Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la braco » 03 jun 2023, 19:54

estufi98 je napisao/la:
03 jun 2023, 15:32
braco je napisao/la:
03 jun 2023, 13:33
estufi98 je napisao/la:
03 jun 2023, 01:13


Hrvanovic je najbolji igrac Prve lige, a Gogic jedan od najboljih veznjaka sigurno, dok je bio u Radniku bio je jedan od njihovih bitnijih igrača. Opet i to je mac sa dvije ostrice, jer kao sto kazes niko od ovih igraca iz nizeg ranga koje smo mi dovodili se nije pokazao kao igrac za prvi tim
Pa kad bih morao birati između Hrvanovića i Gogića, izabrao bih Gogića s obzirom da se već dokazao na nivou Premijer lige. U odbranu Gogića, sjećam se da je imao yebenu povredu i da nije igrao dugo, a u međuvremenu Radnik ispao iz lige, tako da je vjerovatno morao u federalnu ići kako bi oživio karijeru i da se vrati u takmičarski ritam. Kod njega je izuzetak to što on u federalnoj nije završio zbog (ne)kvaliteta nego zbog povrede.

Gogić kao neki low budget risk možda i nije loša opcija. Konstitucijom podsjeća na Hodžića mlađeg.
Ma momak je davno prevazisao federalnu ligu, eh sad je pitanje dal je stigao do nivoa da može igrati za klub koji se bori za Evropu ili za klubove aka Sloga, Leotar itd. Pitanje je
Evo prizvasmo ga, zabi i danas Gogić 2 gola

estufi98
Postovi: 232
Pridružen/a: 02 jan 2019, 11:09
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la estufi98 » 03 jun 2023, 22:13

braco je napisao/la:
03 jun 2023, 19:54
estufi98 je napisao/la:
03 jun 2023, 15:32
braco je napisao/la:
03 jun 2023, 13:33


Pa kad bih morao birati između Hrvanovića i Gogića, izabrao bih Gogića s obzirom da se već dokazao na nivou Premijer lige. U odbranu Gogića, sjećam se da je imao yebenu povredu i da nije igrao dugo, a u međuvremenu Radnik ispao iz lige, tako da je vjerovatno morao u federalnu ići kako bi oživio karijeru i da se vrati u takmičarski ritam. Kod njega je izuzetak to što on u federalnoj nije završio zbog (ne)kvaliteta nego zbog povrede.

Gogić kao neki low budget risk možda i nije loša opcija. Konstitucijom podsjeća na Hodžića mlađeg.
Ma momak je davno prevazisao federalnu ligu, eh sad je pitanje dal je stigao do nivoa da može igrati za klub koji se bori za Evropu ili za klubove aka Sloga, Leotar itd. Pitanje je
Evo prizvasmo ga, zabi i danas Gogić 2 gola
Drugu polusezonu je zabio 9 golova na 15 utakmica. Iako mu je prirodna pozicija zadnji vezni u Buducnosti je igrao sve u vezi plus par utakmica na krilu. Neko napisa tamo kao info iz prve ruke da dolazi, tako da bi ga volio vidjeti. Sigurno moze posluziti kao rotacija a mozda i nesto vise


Avatar
Mire88
Postovi: 281
Pridružen/a: 27 dec 2021, 12:21
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Mire88 » 05 jun 2023, 15:10

braco je napisao/la:
01 jun 2023, 00:05
Mire88 je napisao/la:
31 maj 2023, 23:43
19vendetta87 je napisao/la:
29 maj 2023, 00:03

Pa istice mu ugovor za mjesec dana, nema tu Osijek sta da se pita. Cisto sumnjam da ce produziti ugovor s njim, a bio rezerva u Sibeniku koji je zadnji na tabeli
Ipak ništa od Hiroša.
?
Ma ima razgovor sa njim, kaze da ce tesko dolaziti, da nema od toga nista.

martineli
Postovi: 7
Pridružen/a: 20 feb 2023, 17:00
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la martineli » 05 jun 2023, 22:31

estufi98 je napisao/la:
03 jun 2023, 22:13
braco je napisao/la:
03 jun 2023, 19:54
estufi98 je napisao/la:
03 jun 2023, 15:32


Ma momak je davno prevazisao federalnu ligu, eh sad je pitanje dal je stigao do nivoa da može igrati za klub koji se bori za Evropu ili za klubove aka Sloga, Leotar itd. Pitanje je
Evo prizvasmo ga, zabi i danas Gogić 2 gola
Drugu polusezonu je zabio 9 golova na 15 utakmica. Iako mu je prirodna pozicija zadnji vezni u Buducnosti je igrao sve u vezi plus par utakmica na krilu. Neko napisa tamo kao info iz prve ruke da dolazi, tako da bi ga volio vidjeti. Sigurno moze posluziti kao rotacija a mozda i nesto vise
Mi imamo neki ugovor sa Budućnosti o saradnji dva tima ako se ne varam

