FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

timpramosavePla
Postovi: 619
Pridružen/a: 20 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la timpramosavePla » 22 jun 2021, 22:15

Pisao je i jedan lik, nije znao sta radi ekonom 🙄

MojaMalenkost
Postovi: 2279
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 22 jun 2021, 22:18

LjoZee je napisao/la:
22 jun 2021, 22:04
MojaMalenkost je napisao/la:
22 jun 2021, 21:58
Ma gledamo svi.. Lafo se istakao problem sa procedurom.. Kao tesko bilo predloziti i glasati za novu tacku dnevnog reda.. Na samu pomen promjene nadzornog i ove dvojice napravili pauzu i razbjezali se.. I posle se neki koji su to uradili pokusavaju predstaviti kao veliki i iskreni zeljovci.. Stite klub i procedure tako sto se razbjeze sa sjednice da se izgubi kvorum.. Dobro je samo sto su pokazali pravo lice i sto nema vise nazad..
Ne bi bio validan izbor NO jer se mora traziti izvjestaj ovog trenutnog pa da se njihov ne usvoji i onda ih oni smijene. Oni su trazili samo izvjestaj za UO dok su za NO usvojili izvjestaj proslu sjednicu i nisu ga ni trazili. Ista greska se desila kad se online Skusptina sazvala pa se bacila prica da nije bilo kvoruma, a ustvari ta Skupstina nije bila zakonska jer pravilnik je nije dozvoljavao. I tad sta god da se donijelo ne bi se moglo sprovesti u djelo. Imamo veliki problem jer ocigledno vecina ljudi u samoj Skupstini ne zna pravilnik, a pogotovo predsjednici i potpredsjednici. Ne znam sta se guraju Cernica i Cengic, a mrsko im procitati bar pravilnik.
Nisam ni rekao da se mogao promijeniti nadzorni na toj sjednici, ali se mogla pokrenuti procedura.. Cernica i Cengic nisu znali pravilnik i tako su pokazali da nisu za bitnijih funkcija, ali nedostatak kvoruma posle pauze je stavljanje tacke na i kada je ta ideja u pitanju.. Ovako Nurko sam sebi nadzor.. Nista protiv momka licno. Znam da je zeljovac od glave do pete, ali ne moze vala ni to biti validno..
Pročepit će negdje.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 jun 2021, 22:29

MojaMalenkost je napisao/la:
22 jun 2021, 22:18
Nisam ni rekao da se mogao promijeniti nadzorni na toj sjednici, ali se mogla pokrenuti procedura.. Cernica i Cengic nisu znali pravilnik i tako su pokazali da nisu za bitnijih funkcija, ali nedostatak kvoruma posle pauze je stavljanje tacke na i kada je ta ideja u pitanju.. Ovako Nurko sam sebi nadzor.. Nista protiv momka licno. Znam da je zeljovac od glave do pete, ali ne moze vala ni to biti validno..
Ma naravno da ne moze. Previse improvizacija, manjak znanja o pravilima Skupstine je prisutan u ovom sastavu. Jedan predsjednik ne zna da ne moze online, drugi ne zna smijeniti jedan organ kluba. To je odmah za ostavku i zabranu obavljanja bilo kakve vodece funkcije u klubu. Predsjednik Skupstine pravilnik mora imati u malom prstu i mora znati uspostaviti mirnu Skupstinu, a ne da se pri manjem pritisku ili sam od sebe gubi. To je pogubno u ovakvoj atmosferi, a to i mi vidimo.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 22 jun 2021, 22:57

