FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

sassari
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sassari » 10 jun 2021, 20:34

A Brkovic u upravnom odboru, neka info dođe do mene da bi se mogao vratiti

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 10 jun 2021, 21:14

Pa odakle vam volja vise da ovo pratite :urnebes:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

PupanOzdrljic
Kontakt:

Post Postao/la PupanOzdrljic » 10 jun 2021, 21:50

delinjo je napisao/la:
10 jun 2021, 21:14
Vrati pare od bajićevog transfera delaaaaaaaa
Ti si moj Željo, veliki Željo!

Tristan10
Kontakt:

Post Postao/la Tristan10 » 10 jun 2021, 21:59

Cviko ili Nalic. Cim oni imaju vremena da komentarisu za Novu kad igra reprezentacija, jos kad sam ih vidio zadnju protiv Crne Gore na Grbavici, mislim da je jedan od njih. Na kraju krajeva, ko god bude od njih, na nama je da mu damo podrsku. Kad smo mogli skijasu davati kad je motao paravane oko pomocnog, onda mozemo i ovima.

LjoZee
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 10 jun 2021, 22:09

Ja vala Cviki ne dam podrsku. Ne mogu dati podrsku, a znam da ni 1% nade nema da to nece ispasti lose po klub. Da je Mulalic u pitanju ok. Ovako ublehi jok. Imat cemo najgoreg trenera u ligi bukvalno.

Tristan10
Kontakt:

Post Postao/la Tristan10 » 10 jun 2021, 22:12

LjoZee je napisao/la:
10 jun 2021, 22:09
Ja vala Cviki ne dam podrsku. Ne mogu dati podrsku, a znam da ni 1% nade nema da to nece ispasti lose po klub. Da je Mulalic u pitanju ok. Ovako ublehi jok. Imat cemo najgoreg trenera u ligi bukvalno.
Pa kakav je to stav iskreno? Izaberu npr Cviku, onda neces mu zeliti uspjeh i navijati za klub? Ne kontam. Mislim nisam ni ja ni blizu za njega, ali cudno mi ponasanje. Ja sam rekao da sam prije za Nalica, to sam i rekao prije izbora Sliskovica, jer mislim da bi barem uveo neke discipline iz Svedske gdje se i skolovao. Ali da je nama i Zizovic npr u opciji, ljudi bi rekli katastrofa sa Zrinjski. To su ti neke realne opcije.

Dejan1921
Kontakt:

Post Postao/la Dejan1921 » 10 jun 2021, 22:25

Ne znam jesmo li svjesni ali uprava koja je ovaj klub dovela do ove situacije će ostati i dalje. Nemamo šta više pričati. Cviko je idealan da se uklopi u ublehaško mahalško društvo.

LjoZee
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 10 jun 2021, 22:32

Tristan10 je napisao/la:
10 jun 2021, 22:12
Pa kakav je to stav iskreno? Izaberu npr Cviku, onda neces mu zeliti uspjeh i navijati za klub? Ne kontam. Mislim nisam ni ja ni blizu za njega, ali cudno mi ponasanje.
Ne bih to definisao tako. Jednostavno znam da ne postoji sansa za nikakvim uspjehom. On je u mojoj glavi neko prelazno rjesenje, neozbiljno. Da ti kazem pravo prvi put u zadnjih nekoliko godina stid me ko ce biti trener pa jedno kolo, jedno kolo.
Dejan1921 je napisao/la:
10 jun 2021, 22:25
Ne znam jesmo li svjesni ali uprava koja je ovaj klub dovela do ove situacije će ostati i dalje. Nemamo šta više pričati. Cviko je idealan da se uklopi u ublehaško mahalško društvo.
Nece oni ostati kao grupa. Pisao je i ovaj portal, a i na s1 stoji da je u planu izbor novog rukovodstva. Ako nista minimalno ce 3 promjene morati biti ako ne i vise jer je i portal reprezenta.cija.ba pisao da u UO fali ljudi u fazonu da su neki dali ostavku.
Pripreme za narednu sezonu Željo mora početi najkasnije krajem naredne sedmice, a klub nema trenera, a ni rukovodstvo kluba nije u punom sazivu.
Evo tog dijela.

