FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Ritamreda
Postovi: 839
Pridružen/a: 23 jan 2021, 15:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ritamreda » 06 maj 2021, 17:16

U sezonu novu skupa cemo jaci, bicemo prvi, a i kupa osvajaci.
Jači od ratova, režima i partija !!!!

Hole82
Postovi: 39
Pridružen/a: 20 dec 2020, 10:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hole82 » 06 maj 2021, 17:24

sarajevskiPlavi1921 je napisao/la:
06 maj 2021, 16:50
Ja Amara Osima volim i postujem, zbog stvari koje je on uradio za klub, zbog Ivice koji je isto tako uradio milion stvari za klub. Volim Amara ko da mi je brat rodjeni zato sto mi je najvise srece u zivotu donio. ALI je Amar mnogo znao pogrijesiti, da se okruzio sposobnim ljudima i ljudima koji znaju namaknut pare sad bi se borili za titulu i ne bi imali nijedan dug nit bi vidjeli sta znaci biti sedmo mjesto. Ne znam da li je dobro ili lose da se sad vrati i to necu komentarsati jer nisam dovoljno upucen. Protiv Amara nisam u zivotu nijednu ruznu rijec niti uvredu rekao i ne planiram ko me poznaje zna da je tako. Ali isto tako kada je pogrijesio nisam ga slijepo branio nego sam rekao pogrijesio je tu i tu. Nema nista gore od ljudi koji slijepo brane osobu i pored gresaka i nece da kazu da je napravio gresku takve osobe ne podnosim a takvih ima mnogo na ovom forumu. Isto tako nema nista gore od osoba koje ce zbog nekog hira govoriti striktno portiv osobe iako je ona donijela puno toga za Želju i koji ce smanjivati njegov enormni uspijeh. Amar Osim je jedan od najboljih ako ne i najbolji trener za Želju ako ce imati sefa to jeste upravu iza sebe koja ce mu reci da se bavi samo terenom i ako mu obezbjede novac, ako ce se on pitati za sve to nece kurcu valjat. Sto se tice podjela njih je napravio Senad Misimović svojim egom kada je vrijedjao Amara Osima i titule koje je on osvojio sa Željom, a kasnije ga zvao da mu se pridruzi, Senad Misimović je taj koji je prvi put u historiji uspio podjeliti navijace Željezničara i to mu nikada halaliti necu. A vama koji Amaru zelite smrt a citao sam mnogo takvih poruka vama zelim sve najgore mater vam poganu yebem.


ŽELJEZNIČAR IZNAD SVEGA
Slazem se sa svim napisanim do ove recenice u kojima spominjes podjele ako moze objasnjejnje koga je i kako podijelio Misimovic

PlavaOfanziva
Postovi: 520
Pridružen/a: 04 mar 2020, 18:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PlavaOfanziva » 06 maj 2021, 17:33

plavousrcu brko te ponistio ko kartu u tramvaju sto njemu ne odgovoris?
Željezničar šampion
#nastaviniz #ukost #plavoproljece

Hole82
Postovi: 39
Pridružen/a: 20 dec 2020, 10:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hole82 » 06 maj 2021, 17:35

To je samo njegovo misljenje kojem vidim i ti djelis

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 06 maj 2021, 17:36

PlavaOfanziva je napisao/la:
06 maj 2021, 17:33
plavousrcu brko te ponistio ko kartu u tramvaju sto njemu ne odgovoris?
Kada on, ti ili bilo ko za svoje nebulozne tvrdnje iznese bilo kakav dokaz, diskutovat cemo. To sam naglasio u prvom postu. Do tad postujte Ivicu a sinu mu zelite da crkne. To je vas nivo.

