Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la braco » 15 jun 2021, 00:39

LjoZee je napisao/la:
15 jun 2021, 00:21
braco je napisao/la:
15 jun 2021, 00:11
ali evo kad nagađam mislim da možda jedino kod Meše postoje šanse da produži, Bojo i Ikić mislim da definitvno idu.
Optimistican si mi puno. :rol:
Necemo uspjeti sastaviti ekipu do prvog kola. Mi cemo ko Sloboda ovo proljece. :mrgreen:
Čitav kadar vjerovatno nećemo ali imat ćemo nekakvih nabacanih prvih 11 uz bar nekoliko prinova. Već imaš nekih prvih 11 koji nisu aman zaman ali nisu ni najgori u ligi pogotovo s ovim Leotarom, Rudarom, Posušjem, Radnikom:

--------------Juričić-------------

---Mustafa---Štilić---------Gasal

--------Subašić--Duraković-----

Malić--Vrhovac-Kosorić-----Siniša

--------------Bender--------------

Na klupi Zec, Hrelja, Blažević, Bekrić, Beća, Drina, juniorski golman. To je trenutno što imamo (ako bar ovi klinci produže)

Naravno da neće tačno ovih 11 izaći u prvom kolu jer će doći neki novi igrači ali eto bar imamo nešto, znam da nije nešto posebno...Nismo još najgori u ligi :mrgreen:

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3092
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 15 jun 2021, 08:08

braco je napisao/la:
15 jun 2021, 00:39
LjoZee je napisao/la:
15 jun 2021, 00:21
braco je napisao/la:
15 jun 2021, 00:11
ali evo kad nagađam mislim da možda jedino kod Meše postoje šanse da produži, Bojo i Ikić mislim da definitvno idu.
Optimistican si mi puno. :rol:
Necemo uspjeti sastaviti ekipu do prvog kola. Mi cemo ko Sloboda ovo proljece. :mrgreen:
Čitav kadar vjerovatno nećemo ali imat ćemo nekakvih nabacanih prvih 11 uz bar nekoliko prinova. Već imaš nekih prvih 11 koji nisu aman zaman ali nisu ni najgori u ligi pogotovo s ovim Leotarom, Rudarom, Posušjem, Radnikom:

--------------Juričić-------------

---Mustafa---Štilić---------Gasal

--------Subašić--Duraković-----

Malić--Vrhovac-Kosorić-----Siniša

--------------Bender--------------

Na klupi Zec, Hrelja, Blažević, Bekrić, Beća, Drina, juniorski golman. To je trenutno što imamo (ako bar ovi klinci produže)

Naravno da neće tačno ovih 11 izaći u prvom kolu jer će doći neki novi igrači ali eto bar imamo nešto, znam da nije nešto posebno...Nismo još najgori u ligi :mrgreen:
Da samo hoce krenuti sa pripremama za iducu sezonu. Ni trenera nemamo, pocetak nije zakazan i ovo je tuzno

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 15 jun 2021, 10:57

Sta li ce biti sa Subasicem i Gasalom?

Vanadij
Postovi: 1170
Pridružen/a: 22 feb 2020, 21:55
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Vanadij » 15 jun 2021, 11:03

Tristan10 je napisao/la:
15 jun 2021, 10:57
Sta li ce biti sa Subasicem i Gasalom?
Subasic ima vazeci ugovor dok je gasalu istekao

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la braco » 15 jun 2021, 11:45


Zanimljivo da ugovori ističu velikom broju igrača, a niko ih nije kontaktirao.

Slobodni su Irfan Fejzić, Sinan Ramović, Mehmed Alispahić, Petar Bojo, Vedad Muftić, Frane Ikić, dok su posudbe istekle Ivanu Miličeviću, Anelu Šabanadžoviću i Jasminu Čelikoviću. Neizvjesna je i sudbina mladog Hamze Gasala, ali bi on prema svemu sudeći trebao ostati na Grbavici.

Ono što svakako treba istaći jeste da klub prema navedenima ima i određena dugovanja, te će svakako morati sjesti za stol.

Pojedinima će biti ponuđen i novi ugovor, ali Plavi prije toga trebaju riješiti pitanje šefa struke, ali i probleme u rukovodstvu kluba s obzirom da su navijači jučer zatražili ostavke istih.

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Mujkic » 15 jun 2021, 12:43

Mi pricamo o pojacanjima a niko nije dosao🤔,sta li se desava.

