FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Kometa
Postovi: 895
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kometa » 12 apr 2021, 09:05

Brkooo je napisao/la:
12 apr 2021, 01:59
StrikeWarzone je napisao/la:
12 apr 2021, 00:30
Najveći fakin ove lige od njenog nastanka nije mogao ništa ovoj bandi od igrača ali Baka će moći. :damn:
Amar iz prva dva mandata je bio bas fakin i znao je i najbolje igrace i da kazni i da nagradi.

Ovaj sadasnji Amar nije ni sjena tog Amara. Potpuno dva razlicita lika. Ovaj sadasnji Amar je direktno u klub doveo sve ove debile, nekima od njih produzio i ugovore, napravio i selektirao toliko lose da ce trebati vremena i vremena da se ocistimo od ovih luzera i govana koji nose nas dres. Ostavio je iza sebe haos i nefunkcionalnu ekipu, bukvalno od golmana do napadaca imas samo 1 igraca koji bi u normalnim okolnostima mozda bio u prvih 11(Ikic).

Jedan Sinisa 5 godina parazitira u Zelji, 5 godina gledamo beka koji ne zna aut **** izvesti. Desni bek koji je spor i koji ima grozan centarsut. Osnovne stvari lik ne zna. Kontas Amar je dosao, on ce otjerati takvog beka, jok, Amar mu produzi ugovor i dovede jos jednog desnog beka za kojeg je taj isti Sinisa igracina, samo zato sto je taj drugi bek amater.

Gledas Veselinovica, krilo koje ne zna gola zabiti. Krilo koje u citavoj karijeri nema ukupno 20 golova. I njemu Amar produzi ugovor. Ubaci Kulasina na pripremama, malom 17 godina, za 18 minuta mali zabije 2 gola i 2 puta asistira. I pored toga nastavis da forsiras Veselinovica i Subasica (koji nije krilo i spor je ko puz).

Treba golman, ma moze i amater Fejzic. On i Eric ce bit dobri. Sa takvim golmanima se kao napadaju trofeji. Treba stoper daj Kosorica, daj Miletica, daj Vrhovca, ne znas ko je gori od njih trojce. Lijevi bek jedan ocajan, drugi isto.

Sredina toliko troma i spora da bi i Velibor Djuric izgledao kao Bolt pored nasih veznjaka itd itd..
Zasto mislis sto je doveo Vrhovca i Miletica,pa zato sto nije imao para za bolje.Mislis da Amar ne zna da je Jakovljevic.bolji stoper,da ne zna da je Fanimo bolji od Subasica,da ne zna da Velic bolji od Fejzica.I sam.je trazio i Fanims i Crnkica i Radovca itd.Pa morao je u sred prvenstva prodati najboljeg veznog igrsca u ekipi Sadikovica....

VeteranSA
Postovi: 1144
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 12 apr 2021, 09:22

Vrijeme nekog fakinluka i kurchenja igračima je daleka prošlost. Zato i jesmo tu gdje jesmo, jer takvi odnosi prema igračima više ne prolaze, a posebno ne prolaze kada si im još dužan pare. Oni su tu upravo zbog tih plata, ljubavi nema. Shvatite da je to kao i kod svih nas. Kada su primanja visoka, uredna, na vrijeme, kada je šef nagodan, okruženje stabilno, tada smo i mi mnogo više angažovani, i donosimo mnogo bolje rezultate. Kada nam plata kasni heftu, a djeca traže svoje, režije, rata kredita, yebali bi majku svakome. Otprilike je u Želji takva situacija. Hem nema para, hem te još neko yebe. To ne može proći ni u kantonalnoj ligi. NIko više ne trpi vrijeđanja, psovke, kurchenja, i lako se udruže protiv toga...i onda imamo što imamo. Raspad...
Mnogo je primjera i u mnogo jačim, klubovima i ligama, finansijski stabilnim klubovima, gdje ej sve na vrijeme, ali treneri se kurche. To ne pije vode, takve situacije po firmamam se zovu mobing, i to više niko ne podržava. NIgdje.

VeteranSA
Postovi: 1144
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 12 apr 2021, 09:29

Kometa je napisao/la:
12 apr 2021, 09:05
Brkooo je napisao/la:
12 apr 2021, 01:59
StrikeWarzone je napisao/la:
12 apr 2021, 00:30
Najveći fakin ove lige od njenog nastanka nije mogao ništa ovoj bandi od igrača ali Baka će moći. :damn:
Amar iz prva dva mandata je bio bas fakin i znao je i najbolje igrace i da kazni i da nagradi.