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la braco » 10 jun 2023, 13:09

estufi98 je napisao/la:
03 jun 2023, 22:13
braco je napisao/la:
03 jun 2023, 19:54
estufi98 je napisao/la:
03 jun 2023, 15:32


Ma momak je davno prevazisao federalnu ligu, eh sad je pitanje dal je stigao do nivoa da može igrati za klub koji se bori za Evropu ili za klubove aka Sloga, Leotar itd. Pitanje je
Evo prizvasmo ga, zabi i danas Gogić 2 gola
Drugu polusezonu je zabio 9 golova na 15 utakmica. Iako mu je prirodna pozicija zadnji vezni u Buducnosti je igrao sve u vezi plus par utakmica na krilu. Neko napisa tamo kao info iz prve ruke da dolazi, tako da bi ga volio vidjeti. Sigurno moze posluziti kao rotacija a mozda i nesto vise
Evo GOŠK objavi da su doveli Gogića.

GIBRA
Postovi: 2680
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la GIBRA » 16 jun 2023, 22:34

Na golmanskoj poziciji smo pokriveni,tu će vjerovatno Mulalić biti jedinica a Muftić rezerva.

Što se tiče bekova tu imam najmanje povjerenja u trenutne Galića i Jašarevića. Galić je čak i počeo ličiti na igrača od dolaska Nermina,ali Jašarević baš slabo kod oba trenera.
Ovčina bi bio kec na desetku jer se radi o kvalitetnom i prodornom igraču,željovcu a uz dobre pripreme mislim da bi vratio onu prepoznatljivu formu iz Veleža.

Štoperi trenutna situacija Dubačkić,Drina,Cocalić,Kosorić.
Mislim da na Kosorića ne treba ozbiljno računat,ovo mu je vjerovatno oproštajna sezona i treba da igra samo u slučaju nužde. Vidjet ćemo ima li materijala od ovoga iz Stupčanice jer je valjda bio najbolji štoper lige tamo....

Vezni red,Hodžić,Mekić,Štilić. To bi trebali bit starteri.
Ne vidim razlog da se sa Hajdarevićem produži ugovor,ono,lik je promijenio u Želji 10 trenera i nikad ništa pokazao nije,mislim da je vrijeme za razlaz i osvježenje.
Pozitivna stvar je i odlazak Beganovića,od takvoh likova poput njega i Hajdarevića nemamo ništa,niti su kvalitet za prevagu niti mladi da nešto čekaš sa njima.
@braco je vidim prepoznao Gogića,nažalost ode u Gošk,mislim da bi on bio idealan back-up.

Navala,Drljo,Amoah,Krpić,Gasal.
Sa Arom treba da se potpiše sporazumni,ono je pik za psihologa a ne za ozbiljnog čovjeka koji će donijet dobro i sebi i Želji.
Ne znam kakav je Križevac da li ima kvalitet da bude zamjena,Drljo je bio odličan pod Bašićem a brata Josepha ne treba ni spominjati.


Drago mi je konačno što smo prekinuli praksu izvozne i ulazne stanice kakva smo znali biti u nekim prethodnim godinama,kad ode 8,9 igrača pa isto toliko i dodje,kostur se treba znati i moraš ga nekako održavati uz gubitke koje kvalitetno nadoknadiš.

Sve u svemu,mislim da smo deficirani na pozicijama:

-bek (Ovčina) ujedno i najbolje moguće rješenje jer može pokriti oba beka i oba krila,sa njegovim angažmanom mnogo bi dobili.
-vezni (stvarno ne znam ko) pa možda čak i materijal za prvih 11 s obzriom na kapacitet Štilića i vjerovatno njegovu zadnju sezonu.
Madzid Sosic mi je privlacno ime,mlad,istekla posudba u Radomlju gdje je imao dobru sezonu na Stilicevoj poziciji.
Ima li Nermin kakve veze da nam to sredi.
-krilo back up
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 14X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la ReX » 22 jun 2023, 15:22



Sretno Armine i da uskoro postanes stalni A reprezentativac!
@igrajlopte 🐦

Walterrorist
Postovi: 179
Pridružen/a: 06 dec 2019, 23:41
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Walterrorist » 26 jun 2023, 16:23

Mrkaic i Ninkovic slobodni iz Borca

Zeljinodijete1921
Postovi: 170
Pridružen/a: 02 mar 2022, 10:23
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Zeljinodijete1921 » 06 jul 2023, 13:55

Walterrorist je napisao/la:
26 jun 2023, 16:23
Mrkaic i Ninkovic slobodni iz Borca



Ninkovic je nešto u rangu sa Arom sto se tiče glave… još je cetnik mrtvi
FK ŽELJEZNIČAR
🔵⚪️

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: theKuPuS i 26 gostiju.