Avatar
Bersaga
Postovi: 868
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Bersaga » 15 jun 2021, 13:00

braco je napisao/la:
15 jun 2021, 11:45

Zanimljivo da ugovori ističu velikom broju igrača, a niko ih nije kontaktirao.

Slobodni su Irfan Fejzić, Sinan Ramović, Mehmed Alispahić, Petar Bojo, Vedad Muftić, Frane Ikić, dok su posudbe istekle Ivanu Miličeviću, Anelu Šabanadžoviću i Jasminu Čelikoviću. Neizvjesna je i sudbina mladog Hamze Gasala, ali bi on prema svemu sudeći trebao ostati na Grbavici.

Ono što svakako treba istaći jeste da klub prema navedenima ima i određena dugovanja, te će svakako morati sjesti za stol.

Pojedinima će biti ponuđen i novi ugovor, ali Plavi prije toga trebaju riješiti pitanje šefa struke, ali i probleme u rukovodstvu kluba s obzirom da su navijači jučer zatražili ostavke istih.
Irfan Fejzić - out
Sinan Ramović - out
Mehmed Alispahić - može a i ne mora
Petar Bojo - valjalo bi da ostane ali su male šanse jer ga zastupa jaka menađerska agencija, a mi poboljšati ugovor ne možemo
Vedad Muftić - jedino za 3. golmana
Frane Ikić - valjalo bi da ostane itekako
Posudbe svakako ništa i da imamo para za njih.
Hamza Gasal - zadržati po svaku cijenu.

Zna li neko hoće li šta biti za Beganovića,Memiju i Mekića, bila je neka priča za njih?
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 15 jun 2021, 16:01

I ova Tuzla City stvarno ima neobicnu transfer politiku. Puste bezveze da im ode Barisic, a ganjaju Graovca. Pa zar nije logicnije prvo osigurati da ti ostane kvalitetan stoper koji je vec dio ekipe.

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdolopate » 15 jun 2021, 17:02

Pazar doveo za dan 10 igrača, samo kad ih Kemo postroji isto tako, za 2 dana ćemo sklopiti ekipu.

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 15 jun 2021, 17:19

Tristan10 je napisao/la:
15 jun 2021, 16:01
I ova Tuzla City stvarno ima neobicnu transfer politiku. Puste bezveze da im ode Barisic, a ganjaju Graovca. Pa zar nije logicnije prvo osigurati da ti ostane kvalitetan stoper koji je vec dio ekipe.
Tuzla City je igračka jednog čovjeka koji se ne razumije baš u fudbal... Mogu napraviti ekipu koju će plaćati milion mjesečno opet mu je maximum možda ali samo možda izlazak u Evropu. Jako nezdrava sredina.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
1921boy
Postovi: 5813
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 15 jun 2021, 19:47

Vazda u Zrinjskom

Avatar
1921boy
Postovi: 5813
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 16 jun 2021, 19:43

Kenan Šarić spominje se kao moguće pojačanje ?

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la braco » 21 jun 2021, 17:24

Dakle trenutna situacija. U nju ne računam Boju i Ramovića koji će nas napustiti.

Golmani: Bender, Muftić, Miličević, Fejzić
Lijevi bek: Malić
Desni Bek: Blažević
Štoperi: Kosorić, Vrhovac, Drina
Vezni: Duraković, Subašić, Beća, Osmanović, Mehić
Ofanzivni vezni: Štilić, Bekrić
Lijevo krilo: Mujezinović, Mujić
Desno krilo: Gasal, Hrelja
Špic: Juričić, Zec

Za početak iskreno nisam optimističan za ove povratnike s posudbe Osmanovića, Mehića i Mujića da će se nešto ozbiljnije računat na njih. To je samo moj osjećaj. Slabo ko od ovih što se kale u federalnoj na posudbi bude u nekim ozbiljnim kombinacijama i da od njega bude neki ozbiljan igrač, baš malo primjera imamo iz prošlosti. Eldar Šehić je ok primjer ali i njemu su raja yebavala od do. Ostalih primjera se slabo mogu sjetiti.

Što se tiče golmana, mislim da i Fejzi ističe ugovor tako da ne treba ozbiljnije računa na njega. Bender, šta reći. Imao je neki ok odbrana, nije nešto wow. Po najavama ganjamo Kolaka i općenito ne mora značit da ćemo dovesti njega ali izgleda da se traži novi golman. Mada sada se situacija malo promjenila s obzirom da smo dobili novi stručni štab i na njima je da odluče da li će se dovoditi novi golman.

