FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
delinjo
Postovi: 24121
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 13 apr 2021, 23:52

Tristan10 je napisao/la:
13 apr 2021, 23:48
delinjo je napisao/la:
13 apr 2021, 23:43
Kakva je to prica,ja Amara obozavam ali covjek nije dobio 10 zadnjih utakmica,Murinjo bi dobio otkaz u tom slucaju,kakva je to prica pobogu ?

Znaci nemamo strucnih ljudi ostavi taman ispali iz lige ,jel to ta prica ?

Nekada nesto ne ide i treba mijenjati ,to je normalno u fudbalu.
Nije tacno, nego nekad te ne ide. Dodje takva faza, jednostavno zakon prirode je takav. Onda normalno da suzbijes redove, i ne radis radikalne promjene, jer znas da je to pitanje vremena, i samo gore mozes napraviti da diras nesto. Eno pogledaj samo City prosle sezone i ove sezone, i ima dosta takvih primjera. Sagledas svoje opcije, i vidis da ne mozes bolje u datom momentu.
Pa zbili smo redove i vids da ne ide,dotakli smo dno i haman smo pred gasenjem,ako to nije vrijeme i znak da se nesto treba mijenjati onda ne znam kad je.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
PointBlank
Postovi: 674
Pridružen/a: 21 apr 2019, 15:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PointBlank » 13 apr 2021, 23:52

Pa dovodio, i radili su dok je bilo para ****. Nema para, nece da rade. Cisti posao, biznis.. nece za havu. Iako je to los pristup, ipak im prolazi

Avatar
Omark
Postovi: 2663
Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
Lokacija: Dolina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Omark » 13 apr 2021, 23:53

Vidjet ćemo hoće li kod Bake moći na teku 10 mjeseci.

Uspjeli smo potrošiti i čovjeka koji je osvojio 10 od 16 trofeja kroz stogodišnju historiju, no, nismo bolje ni zaslužili kada ovakvi poput ReXa pišu i podmeću, a takav im je isti i naručitelj.

Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 13 apr 2021, 23:55

WOLF20 je napisao/la:
13 apr 2021, 23:48
Tandem Nalic - Basic bio bi pun pogodak
Nermin Bašić?

Ritamreda
Postovi: 839
Pridružen/a: 23 jan 2021, 15:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ritamreda » 13 apr 2021, 23:56

Ma ovo da je Amar sportski direktor je spin i glupost ovih hadalja koji ga ne mogu organski sto iz licnih razloga, sto iz razloga sto ne mogu Misketa preboliti. Ja sam to prvi put ovdje procitao.
Do sehura ce se znati novi trener, jos traje sastanak na zoomu.
Jači od ratova, režima i partija !!!!

Avatar
delinjo
Postovi: 24121
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 13 apr 2021, 23:58

PointBlank je napisao/la:
13 apr 2021, 23:52
Pa dovodio, i radili su dok je bilo para ****. Nema para, nece da rade. Cisti posao, biznis.. nece za havu. Iako je to los pristup, ipak im prolazi
Znas da te volim ali pokusavam biti realan,nazalost Amar je dosta ovih debila u klub doveo koji nisu u stanju marke nafatati,ma i bolje za njega da se skloni nego da ga pljuju :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 14 apr 2021, 00:03

delinjo je napisao/la:
13 apr 2021, 23:58
PointBlank je napisao/la:
13 apr 2021, 23:52
Pa dovodio, i radili su dok je bilo para ****. Nema para, nece da rade. Cisti posao, biznis.. nece za havu. Iako je to los pristup, ipak im prolazi
Znas da te volim ali pokusavam biti realan,nazalost Amar je dosta ovih debila u klub doveo koji nisu u stanju marke nafatati,ma i bolje za njega da se skloni nego da ga pljuju :mrgreen:
ma uzalud pricati vidis da obje strane guslaju nategla se ona jedna zica kao bandera od njihovih guslanja
to je uslo u rovovsku bitku za hadziju i babuku kako im nije ofirno ove nadimke koristiti al haj :urnebes:

Avatar
delinjo
Postovi: 24121
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 14 apr 2021, 00:07

Robust je napisao/la:
14 apr 2021, 00:03
delinjo je napisao/la:
13 apr 2021, 23:58
PointBlank je napisao/la:
13 apr 2021, 23:52
Pa dovodio, i radili su dok je bilo para ****. Nema para, nece da rade. Cisti posao, biznis.. nece za havu. Iako je to los pristup, ipak im prolazi
Znas da te volim ali pokusavam biti realan,nazalost Amar je dosta ovih debila u klub doveo koji nisu u stanju marke nafatati,ma i bolje za njega da se skloni nego da ga pljuju :mrgreen:
ma uzalud pricati vidis da obje strane guslaju nategla se ona jedna zica kao bandera od njihovih guslanja
to je uslo u rovovsku bitku za hadziju i babuku kako im nije ofirno ove nadimke koristiti al haj :urnebes:
Point je dobar decko nego njega iznerviraju oni vjerovatno i onda on iz inata namjerno u kontru :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 14 apr 2021, 00:14

delinjo je napisao/la:
14 apr 2021, 00:07
Robust je napisao/la:
14 apr 2021, 00:03
delinjo je napisao/la:
13 apr 2021, 23:58


