FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

PlavaOfanziva
Postovi: 520
Pridružen/a: 04 mar 2020, 18:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PlavaOfanziva » 08 maj 2021, 00:38

Mozemo mi ovde srat kolko hocemo al ovo je gotovo
Željezničar šampion
#nastaviniz #ukost #plavoproljece

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19315
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 08 maj 2021, 00:38

MocMahale444 je napisao/la:
08 maj 2021, 00:04
Zaradi plate na kladari :kafa:

:( da ovako gube tekme ofirno je fakat

Izdajnici, prodatooo nema džasmine.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

ZaZelju
Postovi: 1356
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZaZelju » 08 maj 2021, 00:39

Mozda je i ovaj pad njihovog igraca namjeran. Ko ce ga znati vise. Prelaz iz keca u dvicu.

Brkooo
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 08 maj 2021, 00:43

zeljovac21 je napisao/la:
08 maj 2021, 00:19
Baka ce rastjerati 70 posto ekipe
Da bi rastjerao, moraju se desiti ogromne promjene u upravnom odboru. Moraju doci ljudi koji ce direktno ili preko sponzora isplatiti sadasnje picketine koje nose nas dres i poslati ih u pm i omoguciti Baki da dovede prava pojacanja. Isto tako ti ljudi bi morali isplatiti Amara i njegove debilske jarane koje je postavio u strucni stab, i nabiti ih nogom sve zajedno sto dalje od kluba. Ogroman novac treba da bi rastjerao sadasnje tzv igrace, da bi onda doveo prava pojacanja i da bi nabio nogom Amara i njegove drugove sto dalje od kluba..

Samo u tom slucaju bi Baka imao preduslov da nesto napravi a ovo sve da se desi iz ove perspektive, nazalost nije realno..

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 08 maj 2021, 00:52

braco je napisao/la:
07 maj 2021, 23:43
E al' ga sačuvaše kod kornera :puke:

slika
Da mi je znat koga ovdje čuvaju naša 2 štopera, Miletić je ovaj što ispred strijelca skače, Frane čuva duha u petercu , a lik od 1.80 zabija neometan

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 08 maj 2021, 00:53

ZaZelju je napisao/la:
08 maj 2021, 00:39
Mozda je i ovaj pad njihovog igraca namjeran. Ko ce ga znati vise. Prelaz iz keca u dvicu.
Ne moze bit iz keca u dvicu ako je bio x na poluvremenu.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 08 maj 2021, 00:54

Pročepiće .....

Baš lijepo za 100. godina kluba - podjela ; nesposobna uprava ; bez plata ; (ne)kvalitetan igrački kadar ; kladionica
sudijske greške na štetu Kluba ; niz od 15. utakmica bez pobjede ; jedino slavlje Ivicin rođendan ; bez Evrope ; bez trofeja ; jug se ne oglašava; bez oglašavanja predsjednika ; uposlenik kluba slavi najvećeg rivala !

Greške ovih maloumnih ograničenih igrača neću komentarisat jednom - dvaput je slučajno a ovo se dešava već nekoliko puta !

Bez započinjanja ko je napravio podjelu, dugove i ostalo jer su svi krivi podjednako ....

Baš smo položili ispit za 100. godina Kluba da slavimo licence za domaće takmičenje ... i selfije ....

Bravo Željovci - i Mi smo krivi koliko i Senad i Amar a ako ostane ovako slijedi potpuni krah ali bez povratka ...

Mnogi nisu svjesni u kakvoj smo situaciji i šta će se dešavati na ljeto, ja sam spreman prvi donirati određeni malo veći iznos ali hoću da znam gdje će novac otići.

Ostavimo se Amara i Senada oni su prošlost treba nam nova svježa krv ipak smo tu svi zbog jedne stvari - Željezničara !

Hajmo kontaktirat Cernicu ili Sijerčića da vidimo kako možemo pomoći da nešto pokrenemo ..

Pokrenimo Klub, pokrenimo navijače - pravi ispit tek dolazi ....

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 08 maj 2021, 01:03

Ljudi sta je vama gdje će onako namjerno pasti. Pa on je jedan obični levat koji se dizao da je igrač, koji je svaku treću utakmicu suspendovan. Levat obični.
Opet Baka je čovjek koji je toliko u fudbalu i bolje zna neke stvari.

