Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la braco » 22 jun 2021, 00:47

Muki15 je napisao/la:
22 jun 2021, 00:38

Šta misliš Dujakovića na štopera ako ima šanse da se dovede,ne može biti lošiji od ovih iz prošle sezone,a iskreno kad pročitam Kosorić-Vrhovac povraća mi se....
Ako misliš na Nikolu Dujakovića kojeg sam ja uvrstio u sastav, on nije štoper već vezni igrač.

Jovana Vladimira Pavlovića (to mu je puno ime) bih doveo na štopera jer je odigrao dobru sezonu. Bio je kapiten kadetske repke Srbije, sa 15 godina debitovao za prvi tim Želje iz BL, otišao prerano u inostranstvo gdje se nije snašao, vratio se u BiH, odigrao fino za Krupu ovu sezonu. Sada igra i za U-21 reprezentaciju BiH. Plus i sljedeće sezone će se računat kao U-21 igrač za premijer ligu što je bitno zbog novog pravila.
Zadnja izmjena: braco, dana/u 22 jun 2021, 00:50, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Zeljo21
Postovi: 303
Pridružen/a: 31 maj 2021, 17:44
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo21 » 22 jun 2021, 00:50

Ja bi vratio Curjurica (a i čuo sam nesto, da su u pregovorima) sto ne, znao je poslat dugu loptu, imao je dobar pregled igre..

Muki15
Postovi: 537
Pridružen/a: 19 maj 2021, 22:23
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Muki15 » 22 jun 2021, 01:24

braco je napisao/la:
22 jun 2021, 00:47
Muki15 je napisao/la:
22 jun 2021, 00:38

Šta misliš Dujakovića na štopera ako ima šanse da se dovede,ne može biti lošiji od ovih iz prošle sezone,a iskreno kad pročitam Kosorić-Vrhovac povraća mi se....
Ako misliš na Nikolu Dujakovića kojeg sam ja uvrstio u sastav, on nije štoper već vezni igrač.

Jovana Vladimira Pavlovića (to mu je puno ime) bih doveo na štopera jer je odigrao dobru sezonu. Bio je kapiten kadetske repke Srbije, sa 15 godina debitovao za prvi tim Želje iz BL, otišao prerano u inostranstvo gdje se nije snašao, vratio se u BiH, odigrao fino za Krupu ovu sezonu. Sada igra i za U-21 reprezentaciju BiH. Plus i sljedeće sezone ćie se računat kao U-21 igrač za premijer ligu što je bitno zbog novog pravila.
Mislim na njega,moja greška :thumbup:
....."Kad dođu teški dani i kada ti loše krene,digni pogled ka tribini,ugledat ćeš tamo mene...."
..." S JUGA SE PJESMA ORI,BORI SE ŽELJO BORI.....!
FK Željezničar 💙
FC Juventus ⚫⚪
Rafa Nadal 🎾

MikeEhrmantraut
Postovi: 752
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 22 jun 2021, 09:31

Zeljo21 je napisao/la:
22 jun 2021, 00:50
Ja bi vratio Curjurica (a i čuo sam nesto, da su u pregovorima) sto ne, znao je poslat dugu loptu, imao je dobar pregled igre..

Curjuric je blize Sirokom trenutno

Muki15
Postovi: 537
Pridružen/a: 19 maj 2021, 22:23
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Muki15 » 22 jun 2021, 13:58

@braconi ustah jutros i dvije lijepe vijesti me dočekaše,Mekić i Ognjen su tu :D
Konačno neko krilo koje može zabiti još uz to samo 22 godine i Mekić vezni igrač,sad bi trebali u potražnju desnog beka,štopera i golmana (na ovom mjestu mi niko ne pada na pamet da je u skladu sa našim mogućnostima)
Kolak iz Krupe ima ugovor do 2022 koliko znam... :)
....."Kad dođu teški dani i kada ti loše krene,digni pogled ka tribini,ugledat ćeš tamo mene...."
..." S JUGA SE PJESMA ORI,BORI SE ŽELJO BORI.....!
FK Željezničar 💙
FC Juventus ⚫⚪
Rafa Nadal 🎾

Brkooo
Postovi: 2278
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 22 jun 2021, 14:34

Bilo bi dobro kad bi doveli golmana Kolaka i Nikolu Dujakovica iz Krupe. Dujakovic je prosle sezone kao centralni veznjak u 30 utakmica zabio 6 golova. Nama fale takvi centralni veznjaci a ne veznjaci poput Boje, Alispahica, Celikovica, Hajdarevica, Sabanadzovica itd koje kad spojis imaju manje golova od Dujakovica a da ne spominjem koliko su samo sporiji od Dujakovica. Uz dovodjenje ove dvojce i dovodjenje Memije i jednog dobrog stopera, imali bi fin pocetni sastav..

