FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19329
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 12 jun 2021, 17:48

Robust je napisao/la:
12 jun 2021, 17:30
MocMahale444 je napisao/la:
12 jun 2021, 17:25
Jel moguce ovo? E moj Zeljo (piši gotovo) ;)
moguce je muha moguce al realno bolje je i ovo mandaliti nego se patiti narednih godina i dodatno brukati jer ovdje u klubu selameta nema niti ce biti nažalost

davno smo ukopani i halal bacen samo nama jos nisu javili to :roll:
Samo nam niko nije javio.

Dobro je sto ode dama iz londona pa makar.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 12 jun 2021, 17:48

Cunami87 je napisao/la:
12 jun 2021, 17:47
lijevapolutka je napisao/la:
12 jun 2021, 17:29
Pesto, Džindo, Selimovic....
Smijesno prozivati ove ljude.
Sto bacaju crva,**** i Badzaka da udju na mala vrata,joj sda folova
Evo ja crkoh od smijeha
moSa ljoŽe

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 12 jun 2021, 17:50

jednostavno imamo minimalno ovoliko pitanja a nijedan odgovor
1. koliki su dugovi od prethodne sezone dodatni na ukupni dug
2. koliko se duguje igracima
3. koliko se duguje albi za održavanje terena
3. ko ce biti trener
4. kad startaju pripreme
5 . gdje ce se pripreme odrzati
6. sa kojim igrackim kadrom ulazimo u sezonu koja pocinje za manje od mjesec dana
7. sta je sa sponzorima
8. novi dresovi za ovu sezonu
9. odrzavanje stadiona i ostale infrastrukture


pitanja se gomilaju svakim danom a ni na jedno nemamo odgovor osim navijaci neka budu mirni sve je okay po nasim ublehama

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19329
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 12 jun 2021, 17:53

Robust je napisao/la:
12 jun 2021, 17:50
jednostavno imamo minimalno ovoliko pitanja a nijedan odgovor
1. koliki su dugovi od prethodne sezone dodatni na ukupni dug
2. koliko se duguje igracima
3. koliko se duguje albi za održavanje terena
3. ko ce biti trener
4. kad startaju pripreme
5 . gdje ce se pripreme odrzati
6. sa kojim igrackim kadrom ulazimo u sezonu koja pocinje za manje od mjesec dana
7. sta je sa sponzorima
8. novi dresovi za ovu sezonu
9. odrzavanje stadiona i ostale infrastrukture


pitanja se gomilaju svakim danom a ni na jedno nemamo odgovor osim navijaci neka budu mirni sve je okay po nasim ublehama

Koga libo racku za klub samo reklamiraju svoja imena i niko nista ne radi, nit ce raditi ko god da vodi klub.

Vjeruj da bi sisoje sisic aza kamikaza najbolji bio, izvali para, dovede neka imena i ojha.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
mamonelafo
Postovi: 467
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 12 jun 2021, 17:58

Isključio sam se iz ovih vaših "rasprava" šta valja, ko ne valja, kakav je ko igrač i slično. Ni ja sam nisam neki biznismen, nisam doktor nauka, skaut ili trener. Ali vi, koji stvarate i dižete paniku među rajom (jer raja ovo čita, misleći da fakat ima neki insajder) ste zadnje dno - najveći neprijatelji kluba. Za vas nisu ni Miske, ni piske, ni Amar - ni peti ni deseti. Da se vas pita - mi bi se ugasili. Gdje ste vi (pozamašan broj) forumaša danas ispred hotela? Gdje ste da hebete majke, očeve i slično? Gdje ste vi, silni treneri, u omladinskoj školi? Što niste podržali djecu? Što niste doveli talentovanog dječaka iz vaše mahale koji nigdje ne trenira ili je u nekoj ŠF? Gdje ste vi biznismeni, vlasnici velikog broja dionica, kafića, hotela ili restorana - gdje ste vi milijarderi?

