FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Ritamreda
Postovi: 839
Pridružen/a: 23 jan 2021, 15:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ritamreda » 13 jun 2021, 00:11

Sad ce ovaj Nazif sa ovim debilima iz UO kao birati trenera i kako ce oni dugove vratiti igracima i sponzorima nikako mi nije jasno, kako ce oni dovesti neko ozbiljno pojacanje, platiti vodu, teren, porez ili nesto promjeniti. Nije rijec o privatnicima i uspjesnim ljudima, nego o anonimusima i uhljebima. Na to sve dodaj da te zakoce Pesto, Dzindo smecar i ostala bagra, kad hvatas slamku spasa...
Jači od ratova, režima i partija !!!!

WOLF20
Postovi: 2163
Pridružen/a: 14 nov 2020, 23:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WOLF20 » 13 jun 2021, 00:18

Ritamreda je napisao/la:
13 jun 2021, 00:11
Sad ce ovaj Nazif sa ovim debilima iz UO kao birati trenera i kako ce oni dugove vratiti igracima i sponzorima nikako mi nije jasno, kako ce oni dovesti neko ozbiljno pojacanje, platiti vodu, teren, porez ili nesto promjeniti. Nije rijec o privatnicima i uspjesnim ljudima, nego o anonimusima i uhljebima. Na to sve dodaj da te zakoce Pesto, Dzindo smecar i ostala bagra, kad hvatas slamku spasa...
Ma treba im **** mater ako krenu sa bilo kakvim sranjima.
“I'll Make Him an Offer He Can't Refuse?”

Ritamreda
Postovi: 839
Pridružen/a: 23 jan 2021, 15:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ritamreda » 13 jun 2021, 00:21

Mozda bi jedno 6,7 mjeseci bili "stabilni" koliko toliko ukoliko bi se Amir prodao. Taj milion i pol bi nas malo "ozivio", da vratimo neke dugove i da bude redovno igracima par mjeseci. Pod ovim mislim na neku ekipu mladju u sredini tabele bez nekog imperativa...
Jači od ratova, režima i partija !!!!

Avatar
Mamba21
Postovi: 3276
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 13 jun 2021, 00:26

Ritamreda je napisao/la:
13 jun 2021, 00:21
Mozda bi jedno 6,7 mjeseci bili "stabilni" koliko toliko ukoliko bi se Amir prodao. Taj milion i pol bi nas malo "ozivio", da vratimo neke dugove i da bude redovno igracima par mjeseci. Pod ovim mislim na neku ekipu mladju u sredini tabele bez nekog imperativa...
Sa ovim ljudima samo bi oni bili stabilni, nije njima Željo bitan
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 13 jun 2021, 00:32

Samo kad slusam 5 min Hasanbegovica ja izgubim volju za zivot. Toliko tromo, bez ikakve energije i zivosti, onda mi bude jasno sto do sada nisu nista uradili. Energija taman za neke kurseve pri fakultetu.
Zadnja izmjena: Tristan10, dana/u 13 jun 2021, 00:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
1921boy
Postovi: 5805
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 13 jun 2021, 00:33

Ermin Pešto
Ermin Čengić
Adnan Džindo
Nihad Selimović
Amar Osim
Haris Lulić

Kakve-takve promjene danas je spriječilo 16 delegata koji su odbili imenovanje potpuno novog NO. Njih 16 kojima ovakvo stanje kluba očito odgovara iz raznih interesa.

Ovu opstrukciju predvodili su bivši predsjednici i potpredsjednici skupštine i UO. Oni koji mešetare, tjeraju i dovode ljude i koji nikad nisu preuzeli odgovornost za nedobivanje licence prije dvije godine (odakle su krenuli svi problemi kluba) i koji prije nekoliko mjeseci nisu dozvoljavali izmjene dnevnog reda na sjednicama skupštine jer to nije odgovaralo njihovim ranije pripremljenim scenarijima

Gdje je još deset njih i ko su ?

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 13 jun 2021, 00:35

Ko li nam je u ovoj komisiji za sport sto imenuje trenera?

Ritamreda
Postovi: 839
Pridružen/a: 23 jan 2021, 15:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ritamreda » 13 jun 2021, 00:42

Stvarno, jel se znaju imena ovih 16 idiota?
Jači od ratova, režima i partija !!!!

Avatar
1921boy
Postovi: 5805
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 13 jun 2021, 00:49

Ritamreda je napisao/la:
13 jun 2021, 00:42
Stvarno, jel se znaju imena ovih 16 idiota?
Ermin Pešto
Ermin Čengić
Adnan Džindo
Nihad Selimović
Amar Osim
Haris Lulić

Šest imena je tu, ostalo je još deset njih ! Vjerovatno je i neko od ovih koji su ušli u UO ...