Ovim je najbolje sve objasnio:
Psihološki momenat je čudna stvar, posebno za nas koji se bavimo kolektivnim sportom. Kada se uvuče strah od poraza, teško je to vratiti. Nadao sam se da mojim odlaskom taj strah polako izbaciti iz njih, da se osjećaju komotno, da igraju kako najbolje mogu, ali nažalost, tri utakmice smo vodili i tri utakmice smo izgubili. Čim primimo gol, uvuče se strah i ima to utjeca na igru. Moje mišljenje ko je za Željezničar, a ko nije znat ćete dva-tri dana nakon kraja sezone".
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 08 maj 2021, 01:04

Ja samo ne znam sto je tesko reci da je ova igra Sliskovica ista kao kod Odovica? Fakticki ista filozofija igre, a nigdje rezultata.

Ritamreda
Postovi: 839
Pridružen/a: 23 jan 2021, 15:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ritamreda » 08 maj 2021, 01:17

Brkooo je napisao/la:
08 maj 2021, 00:43
zeljovac21 je napisao/la:
08 maj 2021, 00:19
Baka ce rastjerati 70 posto ekipe
Da bi rastjerao, moraju se desiti ogromne promjene u upravnom odboru. Moraju doci ljudi koji ce direktno ili preko sponzora isplatiti sadasnje picketine koje nose nas dres i poslati ih u pm i omoguciti Baki da dovede prava pojacanja. Isto tako ti ljudi bi morali isplatiti Amara i njegove debilske jarane koje je postavio u strucni stab, i nabiti ih nogom sve zajedno sto dalje od kluba. Ogroman novac treba da bi rastjerao sadasnje tzv igrace, da bi onda doveo prava pojacanja i da bi nabio nogom Amara i njegove drugove sto dalje od kluba..

Samo u tom slucaju bi Baka imao preduslov da nesto napravi a ovo sve da se desi iz ove perspektive, nazalost nije realno..
Tako nekako. Po meni prioritet do kraja maja, UPRAVA NAPOLJE. Bilo kakav pomak se moze napraviti ako se krene transparentno i realno, bez improvizacija i ambicija koje ne mozemo ispratiti. Onako iz drugog plana, cistog obraza, a tad mozemo biti i opasni. A ovako ako ostane sa kozmetickim promjenama bice nam jos gore. Odlazak Amara je kozmeticka promjena dokle god ne ode kompletna uprava na celu sa Cericem i Badzakom, te 15 tak igraca. Kako to izvesti nisam pametan. Oko dva i pol miliona nam treba da sve njih isplatimo ukljucujuci druge rate i potrazivanja drzave i poslovnih subjekata. Nije to puno i nerealno, ali mi lazemo sami sebe i radimo nakaradno jos od dolaska Amara i njegovi ljudi. Ne kazem da je nijjet bio pogresan. Ni u ludilu niko nije ocekivao gubitak evrope i koronu, ali smo popusili foru.
Jači od ratova, režima i partija !!!!

Roki12
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 feb 2021, 11:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Roki12 » 08 maj 2021, 01:29

Nije valjda da ste tek sad skontali da mi igramo kladaru :urnebes:
Ozbiljna kladara se igrala jos otkad je Amar usao u klub
Sve u svemu kriminal u klubu
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene,digni pogled ka trbini ugledat ćeš tamo mene....!

S JUGA SE PJESMA ORI,BORI SE ŽELJO BORI !!!!!
1921-2021
Izet Nanić !

Roki12
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 feb 2021, 11:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Roki12 » 08 maj 2021, 01:31

slika

Čapljina im i jes mjerilo
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene,digni pogled ka trbini ugledat ćeš tamo mene....!

S JUGA SE PJESMA ORI,BORI SE ŽELJO BORI !!!!!
1921-2021
Izet Nanić !

Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 08 maj 2021, 01:36

Nadam se da će Baka ostati i sljedeće sezone da rastjera ove manekenčiće i sastavi ekipu kako spada

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 08 maj 2021, 01:36

Meni je npr interesantno kako su nas sudije zajebale kad je Osim bio na klupi, a od jednom vise nije slucaj kad je drugi trener. Evo nekoliko utakmica se ne mozemo pozaliti na sudiju, a ranije smo definitivno imali razloge.