Pratim dugo forum. Nisam predugo član. Pretvorili ste se u najveće neprijatelje Želje. Nastojite na sve nacine omalovazavati svakoga ko dođe do kluba - bez obzira o kome se radi, glumite nekakavu moralnu vertikalu, "volite Želju", a pljujete.

Javni je forum. Iznosite nekakve dokumente, papire i slike, brukate nas na sve načine, pa se anam oni naslađuju, a vi, "Željovci" vi ste im pomagači. I na kraju, imate obraza posati valja ovaj, onaj ne valja itd? Gubidani, nisam ni ja biznismen, ali ne tjeram sve redom, ne pametujem i nisam pametniji od svakoga.
Nisam neki skaut ni fudbaler, ali ne trudim se da ja pljujem nekog igrača - njegov kvalitet je mjerilo koje su uspostavili imb3cili koji stvaraju ovaku situaciju oko kluba, od mahalske priče do ozbiljnijih krugova. Vaša nesložnost služi neprijateljima kluba, vaša sobna temperatura im daje dodatni motiv - light ste. Mislite da se forum ne čita? Čita. Kada se nešto desi (Skupština, poraz, izgubljen derbi itd), bude po 300 ljudi koji aktivno čitaju. Neka svaka od tih osoba prenese samo jednoj, i tako dalje, krig vaših divnih riječi o "vašoj svetinji" se širi. Hajde, Muskovi, Guardiole, predsjednici, skupštinari - gdje ste vi svih ovih godina? Gdje ste kada nam je zagustilo? Tu ste, pljujete sve redom, niko vam ne valja. Messi i Ronaldo bi bili nedovoljni vašim "apetitima", slabi za "vaše stručne opaske i kriterije". Gadite mi se. Vi niste i nikada nećete biti Željo. Možda nisam ni ja, ali sigurno ne brukam klub, ne pljuljem po njemu.
Odvratni ste, o vrli amarovci, misketovci, petnaesti ili deseti. Isti takvi poput vas danas se nalaze u Skupštini, vas pasjaluk ih hrani - licna korist od Želje im je jedini cilj.
Svi ćete vi, pic0l1sci, pljuvatori i sm3tljari biti daleko od Želje - kad tad! Riješit će se Željo vas smetljara! Pojedini forumaši i članovi skupštine - samo ste dno moralne vertikale, najniža sorta ljudi. Vi ste, još malo pa dio samo lošeg trenutka u historiji kluba. Nadam se da će se imena i prezimena sviH VAS (koji pljujete po svemu, ukkjučujući propalw članove u skupštini) naći na crnim stranicama historije STOLJETNOG KLUBA!
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 12 jun 2021, 18:02

mamonelafo je napisao/la:
12 jun 2021, 17:58
Isključio sam se iz ovih vaših "rasprava" šta valja, ko ne valja, kakav je ko igrač i slično. Ni ja sam nisam neki biznismen, nisam doktor nauka, skaut ili trener. Ali vi, koji stvarate i dižete paniku među rajom (jer raja ovo čita, misleći da fakat ima neki insajder) ste zadnje dno - najveći neprijatelji kluba. Za vas nisu ni Miske, ni piske, ni Amar - ni peti ni deseti. Da se vas pita - mi bi se ugasili. Gdje ste vi (pozamašan broj) forumaša danas ispred hotela? Gdje ste da hebete majke, očeve i slično? Gdje ste vi, silni treneri, u omladinskoj školi? Što niste podržali djecu? Što niste doveli talentovanog dječaka iz vaše mahale koji nigdje ne trenira ili je u nekoj ŠF? Gdje ste vi biznismeni, vlasnici velikog broja dionica, kafića, hotela ili restorana - gdje ste vi milijarderi?

Pratim dugo forum. Nisam predugo član. Pretvorili ste se u najveće neprijatelje Želje. Nastojite na sve nacine omalovazavati svakoga ko dođe do kluba - bez obzira o kome se radi, glumite nekakavu moralnu vertikalu, "volite Želju", a pljujete.