Ovaj sadasnji Amar nije ni sjena tog Amara. Potpuno dva razlicita lika. Ovaj sadasnji Amar je direktno u klub doveo sve ove debile, nekima od njih produzio i ugovore, napravio i selektirao toliko lose da ce trebati vremena i vremena da se ocistimo od ovih luzera i govana koji nose nas dres. Ostavio je iza sebe haos i nefunkcionalnu ekipu, bukvalno od golmana do napadaca imas samo 1 igraca koji bi u normalnim okolnostima mozda bio u prvih 11(Ikic).

Jedan Sinisa 5 godina parazitira u Zelji, 5 godina gledamo beka koji ne zna aut **** izvesti. Desni bek koji je spor i koji ima grozan centarsut. Osnovne stvari lik ne zna. Kontas Amar je dosao, on ce otjerati takvog beka, jok, Amar mu produzi ugovor i dovede jos jednog desnog beka za kojeg je taj isti Sinisa igracina, samo zato sto je taj drugi bek amater.

Gledas Veselinovica, krilo koje ne zna gola zabiti. Krilo koje u citavoj karijeri nema ukupno 20 golova. I njemu Amar produzi ugovor. Ubaci Kulasina na pripremama, malom 17 godina, za 18 minuta mali zabije 2 gola i 2 puta asistira. I pored toga nastavis da forsiras Veselinovica i Subasica (koji nije krilo i spor je ko puz).

Treba golman, ma moze i amater Fejzic. On i Eric ce bit dobri. Sa takvim golmanima se kao napadaju trofeji. Treba stoper daj Kosorica, daj Miletica, daj Vrhovca, ne znas ko je gori od njih trojce. Lijevi bek jedan ocajan, drugi isto.

Sredina toliko troma i spora da bi i Velibor Djuric izgledao kao Bolt pored nasih veznjaka itd itd..
Zasto mislis sto je doveo Vrhovca i Miletica,pa zato sto nije imao para za bolje.Mislis da Amar ne zna da je Jakovljevic.bolji stoper,da ne zna da je Fanimo bolji od Subasica,da ne zna da Velic bolji od Fejzica.I sam.je trazio i Fanims i Crnkica i Radovca itd.Pa morao je u sred prvenstva prodati najboljeg veznog igrsca u ekipi Sadikovica....
Da si zimus prodao Lendrića( a mogao si), da si prodao možda još nekoga, nisi doveo Sinana, siguran sam da Fanimo stane u taj budget. Tako da ne pije vode ta priča. Ekipa je totalno neizbalansirana, sa viškom na nekim pozicijama, a ubjediljivim manjkom na drugim. I to je bio naš veliki problem. Pokazatelj da Amar nije onaj stari Amar je i da je za Mujezonovića, i ovog debila iz Čelika platio nekih 50-ak tauzenki...za takve klocove. Ne može se za neke stvari vaditi ni na pesparicu, realno.

Kometa
Postovi: 895
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kometa » 12 apr 2021, 09:32

VeteranSA je napisao/la:
12 apr 2021, 09:22
Vrijeme nekog fakinluka i kurchenja igračima je daleka prošlost. Zato i jesmo tu gdje jesmo, jer takvi odnosi prema igračima više ne prolaze, a posebno ne prolaze kada si im još dužan pare. Oni su tu upravo zbog tih plata, ljubavi nema. Shvatite da je to kao i kod svih nas. Kada su primanja visoka, uredna, na vrijeme, kada je šef nagodan, okruženje stabilno, tada smo i mi mnogo više angažovani, i donosimo mnogo bolje rezultate. Kada nam plata kasni heftu, a djeca traže svoje, režije, rata kredita, yebali bi majku svakome. Otprilike je u Želji takva situacija. Hem nema para, hem te još neko yebe. To ne može proći ni u kantonalnoj ligi. NIko više ne trpi vrijeđanja, psovke, kurchenja, i lako se udruže protiv toga...i onda imamo što imamo. Raspad...
Mnogo je primjera i u mnogo jačim, klubovima i ligama, finansijski stabilnim klubovima, gdje ej sve na vrijeme, ali treneri se kurche. To ne pije vode, takve situacije po firmamam se zovu mobing, i to više niko ne podržava. NIgdje.
Slazem se,najbolji primjer vranjes .Samo ti mene karaj,kospice na zapadu a 12 000 u dzep.Isplatices kad tad