LjoZee je napisao/la:
22 jun 2021, 22:29
MojaMalenkost je napisao/la:
22 jun 2021, 22:18
Nisam ni rekao da se mogao promijeniti nadzorni na toj sjednici, ali se mogla pokrenuti procedura.. Cernica i Cengic nisu znali pravilnik i tako su pokazali da nisu za bitnijih funkcija, ali nedostatak kvoruma posle pauze je stavljanje tacke na i kada je ta ideja u pitanju.. Ovako Nurko sam sebi nadzor.. Nista protiv momka licno. Znam da je zeljovac od glave do pete, ali ne moze vala ni to biti validno..
Ma naravno da ne moze. Previse improvizacija, manjak znanja o pravilima Skupstine je prisutan u ovom sastavu. Jedan predsjednik ne zna da ne moze online, drugi ne zna smijeniti jedan organ kluba. To je odmah za ostavku i zabranu obavljanja bilo kakve vodece funkcije u klubu. Predsjednik Skupstine pravilnik mora imati u malom prstu i mora znati uspostaviti mirnu Skupstinu, a ne da se pri manjem pritisku ili sam od sebe gubi. To je pogubno u ovakvoj atmosferi, a to i mi vidimo.
Bravo @ljoze.
Valjda dođu pameti, kasnimo po svim parametrima. Da su Bogdo manijaci postavili ultimatum malo ranije, tamo negdje u martu, puno bi prije premostili ovo razduživanje ove nefunkcionalne i needukovane skupštine.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Pametinikaddosta
Postovi: 117
Pridružen/a: 15 apr 2021, 21:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pametinikaddosta » 22 jun 2021, 23:35

SudoHusika je napisao/la:
22 jun 2021, 22:57
LjoZee je napisao/la:
22 jun 2021, 22:29
MojaMalenkost je napisao/la:
22 jun 2021, 22:18
Nisam ni rekao da se mogao promijeniti nadzorni na toj sjednici, ali se mogla pokrenuti procedura.. Cernica i Cengic nisu znali pravilnik i tako su pokazali da nisu za bitnijih funkcija, ali nedostatak kvoruma posle pauze je stavljanje tacke na i kada je ta ideja u pitanju.. Ovako Nurko sam sebi nadzor.. Nista protiv momka licno. Znam da je zeljovac od glave do pete, ali ne moze vala ni to biti validno..
Ma naravno da ne moze. Previse improvizacija, manjak znanja o pravilima Skupstine je prisutan u ovom sastavu. Jedan predsjednik ne zna da ne moze online, drugi ne zna smijeniti jedan organ kluba. To je odmah za ostavku i zabranu obavljanja bilo kakve vodece funkcije u klubu. Predsjednik Skupstine pravilnik mora imati u malom prstu i mora znati uspostaviti mirnu Skupstinu, a ne da se pri manjem pritisku ili sam od sebe gubi. To je pogubno u ovakvoj atmosferi, a to i mi vidimo.
Bravo @ljoze.
Valjda dođu pameti, kasnimo po svim parametrima. Da su Bogdo manijaci postavili ultimatum malo ranije, tamo negdje u martu, puno bi prije premostili ovo razduživanje ove nefunkcionalne i needukovane skupštine.
Problema je hiljadu a sposobnih da ih rješavaju nema, sve je otjerano što ima imalo znanja. U Klubu je katastrofa po svim aspektima, i sve je u sivoj zoni ako ne i u crnoj... Pa razmislite samo kako je moguće da nam je toliko naše djece otišlo bez naknade a hoćemo s mladim da igramo, koja je to logika?

Avatar
bojamora
Postovi: 1210
Pridružen/a: 11 avg 2014, 11:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bojamora » 22 jun 2021, 23:39

plavousrcu je napisao/la:
22 jun 2021, 13:50
sarajevskiPlavi1921 je napisao/la:
22 jun 2021, 13:15
LjoZee je napisao/la:
22 jun 2021, 13:11


Ma 3, 4 solidna igraca jos fale i opstanak siguran ako bi bilo sve fer. Za vise od toga ne treba razmisljati nego u tom slucaju bi bilo da pustis pa ako se poklopi, poklopi.