Javni je forum. Iznosite nekakve dokumente, papire i slike, brukate nas na sve načine, pa se anam oni naslađuju, a vi, "Željovci" vi ste im pomagači. I na kraju, imate obraza posati valja ovaj, onaj ne valja itd? Gubidani, nisam ni ja biznismen, ali ne tjeram sve redom, ne pametujem i nisam pametniji od svakoga.
Nisam neki skaut ni fudbaler, ali ne trudim se da ja pljujem nekog igrača - njegov kvalitet je mjerilo koje su uspostavili imb3cili koji stvaraju ovaku situaciju oko kluba, od mahalske priče do ozbiljnijih krugova. Vaša nesložnost služi neprijateljima kluba, vaša sobna temperatura im daje dodatni motiv - light ste. Mislite da se forum ne čita? Čita. Kada se nešto desi (Skupština, poraz, izgubljen derbi itd), bude po 300 ljudi koji aktivno čitaju. Neka svaka od tih osoba prenese samo jednoj, i tako dalje, krig vaših divnih riječi o "vašoj svetinji" se širi. Hajde, Muskovi, Guardiole, predsjednici, skupštinari - gdje ste vi svih ovih godina? Gdje ste kada nam je zagustilo? Tu ste, pljujete sve redom, niko vam ne valja. Messi i Ronaldo bi bili nedovoljni vašim "apetitima", slabi za "vaše stručne opaske i kriterije". Gadite mi se. Vi niste i nikada nećete biti Željo. Možda nisam ni ja, ali sigurno ne brukam klub, ne pljuljem po njemu.
Odvratni ste, o vrli amarovci, misketovci, petnaesti ili deseti. Isti takvi poput vas danas se nalaze u Skupštini, vas pasjaluk ih hrani - licna korist od Želje im je jedini cilj.
Svi ćete vi, pic0l1sci, pljuvatori i sm3tljari biti daleko od Želje - kad tad! Riješit će se Željo vas smetljara! Pojedini forumaši i članovi skupštine - samo ste dno moralne vertikale, najniža sorta ljudi. Vi ste, još malo pa dio samo lošeg trenutka u historiji kluba. Nadam se da će se imena i prezimena sviH VAS (koji pljujete po svemu, ukkjučujući propalw članove u skupštini) naći na crnim stranicama historije STOLJETNOG KLUBA!
:bih:

Skupština je glavna kočnica kluba, danas se to dokazalo. Navijači su danas pokazali zrelost i bili za neka nova lica.

Avatar
Cunami87
Postovi: 288
Pridružen/a: 18 mar 2021, 12:14

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cunami87 » 12 jun 2021, 18:04

lijevapolutka je napisao/la:
12 jun 2021, 17:48
Cunami87 je napisao/la:
12 jun 2021, 17:47
lijevapolutka je napisao/la:
12 jun 2021, 17:29
Pesto, Džindo, Selimovic....
Smijesno prozivati ove ljude.
Sto bacaju crva,**** i Badzaka da udju na mala vrata,joj sda folova
Evo ja crkoh od smijeha
Kako nije,predlozise Duvnjaka za NO,zar mu nije lijepo u Zvijezdi 09,sto taj Drinjakovic ne udje u UO,pripremaju nekom teren cim su Badzaka odleprsali.
Gdje su biznismeni ti famozni sto cekaju u redu?
Meni ovo izgleda da se iznutra rusio klub samo da se Osim otjera,ne bitno stavce biti s klubom,zivi bili pa vidjeli.
💙Željo mi te volimo,kako god završio💙

Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 12 jun 2021, 18:08

lijevapolutka je napisao/la:
12 jun 2021, 17:29
Pesto, Džindo, Selimovic....
Moj odgovor.