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 12 apr 2021, 09:36

VeteranSA je napisao/la:
12 apr 2021, 09:22
Vrijeme nekog fakinluka i kurchenja igračima je daleka prošlost. Zato i jesmo tu gdje jesmo, jer takvi odnosi prema igračima više ne prolaze, a posebno ne prolaze kada si im još dužan pare. Oni su tu upravo zbog tih plata, ljubavi nema. Shvatite da je to kao i kod svih nas. Kada su primanja visoka, uredna, na vrijeme, kada je šef nagodan, okruženje stabilno, tada smo i mi mnogo više angažovani, i donosimo mnogo bolje rezultate. Kada nam plata kasni heftu, a djeca traže svoje, režije, rata kredita, yebali bi majku svakome. Otprilike je u Želji takva situacija. Hem nema para, hem te još neko yebe. To ne može proći ni u kantonalnoj ligi. NIko više ne trpi vrijeđanja, psovke, kurchenja, i lako se udruže protiv toga...i onda imamo što imamo. Raspad...
Mnogo je primjera i u mnogo jačim, klubovima i ligama, finansijski stabilnim klubovima, gdje ej sve na vrijeme, ali treneri se kurche. To ne pije vode, takve situacije po firmamam se zovu mobing, i to više niko ne podržava. NIgdje.
I zašto onda misliš da će bilo koji trener koji sada dođe raditi bolje? Ko god, Baka, Nalić, Baždarević, Joldić?
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
bhsport
Postovi: 11289
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 12 apr 2021, 09:38

Kometa je napisao/la:
12 apr 2021, 09:32
VeteranSA je napisao/la:
12 apr 2021, 09:22
Vrijeme nekog fakinluka i kurchenja igračima je daleka prošlost. Zato i jesmo tu gdje jesmo, jer takvi odnosi prema igračima više ne prolaze, a posebno ne prolaze kada si im još dužan pare. Oni su tu upravo zbog tih plata, ljubavi nema. Shvatite da je to kao i kod svih nas. Kada su primanja visoka, uredna, na vrijeme, kada je šef nagodan, okruženje stabilno, tada smo i mi mnogo više angažovani, i donosimo mnogo bolje rezultate. Kada nam plata kasni heftu, a djeca traže svoje, režije, rata kredita, yebali bi majku svakome. Otprilike je u Želji takva situacija. Hem nema para, hem te još neko yebe. To ne može proći ni u kantonalnoj ligi. NIko više ne trpi vrijeđanja, psovke, kurchenja, i lako se udruže protiv toga...i onda imamo što imamo. Raspad...
Mnogo je primjera i u mnogo jačim, klubovima i ligama, finansijski stabilnim klubovima, gdje ej sve na vrijeme, ali treneri se kurche. To ne pije vode, takve situacije po firmamam se zovu mobing, i to više niko ne podržava. NIgdje.
Slazem se,najbolji primjer vranjes .Samo ti mene karaj,kospice na zapadu a 12 000 u dzep.Isplatices kad tad
Ili Projic, orilo gorilo 7 milja u padze.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

VeteranSA
Postovi: 1144
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 12 apr 2021, 09:51