Ja jos uvijek ne kontam svrhu treniranja Boje sa nama. Prosle godine sredinom juna pocele pripreme pa niko nije trenirao od tih sto im ugovor istice 30.6.
Ma to je realno ovo je malo masta.
Ma ne znam vala ni ja sto Bojo trenira sa nama kad sigurno nece produzit al eto.
Mozda ima ugovor jos nekoliko dana. A mozda i dogovaraju za novi ugovor.
Ne mogu još Drina i Duraković u prvi tim a umjesto Juričuća ja bi stavio Mujezinovića a i Štila može igrati još.

Avatar
bojamora
Postovi: 1210
Pridružen/a: 11 avg 2014, 11:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bojamora » 22 jun 2021, 23:42

Otkud ikako ta priča da bi se Memija mogao vratiti. Još kad bi nekako zadržali Ramovića ako se oporavio od povrede to bi bila prava pojačanja.

Ritamreda
Postovi: 839
Pridružen/a: 23 jan 2021, 15:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ritamreda » 23 jun 2021, 00:16

Svi su dali ostavke osim predstavnika navijača i nekoliko starijih igraca, veterana kluba.
Jači od ratova, režima i partija !!!!

Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 23 jun 2021, 00:19

:opaopa:

Nema prevare nema laži, Željo nam je od svih draži!

https://youtube.com/shorts/GSkGwgTHgtQ?feature=share
Zadnja izmjena: Admir74, dana/u 23 jun 2021, 00:25, ukupno mijenjano 1 put.

Ritamreda
Postovi: 839
Pridružen/a: 23 jan 2021, 15:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ritamreda » 23 jun 2021, 00:21

delinjo je napisao/la:
22 jun 2021, 20:25
Jes eto posipat cu ruzama ljude koji nas haman pred gasenje doveli,nego sta nbego **** majke i oceve..

Naravno ne prema ljudima kao sto su Badzak,to su vec zlonamjerne i licne stvari.
Kakav crni Badzak, on je i najveci krivac za Cerica i ovo sve u zadnje vrijeme. Stvaraju se mitovi i legende kao i za Misketa. I ja sam ga branio dok nisam saznao neke stvari. Zeljo nema prijatelja u skupstinskom, nadzornom i upravnom odboru. Ovo je jedino rijesenje.
Jači od ratova, režima i partija !!!!

Stopostozeljo
Postovi: 108
Pridružen/a: 15 apr 2021, 01:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stopostozeljo » 23 jun 2021, 00:21

adnan1921 je napisao/la:
22 jun 2021, 12:25
Stopostozeljo je napisao/la:
22 jun 2021, 11:05
adnan1921 je napisao/la:
22 jun 2021, 10:08
U SEZONU NOVU SKUPA ĆEMO JAČI
BIĆEMO PRVI A I KUPA OSVAJAČI ! 💙

samo optimizam braćo 😁 kakvo ispadanje sta vam je bolan.. PO TITULU ! 😎💙
Tako je Ado brate ujedinimo se svi svi za nas ŽELJEZNIČAR !
tako je brate ! vidimo da su svi otvoreno protiv nas i da nas niko ne može očima.. preostajemo sami sebi i podjele nam ne trebaju. SVI KO JEDAN ! SAMO Ž !
Samo Željo

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 23 jun 2021, 00:22


Avatar
PointBlank
Postovi: 674
Pridružen/a: 21 apr 2019, 15:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PointBlank » 23 jun 2021, 00:24

Ritamreda je napisao/la:
23 jun 2021, 00:21
delinjo je napisao/la:
22 jun 2021, 20:25
Jes eto posipat cu ruzama ljude koji nas haman pred gasenje doveli,nego sta nbego **** majke i oceve..