Avatar
1921boy
Postovi: 5805
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 13 jun 2021, 00:55

Jedva čekam da nas iznenade sa trenerom :lolno:

Avatar
bojamora
Postovi: 1210
Pridružen/a: 11 avg 2014, 11:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bojamora » 13 jun 2021, 01:03

ReX je napisao/la:
12 jun 2021, 23:52
Ritamreda je napisao/la:
12 jun 2021, 23:50
Ja kad vidim Dzindu uhljeba i Pestu meni muka bude. Ozbiljna je situacija nazalost. Jako ozbiljna. Ne vidim rijesenje.
Lesinari. Ali zna se ciji su to ljudi. Najveceg grobara Zeljeznicara.
De ti kompleksašu. Ohani malo. Sanjaš li Amara. Da nije Amar otišo i sa ovakvim igračima bez plata bi u Evropu otišli. Vidjeli smo i Sliškovića i omladince šta su uradili. Nemas ti bolan pojma ni o Želji ni o fudbalu. Možeš samo mrzit nas koji smo generacijama uz Želju.

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la OnakoBa » 13 jun 2021, 01:13

Pošto sam novajlija ovdje, biste li mi mogli ukratko samo pojasniti svu ovu katastrofu trenutnu. Jeste li vi bili za Cerića i ekipu ili ne?
Kontam da za ovog niste, jer izbačen pa.. vraćen i to predsjednik.. nigdje logike.
I, je li Amar baš toliko ruši klub ili šta..
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

PlavaOfanziva
Postovi: 520
Pridružen/a: 04 mar 2020, 18:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PlavaOfanziva » 13 jun 2021, 01:37

OnakoBa je napisao/la:
13 jun 2021, 01:13
Pošto sam novajlija ovdje, biste li mi mogli ukratko samo pojasniti svu ovu katastrofu trenutnu. Jeste li vi bili za Cerića i ekipu ili ne?
Kontam da za ovog niste, jer izbačen pa.. vraćen i to predsjednik.. nigdje logike.
I, je li Amar baš toliko ruši klub ili šta..
Bili smo za Cerica jer je dosao sa inovativnim idejama i sa poznanstvima, poznaje ljude koji imaju konekcije u jakim evropskim klubovima(Sam X Li) veza sa Man Cityem i Zeljeznicarom nikad nije bila bliza, naravno tu je bio i najbolji domaci sportski advokat Dino Husak Osmanovic koji je spremio najbolji statut za ulazak investitora i to je sve realizovano do danas. Al nismo za cerica jer je masnica koja nema veze ni s fudbalom ni klubovima ni nasim fudbalskim klubom, zadnji put je u nasoj drzavi bio Bog zna kad, Sam X Li ne zna ni da je postavljen u organe kluba a kamo li da je smijenjen, nismo ni za najboljeg domaceg sportskog advokata Dinu Husaka Osmanovica koji je 5 mjeseci spremao statut za ulazak investitora i na kraju ga pospremio u neku od svojih fasickli.

Amar Osim ne rusi klub, Amar Osim je najtrofejniji trener kluba, jedan jedini, babuka. Amar Osim je rijesenje svih nasih problema jer smo na novi postavljeni teren bacali baklje uljetali u teren sve samo ne bi li vratili babuku Amara da rijesi nase probleme. Kao sto vidimo svi ti problemi su rijeseni sada navijacka grupa uopste ne poduzima takve radikalne poteze ni pored ovog ne znam tacno kako bi ga nazvao al evo par novinarskih teza: "krah transfer politike" "propast sportskog segmenta"
Isto tako Amar Osim je i grobar kluba, kamatar, neko ko se igra sa klubom i radi kad sta i kako hoce, boravio je par mjeseci na nedefinisanoj poziciji u klubu, prije sjednice 2018 magicno se pojavio u novinama tako sto je blokirao racun FK Zeljeznicar. Dosao nakon toga sa svojom sampanjac ekipom koja nas je ostetila ne igranjem u evropskim takmicenjima, neki ce reci da ih nije on doveo u klub al sasvim slucajno u njegovom kaficu su nakon imenovanja svi sjedili u istom separeu cak i prije nego sto je Amar imenovan za trenera.

Uglavnom zavisi ko ti odgovori na post ako ti neki od protivnika Amara odgovori pisace ti ovo drugo ako ti Amarovi botovi odgovore pisace kako je Amar babuka i pitace se gdje su veliki Zeljovci sa parama? Klasican spin internet armije. Jarane ko je lud s parama sad da udje u klub nakon sto su ovi sjebali sve moguce i nabili tolike dugove? Mozda da dodju ljudi s parama pa da Amar opet moze blokirat racun kad ne bude po njegovom?
Uglavnom ovaj forum trese jedan jaki bipolarni poremecaj gdje se misljenja mjenjaju cca svakih 5-6 mjeseci ili ti od historijske skupstine do historijske skupstine. Ima jedno 5-6 normalnih likova tu sve ostalo je agentura, botovi i novinari. Moj ti je savjet da skratis sebi muke i odjavis se za tvoje dobro. Zeljo je bio i bice ko **** sve ove levate sto su gore spomenuti svakako. :bih:
Željezničar šampion
#nastaviniz #ukost #plavoproljece