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 06 maj 2021, 17:43

Hole82 je napisao/la:
06 maj 2021, 17:24
sarajevskiPlavi1921 je napisao/la:
06 maj 2021, 16:50
Ja Amara Osima volim i postujem, zbog stvari koje je on uradio za klub, zbog Ivice koji je isto tako uradio milion stvari za klub. Volim Amara ko da mi je brat rodjeni zato sto mi je najvise srece u zivotu donio. ALI je Amar mnogo znao pogrijesiti, da se okruzio sposobnim ljudima i ljudima koji znaju namaknut pare sad bi se borili za titulu i ne bi imali nijedan dug nit bi vidjeli sta znaci biti sedmo mjesto. Ne znam da li je dobro ili lose da se sad vrati i to necu komentarsati jer nisam dovoljno upucen. Protiv Amara nisam u zivotu nijednu ruznu rijec niti uvredu rekao i ne planiram ko me poznaje zna da je tako. Ali isto tako kada je pogrijesio nisam ga slijepo branio nego sam rekao pogrijesio je tu i tu. Nema nista gore od ljudi koji slijepo brane osobu i pored gresaka i nece da kazu da je napravio gresku takve osobe ne podnosim a takvih ima mnogo na ovom forumu. Isto tako nema nista gore od osoba koje ce zbog nekog hira govoriti striktno portiv osobe iako je ona donijela puno toga za Želju i koji ce smanjivati njegov enormni uspijeh. Amar Osim je jedan od najboljih ako ne i najbolji trener za Želju ako ce imati sefa to jeste upravu iza sebe koja ce mu reci da se bavi samo terenom i ako mu obezbjede novac, ako ce se on pitati za sve to nece kurcu valjat. Sto se tice podjela njih je napravio Senad Misimović svojim egom kada je vrijedjao Amara Osima i titule koje je on osvojio sa Željom, a kasnije ga zvao da mu se pridruzi, Senad Misimović je taj koji je prvi put u historiji uspio podjeliti navijace Željezničara i to mu nikada halaliti necu. A vama koji Amaru zelite smrt a citao sam mnogo takvih poruka vama zelim sve najgore mater vam poganu yebem.


ŽELJEZNIČAR IZNAD SVEGA
Slazem se sa svim napisanim do ove recenice u kojima spominjes podjele ako moze objasnjejnje koga je i kako podijelio Misimovic
Zato sto dok on nije dosao nismo znali sta znaci biti podijeljeni, nakon njegovih nebuloznih izjava su ljudi poceli zauzimat strane. U pravu si to je moje misljenje i ne kazem da treba svako tako misliti niti ikom namecem svoje misljenje svako ima pravo da misli sta god hoce. Ja nisam ni Senada Misimovića nikad vrijedjao niti mu zelio smrt jer postujem ono sto je uradio za Želju, meni samo ide na zivce konstantno ponavljanje jedne te iste stvari od pojedinih forumasa kao sto je bio onaj video kada se pio sampanjac koji su svakih sat postavljali jer mi to dodje kao likovanje i kaoda zele da je klubu lose a isti ti nisu bili ni na vidiku kada je Amar prosle godine bio u borbi za oba trofeja i jedva cu docekali da pljuju. Moju podrsku ima svako ko zeli dobro Želji i svako ko se dokaze kao neko ko zeli pomoci i nikada necu likovati i govoriti ja sam bio u pravu ako nesto krene po zlu. Volim te Željo.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

Avatar
drzgemboadislic
Postovi: 939
Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drzgemboadislic » 06 maj 2021, 17:53

Nema nama napretka :/

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19329
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 06 maj 2021, 18:02

Neki ljudi kako vjetar puše tako i oni, kleli se u Amara imali s nama svadje i svadje. Cim se vecina okrenula protiv Amara i oni isto tako a prije 2-3 mjeseca ga branili ko zadnji rov.


Jeste on kriv za dosta ali nista manje od drugih.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 06 maj 2021, 18:03

MocMahale444 je napisao/la:
06 maj 2021, 18:02
Neki ljudi kako vjetar puše tako i oni, kleli se u Amara imali s nama svadje i svadje. Cim se vecina okrenula protiv Amara i oni isto tako a prije 2-3 mjeseca ga branili ko zadnji rov.


Jeste on kriv za dosta ali nista manje od drugih.
:thumbup:
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

timpramosavePla
Postovi: 619
Pridružen/a: 20 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la timpramosavePla » 06 maj 2021, 18:09

Pa samo glup covjek ne mijenja misljenje. I tvrdoglavo se drzi nekog stava, bez obzira sto to nije dobar stav.
Davali mu ljudi vrijeme, jer je to nekad prije zasluzio, vidjeli ljudi nije to to vise. Idemo dalje.
Amar Osim je svoje prokockao imao tri godine, OP ne postoji, igracki kadar u rasulu, lose trcimo, lose razmisljamo, lose se branimo, lose napadamo, stari i preplaceni igraci, preskup strucni stab, neodgovorno ponasanje, ne dolasci na treninge, nepostivanje navijaca, itd itd.
Ovaj put bez Misketa i bez Amara.
Jedan se ne bavi pakiranjem praska, a drugi ne moze biiti glavni u nekoj organizaciji jer veze nema.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19329
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 06 maj 2021, 18:20

timpramosavePla je napisao/la:
06 maj 2021, 18:09
.
Ovaj put bez Misketa i bez Amara.
Jedan se ne bavi pakiranjem praska, a drugi ne moze biiti glavni u nekoj organizaciji jer veze nema.
Ovo je tacno.



