smo dobro 'nagurali' Jedinstvo tada, čini mi se 6-0 da je bilo.

Dobro se sjećam, došao neki momak iz Bihaća sam da gleda tekmu i da ga ne bi stavljali tamo u zdenku, dovedu ga na Jug i k'o da ga sad gledam on u crvenoj jakni oko njega 2-3 drota kao čuvaju ga :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"


Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: Ulaznice sa utakmica FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 07 apr 2020, 23:56

@balkanika
Boško Milenković na pomenutoj utakmici pio rakiju iz flašice za vodu, i tražio Željin šal, sjedio uz stativu i pričao sa nama...

Cudnovati
Postovi: 167
Pridružen/a: 06 avg 2011, 20:06
Kontakt:

Re: Ulaznice sa utakmica FK Željezničar

Post Postao/la Cudnovati » 18 apr 2020, 08:07

Ako imate bilo koje evropske ulaznice sa zvanicnih takmicenja od 63. i duela sa Austrijom pa do 85. i Videotona nesretnog molim da uslikate i postavite, u procesu je izrade jedan pregled svih Zeljinih utakmica u evropskim takmicenjima, pa bi dodao slike ulaznica (ili zastavica, postera za tekmu, programa...) za sto je vise moguce tekmi.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Ulaznice sa utakmica FK Željezničar

Post Postao/la jestamaji » 16 maj 2020, 01:50

dejavu je napisao/la:
21 mar 2020, 14:31
Svaka cast na kolekciji :bow:
Ima li ko ovdje sacuvanu kartu iz Budimpeste kad smo igrali protiv Ferenca? Da uslika da se bar prisjetim kako izgleda, davno sam je izgubio a ona noc se ne zaboravlja :pray:
misliš li na ovu, ili na onu iz 1972?

slika

moraću jednom kad stignem pročešljati backupe, ima tu dosta slika starih karata. nažalost to je na gomili starih CDova, elem mukotrpno a ko zna mogu li se ti diskovi uopšte i pročitati

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Ulaznice sa utakmica FK Željezničar

Post Postao/la dejavu » 16 maj 2020, 14:50

to je to, hvala puno :bow:
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

balkanika
Postovi: 469
Pridružen/a: 18 feb 2016, 16:43
Kontakt:

Re: Ulaznice sa utakmica FK Željezničar

Post Postao/la balkanika » 20 maj 2020, 12:08

Uzeo sam malo puazu od citanja i pisanja na forumu dok je bilo ovo sranje a sad da nastavim


Tifa, puna Grbavica, borba za duplu krunu, koreografija i rasturanje Borca

slika


Prvi put na Vrapcicima, dobili smo nekako Veleza, pritisak na sudije bio ogroman, na pomocnog prosutno minimum 5 limenki pive, vjetar nenormalan bio, sjecam se da je jednu loptu Seha ispucao i skoro mu se vratila. Scena koje se najvise sjecam je Kerlino (ili Mesicevo nisam siguran) primanje lopte kad se polomio i pao na guzicu i uspio primiti loptu u krilo. Da se to nije desilo sigurno tu loptu ne bi primio a prijetila je Velezova kontra.

slika


To nesretno finale kupa i majice osvajaci kupa 😂 strasna bakljada i igra u drugom poluvremenu al ipak nedovoljno

slika


Proslava titule i meni jedna od najljepsih koreografija je prikazana na ovoj tekmi

slika


Prva europska tekma nakon dugo vremena

slika



slika


E nakon ove utakmice je Mamic napravio jedinu gresku u karijeri sto odma nije iskesirao koji milion za Viscu

slika


Cini mi se da je na ovoj tekmi bila zabrana gostujucih navijaca

slika



slika



slika

Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: Ulaznice sa utakmica FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 20 maj 2020, 14:55

@balkanika DOBRE !!!!

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: Ulaznice sa utakmica FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 25 maj 2020, 19:11

slika
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Amazon [Bot] i 53 gosta.