FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1983
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 12 maj 2021, 13:06

SudoHusika je napisao/la:
12 maj 2021, 13:02
LjoZee je napisao/la:
12 maj 2021, 12:58
Dejan1921 je napisao/la:
12 maj 2021, 12:53
Nevjerovatno je da mi unazad godinu i nešto niti jedan potez nismo napravili koji se ispostavio kao ispravan. Evo i ovo sa Bakom sada...na kakve smo mi mrve nagazili nije mi jasno.
Malo mi je sad cudno ono sto je Stilic naglo ispao iz svih planova skupa sa Lendricem. Da tu kakav problem nije ispao sa Sliskovicem i njima. Ali, i ovaj portal pise da postoje ti porodicni problemi. Da ih rijesi sto prije aBd i da bude sve ok sta god da je.

Gledaj Fejzica, Bekrica i Alispahica sto osporavaju licencu Slobode. Pismo poslali u javnost.
Joj kad kod nas krene na ljeto, jadna nam majka.
Biće pakleno ljeto

MojaMalenkost
Postovi: 2246
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 12 maj 2021, 13:08

Nas najveci problem u zadnje dvije godine je sto se nismo drzali duzine jorgana. Nakon prve sezone, kad zbog gluposti nismo otisli u evropu, mi smo morali krenuti u maksimalnu stednju i rezanje troskova. Al haj zeznuli jednom, ali istu gresku ponavljaju i prije pocetka ove sezone.

Znaci imas ociglednje pokazatelje da napravis projekciju. Vidis da nece biti navijaca na tribinama, da nemas koga prodati, da skripi sa sponzorima, jer je kod svakog kriza i opet ne rezemo troskove.. Moralo se sve uklapati u ovih 4 miliona. I ta 4 miliona su cetvrti budzet po visini u ligi i morao je biti dovoljan za evropu..
Zadnja izmjena: MojaMalenkost, dana/u 12 maj 2021, 13:09, ukupno mijenjano 1 put.
Pročepit će negdje.

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 12 maj 2021, 13:08

plavousrcu je napisao/la:
12 maj 2021, 13:04
SudoHusika je napisao/la:
12 maj 2021, 13:02
LjoZee je napisao/la:
12 maj 2021, 12:58


Malo mi je sad cudno ono sto je Stilic naglo ispao iz svih planova skupa sa Lendricem. Da tu kakav problem nije ispao sa Sliskovicem i njima. Ali, i ovaj portal pise da postoje ti porodicni problemi. Da ih rijesi sto prije aBd i da bude sve ok sta god da je.

Gledaj Fejzica, Bekrica i Alispahica sto osporavaju licencu Slobode. Pismo poslali u javnost.
Joj kad kod nas krene na ljeto, jadna nam majka.
Ocekivano sasvim. Ljudi nas nisu htjeli sad zavaliti za licencu, ako im ne platimo za mjesec dugovanja ili ne budemo postovali dogovor koji se postigne, ici ce tuzbe, oduzimanje bodova i na kraju nogiranje u nizi rang.
Pa bolje da su nas odmah u januaru povalili nego što nas ovako šupački ponižavaju. Svi oni će do zadnje marke dobiti ono što ih sljeduje ja sutra ja u junu ja za 3 mjeseca, a ljagu, bruku i sramotu što su nam priredili u ovih 15 kola i ovo dizanje ručne - to zauvijek ostaje, tu nema popravnog. **** one alkoholičarske.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1983
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 12 maj 2021, 13:15

Pitanje za upućenije u ove stvari, pod šta spadaju pozajmice u ovom finansijskom izvještaju?

zlatandr
Postovi: 939
Pridružen/a: 25 apr 2009, 10:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zlatandr » 12 maj 2021, 13:15

Šta se desava sa Bakom, jel ovo i on pobjeze glavom bez obzira?
Volim te Zeljo!!!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 12 maj 2021, 13:16

MojaMalenkost je napisao/la:
12 maj 2021, 13:08
Nas najveci problem u zadnje dvije godine je sto se nismo drzali duzine jorgana. Nakon prve sezone, kad zbog gluposti nismo otisli u evropu, mi smo morali krenuti u maksimalnu stednju i rezanje troskova. Al haj zeznuli jednom, ali istu gresku ponavljaju i prije pocetka ove sezone.

Znaci imas ociglednje pokazatelje da napravis projekciju. Vidis da nece biti navijaca na tribinama, da nemas koga prodati, da skripi sa sponzorima, jer je kod svakog kriza i opet ne rezemo troskove.. Moralo se sve uklapati u ovih 4 miliona. I ta 4 miliona su cetvrti budzet po visini u ligi i morao je biti dovoljan za evropu..
Mi smo cak vise za plate dali 2020. nego 2019. Oko 30 hiljada je razlika, doduse, ali trebalo se isplanirati da bude manje s obzirom na ocekivani pad prihoda, a ne vise. Nismo se smjeli ponasati kao da je normalna godina, sezona.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la wolfie » 12 maj 2021, 13:16

Bit će ovo sve dobro kad se Amar vrati
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

frkt
Postovi: 337
Pridružen/a: 03 feb 2021, 13:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la frkt » 12 maj 2021, 13:18

Ovaj sport sport fakat voli da nas ocrnji sa onakvim objavama oko naseg kluba.

