FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
drzgemboadislic
Postovi: 939
Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drzgemboadislic » 13 apr 2021, 12:57

Koliko sam upoznat skupština je u četvrtak. Teško će doći do nekih promjena, ali ako postoje šanse da se dese onda treba sačekati to pa tek onda krenuti u angažovanje šefa struke.

Avatar
Cunami87
Postovi: 288
Pridružen/a: 18 mar 2021, 12:14

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cunami87 » 13 apr 2021, 12:58

obagol je napisao/la:
13 apr 2021, 11:34
Cunami87 je napisao/la:
13 apr 2021, 11:26
obagol je napisao/la:
13 apr 2021, 11:22


Pandemija je pogodila sve klubove, ne samo Želju. Ako ostali klubovi nekako se uspiju održati a ti doživiš totalni kolaps, znači da ne znaš raditi i da nisi bio spreman za promjene.
Pa tad je bio trener,jel on trebao i finansije zavrsavati,sto si kontradiktoran,bruda
Uostalom vecina klubova ima vlasnika/gazdu ili politiku,nemoj nas u taj kos.
Odosmo sa teme
Ko je doveo te ljude? Ko je bio organizator ulaska tih ljudi u klub?

Evo ako ćemo se fokusirati samo na trenerski posao. Da li je ovoj ekipi realan domet 7.pozicija i ispadanje iz kupa od Tuzle? Da li imaju veze finansije sa nezabijanjem gola u 5 utakmica, da nisi u mogućnosti pobijediti u 8 utakmica? Ostvaren najgori niz u historiji kluba.
Naravno da imaju,u sto gledas,pa zabili smo i na derbiju i protiv olimpika,budi realan,od Krupe te povaljuju,jel te stid to pisati.sramoto
💙Željo mi te volimo,kako god završio💙

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 13 apr 2021, 13:04

plavousrcu je napisao/la:
13 apr 2021, 12:31
Prodaja pomocnog je jedini izlaz i nema veze sa Amarom. Ako hocemo na zelenu granu nama treba zive love, a zivu lovu mozemo dobiti nekim kreditom gdje ce stadion biti garant banci ili prodajom pomocnog terena. Ne vidim kako mi mozemo za dva mjeseca imati milion u kesu koji nam je potreban. To je minimum, samo da skinemo teret tuzbi igrackog i strucnog kadra s ledja. Gdje su dobavljaci, administracija.
tom koji potpise prodaju, ne bi bio u kozi
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 13 apr 2021, 13:14

Koja je hronologija događaja? Kada je sve krenulo nizbrdo po naš klub?
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 13 apr 2021, 13:17

za_zivot_cijeli je napisao/la:
13 apr 2021, 13:04
plavousrcu je napisao/la:
13 apr 2021, 12:31
Prodaja pomocnog je jedini izlaz i nema veze sa Amarom. Ako hocemo na zelenu granu nama treba zive love, a zivu lovu mozemo dobiti nekim kreditom gdje ce stadion biti garant banci ili prodajom pomocnog terena. Ne vidim kako mi mozemo za dva mjeseca imati milion u kesu koji nam je potreban. To je minimum, samo da skinemo teret tuzbi igrackog i strucnog kadra s ledja. Gdje su dobavljaci, administracija.
tom koji potpise prodaju, ne bi bio u kozi
Mora. Ne vidim da neko moze u ovim vremenima dati milion dva zivljaka. Pomocni ili kredit veliki.

Avatar
edotm87
Postovi: 469
Pridružen/a: 10 dec 2009, 19:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la edotm87 » 13 apr 2021, 13:18

SudoHusika je napisao/la:
13 apr 2021, 13:14
Koja je hronologija događaja? Kada je sve krenulo nizbrdo po naš klub?
Kad je Brko u Tuborgu sampanjac otvorio !!!
BRAVE HEART 1979-2005

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 13 apr 2021, 13:23

SudoHusika je napisao/la:
13 apr 2021, 13:14
Koja je hronologija događaja? Kada je sve krenulo nizbrdo po naš klub?
od 28.10.2018 kad nas je zvijezda brgule uzela na Grbavici. tad su počele sudijske krađe i do dana današnjeg nas kradu
Zadnja izmjena: lijevapolutka, dana/u 13 apr 2021, 13:25, ukupno mijenjano 1 put.
moSa ljoŽe

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1984
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 13 apr 2021, 13:24

SudoHusika je napisao/la:
13 apr 2021, 13:14
Koja je hronologija događaja? Kada je sve krenulo nizbrdo po naš klub?
Najbitnije je naći rješenje za izlaz iz ovoga...o ovome kako je i kada počelo biće minimalno 20 verzija i svako će vući na svoju stranu da dokaže da je u pravu, a klub se trenutno raspada i niko ništa ne poduzima.

