FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 17 maj 2021, 16:48

Arvid je napisao/la:
17 maj 2021, 16:13
Baš sam se ponadao da ćemo spojiti bar 7 dana bez neke teže hardcore provale.
Ljoze moj nista ne sluti :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19314
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 17 maj 2021, 17:11

:kafa:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 17 maj 2021, 17:26

SudoHusika je napisao/la:
17 maj 2021, 16:24
:opaopa:
Benderrr je napisao/la:
17 maj 2021, 15:52
delinjo je napisao/la:
17 maj 2021, 15:42
Kad bi se bar na ovoj temi mogli skloniti ovi uvlakaci jednog i drugog,,pa da mi Zeljovci koju prozborimo..
Malo da pljujete po igracima niste odavno, ne možete do izražaja da dodje te jelde pravi Željovci?
Po ovoj generaciji i treba pljuvati jer su jedni obični jadnici beskičmeni. A daleko od toga da su jedini krivci.
Ovi pljuju evo 3 godine, nije to bitno sad ili sutra
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
Semper
Postovi: 2663
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Semper » 17 maj 2021, 17:29

Realno sad se isplati igrati Evropu samo ako si sampion drzave. Ova konferencijska liga je nigdje veze jer su troskovi veci od profita .

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 17 maj 2021, 17:33

Mi nebi mogli ni poletiti cak i da nas Brajlovic malo pogura :rol:

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19314
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 17 maj 2021, 17:36

Tristan10 je napisao/la:
17 maj 2021, 17:33
Mi nebi mogli ni poletiti cak i da nas Brajlovic malo pogura :rol:

Jasta, on je bahat ali je tu u Zelji oko Zelje pa makar satarom lupo po vipu.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 17 maj 2021, 17:45

Benderrr je napisao/la:
17 maj 2021, 17:26
SudoHusika je napisao/la:
17 maj 2021, 16:24
:opaopa:
Benderrr je napisao/la:
17 maj 2021, 15:52


Malo da pljujete po igracima niste odavno, ne možete do izražaja da dodje te jelde pravi Željovci?
Po ovoj generaciji i treba pljuvati jer su jedni obični jadnici beskičmeni. A daleko od toga da su jedini krivci.
Ovi pljuju evo 3 godine, nije to bitno sad ili sutra
Vidi, ako ćemo pošteno - niko ne zaslužuje prolaznu ocjenu za svoj rad osim Belme. Podržavalo se sve vrijeme od strane pravih navijača sve do sramote od priprema sad na zimu kads su igrači shvatili da ih se vuče za nos. (Što ne opravdava njihove postupke)
Katastrofa epskih razmjera i uprave i administracije i skupštine a posebno stručnog štaba i ekipe.
Zadnja izmjena: SudoHusika, dana/u 17 maj 2021, 17:46, ukupno mijenjano 1 put.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 17 maj 2021, 17:45

MocMahale444 je napisao/la:
17 maj 2021, 17:36
Tristan10 je napisao/la:
17 maj 2021, 17:33
Mi nebi mogli ni poletiti cak i da nas Brajlovic malo pogura :rol:

Jasta, on je bahat ali je tu u Zelji oko Zelje pa makar satarom lupo po vipu.


slika

jose proslavlja borcevu titulu casno i posteno evo na temi imamo aktivnog njegovog konobara trebamo i njeg upitati jel i on je za petobu proslavio :kafa:

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 17 maj 2021, 17:49

Ma Brajlovic je legenda i dobra osoba, uz to voli Zelju, ne pljuje a koliko moze pomaze.

Newgeneration1921
Postovi: 170
Pridružen/a: 28 jul 2020, 21:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Newgeneration1921 » 17 maj 2021, 17:52

Evo jedan boom za vas.. sto posto provjerena info.