WOLF20
Postovi: 2163
Pridružen/a: 14 nov 2020, 23:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WOLF20 » 12 maj 2021, 13:20

frkt je napisao/la:
12 maj 2021, 13:18
Ovaj sport sport fakat voli da nas ocrnji sa onakvim objavama oko naseg kluba.
Cim nema Amara u klubu odmah idu neki naslovi itd.
“I'll Make Him an Offer He Can't Refuse?”

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 12 maj 2021, 13:21

LjoZee je napisao/la:
12 maj 2021, 13:16
MojaMalenkost je napisao/la:
12 maj 2021, 13:08
Nas najveci problem u zadnje dvije godine je sto se nismo drzali duzine jorgana. Nakon prve sezone, kad zbog gluposti nismo otisli u evropu, mi smo morali krenuti u maksimalnu stednju i rezanje troskova. Al haj zeznuli jednom, ali istu gresku ponavljaju i prije pocetka ove sezone.

Znaci imas ociglednje pokazatelje da napravis projekciju. Vidis da nece biti navijaca na tribinama, da nemas koga prodati, da skripi sa sponzorima, jer je kod svakog kriza i opet ne rezemo troskove.. Moralo se sve uklapati u ovih 4 miliona. I ta 4 miliona su cetvrti budzet po visini u ligi i morao je biti dovoljan za evropu..
Mi smo cak vise za plate dali 2020. nego 2019. Oko 30 hiljada je razlika, doduse, ali trebalo se isplanirati da bude manje s obzirom na ocekivani pad prihoda, a ne vise. Nismo se smjeli ponasati kao da je normalna godina, sezona.
nemora znaciti @LjoZee. mozda su tu neke zaostale plate iz ranijih sezona
moSa ljoŽe

PlavaOfanziva
Postovi: 520
Pridružen/a: 04 mar 2020, 18:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PlavaOfanziva » 12 maj 2021, 13:24

a na ljeto ide naslov
Semir Štilić, Ivan Lendrić i Amar Osim uz šampanjac proslavljaju dobijene tužbe protiv FK Željezničar
Željezničar šampion
#nastaviniz #ukost #plavoproljece

Avatar
desnibocni
Postovi: 326
Pridružen/a: 27 jun 2019, 18:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la desnibocni » 12 maj 2021, 13:29

Nas ce taj sampanjac u crno zaviti.
Uostalom, svi vidimo kako je bajno i sjajno.
...moja ljubav za sva vremena... FKŽ

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 12 maj 2021, 13:29

PlavaOfanziva je napisao/la:
12 maj 2021, 13:24
a na ljeto ide naslov
Semir Štilić, Ivan Lendrić i Amar Osim uz šampanjac proslavljaju dobijene tužbe protiv FK Željezničar
nece ici ce aco sa naslovom ko prvi djevojci njegova je tuzba :urnebes: :urnebes:

MojaMalenkost
Postovi: 2246
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 12 maj 2021, 13:29

LjoZee je napisao/la:
12 maj 2021, 13:16
MojaMalenkost je napisao/la:
12 maj 2021, 13:08
Nas najveci problem u zadnje dvije godine je sto se nismo drzali duzine jorgana. Nakon prve sezone, kad zbog gluposti nismo otisli u evropu, mi smo morali krenuti u maksimalnu stednju i rezanje troskova. Al haj zeznuli jednom, ali istu gresku ponavljaju i prije pocetka ove sezone.

Znaci imas ociglednje pokazatelje da napravis projekciju. Vidis da nece biti navijaca na tribinama, da nemas koga prodati, da skripi sa sponzorima, jer je kod svakog kriza i opet ne rezemo troskove.. Moralo se sve uklapati u ovih 4 miliona. I ta 4 miliona su cetvrti budzet po visini u ligi i morao je biti dovoljan za evropu..
Mi smo cak vise za plate dali 2020. nego 2019. Oko 30 hiljada je razlika, doduse, ali trebalo se isplanirati da bude manje s obzirom na ocekivani pad prihoda, a ne vise. Nismo se smjeli ponasati kao da je normalna godina, sezona.
Pokusali smo na teku napraviti rezultat. Klasicno svjesno kockanje sa klubom. Ili svjesno kockanje ili ti sto su odlucivali nemaju grama mozga..

Kako god, po sezoni pravimo skoro milion gubitka i s tom praksom se mora stati. Ovakvo djelovanje je samoubistvo sa predomisljajem..
Pročepit će negdje.