Eh sad 😉
Nisam branitelj Amara jedne sekunde.
On je morao raditi dosta stvari u klubu jer drugi nisu zelili nikako da rade. Digli ruke i samo se vodili/vode da su u klubu.
Koliko je ljudi u klubu imenom i prezimenom?
Sta je ko uradio da je bilo znacajno za klub?
Amar je barem prije donio titule i nije zasluzio da mu se psuje od dripaca. Ok nije ovaj put uspio ni kup uzeti i hajmo vozdra ali psovke i uvrede upucene familiji Osim su fuj.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 06 maj 2021, 18:36

Da li Ceric nastavlja u klubu, ili ce doci do promjena na njegovoj poziciji i ostalih iz uprave?

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 06 maj 2021, 18:36

MocMahale444 je napisao/la:
06 maj 2021, 18:20
timpramosavePla je napisao/la:
06 maj 2021, 18:09
.
Ovaj put bez Misketa i bez Amara.
Jedan se ne bavi pakiranjem praska, a drugi ne moze biiti glavni u nekoj organizaciji jer veze nema.
Ovo je tacno.



Eh sad 😉
Nisam branitelj Amara jedne sekunde.
On je morao raditi dosta stvari u klubu jer drugi nisu zelili nikako da rade. Digli ruke i samo se vodili/vode da su u klubu.
Koliko je ljudi u klubu imenom i prezimenom?
Sta je ko uradio da je bilo znacajno za klub?
Amar je barem prije donio titule i nije zasluzio da mu se psuje od dripaca. Ok nije ovaj put uspio ni kup uzeti i hajmo vozdra ali psovke i uvrede upucene familiji Osim su fuj.
tacno tako ,zato se ne slazem sa Brkoo postom ,ispade samo kad je Amar bio da je bilo mahalski .Nama je citava drzava na mahalski nacin, gdje su sve te sezone kad ga nije bilo ? trofeji ,sistem ,bilo sta? , valjao nam je dok je gurao svoje pare i osvajao trofeje tad je bio gospodar familije . Sam je kriv za sve ovo sad,znao je gdje dolazi i bez obzira sta ko mislio za vrijeme Misketa i prosle uprave se malo ljestvica digla sto se tice drugih stvari .Ja sam se nadao da on fakat ima neku viziju i da zeli nesto vise da napravi ali on je uletio totalno bez ikakvog plana i to mu je na kraju i presudilo.

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 06 maj 2021, 18:41

Ivica Osim iz Graca za "Avaz": Vraćam se u Sarajevo kad primim drugu vakcinu


Legendarni fudbalski stručnjak Ivica Osim danas će proslaviti 80. rođendan, što je bio povod za ekskluzivni razgovor za „Dnevni avaz“. Uz rođendansku čestitku - s obzirom na narušeno zdravlje, ali bistar um, prvo pitanje se odnosilo na zdravstveni bilten.

- Kako sam? Evo sjedim, gledam televiziju - Čavušolua (Cavusoglu), iz svog doma u Gracu. Ma dobro je, mogu malo hodati, i tako. Izađem malo, odem do Trening centra Šturma. Idem i ljekarima, i to je sve. Imam dva putića, jedan vodi kod ljekara, a drugi u Trening centar. Uvijek isto - rekao je Osim.

Na pitanje ima li ijedan putić za Sarajevo, gdje nije bio već dvije godine, odgovara - “naravno”.

A onda se u razgovor umiješala ljubazna Ivicina supruga Asima.

- Non-stop nas pita (suprugu i sina Selmira, op. a.): “Kad ćemo kući, kad ćemo kući?” “Pa čekaj malo, kad primiš drugu vakcinu”, sto puta odgovaramo Sele i ja. Primili smo prvu, a druga je četiri do šest sedmica kasnije. Ipak, Švabo je rizična grupa, nježan je kao pjena - kazala je Asima.

Fudbalske teme otvorili smo revanšom polufinalna Lige prvaka Mančester siti - PSG (2:0).

- Nisam gledao tu utakmicu, legao sam ranije u krevet. Inače, kada gledam utakmice, napnem se kao žaba, da vidim nešto više od drugih, pa da nešto kažem ako me pitaju, a tako samo sam sebe zamaraš. Također, fudbal sada radi sam protiv sebe - fudbal je protiv novca, a novac protiv fudbala. Teško će fudbal izdržati tu bitku - konstatirao je Štraus sa Grbavice.