SudoHusika je napisao/la:
12 apr 2021, 09:36
VeteranSA je napisao/la:
12 apr 2021, 09:22
Vrijeme nekog fakinluka i kurchenja igračima je daleka prošlost. Zato i jesmo tu gdje jesmo, jer takvi odnosi prema igračima više ne prolaze, a posebno ne prolaze kada si im još dužan pare. Oni su tu upravo zbog tih plata, ljubavi nema. Shvatite da je to kao i kod svih nas. Kada su primanja visoka, uredna, na vrijeme, kada je šef nagodan, okruženje stabilno, tada smo i mi mnogo više angažovani, i donosimo mnogo bolje rezultate. Kada nam plata kasni heftu, a djeca traže svoje, režije, rata kredita, yebali bi majku svakome. Otprilike je u Želji takva situacija. Hem nema para, hem te još neko yebe. To ne može proći ni u kantonalnoj ligi. NIko više ne trpi vrijeđanja, psovke, kurchenja, i lako se udruže protiv toga...i onda imamo što imamo. Raspad...
Mnogo je primjera i u mnogo jačim, klubovima i ligama, finansijski stabilnim klubovima, gdje ej sve na vrijeme, ali treneri se kurche. To ne pije vode, takve situacije po firmamam se zovu mobing, i to više niko ne podržava. NIgdje.
I zašto onda misliš da će bilo koji trener koji sada dođe raditi bolje? Ko god, Baka, Nalić, Baždarević, Joldić?
Ma mislim da razmišljanje o Meši, Lalatoviću, pa i Sliškoviću nije realno, ni sa naše, a i sa njihove strane. I naravno još jedna stvar, ko kaže da hoće raditi bolje?
Ja sam sada kao prelazno rješenje bio za Joldića.(nuđeno mu je iz kluba) Da do kraja sezone pokuša"pogurati" ove malce koji su odradili odlično pripreme zimus, a niko minute ne dobi do sada. Pa neko napisa mali Kulašin za 20 minuta dade dva gola, a Veseli ne može za 20 utakmica babo ga yebo.
Na žalost Omer pametan, što bi se potrošio za 6-7 utakmica, i nije prihvatio. Čuo sam da dolazi Nalić, i da uopšte nije tražio neke uslove, naprotiv...
Mi moramo biti svjesni da u ovakvoj finansijskoj situaciji za slijedeću sezonu ne možemo očekivati niti neku ekipu, niti rezultat. Biće mladih igrača, kako naših, tako i iz nižih liga, i treba nam mnogo, mnogo sreće da nađemo trenera koji voli izazove i koji bi prihvatio da vodi takvu ekipu, u jednoj takvoj atmosferi. A tu se stvari mogu okrenuti i na jednu i na drugu stranu. Pametan, hrabar i ambiciozan trener bi tu mogao mnogo napraviti. Ključ je da se pred njega ne stavljaju neki veliki rezulttski ciljevi, a samim tim i neki veliki pritisak. Vidjećemo.
Jutros čujem da bi Amar mogao " u tunelu" ponovo biti. Onda nema problema, Mema i Šerbo su idealni...za nastavak propasti i tonjenja...

Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 12 apr 2021, 09:54

Neće imati funkciju nikakvu u upravljačkim strukturama kluba

VeteranSA
Postovi: 1144
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 12 apr 2021, 09:59

Admir74 je napisao/la:
12 apr 2021, 09:54
Neće imati funkciju nikakvu u upravljačkim strukturama kluba
Jok eto. Vodio ekipu, i pitao se i mješao u sve ko vegeta, i sada kada nema obavezu oko ekipe, povući će se i neće se uplitati u procese. Pa frajer je ovim ikebanama u UO upadao na sjednice, bez dozvole, pitanja, i pišao po njima. I sada će se kao povući?
Bilo kakav njegov ostanak u klubu ne mijenja ništa. Ljudi nisu magarci, i niko siguran sam neće niti doći niti donijeti neke pare u klub dok je on tu, u bilo kojoj poziciji.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 12 apr 2021, 10:02

Jedino sto se bas moze reci protiv Amara da se dao skroz skorman prostor mladim igracima, pogotovo na tim pozicijama gdje nam je ucinak los. Pa brate mili, onda daj priliku mladom igracu. Ali ovo ostalo razmisljanje, da je ovog tad prodao, pa da nije za ovoga dao ovoliko, to je neozbiljno razmisljanje, jer je normalno da imas neiskoristene resurse. Ne moze se gledati sto nisi iskoristio budzet iz 2019 godine, za igraca koji ti treba u 2021 godini, primjera radi. Ima tu dosta faktora koji se moraju da posloze. Ali fundamentalno, ako nemas budzet, onda daj mladom igracu priliku. Ako hoces bolje igrace, onda se mora osigurati veci budzet. Ali mislim to sto nam nije izbalansirana ekipa je upravo sto nismo dali priliku nekoliko mladih igraca, vjerovatno bi bilo vise dinamike.

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 12 apr 2021, 10:06

ma ja nesto kontam da ovo sve nije do onoga psihologa. kako on dođe zimus mi smo totalno u rasulu
moSa ljoŽe

TigerWoods
Postovi: 318
Pridružen/a: 03 sep 2020, 10:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TigerWoods » 12 apr 2021, 10:08

Nadam se da je novi trener Omer Joldic

Avatar
drzgemboadislic
Postovi: 939
Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drzgemboadislic » 12 apr 2021, 10:12

TigerWoods je napisao/la:
12 apr 2021, 10:08
Nadam se da je novi trener Omer Joldic
Dovesti će se trener kome će moći komandovati Amar jer je on i dalje glavni u klubu i on će se sve pitati.

Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 12 apr 2021, 10:13

Samo ne Nalić. Ubleha bogatog vokabulara.