Na oba beka nam treba po jedan novi igrač. Na desnom beku nam treba nova prva opcija, a na lijevom Malić dosta obećava ali vidjet ćemo da li je spreman za PL. U svakom slučaju potrebna mu je konkurencija na lijevom beku tako da moramo dovesti tu novog igrača.

Štoperi nisu baš neki kvalitet tako da nam tu treba jedan novi igrač i zbog kvaliteta i zbog broja štopera na raspolaganju. Nerealno je s obzirom na situaciju u klubu očekivati neka 2 nova jaka štopera tako da očekujem tu max jednog novog igrača.

Vezni odnosno centralni i defanzivni vezni katastrofa. Previše neiskusnih igrača. Tu nam treba dvojica novih igrača tako da konkurenciju za tu poziciju čine Subašić, Duraković i 2 nova centralna vezna. Ne kažem da Durakovića i Subašića treba klupirati nego samo da nam fali tu igrača, pa nek jedan od Sedada ili Faruka igra u kombinaciji s novim veznim.

Krila isto katastrofa. Jedino Gasala imamo. Mustafa je i u ovakom Želji igrač za klupe koji može pokriti više pozicija kad zatreba. Hrelja ne znam jel' još spreman za PL fudbal, to je na struci. Mujić je imao finih partija na posudbi u Goraždu, ali već sam gore rekao neki moj osjećaj za te igrače koji se kale u federalnoj. Jedno ili 2 nova krila pod muss.

Špic: Ok opcije, samo je problem što će Zeca povrede svako malo muče. Juričić prvi izbor, ali pošto će Zeca opet svako malo povrede mučit, onda bi se mogli naći u problemu da nemamo rezervnog špica. I Luku su prošle sezone isto malo mučile sitne povrede.

Sve u svemu yebena situacija. Iskreno pojma nemam koga Ivković ima u planu dovesti i da li će dovoditi na posudbu te igrače iz HNL-a kako se mahala na forumu.

Što se tiče našeg bh. tržišta imamo ok opcija iz ovih ekipa koje su ili ispale ili su u qrcu ko mi, a nisu preskupe opcije.

Krupa: Kolak, Palić, Dujaković, Jovan Pavlović, Galić, Jović (mada s obzirom da je napustio Široki zbog neredovnih plata, sumnjam da će kod nas doći)
Radnik: Mekić, Šubert, Gogić
Mladost: manje više svi su već razgrabili njihove igrače, ostaju ti Sadiku koje je onako li la i mladi štoper Jahić kojeg povezuju s Veležom. Ima i Velić koji je doduše igrač Xanthija ali teško da ćemo njega nafatat (bar prema njegovoj priči da ga dosta ekipa traži)

Eh sad ima dosta slobodnih opcija koje su raspustili Zrinjski ili Tuzla City ali realno to su igrači koji neće baš za kikiriki igrati tako da ne bih njih ni spominjao, svakako tu ima dosta istrošenih igrača koji su skupi.

Avatar
1921boy
Postovi: 5813
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Igrači iz naše lige / potencijalna pojačanja

Post Postao/la 1921boy » 21 jun 2021, 20:46

1921boy je napisao/la:
31 maj 2021, 00:16
Mekić je završen odavno :bih:

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3092
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 21 jun 2021, 21:00

Valjda postoji mogucnost da Bojo ostane i da se Celikovic vrati. Volio bih obojicu vidjeti na svojim pozicijama, vjerujem da bi bili duplo korisniji.
Kad bi Osmanovic bio pametan, sigurno bi bio i koristan ove sezone, al s obzirom da se druzio sa Asimom to je upitno :D Mislim da odavno nije bio zanimljiviji ovaj prelazni rok i da cemo se krpiti do zadnjeg

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: Igrači iz naše lige / potencijalna pojačanja

Post Postao/la admirrx » 21 jun 2021, 21:20

1921boy je napisao/la:
21 jun 2021, 20:46
1921boy je napisao/la:
31 maj 2021, 00:16
Mekić je završen odavno :bih:
Mekic se prvo bio dogovrio sa nasima iz Slobode,i onda iz nekog razloga nasi su se oreknuli ga Gavricu iz Olimpika,zasto nisu za Mekica ne znam.Uglavnom Mekic ce vjerovatno kod vas u Zelju i neka vam je sa srecom,abd da se vratimo i mi i vi u vrh :bih:

Avatar
1921boy
Postovi: 5813
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Igrači iz naše lige / potencijalna pojačanja

Post Postao/la 1921boy » 21 jun 2021, 21:31

admirrx je napisao/la:
21 jun 2021, 21:20
1921boy je napisao/la:
21 jun 2021, 20:46
1921boy je napisao/la:
31 maj 2021, 00:16
Mekić je završen odavno :bih:
Mekic se prvo bio dogovrio sa nasima iz Slobode,i onda iz nekog razloga nasi su se oreknuli ga Gavricu iz Olimpika,zasto nisu za Mekica ne znam.Uglavnom Mekic ce vjerovatno kod vas u Zelju i neka vam je sa srecom,abd da se vratimo i mi i vi u vrh :bih:
A bolje bi vam legao Mekić od Gavrića ne vidim logiku, sretno i vama, još da nas puste na tribine i bit će uživancija !

Muki15
Postovi: 537
Pridružen/a: 19 maj 2021, 22:23
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Muki15 » 21 jun 2021, 23:39

@braco daj nam malo informacija o slobodnim štoperima,bekovima i veznim to je ono što nam mnogo škripi? :)
....."Kad dođu teški dani i kada ti loše krene,digni pogled ka tribini,ugledat ćeš tamo mene...."
..." S JUGA SE PJESMA ORI,BORI SE ŽELJO BORI.....!
FK Željezničar 💙
FC Juventus ⚫⚪
Rafa Nadal 🎾

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la braco » 22 jun 2021, 00:11

Muki15 je napisao/la:
21 jun 2021, 23:39
@braco daj nam malo informacija o slobodnim štoperima,bekovima i veznim to je ono što nam mnogo škripi? :)
Ma nemaš ti tu nekog izbora u ovakvom kokuzluku. Nabrojao sam gore nekoliko momaka od ovih ekipa s dna tabele od kojih bi neki mogli dati ruke da imamo neku ako ništa mirnu sezonu. Evo recimo kad bih morao sastavit naših prvih 11 od momaka koje bi doveli samo iz naše lige, a da su realni onda bi možda ovako izgledalo (jedino nisam siguran baš za lijevo krilo koliko su realne opcije iako su slobodni ali eto da stavim nekoga):

----------------------------Juričić-------------------

Jović?/Govedarica?-----Štilić-------------Gasal

----------------------Mekić----Dujaković----------

Malić--------------Vrhovac---Pavlović-----Galić

------------------------Bender (Kolak)------------

Mekića sam stavio jer svakako već tu trenira sa našom ekipom. Recimo kad ne bi dovodili golmana, u ovih mojih "jeftinih" prvih 11 imamo 5 novih igrača koje bi hipotetički doveli ovo ljeto (Malića ne računam jer on je već od zime naš). Na lijevom krilu naravno ne mislim da dovedemo i Jovića i Govedaricu nego nekog od njih dvojice pokušati ako je ikako moguće. Uglavnom ekipa ne djeluje toliko nemoguće s obzirom da nisam lupao imena ala Irfan Hadžić. Filipović, Crnkić, Jasmin Burić itd.

Ovo je samo fiktivnih prvih 11, realno falilo bi nam na klupi još igrača jer recimo imamo samo Malića od lijevih bekova. Na lijevom beku i nema neki izbor da se dovede. Imaš Kvesića koji je redovno igrao u ove sezone solidnom Šibeniku i kojem sad ističe ugovor. Sjebao sam se da mu je "tek" 30 godina s obzirom da imam osjećaj da je igrao prije 100 godina. Druga opcija je Irfan Jašarević koji je rezerva u 3. švedskoj ligi.

Fali tu još jedno desno krilo uz Gasala jer nema konkurenciju osim Hrelje za kojeg je upitno kakva je konkurencija. BIlo bi super kad bi Ivković izganjao neku posudbu iz HNL-a pa da se tu dovede neko desno krilo. Nešto po receptu ala Čeliković, da mu matični klub daje platu :mrgreen:

Nego ne bih se iznenadio fakat da Tomo dovuče kojeg igrača iz Hrvatske u Želju. Tomo tamo poznaje dosta mladih igrača jer je radio i u 1. i u 2. HNL, sigurno ima dosta veza s obzirom da se radi o nekada velikom igraču. Isto s tim "dovlačenjem" HNL-ovaca radi i Jakirović u Zrinjskom jer poznaje tamošnje igrače.