Avatar
mamonelafo
Postovi: 467
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 12 jun 2021, 18:09

Admir74 je napisao/la:
12 jun 2021, 18:02
mamonelafo je napisao/la:
12 jun 2021, 17:58
Isključio sam se iz ovih vaših "rasprava" šta valja, ko ne valja, kakav je ko igrač i slično. Ni ja sam nisam neki biznismen, nisam doktor nauka, skaut ili trener. Ali vi, koji stvarate i dižete paniku među rajom (jer raja ovo čita, misleći da fakat ima neki insajder) ste zadnje dno - najveći neprijatelji kluba. Za vas nisu ni Miske, ni piske, ni Amar - ni peti ni deseti. Da se vas pita - mi bi se ugasili. Gdje ste vi (pozamašan broj) forumaša danas ispred hotela? Gdje ste da hebete majke, očeve i slično? Gdje ste vi, silni treneri, u omladinskoj školi? Što niste podržali djecu? Što niste doveli talentovanog dječaka iz vaše mahale koji nigdje ne trenira ili je u nekoj ŠF? Gdje ste vi biznismeni, vlasnici velikog broja dionica, kafića, hotela ili restorana - gdje ste vi milijarderi?

Pratim dugo forum. Nisam predugo član. Pretvorili ste se u najveće neprijatelje Želje. Nastojite na sve nacine omalovazavati svakoga ko dođe do kluba - bez obzira o kome se radi, glumite nekakavu moralnu vertikalu, "volite Želju", a pljujete.

Javni je forum. Iznosite nekakve dokumente, papire i slike, brukate nas na sve načine, pa se anam oni naslađuju, a vi, "Željovci" vi ste im pomagači. I na kraju, imate obraza posati valja ovaj, onaj ne valja itd? Gubidani, nisam ni ja biznismen, ali ne tjeram sve redom, ne pametujem i nisam pametniji od svakoga.
Nisam neki skaut ni fudbaler, ali ne trudim se da ja pljujem nekog igrača - njegov kvalitet je mjerilo koje su uspostavili imb3cili koji stvaraju ovaku situaciju oko kluba, od mahalske priče do ozbiljnijih krugova. Vaša nesložnost služi neprijateljima kluba, vaša sobna temperatura im daje dodatni motiv - light ste. Mislite da se forum ne čita? Čita. Kada se nešto desi (Skupština, poraz, izgubljen derbi itd), bude po 300 ljudi koji aktivno čitaju. Neka svaka od tih osoba prenese samo jednoj, i tako dalje, krig vaših divnih riječi o "vašoj svetinji" se širi. Hajde, Muskovi, Guardiole, predsjednici, skupštinari - gdje ste vi svih ovih godina? Gdje ste kada nam je zagustilo? Tu ste, pljujete sve redom, niko vam ne valja. Messi i Ronaldo bi bili nedovoljni vašim "apetitima", slabi za "vaše stručne opaske i kriterije". Gadite mi se. Vi niste i nikada nećete biti Željo. Možda nisam ni ja, ali sigurno ne brukam klub, ne pljuljem po njemu.
Odvratni ste, o vrli amarovci, misketovci, petnaesti ili deseti. Isti takvi poput vas danas se nalaze u Skupštini, vas pasjaluk ih hrani - licna korist od Želje im je jedini cilj.
Svi ćete vi, pic0l1sci, pljuvatori i sm3tljari biti daleko od Želje - kad tad! Riješit će se Željo vas smetljara! Pojedini forumaši i članovi skupštine - samo ste dno moralne vertikale, najniža sorta ljudi. Vi ste, još malo pa dio samo lošeg trenutka u historiji kluba. Nadam se da će se imena i prezimena sviH VAS (koji pljujete po svemu, ukkjučujući propalw članove u skupštini) naći na crnim stranicama historije STOLJETNOG KLUBA!
:bih:

Skupština je glavna kočnica kluba, danas se to dokazalo. Navijači su danas pokazali zrelost i bili za neka nova lica.
Naravno. A imaju oni svoje pijune i ovdje. Za 50 maraka bi život dali! Gubidani! Fuj.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19329
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 12 jun 2021, 18:10