Dejan1921
Kontakt:

Post Postao/la Dejan1921 » 10 jun 2021, 22:36

LjoZee je napisao/la:
10 jun 2021, 22:32
Tristan10 je napisao/la:
10 jun 2021, 22:12
Pa kakav je to stav iskreno? Izaberu npr Cviku, onda neces mu zeliti uspjeh i navijati za klub? Ne kontam. Mislim nisam ni ja ni blizu za njega, ali cudno mi ponasanje.
Ne bih to definisao tako. Jednostavno znam da ne postoji sansa za nikakvim uspjehom. On je u mojoj glavi neko prelazno rjesenje, neozbiljno. Da ti kazem pravo prvi put u zadnjih nekoliko godina stid me ko ce biti trener pa jedno kolo, jedno kolo.
Dejan1921 je napisao/la:
Nece oni ostati kao grupa. Pisao je i ovaj portal, a i na s1 stoji da je u planu izbor novog rukovodstva. Ako nista minimalno ce 3 promjene morati biti ako ne i vise jer je i portal reprezenta.cija.ba pisao da u UO fali ljudi u fazonu da su neki dali ostavku.
Pripreme za narednu sezonu Željo mora početi najkasnije krajem naredne sedmice, a klub nema trenera, a ni rukovodstvo kluba nije u punom sazivu.
Evo tog dijela.
Teško da će uz ove stati iko normalan iskreno. Pretpostavljam da idu Cerić i njegova dvojica, neki novi možda udju ali ništa to neće donijeti. A o Cviki mislim isto. Katastrofa.

Tristan10
Kontakt:

Post Postao/la Tristan10 » 10 jun 2021, 22:37

Dejan1921 je napisao/la:
Kad smo imali ozbiljnog trenera osim Amara Osima? Da je izabran kroz super proces selektiranja i planski izabran?

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 10 jun 2021, 22:46

PupanOzdrljic je napisao/la:
10 jun 2021, 21:50
delinjo je napisao/la:
Haj u tal :kafa:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

LjoZee
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 10 jun 2021, 23:13

Samo dva pravca su trebali gledati i izabrati:
1. da je radio sa mladjim ako ces da razvijas i ostavis Subasica, Malica, Durakovica i tako dalje
2. fazon ili profil trenera kao Mulalic, Dudic gdje nema ljepote vec borba.

I to od pocetka maja da su gledali bilo bi uspjesno. Ali, ljudi izabrali ublehu koja nema nista prepoznatljivo i za koju znaju da ce morati raskidati do polovine augusta ugovor. Postujem sto su probali sa Bazdarevicem, ali izgubili vrijeme dzaba. Lik ih odbio u krajem maja i sjebao im i vrijeme i nama "uvalio" ovu ublehu u obliku Cvike. Pa da je i onaj iz Mladosti bilo bi mi drago jer je covjek radio sa mladima.

PupanOzdrljic
Kontakt:

Post Postao/la PupanOzdrljic » 10 jun 2021, 23:40

delinjo je napisao/la:
10 jun 2021, 22:46
PupanOzdrljic je napisao/la:
10 jun 2021, 21:50
delinjo je napisao/la:
Haj u tal :kafa:
Jes sad kad si propio sve pa ti nije ostalo ni za topsa.

De ti men moj Dela pošto nam je trener po nekima najveći problem trenutno koga bi ti? Ja se nešto dvoumim izmedju Beniteza i Del Boskea. Malo Latino šarma da unesemo na teren
Ti si moj Željo, veliki Željo!

Tristan10
Kontakt:

Post Postao/la Tristan10 » 10 jun 2021, 23:45

Bosnjakovic, Nalic, Cviko, Mulalic, Miljanovic, Joldic, i Zizovic da nije produzio sa Slobodom. To bi trebale biti neke realnije opcije, kad su radili selektiranje. Ni ja nesto ne gotivim Cviku, onako kad sam ga slusao kad komentarise reprezentaciju, uopste nije osoba po mom. Ali iskreno nista ja ne znam o njemu niti o njegovim sposobnostima. Npr ne znam da li bi forsirao mlade igrace, kakav mu je stil igre i slicno, nemam ni jedan parametar po cemu mogu nesto da zakljucim o njegovim sposobnostima i vizijama osim kad ga slusam da mi je malo iritantan. Ali to nista ne znaci. Evo Custovic sto je bio dio strucnog staba reprezentacije, nije nista vise pokazao od Cvike. A on se vodi kao mlad, moderan i perspektivan trener, vodio klubove u Belgiji, kad je dosao da bude dio reprezentacije nula bodova. Cak imam dojam da je Cviko bolji utisak ostavio, iako ga nisam gotivio.
Zadnja izmjena: Tristan10, dana/u 10 jun 2021, 23:49, ukupno mijenjano 2 puta.