Naravno ne prema ljudima kao sto su Badzak,to su vec zlonamjerne i licne stvari.
Kakav crni Badzak, on je i najveci krivac za Cerica i ovo sve u zadnje vrijeme. Stvaraju se mitovi i legende kao i za Misketa. I ja sam ga branio dok nisam saznao neke stvari. Zeljo nema prijatelja u skupstinskom, nadzornom i upravnom odboru. Ovo je jedino rijesenje.
Jos jedan od onih koji samo dignu nos ako nisu u pravu i ako njihova nije glavna

Ritamreda
Postovi: 839
Pridružen/a: 23 jan 2021, 15:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ritamreda » 23 jun 2021, 00:28

PointBlank je napisao/la:
23 jun 2021, 00:24
Ritamreda je napisao/la:
23 jun 2021, 00:21
delinjo je napisao/la:
22 jun 2021, 20:25
Jes eto posipat cu ruzama ljude koji nas haman pred gasenje doveli,nego sta nbego **** majke i oceve..

Naravno ne prema ljudima kao sto su Badzak,to su vec zlonamjerne i licne stvari.
Kakav crni Badzak, on je i najveci krivac za Cerica i ovo sve u zadnje vrijeme. Stvaraju se mitovi i legende kao i za Misketa. I ja sam ga branio dok nisam saznao neke stvari. Zeljo nema prijatelja u skupstinskom, nadzornom i upravnom odboru. Ovo je jedino rijesenje.
Jos jedan od onih koji samo dignu nos ako nisu u pravu i ako njihova nije glavna
Tako nekako. Uzmes fino klub, posudis neku ozbiljnu lovu i budes tata mata, a ne nesto iz prikrajka, nesto nejasno, tiho...on je barem nekako pomagao, a ovaj olos drugi je za batina, u pravom smislu te rijeci. Dzindo, Pesto i njihovi anonimusi...
Jači od ratova, režima i partija !!!!

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 23 jun 2021, 01:06

Dobro ja komentarisem momci ono sto je bio edosta tu ,dao svojih para i posudio,nekako uvijek to gledam jbg,isto tako su i Misimovic i Amar posudjivati,i to mi je mislim ok za respekta jer nisu morali...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
PointBlank
Postovi: 674
Pridružen/a: 21 apr 2019, 15:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PointBlank » 23 jun 2021, 01:17

Ritamreda je napisao/la:
23 jun 2021, 00:28
Tako nekako. Uzmes fino klub, posudis neku ozbiljnu lovu i budes tata mata, a ne nesto iz prikrajka, nesto nejasno, tiho...on je barem nekako pomagao, a ovaj olos drugi je za batina, u pravom smislu te rijeci. Dzindo, Pesto i njihovi anonimusi...
Najmanji problem da hoce tako, papirima se ogradis, osiguras i miran si. Onda radis kako mislis da treba. Nazalost, od njih niko ne ulaze, svi samo krpe. Svi oni pumpaju pare kad fale, za plate, za troskove, niko nije dosao na pocetku sezone i krhno 2 miliona papirom, i ajmo u projekat.. dzaba, ili ne znaju, ili je strah.
Te navedene necu ni komentarisati.. treba im dodati Hotica za trenera i da se vratimo na staze stare slave kad smo punili novinske stupce

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 23 jun 2021, 06:51


"Dinamov igrač u startu vrijedi pet milijuna, a Hajdukov 500 tisuća. Razlika je u organizaciji"
Slažete li se s novim trenerom Željezničara?

Mnogi su ostali iznenađeni kad je prije nekoliko dana osvanula vijest kako je Tomislav Ivković novi trener bh. velikana Željezničara. Bivši reprezentativac Jugoslavije najveći je trag ostavio na klupi Lokomotive, a posljednji trenerski angažman imao je u Interu iz Zaprešića.

Željezničar je tri puta osvajao naslov prvaka BiH, ali već posljednjih nekoliko sezona nisu na razini koja se od njih očekuje. Povrh svega, gradski rival, Sarajevo, osvajalo je titule 2019. i 2020. godine, a navijačima to nije najbolje 'sjelo'.