Ističe da je moralo doći do „formiranja“ Superlige.

- Toliko je para u fudbalu, najviše profitira televizija. I uvijek je pitanje zašto oni, a ne mi. To su stvari koje će trajati malo duže, a korona nam dirigira sve, i život, i pravac, i sve. Ne možemo bez fudbala, a teško ćemo i s njim, jer sve ide u drugu krajnost - u svom stilu kaže legenda bh. fudbala.

Neizbježna tema je bh. fudbal.

- Pratim naše prvenstvo, vidi se da i bh. igrači gledaju evropske utakmice. A treneri to prate pomno, šta se dešava u svijetu. Ima tu mnogo toga i lijepog, lijepih golova, isječaka. Napreduje bh. fudbal, a može se tu još dosta toga kopirati, naučiti. Uvjeti su nam puno bolji za fudbal, tereni su se popravili, dobili smo svjetla, još samo nam nedostaje VAR da bolje vidimo - istakao je Osim.

Kao i svima, kako kaže, nedostaje novca.

- Nisu ni drugi operirani od para. Naša nesreća je što ne možeš ti toliko naštampati para koliko ti treba. Ipak, sve manje je pravih igrača. Sve je više ovih ih Afrike koji su interesantniji. Ne znamo im izgovoriti prezime, a sve su bliže onom idealnom što mi želimo ili što traži moderan fudbal - brzi su, trče kao navijeni i bore se i skaču, daju golove. Atraktivni su, a to je vrlo bitno - analizira nekadašnji igrač i trener Željezničara te dodaje:

- Ne znam šta se dešava u Želji. Ne znam šta im je, ne možeš tu uraditi ništa ni silom ni milom. Šta ćeš…

Problem su nefudbalske stvari - finansije, navodi.

- Bojim se da se u naš fudbal puno umiješala politika. A to fudbalu ne treba, sam za sebe je dovoljno interesantan. A bez fudbala, bogami, teško nam je i živjeti. Kad je neka pauza, odmah vidimo koliko nam nedostaje. A da ne spominjem koliko fudbalski uspjesi mogu izvesti svijeta na ulice. Mislim da biste ga vi iz medija trebali malo ''pročistiti''. To je i vaš posao, koliko i igrača, trenera i svih ostalih. Sve to treba držati u nekim granicama, ne valja otići predaleko niti stalno biti negativan. Jer mi stvarno pretjerujemo, ne znam šta hoćemo: da imamo pet Mbapea, tri-četiri Mesija, ali ne ide to tako. Treba puno rada...

Nakon pozdrava na kraju razgovora i konstatacije “vidimo se u Sarajevu”, Osim kratko dodaje - “valjda”.

Osim ističe da bh. mediji trebaju organizirati, kako kaže, kružok s trenerima.

- Pa da se ispričate s njima o svemu. Onda i s igračima, da vidite malo i njihovu stranu, šta oni misle. Pomalo smo staromodni, a onda i drčni, prepotentni, i svašta. Pretjerujemo previše, u svemu. Jedna pobjeda i zaboravimo kako se zovemo, i sve. Korona nas je poremetila, ali ništa nam ne fali da se vratimo u stare tokove, da budemo oni dobri, talentirani Bosanci, koji su držali cijelu bivšu jugoslavensku ligu.

To je bio fenomen, kada je fudbal baš bio u modi, Bosna je imala sedam prvoligaša u bivšoj državi. A da ne spominjem igrače u drugim klubovima. Možda tek sad vidimo ili osjetimo koje je to bilo bogatstvo. I šta sad? To prepuštam vama iz medija -
rekao je Osim.

Osim je biranim riječima pričao o napadaču Sarajeva Matijasu Fanimu (Matthias).

- Gledao sam ovog dečka što igra u Sarajevu, što je zabio dva gola u derbiju. On ima dosta kvaliteta. Em je brz, em zna sve. A mi nećemo da vidimo da brzina odlučuje mnogo toga - kazao je Osim.