Neko ce nekome j... mater. Sprema se fajt na livadi izmedu pristalica Misketa i Amara. Poubijali se vise daBogda i nijedan ne prisao klubu smradovi jedni

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19314
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 17 maj 2021, 17:54

Robust je napisao/la:
17 maj 2021, 17:45
MocMahale444 je napisao/la:
17 maj 2021, 17:36
Tristan10 je napisao/la:
17 maj 2021, 17:33
Mi nebi mogli ni poletiti cak i da nas Brajlovic malo pogura :rol:

Jasta, on je bahat ali je tu u Zelji oko Zelje pa makar satarom lupo po vipu.


slika

jose proslavlja borcevu titulu casno i posteno evo na temi imamo aktivnog njegovog konobara trebamo i njeg upitati jel i on je za petobu proslavio :kafa:
Malog milu grli sejo :bih: hej hej hej.

Jose sve halali naravno pod kamerom da pokaze koliko je merhametli :kafa:
Onda zalije kasikom krompir isod saca a kosa mu masnija od masnoce u tepsiji.
Onako nije los ubio se za rijalitija zvani Željo.💶
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 17 maj 2021, 18:02

SudoHusika je napisao/la:
17 maj 2021, 17:45
Benderrr je napisao/la:
17 maj 2021, 17:26
SudoHusika je napisao/la:
17 maj 2021, 16:24
:opaopa:

Po ovoj generaciji i treba pljuvati jer su jedni obični jadnici beskičmeni. A daleko od toga da su jedini krivci.
Ovi pljuju evo 3 godine, nije to bitno sad ili sutra
Vidi, ako ćemo pošteno - niko ne zaslužuje prolaznu ocjenu za svoj rad osim Belme. Podržavalo se sve vrijeme od strane pravih navijača sve do sramote od priprema sad na zimu kads su igrači shvatili da ih se vuče za nos. (Što ne opravdava njihove postupke)
Katastrofa epskih razmjera i uprave i administracije i skupštine a posebno stručnog štaba i ekipe.
Niko ništa ne spori sto ti pises, al je činjenica ovo sto ja pisem. Ovi isti likovi koji su pustili korijene ovdje psovali su od Zakarica do Stilica. Samo zavisi kako koja godina. To je jako lijep pristup prema klubu, lijepa slika se ostavlja da nas komentarisu ko degenericne navijace i pljuvace. Ovi ovdje mater u svoju ne bi podržali jer to su emotivno slabe osobe. Neki psiholog bi dobro objasnio o kakvim tipovima ljudi tj. djece ili današnje omladine se radi.

Njegov vrhunac života je da dodje ovdje napise konobar, a on od mame uzima 10 maraka za kafe i pljuje sve redom. Evo ima iznad takvih degenerik. Smisao mu je dana da to napise po par puta, sad zamisli o kakvim profilima djece se radi.
Zadnja izmjena: Benderrr, dana/u 17 maj 2021, 18:09, ukupno mijenjano 1 put.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 17 maj 2021, 18:08

MocMahale444 je napisao/la:
17 maj 2021, 17:54
Robust je napisao/la:
17 maj 2021, 17:45
MocMahale444 je napisao/la:
17 maj 2021, 17:36



Jasta, on je bahat ali je tu u Zelji oko Zelje pa makar satarom lupo po vipu.


slika

jose proslavlja borcevu titulu casno i posteno evo na temi imamo aktivnog njegovog konobara trebamo i njeg upitati jel i on je za petobu proslavio :kafa:
Malog milu grli sejo :bih: hej hej hej.

Jose sve halali naravno pod kamerom da pokaze koliko je merhametli :kafa:
Onda zalije kasikom krompir isod saca a kosa mu masnija od masnoce u tepsiji.
Onako nije los ubio se za rijalitija zvani Željo.💶
sta bi on radio masnici ne smijem ni zamisliti :beba: al neka seje barem mu meso ubija a i u svakoj akciji ucestvuje

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1984
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 17 maj 2021, 18:43

lijevapolutka je napisao/la:
17 maj 2021, 15:53
Dejan1921 je napisao/la:
17 maj 2021, 14:48
Glupo je možda ovo pitati ali ima li nekih informacija oko kluba? Završetak ove sezone se bliži, ostajemo bez trenera opet, upravni odbor kao da ne postoji, igrački kadar će se sigurno rasuti, u dugovima smo do guše. Potrebna je hitna i konkretna akcija, ima li išta u planu?
ceka se kraj sezone.
Za nas je sezona završila poslije remija u Bijeljini na Bakinom debiju.