Prošlu je sezonu Željo okončao na sedmom mjestu m:tel Premijer lige BiH, a ovog ljeta se na Grbavici spremaju velike promjene. Ivković će biti vođa novog Željezničara, Manijaci su uglavnom pozdravili njegov dolazak, a uprava vjeruje da je on idealan tip trenera koji je potreban momčadi da se ponovno vrate u vrh nogometa u BiH.

„Složili smo se kako situacija u Kkubu nije lagana. Nemamo puno vremena, mi smo u zaostatku sedam dana što se tiče rada, ali zbog situacije koja se događala, krenuli smo danas. Cilj je da u što kraćem roku napravimo selekciju igrača i vidimo tko treba ostati. Krećemo od nule. Morat ćemo napraviti selekciju igrača, vidjeti na koga možemo računati od mladih igrača i zaslužuju li oni šansu. Navijači moraju imati strpljenja. To su ljudi koji žele uspjeh svog kluba. Ova situacija nije došla preko noći, neće tako ni otići”, rekao je Ivković, a onda se osvrnuo i na situaciju da je obavio razgovor sa svojim nekadašnjim suigračima:

“Poznajem sedam, osam proslavljenih igrača Želje. Da sam njih slušao, nikad ne bih došao ovdje“.

Ivković je na pitanje novinara o borbi za trofeje i Europu poručio kako to nije moguće bez mnogo pojačanja, što je teško za očekivati.


“Borba za titule nije moguća ako nema 10 igrača. Ostali su igrači koji su završili na sedmom mjestu, a ja se sad trebam boriti za titulu, pa ja nisam Copperfield. Kada bi se dovelo 10 novih igrača moglo bi, ali kako dovesti 10 novih igrača kada klub nema novca”, ističe Ivković i nastavlja:

“Klub zarađuje od svojih igrača. Na taj način puniš budžet. Vrlo je teško. Imamo Dinamo, njegov igrač u startu vrijedi 5 miliona, a Hajdukov 500.000. U organizaciji je razlika”.

Željezničar je nedavno potpisao sporazum sa ekipom iz Gane, Medeamom. Da li je moguće da će Plavi tamo tražiti pojačanja, Ivković je otkrio:


“Gana je poznata po kvaliteti igrača, imali su godinama dobre igrače. Ima i Rijeka dogovor sa Nigerijcima, ali su samo jedan ili dva tu zaigrali. Bitno je da neko predloži, da ga dovede i da se on pokaže. Ako nema kvalitete, nema šta tu tražiti. Suradnju mi možemo sklopiti s mnogo klubova, ali što dobivamo?”, zapitao se Ivković.

Kada je u pitanju trenutni sastav, hrvatski stručnjak tvrdi:


“Ne mogu procijeniti igrače za tjedan ili dva dana. Moram ga vidjeti kako se ponaša na treninzima i utakmicama. Svi volimo igrače na utakmice i svi igrači koji dolaze, a imaju kvalitetu, mogu doći. Ako će mi popunjavati grupu za trening, ne treba mi. S mladim igračima mogu popuniti roster, što će mi neko dolaziti da bude broj”.
Intervju Ivkovića za Germanijak.hr.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
Mamba21
Postovi: 3278
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 23 jun 2021, 08:10

Uvijek smo imali gotivne asistente trenera, Lešnik, Mema, Mula, sad Italijan...

Ne znam za vas, ali puca me neki optimizam zbog novog trenera i što se skupština raspustila.
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 23 jun 2021, 08:18

Mamba21 je napisao/la:
23 jun 2021, 08:10
Uvijek smo imali gotivne asistente trenera, Lešnik, Mema, Mula, sad Italijan...

Ne znam za vas, ali puca me neki optimizam zbog novog trenera i što se skupština raspustila.

slika

samo nas jos to i drzi u životu

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 23 jun 2021, 08:34

Ljudi moramo se svi aktivirati, od kupovine godisnjih karata pa dalje. Nista nam samo nece pasti sa neba, ali korak po korak sa dobrim iniciajtivama mozemo nesto sami da promjenimo.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 16 gostiju.