I da naglasim ponovo ovo je samo prvih 11 od igrača koje bih doveo iz naše lige zato nisam stavljao u prvih 11 Durakovića, Drinu, Subašića itd. jer će mi možda zamjeriti neki što ih nisam stavio u prvih 11 u sezoni kad bi kao trebali gurat mlade. Mada i u ovoj "mojoj postavi" imamo 3 U-21 igrača (Malić, Pavlović, Gasal)

Muki15
Postovi: 537
Pridružen/a: 19 maj 2021, 22:23
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Muki15 » 22 jun 2021, 00:38

braco je napisao/la:
22 jun 2021, 00:11
Muki15 je napisao/la:
21 jun 2021, 23:39
@braco daj nam malo informacija o slobodnim štoperima,bekovima i veznim to je ono što nam mnogo škripi? :)
Ma nemaš ti tu nekog izbora u ovakvom kokuzluku. Nabrojao sam gore nekoliko momaka od ovih ekipa s dna tabele od kojih bi neki mogli dati ruke da imamo neku ako ništa mirnu sezonu. Evo recimo kad bih morao sastavit naših prvih 11 od momaka koje bi doveli samo iz naše lige, a da su realni onda bi možda ovako izgledalo (jedino nisam siguran baš za lijevo krilo koliko su realne opcije iako su slobodni ali eto da stavim nekoga):

----------------------------Juričić-------------------

Jović?/Govedarica?-----Štilić-------------Gasal

----------------------Mekić----Dujaković----------

Malić--------------Vrhovac---Pavlović-----Galić

------------------------Bender (Kolak)------------

Mekića sam stavio jer svakako već tu trenira sa našom ekipom. Recimo kad ne bi dovodili golmana, u ovih mojih "jeftinih" prvih 11 imamo 5 novih igrača koje bi hipotetički doveli ovo ljeto (Malića ne računam jer on je već od zime naš). Na lijevom krilu naravno ne mislim da dovedemo i Jovića i Govedaricu nego nekog od njih dvojice pokušati ako je ikako moguće. Uglavnom ekipa ne djeluje toliko nemoguće s obzirom da nisam lupao imena ala Irfan Hadžić. Filipović, Crnkić, Jasmin Burić itd.

Ovo je samo fiktivnih prvih 11, realno falilo bi nam na klupi još igrača jer recimo imamo samo Malića od lijevih bekova. Na lijevom beku i nema neki izbor da se dovede. Imaš Kvesića koji je redovno igrao u ove sezone solidnom Šibeniku i kojem sad ističe ugovor. Sjebao sam se da mu je "tek" 30 godina s obzirom da imam osjećaj da je igrao prije 100 godina. Druga opcija je Irfan Jašarević koji je rezerva u 3. švedskoj ligi.

Fali tu još jedno desno krilo uz Gasala jer nema konkurenciju osim Hrelje za kojeg je upitno kakva je konkurencija. BIlo bi super kad bi Ivković izganjao neku posudbu iz HNL-a pa da se tu dovede neko desno krilo. Nešto po receptu ala Čeliković, da mu matični klub daje platu :mrgreen:

Nego ne bih se iznenadio fakat da Tomo dovuče kojeg igrača iz Hrvatske u Želju. Tomo tamo poznaje dosta mladih igrača jer je radio i u 1. i u 2. HNL, sigurno ima dosta veza s obzirom da se radi o nekada velikom igraču. Isto s tim "dovlačenjem" HNL-ovaca radi i Jakirović u Zrinjskom jer poznaje tamošnje igrače.

I da naglasim ponovo ovo je samo prvih 11 od igrača koje bih doveo iz naše lige zato nisam stavljao u prvih 11 Durakovića, Drinu, Subašića itd. jer će mi možda zamjeriti neki što ih nisam stavio u prvih 11 u sezoni kad bi kao trebali gurat mlade. Mada i u ovoj "mojoj postavi" imamo 3 U-21 igrača (Malić, Pavlović, Gasal)
Šta misliš Dujakovića na štopera ako ima šanse da se dovede,ne može biti lošiji od ovih iz prošle sezone,a iskreno kad pročitam Kosorić-Vrhovac povraća mi se....
....."Kad dođu teški dani i kada ti loše krene,digni pogled ka tribini,ugledat ćeš tamo mene...."
..." S JUGA SE PJESMA ORI,BORI SE ŽELJO BORI.....!
FK Željezničar 💙
FC Juventus ⚫⚪
Rafa Nadal 🎾

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.