VeteranSA
Postovi: 1144
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 12 apr 2021, 10:16

Tristan10 je napisao/la:
12 apr 2021, 10:02
Jedino sto se bas moze reci protiv Amara da se dao skroz skorman prostor mladim igracima, pogotovo na tim pozicijama gdje nam je ucinak los. Pa brate mili, onda daj priliku mladom igracu. Ali ovo ostalo razmisljanje, da je ovog tad prodao, pa da nije za ovoga dao ovoliko, to je neozbiljno razmisljanje, jer je normalno da imas neiskoristene resurse. Ne moze se gledati sto nisi iskoristio budzet iz 2019 godine, za igraca koji ti treba u 2021 godini, primjera radi. Ima tu dosta faktora koji se moraju da posloze. Ali fundamentalno, ako nemas budzet, onda daj mladom igracu priliku. Ako hoces bolje igrace, onda se mora osigurati veci budzet. Ali mislim to sto nam nije izbalansirana ekipa je upravo sto nismo dali priliku nekoliko mladih igraca, vjerovatno bi bilo vise dinamike.
Vidi...zimus se morao riješiti Lendrića po svaku cijenu. Pa i mi navijači znamo da je frajer zlo za ekipu i svlačionicu. A ovako si mogao nešto zaraditi, a i dug bi rješio. Nema to veze sa nečim što je nekad bilo. I oko ovih iz Čelika je morao znati da tu postoji ta naknada za treniranje, i da onakvog kloca ne dovodiš džaba nego ga treba platiti. Zamisli da si te pare razdjelio na 2-3 omladinca, letili bi po terenu...o tome govorim. To su osnovne stvari ako želiš da si ozbiljan i trener ili sportski direktor ili manager kako on voli da se zove.
Kada si u finansijskoj banani, ne biraš načine da se izvadiš(legalne naravno) Zimus je sve trebao staviti "u izlog" i prodati sve što se prodati može. I Ikića i Štilu, i sve za koje bi eventualno došle ponude. Šta bi se desilo? Na tabeli bi bio na istom mjestu gdje si i sada, ali sa manjim dugom, jeftinijom ekipom, i nekoliko mladih igrača u ekipi.
Kalkulacija je bila loša, jer je on mislio da se može u borbu za titulu uključiti, pa je na sve još dovodio neke igrače. Pogrešan pristup skroz, još ti se na to natovare sudije i torpedo, i tu si gdje si. Raspadaš se a kokošari sa kobilje glave likuju, jer im sve ide po planu...

Avatar
Hilmo123
Postovi: 865
Pridružen/a: 01 jul 2018, 10:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hilmo123 » 12 apr 2021, 10:24

Nego jel živ Josip Bender :lol: :lol:
SAMO JE JEDAN GRIJEHA JE VRIJEDAN!

Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 12 apr 2021, 10:45

Ne vjerujem da može Baki i Naliću komandovati možda griješim ali ukoliko tu dođe Đurbuzović,Bošnjaković,Joldić,Memić onda itekako može

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 12 apr 2021, 10:53

Moram priznati da su mi fascinantni ljudi u BiH, a mogu reci jer vecinu svog zivota zivim van BiH, i upoznao sam dosta kultura poslovno. Bosanci najvise vole da gledaju u proslost i da onda analiziraju unazad sta bi se trebalo uraditi. A slabo ko gleda naprijed sa konkretnim solucijama. Isto ponasanje ko kod politicara, evo nema SDA, neka nema, ali hajde onda pokazite da znate da radite bolje. Jok, ono dodje na funkciju i opet diskutuje o proslosti kako mu je neko pravio probleme. Sve pravi mahalci. Tako i kod nas, eto nema Amara, izvolite, udjite u klub, budite sponzor, i napravite bolje od ovoga. Ali velika je opasnost misliti da sam Badzak sa svojim novcem moze nesto vece napraviti. To sam i ranije govorio, klubu trebaju 3 Badzaka u isto vrijeme pa da kazes da normalno funckionise, Zato, eto nema Amara, izvolite.
Zadnja izmjena: Tristan10, dana/u 12 apr 2021, 11:00, ukupno mijenjano 4 puta.

Avatar
Machak
Postovi: 3484
Pridružen/a: 05 nov 2019, 13:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Machak » 12 apr 2021, 10:54

Bice neko jefitno rjesenje znate kakava je situacija.
Mjau !

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 12 apr 2021, 11:09

Skupo rjesenje kao sto je Sliskovic moze samo ako Badzak odluci da idemo na "sve i nista" za Evropu pa se ukljuci financijski, ali s obzirom da je on sam rekao da igraci nece da igraju ne vjerujem da ce u izboru ucestvovati na taj nacin. Zato ce ici na jeftino nesto.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: 1921ljoze, MoSaZeLjo1921 i 46 gostiju.