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 13 apr 2021, 13:32

Dejan1921 je napisao/la:
13 apr 2021, 13:24
SudoHusika je napisao/la:
13 apr 2021, 13:14
Koja je hronologija događaja? Kada je sve krenulo nizbrdo po naš klub?
Najbitnije je naći rješenje za izlaz iz ovoga...o ovome kako je i kada počelo biće minimalno 20 verzija i svako će vući na svoju stranu da dokaže da je u pravu, a klub se trenutno raspada i niko ništa ne poduzima.
Pa evo dejo brate samo još jedna opaska i okrećem se budućnosti. Godinu dana slušam navijače Želje od 2015 (koji su prvu posjekotinu napravili u vidu omalovažavanja naših titula i svega što je bilo prije njih) godine kako su ljudi spremni da dođu i ulože u Želju samo pod uslovom da Amar nije tu, znači da nema dodira s klubom itd itd. Kao, sve je spremno, biznismeni vide priliku u FKŽ, čeka se samo odlazak Amara jer niko sa njim ne želi da radi, težak je, nemoguć za saradnju itd itd itd.
Slušajući njih, mi ovdje deki moj dobri nemamo razloga za brigu. Jel' tako ispada? Evo otišao je kočničar napretka fudbalskog kluba Željezničar. Lijepi dani nam ako Bog da dolaze jer se kolone zainteresovanih biznismena i sposobnih Željovaca formiraju na kapiji stadiona.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 13 apr 2021, 13:42

Bravo pioniri :salut:
2-1
Zadnja izmjena: KANA, dana/u 13 apr 2021, 13:48, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1984
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 13 apr 2021, 13:45

SudoHusika je napisao/la:
13 apr 2021, 13:32
Dejan1921 je napisao/la:
13 apr 2021, 13:24
SudoHusika je napisao/la:
13 apr 2021, 13:14
Koja je hronologija događaja? Kada je sve krenulo nizbrdo po naš klub?
Najbitnije je naći rješenje za izlaz iz ovoga...o ovome kako je i kada počelo biće minimalno 20 verzija i svako će vući na svoju stranu da dokaže da je u pravu, a klub se trenutno raspada i niko ništa ne poduzima.
Pa evo dejo brate samo još jedna opaska i okrećem se budućnosti. Godinu dana slušam navijače Želje od 2015 (koji su prvu posjekotinu napravili u vidu omalovažavanja naših titula i svega što je bilo prije njih) godine kako su ljudi spremni da dođu i ulože u Želju samo pod uslovom da Amar nije tu, znači da nema dodira s klubom itd itd. Kao, sve je spremno, biznismeni vide priliku u FKŽ, čeka se samo odlazak Amara jer niko sa njim ne želi da radi, težak je, nemoguć za saradnju itd itd itd.
Slušajući njih, mi ovdje deki moj dobri nemamo razloga za brigu. Jel' tako ispada? Evo otišao je kočničar napretka fudbalskog kluba Željezničar. Lijepi dani nam ako Bog da dolaze jer se kolone zainteresovanih biznismena i sposobnih Željovaca formiraju na kapiji stadiona.
Bilo je vrijeme i prije Amara pa niko nije htio u klub, par ljudi bilo borilo se kao i sada što je situacija. Znamo svi da od toga nema ništa. Po meni je kriv jer je ušao u ovo sve totalno nespreman, bez ikakvog plana i vizije, bolje da je našao neki kompromis sa onim koji su bili voljni raditi pa zajedno možda napraviti neku priču...ovako sam pao sam se ubio. Plus ovaj crni niz je za otkaza bilo kojem treneru u ligi u bilo kojem klubu a ne u Želji. A o tome da će nam sada biti bolje...smiješno je pričati.