PupanOzdrljic
Postovi: 184
Pridružen/a: 06 mar 2021, 18:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PupanOzdrljic » 17 maj 2021, 18:50

Dejan1921 je napisao/la:
17 maj 2021, 18:43
lijevapolutka je napisao/la:
17 maj 2021, 15:53
Dejan1921 je napisao/la:
17 maj 2021, 14:48
Glupo je možda ovo pitati ali ima li nekih informacija oko kluba? Završetak ove sezone se bliži, ostajemo bez trenera opet, upravni odbor kao da ne postoji, igrački kadar će se sigurno rasuti, u dugovima smo do guše. Potrebna je hitna i konkretna akcija, ima li išta u planu?
ceka se kraj sezone.
Za nas je sezona završila poslije remija u Bijeljini na Bakinom debiju.
Kad se sjetim pripremnih utakmica skontam da je tad već završila s obzirom kakve su bile. I mene živo zanima ima li iko od pozvanijih ljudi da izadje na press i kaže neku ideju ili bar REALNU viziju kako i šta dalje. Je.bo mater nama uprava dodje da statira kao fikus. Niko ni riječi, niko ni marke. Ne znam kojeg su djavola tu uopće.
Ti si moj Željo, veliki Željo!

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1984
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 17 maj 2021, 18:58

PupanOzdrljic je napisao/la:
17 maj 2021, 18:50
Dejan1921 je napisao/la:
17 maj 2021, 18:43
lijevapolutka je napisao/la:
17 maj 2021, 15:53


ceka se kraj sezone.
Za nas je sezona završila poslije remija u Bijeljini na Bakinom debiju.
Kad se sjetim pripremnih utakmica skontam da je tad već završila s obzirom kakve su bile. I mene živo zanima ima li iko od pozvanijih ljudi da izadje na press i kaže neku ideju ili bar REALNU viziju kako i šta dalje. Je.bo mater nama uprava dodje da statira kao fikus. Niko ni riječi, niko ni marke. Ne znam kojeg su djavola tu uopće.
To bi se moralo uraditi čim prije. Navijači to zaslužuju. Da znamo na čemu smo. I koliko je situacija teška, koliko možemo mi tu pomoći i slično.

Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 17 maj 2021, 19:39

braco je napisao/la:
17 maj 2021, 16:05
Interesantno da Amar Drina kao štoper izvodi penale u juniorima i to uspješno. Evo već u prethodnih nekoliko dana zabio 2 gola iz penala. Nekad ove sezone je haman s centra zabio go, izgleda da ima jako dobru tehniku šuta za štopera. Uz to je i redovan reprezentativac, mislim da bi mu trebali pružiti šansu.
+1

Avatar
Valter
Postovi: 804
Pridružen/a: 01 avg 2013, 20:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Valter » 17 maj 2021, 19:55

Sezona 2020/21 za nas je odavno završena. Ovo što smo mi u jubilarnoj godini doživili sumnjam da je i jedna klub u historiji fudbala doživio kada je slavio neki značajan jubilej. Pričati o krivcima više je nego otužno jer još uvijek postoji neka interesna grupa koja relativizira krivicu kroz brojna opravdanja i prebacivanje krivice na neke prije. Činjenica je da krivaca ima na sve strane, a to se ne malim dijelom odnosi i nas navijače. Klub kome trener nestane dva kola pa ne znaš jel još uvijek kod tebe ili nije je klub bez glave i repa. U Vrbanjuši je i glava i rep Braco, a prvoligaški klub koji je na početku proljetnog dijela imao šampionske ambicije a sada ne zna ni gdje mu je trener je za žaliti. A taj klub ima najbrojnije navijače. Al navijače koji su podjeljeni između ostalog i na dva foruma i kao da navijaju za dva različita kluba. Imaš predsjednika koji živi u virtualnom svijetu a podanici mu gledaju ko će im krišku hljeba namazati. Bio manje puta na Grbavici nego Kineski turisti prije korone. A i kao takav najmanje kriv za sve ovo. E sada nam je došlo sve na naplatu. Helem nejse, tako nam je kako nam je.