Cunami87 je napisao/la:
12 jun 2021, 18:04


Kako nije,predlozise Duvnjaka za NO,zar mu nije lijepo u Zvijezdi 09,sto taj Drinjakovic ne udje u UO,pripremaju nekom teren cim su Badzaka odleprsali.
Gdje su biznismeni ti famozni sto cekaju u redu?
Meni ovo izgleda da se iznutra rusio klub samo da se Osim otjera,ne bitno stavce biti s klubom,zivi bili pa vidjeli.
Ziv bio reci nesto novo, naravno da jeste isto kao dok je bio misimovic u klubu.

Prepucavanje preko kluba nas je dovelo da nas sela štemaju.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Vanadij
Postovi: 1170
Pridružen/a: 22 feb 2020, 21:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Vanadij » 12 jun 2021, 18:12

Cunami87 je napisao/la:
12 jun 2021, 18:04
lijevapolutka je napisao/la:
12 jun 2021, 17:48
Cunami87 je napisao/la:
12 jun 2021, 17:47


Smijesno prozivati ove ljude.
Sto bacaju crva,**** i Badzaka da udju na mala vrata,joj sda folova
Evo ja crkoh od smijeha
Kako nije,predlozise Duvnjaka za NO,zar mu nije lijepo u Zvijezdi 09,sto taj Drinjakovic ne udje u UO,pripremaju nekom teren cim su Badzaka odleprsali.
Gdje su biznismeni ti famozni sto cekaju u redu?
Meni ovo izgleda da se iznutra rusio klub samo da se Osim otjera,ne bitno stavce biti s klubom,zivi bili pa vidjeli.
Ti branis osima drugi misimovica, treci gledajju svoj interes Želje nigdje, nama je kantonalna liga veoma blizu zbog takvih

losmi190
Postovi: 10
Pridružen/a: 13 mar 2021, 11:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la losmi190 » 12 jun 2021, 18:15

Reagovati odma i dovesti iz ove Krupe 2-3 igraca, sigurno da ima dobrih i da nisu skupi, svima se ponistavaju ugovori ako klub istupi iz lige... imaju dobrih igraca (Jovic, Kolak, Dujakovic, Galic...)

Brkooo
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 12 jun 2021, 18:18

Hoce li se napokon Manijaci probuditi i poceti javno i direktno prozivati ove olose i grobare kluba i tako se boriti za klub ili ce nastaviti da budu nijemi posmatraci i prodaju majice i ostale gluposti?

Normalni navijaci bi se borili i rukama i nogama za klub, imali bi jasan stav i javno se oglasili prije skupstine: Drinjakovic, Gezo, Duvnjak su nasi prijedlozi za nadzorni odbor kluba. Ko je protiv njih taj je protiv nas i kluba. Kratko i jasno..

iguita
Postovi: 418
Pridružen/a: 31 maj 2019, 13:22

Re: FK Željezničar

Post Postao/la iguita » 12 jun 2021, 18:34

Ko i kad prije skupstine je javno predlozio ove ljude za NO , da bi neko imao mogucnost da ih podrzi ili ne

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 12 jun 2021, 18:36

Ne bi me čudilo da Mašnicu imenuju za novog trenera.
💩💩

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 12 jun 2021, 19:00

Brkooo je napisao/la:
12 jun 2021, 18:18
Hoce li se napokon Manijaci probuditi i poceti javno i direktno prozivati ove olose i grobare kluba i tako se boriti za klub ili ce nastaviti da budu nijemi posmatraci i prodaju majice i ostale gluposti?