Roki12
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 feb 2021, 11:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Roki12 » 08 maj 2021, 01:39

1921boy je napisao/la:
08 maj 2021, 01:36
Nadam se da će Baka ostati i sljedeće sezone da rastjera ove manekenčiće i sastavi ekipu kako spada
Od čega će sastaviti ekipu,klub nema marke da isplati ove panjeve a kamoli dovedu neke ozbiljne igrace,kad se kaze ozbiljne misli se na ozbiljne a ne iz druge lige Hrvatske odakle ih je strucnjak koji nas je ugasio dovodio
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene,digni pogled ka trbini ugledat ćeš tamo mene....!

S JUGA SE PJESMA ORI,BORI SE ŽELJO BORI !!!!!
1921-2021
Izet Nanić !

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 08 maj 2021, 01:40

1921boy je napisao/la:
08 maj 2021, 01:36
Nadam se da će Baka ostati i sljedeće sezone da rastjera ove manekenčiće i sastavi ekipu kako spada
Nije ni on rjesenje. Konfuzan je. Potencira rezultat, ali mijesa karte kao da igramo prijateljske utakmice. Nemas ti sta biti razocaran kad na najjaci sastav Sirokog Brijega saljes sastav koji izvodis kad organizujes prijateljske da sansu dobiju oni sa manjom minutazom. To sto sam je Sehic bio kapiten najbolje oslikava kakva je ekipa bila na terenu. Ocekivao sam da ce nekako ih grupisati i koliko-toliko pokrenuti nesto na novu energiju, ali nista. Osim price nista pokazao nije.
Tristan10 je napisao/la:
08 maj 2021, 01:36
Meni je npr interesantno kako su nas sudije zajebale kad je Osim bio na klupi, a od jednom vise nije slucaj kad je drugi trener. Evo nekoliko utakmica se ne mozemo pozaliti na sudiju, a ranije smo definitivno imali razloge.
Nas su sudije ostavile na miru kad nismo imali sanse za Evropu. Sad kad ne mozes ni gore ni dolje nismo u fokusu osim ako preko nase grbace ne bude neko iz vrha ostecen.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la wolfie » 08 maj 2021, 01:41

braco je napisao/la:
08 maj 2021, 00:52
braco je napisao/la:
07 maj 2021, 23:43
E al' ga sačuvaše kod kornera :puke:

slika
Da mi je znat koga ovdje čuvaju naša 2 štopera, Miletić je ovaj što ispred strijelca skače, Frane čuva duha u petercu , a lik od 1.80 zabija neometan
Sto se pogledase medjusobno zbunjeno hahahahhahaa
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

taha21
Postovi: 312
Pridružen/a: 04 feb 2020, 09:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la taha21 » 08 maj 2021, 01:53

cudno mi pa se ne pise kome bi od ovih manekena(citaj picki) produzili ugovore ....

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 08 maj 2021, 02:00

1921boy je napisao/la:
08 maj 2021, 01:36
Nadam se da će Baka ostati i sljedeće sezone da rastjera ove manekenčiće i sastavi ekipu kako spada
Moje misljenje je da od trenera trebas ocekivati da nesto napravi sa trenutnim igracima. Bilo ko da je u pitanju. Pogledas igracki kadar, prihvatis se pozicije, i naravno da to znaci da sa trenutnim igracima bi barem nesto napravio. Niko ne ocekuje da pregazimo protivnike, ali da vidis korak naprijed, to je fer za ocekivati. Kad je Adzem preuzeo poslije Petrovica i on je krpio, izmisljao, bio prinudjen da stavlja Velica na stopera, eksperimentisao i stavljao Osmankovica kao zadnjeg veznog u jednoj utakmici, ispostavilo se kao glupost, svejedno, ali je biljezio bodove, i korak po korak je nesto stvorio.

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 08 maj 2021, 02:02

Ja ne znam sta ljudi ocekuju,da dodje Baka i odjednom Sinisa centrira svaku na glavu,Eric brani kao nikad u zivotu,Bojo dobije na brzini itd ...jebote on sto je mogao i uradio je ,borbenost izgleda na vecem nivou,zalaganje takodjer,cak je i par mladih igraca ubacio i to je sve ono sto on moze na ekipu koju nije selektirao...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: BIZMARK66, Pablo11, tabba77 i 42 gosta.