Avatar
Omark
Postovi: 2663
Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
Lokacija: Dolina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Omark » 12 maj 2021, 13:31

Joj da hoće bus stat da ga Veseli pogura malo

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 12 maj 2021, 13:44

Omark je napisao/la:
12 maj 2021, 13:31
Joj da hoće bus stat da ga Veseli pogura malo
ma kakvi to njega zaposliti da nafata koju musteriju u zbunju pored ceste da se ima love za goriva :kafa:

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 12 maj 2021, 13:51

MojaMalenkost je napisao/la:
12 maj 2021, 13:29
Pokusali smo na teku napraviti rezultat. Klasicno svjesno kockanje sa klubom. Ili svjesno kockanje ili ti sto su odlucivali nemaju grama mozga..

Kako god, po sezoni pravimo skoro milion gubitka i s tom praksom se mora stati. Ovakvo djelovanje je samoubistvo sa predomisljajem..
Zaebala nas je 100. godisnjica. Ovi htjeli rezultat pod svaku cijenu za godisnjicu i eto ti ga sad. Kazem opet nije normalna godina i sezona sto se tice prihoda i nismo smjeli se ponasati ovako kao da jeste. Badzak je takav da osluskuje zelje navijaca za te neke stvari, a to ne valja uopste. Zna prihode u fening za razliku od nas i mora znati limit, plan neki da sastavi.

Sad je najbitnije da se to rijesi za UO. Ocekivao sam iskren da bude da ce Cernica i Sijercic uraditi nesto do sada s obzirom da se digla velika "halabuka" da se imenuju, ukljucili su Manijake, najavio Cernica da ce klub uzeti pod svoje, ali za sada nista bar ne javno da se zna. Vidjet cemo je li cekaju kraj sezone ili stvarno nemaju nikakav plan ni rjesenje vec su tu samo da ima ko na papiru.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1983
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 12 maj 2021, 13:58

LjoZee je napisao/la:
12 maj 2021, 13:51
MojaMalenkost je napisao/la:
12 maj 2021, 13:29
Pokusali smo na teku napraviti rezultat. Klasicno svjesno kockanje sa klubom. Ili svjesno kockanje ili ti sto su odlucivali nemaju grama mozga..

Kako god, po sezoni pravimo skoro milion gubitka i s tom praksom se mora stati. Ovakvo djelovanje je samoubistvo sa predomisljajem..
Zaebala nas je 100. godisnjica. Ovi htjeli rezultat pod svaku cijenu za godisnjicu i eto ti ga sad. Kazem opet nije normalna godina i sezona sto se tice prihoda i nismo smjeli se ponasati ovako kao da jeste. Badzak je takav da osluskuje zelje navijaca za te neke stvari, a to ne valja uopste. Zna prihode u fening za razliku od nas i mora znati limit, plan neki da sastavi.

Sad je najbitnije da se to rijesi za UO. Ocekivao sam iskren da bude da ce Cernica i Sijercic uraditi nesto do sada s obzirom da se digla velika "halabuka" da se imenuju, ukljucili su Manijake, najavio Cernica da ce klub uzeti pod svoje, ali za sada nista bar ne javno da se zna. Vidjet cemo je li cekaju kraj sezone ili stvarno nemaju nikakav plan ni rjesenje vec su tu samo da ima ko na papiru.
Ja se iskreno nadam konkretnim koracima u narednom periodu. Novi intervjui i obraćanja za medije u kojim će se govoriti da je Željo veliki klub sa velikom navijačkom bazom i mora da bude u vrhu, kako je potrebno ići u korak sa vremenom i mijenjati model poslovanja, otvoriti se za investicije i slično nam nisu potrebni. Dakle samo konkretni potezi.

Avatar
1921boy
Postovi: 5801
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 12 maj 2021, 14:17

Ma kakvi porodicni problemi nisu igracima isplacena dugovanja i nece covjek da radi u tim uslovima !

Baka gospodin nije budala da sjebe svoj imidž koji je gradio godinama vani da sad sjebe sa 6 poraza za redom što ove **** neće da igraju. ...

Ljeto će biti baš **** zaboravimo insajderske jer ćemo vjerovatno igrati sa juniorima i mladim igračima bez ambicija sa trenerom tipa Memić, Šerbo itd

Baš lijepo za 100. godina kluba nakon 30 godina gledanja svake utakmice, pređenih gostovanja preki 500,600 i 800 kliometara siguran sam da neću ni jednu više pogledat do kraja

Hvala Amare, Šerbo, Ceriću, Memiću, Hasanbegoviću, i naravno veliko hvala ide Skupštini, Čengiću, Pešti !

Ako se nešto ne desi konkretno sad do 1.7 mi smo sljedeće sezone kantonalna milijardu posto !

zeljodogroba
Postovi: 477
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljodogroba » 12 maj 2021, 14:27

Hej tugo moja, sta nam uradise nesposobna gamad...

Ovi moraju biti bivsi do kraja mjeseca ako ne zelimo da nas zadesi Celikova sudbina...

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.