Normalni navijaci bi se borili i rukama i nogama za klub, imali bi jasan stav i javno se oglasili prije skupstine: Drinjakovic, Gezo, Duvnjak su nasi prijedlozi za nadzorni odbor kluba. Ko je protiv njih taj je protiv nas i kluba. Kratko i jasno..
Treba ovo bojkotovati dok ne dodju novi ljudi. Ja licno kao obicni navijac necu produziti clanske familiji, niti cu uplatiti bilo koju vrstu donacije sto bude dolazilo iz kluba, dok ne dodju novi ljudi. Moramo im dati jasan signal da ne zelimo ovo.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 12 jun 2021, 19:07

Tristan10 je napisao/la:
12 jun 2021, 19:00
Treba ovo bojkotovati dok ne dodju novi ljudi. Ja licno kao obicni navijac necu produziti clanske familiji, niti cu uplatiti bilo koju vrstu donacije sto bude dolazilo iz kluba, dok ne dodju novi ljudi. Moramo im dati jasan signal da ne zelimo ovo.
Nemas sta bojkotovati. Prihodi od navijaca su sad minimalni. Mislim da ne bi haman ni osjetili kad bi prestali nesto produzavati, kupovati pa da im to bude znak neki. Stav treba pokazati kad budu prijateljske. Pretpostavljam da necemo nigdje na pripreme i da ce sve biti na Grbavici. Moraju pustiti da se gleda uzivo sad kad je vise sve haman normalno.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 12 jun 2021, 19:09

Dotični imenovani su spriječili ulazak ljudi u NO koji su imali viziju a nije im dato da se niti obrate.
I to je kraj, navijači su na potezu.

Btw. Eriksen 🙏🙏🙏🙏🙏
Zadnja izmjena: Admir74, dana/u 12 jun 2021, 19:14, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 12 jun 2021, 19:10

Tristan10 je napisao/la:
12 jun 2021, 19:00
Brkooo je napisao/la:
12 jun 2021, 18:18
Hoce li se napokon Manijaci probuditi i poceti javno i direktno prozivati ove olose i grobare kluba i tako se boriti za klub ili ce nastaviti da budu nijemi posmatraci i prodaju majice i ostale gluposti?

Normalni navijaci bi se borili i rukama i nogama za klub, imali bi jasan stav i javno se oglasili prije skupstine: Drinjakovic, Gezo, Duvnjak su nasi prijedlozi za nadzorni odbor kluba. Ko je protiv njih taj je protiv nas i kluba. Kratko i jasno..
Treba ovo bojkotovati dok ne dodju novi ljudi. Ja licno kao obicni navijac necu produziti clanske familiji, niti cu uplatiti bilo koju vrstu donacije sto bude dolazilo iz kluba, dok ne dodju novi ljudi. Moramo im dati jasan signal da ne zelimo ovo.
Jednom od kandidata istekao sponzorski ugovor prije mjesec i po i kaže niko se nije udostojio da me nazove da produzimo. Eto ko nam je u upravi
moSa ljoŽe

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 12 jun 2021, 19:11

LjoZee je napisao/la:
12 jun 2021, 19:07
Tristan10 je napisao/la:
12 jun 2021, 19:00
Treba ovo bojkotovati dok ne dodju novi ljudi. Ja licno kao obicni navijac necu produziti clanske familiji, niti cu uplatiti bilo koju vrstu donacije sto bude dolazilo iz kluba, dok ne dodju novi ljudi. Moramo im dati jasan signal da ne zelimo ovo.
Nemas sta bojkotovati. Prihodi od navijaca su sad minimalni. Mislim da ne bi haman ni osjetili kad bi prestali nesto produzavati, kupovati pa da im to bude znak neki. Stav treba pokazati kad budu prijateljske. Pretpostavljam da necemo nigdje na pripreme i da ce sve biti na Grbavici. Moraju pustiti da se gleda uzivo sad kad je vise sve haman normalno.
Ok, neka onda na utakmicama se jasno izjasne da nisu za ove ljude, mislim ovi koji to mogu, koji zive dole.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Albas1921, BIZMARK66, MoSaZeLjo1921 i 35 gostiju.