Znas da te volim ali pokusavam biti realan,nazalost Amar je dosta ovih debila u klub doveo koji nisu u stanju marke nafatati,ma i bolje za njega da se skloni nego da ga pljuju :mrgreen:
ma uzalud pricati vidis da obje strane guslaju nategla se ona jedna zica kao bandera od njihovih guslanja
to je uslo u rovovsku bitku za hadziju i babuku kako im nije ofirno ove nadimke koristiti al haj :urnebes:
Point je dobar decko nego njega iznerviraju oni vjerovatno i onda on iz inata namjerno u kontru :mrgreen:
ma smijesno vise i spominjati da nam nala moze pomoci nema realno nikakve sanse lik da uspije , jedino sta od nale mozemo ocekivati je da se prijavi na forum i trazi savjet za frizera i neki dobar butik sa odjecom :rol:

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 14 apr 2021, 00:18

Robust je napisao/la:
14 apr 2021, 00:14
ma smijesno vise i spominjati da nam nala moze pomoci nema realno nikakve sanse lik da uspije , jedino sta od nale mozemo ocekivati je da se prijavi na forum i trazi savjet za frizera i neki dobar butik sa odjecom :rol:
Ma "pojeli" bi ga Stilic, Zec, Bekric i ostali sa nekim uspjehom u karijeri. Oni ne daju da im se pametuje, a on to radi sa svojom pricom. Ne mogu ga postovati ako su oni poznatiji od njega. Takodjer, on nije poznat ni da prepozna, gurne mladje igrace. Tako da ako dodje do kraja sezone ce izdrzati, a dalje pitanje je.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 14 apr 2021, 00:21

LjoZee je napisao/la:
14 apr 2021, 00:18
Robust je napisao/la:
14 apr 2021, 00:14
ma smijesno vise i spominjati da nam nala moze pomoci nema realno nikakve sanse lik da uspije , jedino sta od nale mozemo ocekivati je da se prijavi na forum i trazi savjet za frizera i neki dobar butik sa odjecom :rol:
Ma "pojeli" bi ga Stilic, Zec, Bekric i ostali sa nekim uspjehom u karijeri. Oni ne daju da im se pametuje, a on to radi sa svojom pricom. Ne mogu ga postovati ako su oni poznatiji od njega. Takodjer, on nije poznat ni da prepozna, gurne mladje igrace. Tako da ako dodje do kraja sezone ce izdrzati, a dalje pitanje je.
ako on dodje dobili smo ugladjenog lorda nestorovica il kemu hafizovica hahahahhaha 😂😂
on je isto kao oni likovi sto govore i bacaju ublehe a u stvarnosti nula :rol:

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 14 apr 2021, 00:25

Omark je napisao/la:
13 apr 2021, 23:53
Vidjet ćemo hoće li kod Bake moći na teku 10 mjeseci.

Uspjeli smo potrošiti i čovjeka koji je osvojio 10 od 16 trofeja kroz stogodišnju historiju, no, nismo bolje ni zaslužili kada ovakvi poput ReXa pišu i podmeću, a takav im je isti i naručitelj.
Malme City, prati se Malmö, uredan i uspjesan klub za Svedske standarde, to bi ti bilo ko da pratis Dinamo Zagreb u Hrvatskoj, onda malo okrene na Zelju i suplju baca sa distance. To je realnost nazalost.

Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 14 apr 2021, 00:26

To je naturna laž :urnebes:

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 14 apr 2021, 00:34

Aj tinks
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 14 apr 2021, 01:03



O ligi i sistemu igre govori od 22:00 Sir Alex Nalić :cool:
27:00 priča o trenerima i onima koji su postavljeni da slušaju :stop:

Avatar
PointBlank
Postovi: 674
Pridružen/a: 21 apr 2019, 15:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PointBlank » 14 apr 2021, 01:41

delinjo je napisao/la:
14 apr 2021, 00:07
Robust je napisao/la:
14 apr 2021, 00:03
delinjo je napisao/la:
13 apr 2021, 23:58


Znas da te volim ali pokusavam biti realan,nazalost Amar je dosta ovih debila u klub doveo koji nisu u stanju marke nafatati,ma i bolje za njega da se skloni nego da ga pljuju :mrgreen:
ma uzalud pricati vidis da obje strane guslaju nategla se ona jedna zica kao bandera od njihovih guslanja
to je uslo u rovovsku bitku za hadziju i babuku kako im nije ofirno ove nadimke koristiti al haj :urnebes:
Point je dobar decko nego njega iznerviraju oni vjerovatno i onda on iz inata namjerno u kontru :mrgreen:
A idu mi na k. Da je najgori, branit cu ga, iako covjeka upoznao nisam. Najblize sto sam mu ikad bio, jest kad sam prolazio pored vikendice u Resniku.
Ne mogu da shvatim ljude koji ga pljuju iako znaju da je sav poslijeratni uspjeh (izuzev odine euro avanture) vezan za njega, uz cinjenicu da kad je sve stimalo, da je bio realno nepobjediv. I uvijek je imao nesposobne uprave iza sebe.