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 13 jun 2021, 07:45

plavousrcu je napisao/la:
12 jun 2021, 21:50
Omark je napisao/la:
12 jun 2021, 21:45
Danas se opet silni Željovci pobiše ko će ući u klub, pogotovo jer je i zvanično da Amar nije u klubu. Ah, da, ispraznila se baterija...
Hoces da se kladis da ce najkasnije sutra po mrezama i forumima od planinara po analnom otvoru znamo koga Amar biti oznacen kao glavni krivac sto nije izabran novi NO :opaopa: :opaopa: :opaopa:
Nisu ni sutra mogli docekati :rol: :rol: :rol:

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 13 jun 2021, 07:50

1921boy je napisao/la:
13 jun 2021, 00:49
Ritamreda je napisao/la:
13 jun 2021, 00:42
Stvarno, jel se znaju imena ovih 16 idiota?
Ermin Pešto
Ermin Čengić
Adnan Džindo
Nihad Selimović
Amar Osim
Haris Lulić

Šest imena je tu, ostalo je još deset njih ! Vjerovatno je i neko od ovih koji su ušli u UO ...
Ovo se zove klasinco spinovanje i treba banovati ovakve i slicne. Nabroji frajer sest likova koji su glasali protiv spasioca koje su namagarcili nesposobni Cernica i ekipica i obecali im mjesto u NO, a Amar nije ni bio na Skupstini.

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 13 jun 2021, 08:22

plavousrcu je napisao/la:
13 jun 2021, 07:50
1921boy je napisao/la:
13 jun 2021, 00:49
Ritamreda je napisao/la:
13 jun 2021, 00:42
Stvarno, jel se znaju imena ovih 16 idiota?
Ermin Pešto
Ermin Čengić
Adnan Džindo
Nihad Selimović
Amar Osim
Haris Lulić

Šest imena je tu, ostalo je još deset njih ! Vjerovatno je i neko od ovih koji su ušli u UO ...
Ovo se zove klasinco spinovanje i treba banovati ovakve i slicne. Nabroji frajer sest likova koji su glasali protiv spasioca koje su namagarcili nesposobni Cernica i ekipica i obecali im mjesto u NO, a Amar nije ni bio na Skupstini.
to samo govori kakav je Amar čovjek ovako vazna sjednica a pn kao skupstinar nije se usudio ni doci a lafo voli klub voli ga karnu moju svi koji nisu dosli a mogli su jucer nogirati ih iz kluba i doživotno zabraniti pristup stadionu i prostorijama kluba :kafa:

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 13 jun 2021, 08:37

I to se zove spinovanje. Otkrijes da pokvarena gamad laze i odjednom to postaje nevazno. Odlucite se vise, kada je dosao i dao povjerenje Cernici i ekipic bilo je kako ga nije sramota doci, sada kada ne dodje da ne biste pokvarena usta ispirali njegovim casnim i velikim imenom, kako ga nije stid sto nije dosao. Nemojte spinovati vise, bicete raskrinkani u svakoj lazi koju budete iznosili. Dosta je pravim navijacima vasih lazi.

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 13 jun 2021, 08:49

Prva motorizovana internet brigada.
💩💩

Avatar
godrina
Postovi: 2759
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 13 jun 2021, 09:04

Yebote kako je situacija strasna. Do sad je uvijek bio neko tu ko je sirio optimizam. Neko je uvijek hvalio novoizabrane, nalazio nesto pozitivno a vidi ovo sad.
Nije ovo Zeljo zasluzio, bas zalosno.
Tolika armija navijača, toliko jakih imena koji kao vole Zelju a svi sute.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Admir74
Postovi: 3446
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 13 jun 2021, 09:23

1921boy je napisao/la:
13 jun 2021, 00:33
Ermin Pešto
Ermin Čengić
Adnan Džindo
Nihad Selimović
Amar Osim
Haris Lulić

Kakve-takve promjene danas je spriječilo 16 delegata koji su odbili imenovanje potpuno novog NO. Njih 16 kojima ovakvo stanje kluba očito odgovara iz raznih interesa.

Ovu opstrukciju predvodili su bivši predsjednici i potpredsjednici skupštine i UO. Oni koji mešetare, tjeraju i dovode ljude i koji nikad nisu preuzeli odgovornost za nedobivanje licence prije dvije godine (odakle su krenuli svi problemi kluba) i koji prije nekoliko mjeseci nisu dozvoljavali izmjene dnevnog reda na sjednicama skupštine jer to nije odgovaralo njihovim ranije pripremljenim scenarijima

Gdje je još deset njih i ko su ?
Novi ljudi izgleda nisu dobrodošli. Hoćemo li i na ovo šutiti, ili ćemo reagovati. Te ljude treba zamoliti da se uključe u rad kluba.

:salut:

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.