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 13 apr 2021, 13:47

SudoHusika je napisao/la:
13 apr 2021, 13:32
Dejan1921 je napisao/la:
13 apr 2021, 13:24
SudoHusika je napisao/la:
13 apr 2021, 13:14
Koja je hronologija događaja? Kada je sve krenulo nizbrdo po naš klub?
Najbitnije je naći rješenje za izlaz iz ovoga...o ovome kako je i kada počelo biće minimalno 20 verzija i svako će vući na svoju stranu da dokaže da je u pravu, a klub se trenutno raspada i niko ništa ne poduzima.
Pa evo dejo brate samo još jedna opaska i okrećem se budućnosti. Godinu dana slušam navijače Želje od 2015 (koji su prvu posjekotinu napravili u vidu omalovažavanja naših titula i svega što je bilo prije njih) godine kako su ljudi spremni da dođu i ulože u Želju samo pod uslovom da Amar nije tu, znači da nema dodira s klubom itd itd. Kao, sve je spremno, biznismeni vide priliku u FKŽ, čeka se samo odlazak Amara jer niko sa njim ne želi da radi, težak je, nemoguć za saradnju itd itd itd.
Slušajući njih, mi ovdje deki moj dobri nemamo razloga za brigu. Jel' tako ispada? Evo otišao je kočničar napretka fudbalskog kluba Željezničar. Lijepi dani nam ako Bog da dolaze jer se kolone zainteresovanih biznismena i sposobnih Željovaca formiraju na kapiji stadiona.
:rol: :rol: 100 % brate znas i sam kad nije Brke bilo da smo sve derali Titule ,Kup-ovi ,na korak do grupnih faza i onda dodje debil otvori sampanjac i sve usere :tokralju:

VeteranSA
Postovi: 1144
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 13 apr 2021, 13:58

plavousrcu je napisao/la:
13 apr 2021, 12:01
Normalan navijac Zelje ne moze iz svojih prljavih usta izbacivati ovakve bljuvotine za Amara Osima. Ne moze to biti normalan navijac Zelje. To ti je isto da normalan navijac Manchestera od Sir Alexa pravi lopova, pijanicu, kockara, **** mu sestru, zenu i majku. To nisu normalni navijaci i nikad nece biti. Mozemo imati razlicito razmisljanje i pokusati ga odbraniti cinjenicama. Samo ovo cemu svjedocimo zadnjih dana, to ne rade normalni navijaci nego marra i placenicka bagra.
Trenutno preko 95% navijača Želje, na portalima i društvenim mrežama smatra da Amar mora otići iz kluba. Znači to su nenormalni. Normalni su @Plavousrcu, i još par njih koji nas ovdje pokušavaju ubjediti da je propast bez Babuke.
I čuj mu poređenja sa Fergusonom. Ovaj osvojio sve na svijetu, a Babuka nas bruko po Europi, i on ih šoredi. Vjerujte momci, neodbranjiva vam je priča. Definitivno čestitke za sve trofeje, ali niko od prošlosti ne živi, moramo gledati naprijed...

Lavor
Postovi: 62
Pridružen/a: 09 apr 2021, 14:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lavor » 13 apr 2021, 13:59

Sad krecu grupne faze, sredstvo za travu, kad nas povede Buki s klupe. On ce to posloziti, a na forumu ima bezbroj strucnjaka da ih ubaci kao pomocnike👌

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 2897
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TMmanija2012 » 13 apr 2021, 14:05

Najlakse je prodati pomocni ,nesto dugova podmiriti, za sezonu novac potrositi na neke škart igrace i šta dalje ? Onda opet se zaduzimo ,jer nemamo nikakav plan u klubu. Mi prvo moramo imati upravu koja ima ciljeve i planove ,pa tek onda razmisljati o prodaji pomocnog,ali upravu koja ce gledati interese kluba.
Sto se tice trenera ja bih sacekao do ljeta neku ozbiljnu kombinaciju , sezona je svakako izgubljena i postaviti nekog iz kluba do kraja sezone.

Lavor
Postovi: 62
Pridružen/a: 09 apr 2021, 14:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lavor » 13 apr 2021, 14:10

TMmanija2012 je napisao/la:
13 apr 2021, 14:05
Najlakse je prodati pomocni ,nesto dugova podmiriti, za sezonu novac potrositi na neke škart igrace i šta dalje ? Onda opet se zaduzimo ,jer nemamo nikakav plan u klubu. Mi prvo moramo imati upravu koja ima ciljeve i planove ,pa tek onda razmisljati o prodaji pomocnog,ali upravu koja ce gledati interese kluba.
Sto se tice trenera ja bih sacekao do ljeta neku ozbiljnu kombinaciju , sezona je svakako izgubljena i postaviti nekog iz kluba do kraja sezone.
A ti kao znas vec da im je plan dovesti škart igrace, i kako ti uopce znas u sta bi se pare utrosile? Ne znam ko vise vjeruje u vase provale i lupetanja zivo me zanima?