Avatar
Omark
Postovi: 2663
Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
Lokacija: Dolina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Omark » 06 maj 2021, 18:45

timpramosavePla je napisao/la:
06 maj 2021, 18:09
Pa samo glup covjek ne mijenja misljenje. I tvrdoglavo se drzi nekog stava, bez obzira sto to nije dobar stav.
Davali mu ljudi vrijeme, jer je to nekad prije zasluzio, vidjeli ljudi nije to to vise. Idemo dalje.
Amar Osim je svoje prokockao imao tri godine, OP ne postoji, igracki kadar u rasulu, lose trcimo, lose razmisljamo, lose se branimo, lose napadamo, stari i preplaceni igraci, preskup strucni stab, neodgovorno ponasanje, ne dolasci na treninge, nepostivanje navijaca, itd itd.
Ovaj put bez Misketa i bez Amara.
Jedan se ne bavi pakiranjem praska, a drugi ne moze biiti glavni u nekoj organizaciji jer veze nema.
Tvoj nalogodavac je otjerao Dogana, a znamo svi koliko je on značio.

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 06 maj 2021, 18:47

Omark je napisao/la:
06 maj 2021, 18:45
timpramosavePla je napisao/la:
06 maj 2021, 18:09
Pa samo glup covjek ne mijenja misljenje. I tvrdoglavo se drzi nekog stava, bez obzira sto to nije dobar stav.
Davali mu ljudi vrijeme, jer je to nekad prije zasluzio, vidjeli ljudi nije to to vise. Idemo dalje.
Amar Osim je svoje prokockao imao tri godine, OP ne postoji, igracki kadar u rasulu, lose trcimo, lose razmisljamo, lose se branimo, lose napadamo, stari i preplaceni igraci, preskup strucni stab, neodgovorno ponasanje, ne dolasci na treninge, nepostivanje navijaca, itd itd.
Ovaj put bez Misketa i bez Amara.
Jedan se ne bavi pakiranjem praska, a drugi ne moze biiti glavni u nekoj organizaciji jer veze nema.
Tvoj nalogodavac je otjerao Dogana, a znamo svi koliko je on značio.
Bezveze momka optuzujes , on je otjeran sa onog foruma jer nije bio takav .

Avatar
Omark
Postovi: 2663
Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
Lokacija: Dolina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Omark » 06 maj 2021, 18:53

KANA je napisao/la:
06 maj 2021, 18:47
Omark je napisao/la:
06 maj 2021, 18:45
timpramosavePla je napisao/la:
06 maj 2021, 18:09
Pa samo glup covjek ne mijenja misljenje. I tvrdoglavo se drzi nekog stava, bez obzira sto to nije dobar stav.
Davali mu ljudi vrijeme, jer je to nekad prije zasluzio, vidjeli ljudi nije to to vise. Idemo dalje.
Amar Osim je svoje prokockao imao tri godine, OP ne postoji, igracki kadar u rasulu, lose trcimo, lose razmisljamo, lose se branimo, lose napadamo, stari i preplaceni igraci, preskup strucni stab, neodgovorno ponasanje, ne dolasci na treninge, nepostivanje navijaca, itd itd.
Ovaj put bez Misketa i bez Amara.
Jedan se ne bavi pakiranjem praska, a drugi ne moze biiti glavni u nekoj organizaciji jer veze nema.
Tvoj nalogodavac je otjerao Dogana, a znamo svi koliko je on značio.
Bezveze momka optuzujes , on je otjeran sa onog foruma jer nije bio takav .
Meni je bezveze što se sad pripisuje Amaru i što treba i što ne treba.

Nije išlo, nije, otišao, vratit će se nekad, a možda i neće, ali niko nikad ne može osporiti što je uradio, a pokušavali su.

Ako je bezveze, izvini, ali je istina da je bilo mahale i za vrijeme Mao Ce Tunga.


Da podsjetim, de napiši jedan lijepi mail o meni sa svim epitetima.
Hmm.

Avatar
HapicaRadePaprica
Postovi: 687
Pridružen/a: 06 feb 2016, 12:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HapicaRadePaprica » 06 maj 2021, 19:01

Dovoljno je samo otvoriti oci,pogledati i sve ce vam se samo kazati.Dzaba pišete,replicirate...samo pogledajte.Nema tu nikakvih podjela medju navijacima.Tu ima samo onih koji vide i onih koji iz njima poznatih razloga nece da vide.Svi oni koji vole Zelju vide.

BarbareZeljin
Postovi: 789
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BarbareZeljin » 06 maj 2021, 19:14

Da se svi zapitamo na ove rijeci Ivice. Ne znam sta im je...
Sami sebe unistiavamo.

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la wolfie » 06 maj 2021, 19:29

Ostvarit ćemo pobjedu prije nego i Amara i Misimovića ostavimo iza leđa
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.