Bez promjene statuta i nekog baš značajnog investitora nama slijede sezone u kojima je vrlo upitno šta na sportskom planu možemo uraditi. Kod promjene statuta prepoloviti broj pozicija u skupštini. Maksimalno jedan ispred navijača jer i ovako se ne zna na koji način budu izabrani jer ja kao dugogodišnji navijač sa članskom kartom nikada nisam pitan kod izbora. A oni ko biva i mene zastupaju. Morat ćemo se rješavati igrača koji imaju iole značajnije ugovore, bez mogučnosti dovođenja bitnih pojačanja. Gledajući zadnje utakmice ovi naši omladinci teško da mogu biti neko ko će privući gledaoce (kada se aBd bude moglo ići na stadione). Moj lični utisak je da su sa mnogo manje potencijala nego generacije koje smo iznjedrili u zadnjih 7-8 godina. U situaciji kada si frontalni kokuz moraš ih koristiti, a da se ja pitam iako su nam sve pozicije haman očajne, ako se mogne bilo koji dinar odvojiti za dovođenje nekoga fokusirao bih se na 2-3 igrača u vezi koji barem imaju želju da trče ne bi li na taj način pokušali uvezati i ove postojeće da to barem na nešto liči.

Iznos dugovanja prema državi, igračima, stručnom štabu, dobavljačima, režijama ko zna koliki je. Sada kada bi neko dao milion-dva ne znaš koju rupu bi prije začepio. Negdje pročitah da je dug Poreznoj 1,6 miliona bez kamata. Kada bi postojao neki način, najviše bih volio da mi navijači pomognemo samo u tom segmentu tj. vraćanju duga državi. Za neke druge akcije ovim trenutnim u klubu nešto ne vjerujem. Bez povratka navijača, dotok novca biće minimalan. A povratak će osim epidemiološke situacije zavisiti i od budućih rezultata. Puno smo se zaželjeli Grbavice, ali dva vezana loša rezultata opet samo milja na stadionu.

Kako Blaž ode opet ostade upražnjeno mjesto trenera. Ranije sam pisao da bi možda Nalić bio solidno rješenje, ali u ovakoj situaciji mjenjam mišljenje i jednostavno moramo ponovo Amara postaviti na to mjesto. Kad već ne postoji način da ode iz kluba a prima velike novce neka ga do isteka ugovora da ne stvaramo još veći trošak. Neka se on bavi igračkim kadrom koji ćemo imati u tom trenutku, ali mu onemogučiti da ima uticaj za dovođenje bilo kog novog igrača dok je tu. U ljeto 2022.g. rješavati pitanje trenera jer ćemo tada i vidjeti gdje smo, kud smo i u koji vakat smo.

Napisah zbrda, zdola.

Avatar
HapicaRadePaprica
Postovi: 687
Pridružen/a: 06 feb 2016, 12:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HapicaRadePaprica » 17 maj 2021, 20:11

Na pogana su vremena došla,raja se pravo iskvarila...Sve to misli da je najpametnije,nedo Bog saslušati nekoga,porazgovarati normalno o necemu bez nekog kurcenja...Sve nešto nadrkano a mozgovi ko u kokoške.Bolan pustite se price i branjenja neodbranjivog,dajte da vidimo kako dalje.Kazu ako ne znaš kakav je ko okreni se i pogledaj njegova djela i odmah ceš znati.Mi kad pogledamo današnjeg Zelju znamo kakvi su i koliko vrijede svi u klubu.Od zadnjeg pa do onih u vrhu.Daj da vidimo sa Cernicom ima li kakav plan pa da se svi angazujemo da pomognemo,naravno bez ovih koji su nas strovalili na stotu godišnjicu.

Avatar
Mamba21
Postovi: 3278
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 17 maj 2021, 20:22

Tek nam je 99. rođendan bio, sljedeće godine imat ćemo 100 godina, tako da možemo i sljedeće sezone osvojiti trofej :rol:
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.