Kolak
Memija-Drina-stoper-Malic
Dujakovic-Durakovic
Gasal-Stilic-Stjepanovic
Juricic/Zec

Muki15
Postovi: 537
Pridružen/a: 19 maj 2021, 22:23
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Muki15 » 22 jun 2021, 14:40

Brkooo je napisao/la:
22 jun 2021, 14:34
Bilo bi dobro kad bi doveli golmana Kolaka i Nikolu Dujakovica iz Krupe. Dujakovic je prosle sezone kao centralni veznjak u 30 utakmica zabio 6 golova. Nama fale takvi centralni veznjaci a ne veznjaci poput Boje, Alispahica, Celikovica, Hajdarevica, Sabanadzovica itd koje kad spojis imaju manje golova od Dujakovica a da ne spominjem koliko su samo sporiji od Dujakovica. Uz dovodjenje ove dvojce i dovodjenje Memije i jednog dobrog stopera, imali bi fin pocetni sastav..

Kolak
Memija-Drina-stoper-Malic
Dujakovic-Durakovic
Gasal-Stilic-Stjepanovic
Juricic/Zec
Po meni Mekić-Dujaković :thumbup:
....."Kad dođu teški dani i kada ti loše krene,digni pogled ka tribini,ugledat ćeš tamo mene...."
..." S JUGA SE PJESMA ORI,BORI SE ŽELJO BORI.....!
FK Željezničar 💙
FC Juventus ⚫⚪
Rafa Nadal 🎾

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdolopate » 22 jun 2021, 16:47

Stjepa je donio koronu u Tuzlu, kad je Slobodi dolazio, nama će nadam se puno furioznije doći.

Evo nešto zanimljivo, sinoć gledam, opucala me nostalgija, uz dobar budžet sa povratnicima bi mogli igrati grupnu fazu.

Mada je to sad bajka ali ipak lijepo vidjeti kakva su imena bila tu.

Ono što je žalosno da već 7-8 godina nemamo dobrog golmana.

Pa kaže

Antolović-Pavić(Musa)-Graovac-Sipović (Rodin)-Miro Stevanović-Sadiković-Tomić-Štilić(Vranješ)-Križman(Hiroš)-Zakarić-Krpić (Ubiparip)

Da ne ubrajamo ove nerealne tipa Šehić, Cocalić, možda Memija iako je pao, Hadžiahmetović, Bajić, Kvesić, Benjo Čolić, Dijamant itd.

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la braco » 22 jun 2021, 17:50

Ništa od Kolaka
To su već uradili Vasilije Kolak i Igor Makitan. Pouzdani golman i štoper će karijeru nastaviti u Južnoafričkoj republici, tačnije u ekipi TS Galaxy FC.

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 22 jun 2021, 19:11

U ovakvoj besparici gdje se komplet liga raspada, nije mala stvar dovesti jednog majstora kakav je Nedim Mekić.
Očekujemo još 2 3 imena, jeftina i ne toliko zvučna ali ipak kompaktibilna.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 22 jun 2021, 19:11

Kakav je status Kerima Palica?

Avatar
ZileZile
Postovi: 308
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:45
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la ZileZile » 22 jun 2021, 20:56

StrikeWarzone je napisao/la:
22 jun 2021, 19:11
U ovakvoj besparici gdje se komplet liga raspada, nije mala stvar dovesti jednog majstora kakav je Nedim Mekić.
Očekujemo još 2 3 imena, jeftina i ne toliko zvučna ali ipak kompaktibilna.
Slazem se skroz sa tobom. Mekic za nasu ligu odlican igrac, nadam se samo da ce pokazati sve ono sto zna, a zelje nece nedostajati siguran sam.

Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 22 jun 2021, 23:55

Evo recimo jedan realan sastav, dosta izgledan i jeftiniji od onog od prošle godine :

Velić - Memija - Drina - Vrhovac - Malić - Mekić - Dujaković - Gasal - Štilić - Stjepanović - Zec

Klupa : Milićević, Kosorić, Musić, Duraković, Beća, Mujezinović, Bekrić, Juričić

Brkooo
Postovi: 2278
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 23 jun 2021, 00:57

1921boy je napisao/la:
22 jun 2021, 23:55
Evo recimo jedan realan sastav, dosta izgledan i jeftiniji od onog od prošle godine :

Velić - Memija - Drina - Vrhovac - Malić - Mekić - Dujaković - Gasal - Štilić - Stjepanović - Zec

Klupa : Milićević, Kosorić, Musić, Duraković, Beća, Mujezinović, Bekrić, Juričić
Solidan sastav, bar na papiru kad se gleda, samo umjesto Vrhovca dovesti nekog boljeg stopera(neko od koga ce Drina uciti) a treba i zamjena za Malica i Gasala(Hrelja me nesto i nije odusevio)

Subasic je jos jedna opcija u vezi, na kraju prosle sezone poceo je da igra dobro. Trebali bi da ga forsiramo i ove sezone i njega i Durakovica..
Sto se tice Mujica on je prosle sezone u Gorazdu poceo napokon da pokazuje znakove zivota..

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 23 jun 2021, 06:46

Pa @Brkoo, šta će ti bolji štoper da uči od njega kad ima Aco Kosorić :lolno: :problem: :lolno:
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la braco » 23 jun 2021, 11:53

Za Danila Šipovca navodno zainteresovano nekoliko ekipa iz PL, ne bi bilo loše da smo i mi jedni od interesanata. Ako ga Krupa pusti za džaba...

Igra krilo i špica, opasan je pravo ove sezone bio na posudbi u Leotaru. I što je bitno i sljedeće sezone će se računati kao U-21 igrač.



Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 23 jun 2021, 15:46

braco je napisao/la:
23 jun 2021, 11:53
Za Danila Šipovca navodno zainteresovano nekoliko ekipa iz PL, ne bi bilo loše da smo i mi jedni od interesanata. Ako ga Krupa pusti za džaba...

Igra krilo i špica, opasan je pravo ove sezone bio na posudbi u Leotaru. I što je bitno i sljedeće sezone će se računati kao U-21 igrač.


E ovi driblinzi su potez kad se igrač "igra" lopte. Odmah se primijeti da zna sa loptom, bez obzira što je to neki niži rang u pitanju.

Ne pamtim dugo da je neko i pokušao stignuti ovakvu loptu u PL i izboriti penal.

Izgleda zanimljivo on lijevo, Gasal desno :mrgreen:


Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la braco » 23 jun 2021, 16:06

1921boy je napisao/la:
23 jun 2021, 15:46
.
Interesantan igrač ali ne znam koliko je realno da ga Krupa pusti bez odštete. Ima s njima još 2 godine ugovor. Da je Krupa ostala u PL momak bi sigurno ostao u Krupi i dobio šansu da igra. Ovako sad kad idu u niži rang pitanje je koliko će Krupa moći da ga zadrži ako je tačno da vlada interes za njim iz premijer lige. Plus da li će Krupa ispast korektna prema njemu i pustit ga da ide u PL, a ne da igra po onim niželigaškim livadama.

Muki15
Postovi: 537
Pridružen/a: 19 maj 2021, 22:23
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Muki15 » 23 jun 2021, 18:10

Zasad:

❌OUT:
Siniša Stevanović
Luka Miletić
Ivan Lendrić
Ivan Milićević
Eldar Šehić
Filip Erić
Frane Ikić
Semir Štilić
Mladen Veselinović

✅IN:
Nedim Mekić
Ognjen Stjepanović

Ako sam šta propustio,nadopunite :mrgreen:
....."Kad dođu teški dani i kada ti loše krene,digni pogled ka tribini,ugledat ćeš tamo mene...."
..." S JUGA SE PJESMA ORI,BORI SE ŽELJO BORI.....!
FK Željezničar 💙
FC Juventus ⚫⚪
Rafa Nadal 🎾

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Mujkic » 24 jun 2021, 17:57

Sinisa nedostajaces,goodbye legend🥺

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.