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 2897
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TMmanija2012 » 13 apr 2021, 14:11

Lavor je napisao/la:
13 apr 2021, 14:10
TMmanija2012 je napisao/la:
13 apr 2021, 14:05
Najlakse je prodati pomocni ,nesto dugova podmiriti, za sezonu novac potrositi na neke škart igrace i šta dalje ? Onda opet se zaduzimo ,jer nemamo nikakav plan u klubu. Mi prvo moramo imati upravu koja ima ciljeve i planove ,pa tek onda razmisljati o prodaji pomocnog,ali upravu koja ce gledati interese kluba.
Sto se tice trenera ja bih sacekao do ljeta neku ozbiljnu kombinaciju , sezona je svakako izgubljena i postaviti nekog iz kluba do kraja sezone.
A ti kao znas vec da im je plan dovesti škart igrace, i kako ti uopce znas u sta bi se pare utrosile? Ne znam ko vise vjeruje u vase provale i lupetanja zivo me zanima?
Daj Boze da neznam :)

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 13 apr 2021, 14:13

VeteranSA je napisao/la:
13 apr 2021, 13:58
plavousrcu je napisao/la:
13 apr 2021, 12:01
Normalan navijac Zelje ne moze iz svojih prljavih usta izbacivati ovakve bljuvotine za Amara Osima. Ne moze to biti normalan navijac Zelje. To ti je isto da normalan navijac Manchestera od Sir Alexa pravi lopova, pijanicu, kockara, **** mu sestru, zenu i majku. To nisu normalni navijaci i nikad nece biti. Mozemo imati razlicito razmisljanje i pokusati ga odbraniti cinjenicama. Samo ovo cemu svjedocimo zadnjih dana, to ne rade normalni navijaci nego marra i placenicka bagra.
Trenutno preko 95% navijača Želje, na portalima i društvenim mrežama smatra da Amar mora otići iz kluba. Znači to su nenormalni. Normalni su @Plavousrcu, i još par njih koji nas ovdje pokušavaju ubjediti da je propast bez Babuke.
I čuj mu poređenja sa Fergusonom. Ovaj osvojio sve na svijetu, a Babuka nas bruko po Europi, i on ih šoredi. Vjerujte momci, neodbranjiva vam je priča. Definitivno čestitke za sve trofeje, ali niko od prošlosti ne živi, moramo gledati naprijed...
Spinujes ali slabo. Ne govorimo treba li otici, evo otisao je, otjerali ga ovi sto ih je on doveo i sto ga nikad nece otjerati. Govorimo o uvredama na racun najtrofejnijeg trenera u nasoj historiji. 80 posto onog ato smo osvojili osvojili smo sa Amarom, znaci vise nego Manchester sa Fergusonom. Sa Amarom nijedan pravi navijac Zelje ne ispire prljava usta. Vi koji ga nazivate tako kako ga nazivate ste mali misevi i takvi cete ostati.

zeljodogroba
Postovi: 477
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljodogroba » 13 apr 2021, 14:15

Niko ne lupa, svi pretpostavljaju.. jednostavno trenutna uprava nicim nije pokazala da je sposobna (izuzev Badžaka). Zasto bi im vjeroovali da će kvalitetno utrošiti novac? Zašto ne bi pomislili da će se i oni rastalit u tih 15 miliona KM na koliko je procijenjena zemlja? Ako se krene sa time, tek možemo očekivati da će svako ko ima veze sa Željom se pojaviti odjednom u klubu i "željeti pomoći" kako bi i njega bilo tu kad se to sve fino proda itd... eh u tom grmu leži zec (nije asim, a ni ermin)

Što se tiče teme oko amara, ne kontam potrebu da se neko vrijeđa, nema smisla iz bezbroj razloga, ali nema potrebe ni da se brani jer nije imao rezultate. Prosta situacija, od koje smo mi napravili 12 stranica rasprave. Meni će biti samo drago kada prestane ova prica amar vs miske, tacno mi ogadi sve...

Lavor
Postovi: 62
Pridružen/a: 09 apr 2021, 14:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lavor » 13 apr 2021, 14:17

Iznosite cinjenice koje niko ne zna i širite lazi bez ikakvih dokaza. Došlo je vrijeme izgleda da svaka šuša moze pricati o klubu i kao nesto odlucivati, izmisljati. Kad nesto napisete onda iznesite odakle vam te informacije, a ja dajem glavu da niko u klubu nema pojma ni da li ce se prodati, ni sta bi se uradilo ni slicno.

Ovo aščare 50% nisu navijaci, ili su neka iskompleksirana djeca koje svoje nezadovljstvo svojim zivotom ovdje glume virtuelne mangupe.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.