Ljudi se fakat zele vratiti u period Telibecirevica, Landze, Hotica, i ko se sve onda nije izigravao s imenom Zelje.
Ili se opet zele vratiti u period nebrojenih nepotrebnih procedura, gdje je sportski segment bio u jos vecem k., nisu se znali selektirati igraci, željinim parama se plaćali parmaci tipa Elsner, Zahirovic, Toskas, razni igracici i igracine.. sramotno ba.

I uvijek agentura nekako navlaci mlin na vodu, kao mi smo amarovci, i seremo po Gospodinu Misimovicu, kako ga oslovljavaju. Nisam ja buraz Amarovac, ja sam Zeljovac 1/1, od neke pete godine zivota, kad su mi bili interesantni momci ofarbane glave i lica u plavo-bijelo. I sjecam se Newcastlea, sjecam se gostujuce pobjede protiv Celika nakon godina suse, sjecam se dominacije u ligi, Serifa iz Tiraspola, Viktorije Plzen, Sarajeva trice i petice.. sve Amar! Za Zeljeznicar, a ne za svoj licni interes. Da je najgori, branit cu ga radi radosti i srece koju mi je donio uz Kluba zaa koji zivim!

Treba biti pošten i otvoriti oci, da korona nije j.ebala finansijski sve, pa i nas, plus greska za Petrovica, nista od ovog ne bi bilo. Konstantno podapinanje uvijek uspori covjeka, dok se ne zapetljas i ne padnes, a to se upravo desilo.
Ko god misli da Amar zeli lose Zeljeznicaru, taj je za ozbiljnih posmatranja, a zalim ovu nasu plavu bracu koja nasjedaju na psiholoske igrice i taktike ovih iz agenture, ovih koji su placeni da unose nemir od 2015te.

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ReX » 14 apr 2021, 02:13

Joj koliko teksta a istovremena tona bullshita. :facepalm:
@igrajlopte 🐦

Avatar
drzgemboadislic
Postovi: 939
Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drzgemboadislic » 14 apr 2021, 04:07

Pitari i ostali su objeručke prihvatili ovo naše zajedništvo. Samo vi veličajte jednog čovjeka, pišite gluposti i opravdanja, a mi ćemo i dalje biti 'jaki' Željo i najtrofejniji klub u državi. Oštete nas protiv Širokog 2018. na Grbavici niko ne piše ništa, uzmu nam titulu niko ne piše ništa, zakinu nas ovu polusezonu na 5+ utakmica niko ništa. Nas možda i pogura neko jednu jedinu utakmicu u zadnjih 5 godina i ljudi se ispišaju po nama, a to je moguće jer smo mi još uvijek u kamenom dobu i zauzimamo jednu ili drugu stranu. Obje strane smatraju da su ispravne, bolje i pametnije od druge, a u stvarnosti...

Sve dok ove struje ne budu daleko od kluba i dok u klub ne uđe neko treći koji će ujediniti sve ovo nama nema napretka. Do tada će izblijediti slova i brojevi na onim trofejima koje smo osvojili i korov narasti na stadionu kojeg smo napokon bili ušminkali nakon teškog perioda.

Roki12
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 feb 2021, 11:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Roki12 » 14 apr 2021, 04:15

drzgemboadislic je napisao/la:
14 apr 2021, 04:07
Pitari i ostali su objeručke prihvatili ovo naše zajedništvo. Samo vi veličajte jednog čovjeka, pišite gluposti i opravdanja, a mi ćemo i dalje biti 'jaki' Željo i najtrofejniji klub u državi. Oštete nas protiv Širokog 2018. na Grbavici niko ne piše ništa, uzmu nam titulu niko ne piše ništa, zakinu nas ovu polusezonu na 5+ utakmica niko ništa. Nas možda i pogura neko jednu jedinu utakmicu u zadnjih 5 godina i ljudi se ispišaju po nama, a to je moguće jer smo mi još uvijek u kamenom dobu i zauzimamo jednu ili drugu stranu. Obje strane smatraju da su ispravne, bolje i pametnije od druge, a u stvarnosti...

Sve dok ove struje ne budu daleko od kluba i dok u klub ne uđe neko treći koji će ujediniti sve ovo nama nema napretka. Do tada će izblijediti slova i brojevi na onim trofejima koje smo osvojili i korov narasti na stadionu kojeg smo napokon bili ušminkali nakon teškog perioda.
:clap:
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene,digni pogled ka trbini ugledat ćeš tamo mene....!

S JUGA SE PJESMA ORI,BORI SE ŽELJO BORI !!!!!
1921-2021
Izet Nanić !

bablaz1
Postovi: 488
Pridružen/a: 03 maj 2015, 12:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bablaz1 » 14 apr 2021, 04:46

Nadam se da će novi trener postaviti ovako nešto:
Bender
Siniša Čeliković Ikić Miličević
Šabanadžović Alispahić
Gasal Ramović Šehić
Zec

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.