KANA
Kontakt:

Post Postao/la KANA » 10 jun 2021, 23:47

LjoZee je napisao/la:
10 jun 2021, 23:13
1. da je radio sa mladjim ako ces da razvijas i ostavis Subasica, Malica, Durakovica i tako dalje

I to od pocetka maja da su gledali bilo bi uspjesno. Ali, ljudi izabrali ublehu koja nema nista prepoznatljivo i za koju znaju da ce morati raskidati do polovine augusta ugovor. Postujem sto su probali sa Bazdarevicem, ali izgubili vrijeme dzaba. Lik ih odbio u krajem maja i sjebao im i vrijeme i nama "uvalio" ovu ublehu u obliku Cvike. Pa da je i onaj iz Mladosti bilo bi mi drago jer je covjek radio sa mladima.
Ma braco o cemu Vi ? kakav trener.i kakve picke materine :roll: mi smo u preozbiljnim problemima.Daj boze da se iz ovoga izvucemo a da se ne budemo morali totalno resetovati :roll:

LjoZee
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 10 jun 2021, 23:54

KANA je napisao/la:
10 jun 2021, 23:47
Ma braco o cemu Vi ? kakav trener.i kakve picke materine :roll: mi smo u preozbiljnim problemima.Daj boze da se iz ovoga izvucemo a da se ne budemo morali totalno resetovati :roll:
To cemo mi morati, svakako, jer 80% ispadamo sljedece sezone. Kad se ne mogu dogovoriti ne vrijedi se ni brukati.

sarajevskiPlavi1921
Kontakt:

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 10 jun 2021, 23:59

Sve vam **** picke jedne obicne. Sve ce vam se vratit sugavci oni glupi. Dokle ste nam klub doveli picke jedne sve ijednog otjerat na skupstini **** li im svu familiju zohari jedni. Umjesto da o tituli pricamo za 100 godina pricamo o **** ostanku u ligi smradovi jedni obicni **** vam mrtve usta
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

braco
Kontakt:

Post Postao/la braco » 11 jun 2021, 00:00

KANA je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:

Nego brate šta je ono kažu Džeko ide ali kažu možda prvo raskine ugovor sa Romom pa tek onda potpiše za nekog znači Želji kurko opet, neda nam se ni za đevreka, prvo Gojaka ne otkupi Torino sad i Džekson nas zayeba :plac:

PlavaOfanziva
Kontakt:

Post Postao/la PlavaOfanziva » 11 jun 2021, 00:10

Sta ce nam trener kad nemamo ni dovoljno igraca da popunimo karton prije utakmice
Željezničar šampion
#nastaviniz #ukost #plavoproljece

KANA
Kontakt:

Post Postao/la KANA » 11 jun 2021, 00:26

braco je napisao/la:
11 jun 2021, 00:00
KANA je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:

Nego brate šta je ono kažu Džeko ide ali kažu možda prvo raskine ugovor sa Romom pa tek onda potpiše za nekog znači Želji kurko opet, neda nam se ni za đevreka, prvo Gojaka ne otkupi Torino sad i Džekson nas zayeba :plac:
Ma nemoguce nam se stvari desavaju to je cinjenica ali sve je to sad kap u moru I to bi nam samo produzilo agoniju.Ne znam kazem mozda ja imam pogresne informacije ,brzo ce skupstina pa cemo vidjeti..Pored ovog brukanja na terenu zadnjih pola godine ,meni je ova sutnja u klubu najgora I jos one Stiline rijeci mi se vrte u glavi ( da nam se klub gasi samo toga navijaci nisu svjesni) ne znam , sto Voltron jednom rece isto ruzan san koji nikako da prestane :damn:
Zadnja izmjena: KANA, dana/u 11 jun 2021, 00:39, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Benjolos, Hamagara, Hilmo123, Vanadij i 52 gosta.