FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 12 maj 2021, 10:20

Kakve vi gluposti valjate ovo je za nepovjerovati. Hajd da kazes igrači losi, loše igraju, nemaju pojma a da nisu zapinjali i da se nisu trudili to je naš bezobrazluk.
Sjecam se da je Amar bio zadovoljan upravo trudom i da je govorio da nam se moraju vratiti bodovi.

Bas mi trebamo igrati za klosare s koševa koji bi nas sutra ugasili. Tacno ova tema sve vise postaje pitarluk.. Vise volim da Borac bude nego ovi smradovi s sabrinom.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3038
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 12 maj 2021, 10:27

Sav besmisao ove lige i igranja ove lige stane u cinjenicu da nama sudi bandic danas. Nama ostaje da pratimo i volimo, ugledamo se na splicane koji su godinama uz svoj klub i na taj nacin pokusamo odrzati tradiciju i ljubav koju su ljudi zapoceli prije sto godina.

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 12 maj 2021, 10:34

Zašto brises komentare? Koji problem Bandica čovjek hrvat, a ni Zeljo a ni Velez nisu hrvatski klubovi ne vidim problem. Nego na ovoj temi samo se dopusta pljuvacina, pljuvat mozes po citav dan. Da ti je stavio Srbina sudiju bilo bi štima Borcu, nasem narodu ne moze bog ugodit. Ima li ista da vam valja? Ima li ijedan igrač da vam valja, ima li ijedan trener da vam valja?
**** ste majku ovdje od Vranjesa do Stilica, od Odovic do Osima, ne znam majke mi.
Zadnja izmjena: Benderrr, dana/u 12 maj 2021, 10:40, ukupno mijenjano 1 put.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 12 maj 2021, 10:39

Benderrr je napisao/la:
12 maj 2021, 10:34
Zašto brises komentare? Koji problem Bandica čovjek hrvat, a ni Zeljo a ni Velez nisu hrvatski klubovi ne vidim problem. Nego na ovoj temi samo se dopusta pljuvacina, pljuvat mozes po citav dan.
Kako ne vidiš problem, jesi li ti lud ti ili šta?
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

zeljodogroba
Postovi: 477
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljodogroba » 12 maj 2021, 10:44

SudoHusika je napisao/la:
12 maj 2021, 10:39
Benderrr je napisao/la:
12 maj 2021, 10:34
Zašto brises komentare? Koji problem Bandica čovjek hrvat, a ni Zeljo a ni Velez nisu hrvatski klubovi ne vidim problem. Nego na ovoj temi samo se dopusta pljuvacina, pljuvat mozes po citav dan.
Kako ne vidiš problem, jesi li ti mentalno zaostao ili šta?
Ma covjek je za 10 dana uspio nakucan 100 postova u kojem samo kontrira svakome ko nesto napise... forum se pretovrio u mjesto za svađanje i ubjeđivanje drugih u svoje misljenje umjesto da bude mjesto za diskusiju...

Druze Bandic nas je natamburao sa svojim odlukama vise puta nego sto se covjek moze sjetiti, tako da ne vidim sta je nejasno.. on ne bi smio prici nasem klubu a ni fudbalskim terenima da imamo iole neki sistem, sto nemamo...
Zadnja izmjena: zeljodogroba, dana/u 12 maj 2021, 10:45, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 12 maj 2021, 10:45

SudoHusika je napisao/la:
12 maj 2021, 10:39
Benderrr je napisao/la:
12 maj 2021, 10:34
Zašto brises komentare? Koji problem Bandica čovjek hrvat, a ni Zeljo a ni Velez nisu hrvatski klubovi ne vidim problem. Nego na ovoj temi samo se dopusta pljuvacina, pljuvat mozes po citav dan.
Kako ne vidiš problem, jesi li ti mentalno zaostao ili šta?
Kad neko razmišlja drugačije i ima drugačije poglede ne znaci da je zaostao. Kojeg hoces sudiju da budes zadovoljan?? Ne kontam vas majke mi, isto pitari kmecite imali 13 bodova razlike i sad im krive sudije. Kazem ja ova tema je pitarluk klasicni, nema 5 navijača Zelje

Da su stavili Srbina bilo bi štima Borcu, jedino da Pekića stave da sudi.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3038
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 12 maj 2021, 11:00

Majstore sjecas li se penala Zrinjskom? To je problem.

Corcaigh
Postovi: 243
Pridružen/a: 16 apr 2021, 13:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Corcaigh » 12 maj 2021, 11:19

Slazem se oko ovoga sa obje strane. @Benderrr cinjenica je stvarno da nas Bandic kolje, ali realno zadnjih 5 godina nas kolje ko stigne. Medjutim upravu si da samo kmecimo i zalimo se po forumu a problem samo u nama.

Pod 1: Budi bolji i od protivnika i od sudija
Pod 2: Ako se bas desi utakmica kao protiv Olimpika gdje ciste golove ponistava onda je su tu organi kluba koji moraju nesto uraditi. Prethodna struktura je sutila jer su dusu prodali Begicu i bagri iz saveza, a ovi sute jer blage veze nemaju sta i kako, strah ih.
Pod 3: Kad se to tako nastavlja konstantno, svugdje u svijetu navijaci reaguju. Kod nas ne.

I onda mi piskaramo po forumima i komentarima na FB. Ali tacno mi nije jasno kakve veze Bandic ima konkretno sa ovom tekmom. Jedino nam je sudija mogao biti bitan da zapnemo protiv malogradjana s gorice, a ovo sad je totalno nebitno kad nam ni za koji klinac ne treba da bilo koga pobijedimo.

O zabrani prilaska Bandicu i slicnima se trebalo misliti godinama unazad a ne sad.

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 12 maj 2021, 11:20

Benderrr je napisao/la:
12 maj 2021, 10:45
SudoHusika je napisao/la:
12 maj 2021, 10:39
Benderrr je napisao/la:
12 maj 2021, 10:34
Zašto brises komentare? Koji problem Bandica čovjek hrvat, a ni Zeljo a ni Velez nisu hrvatski klubovi ne vidim problem. Nego na ovoj temi samo se dopusta pljuvacina, pljuvat mozes po citav dan.
Kako ne vidiš problem, jesi li ti mentalno zaostao ili šta?
Kad neko razmišlja drugačije i ima drugačije poglede ne znaci da je zaostao. Kojeg hoces sudiju da budes zadovoljan?? Ne kontam vas majke mi, isto pitari kmecite imali 13 bodova razlike i sad im krive sudije. Kazem ja ova tema je pitarluk klasicni, nema 5 navijača Zelje

Da su stavili Srbina bilo bi štima Borcu, jedino da Pekića stave da sudi.

Pretpostavljam da ti je ok što je klub tog istog kriminalca bandića zvao ovo ljeto da nam sudi na pripremama? I to je po tebi ok?
Zadnja izmjena: SudoHusika, dana/u 12 maj 2021, 11:22, ukupno mijenjano 1 put.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 12 maj 2021, 11:22

Corcaigh je napisao/la:
12 maj 2021, 11:19
Slazem se oko ovoga sa obje strane. @Benderrr cinjenica je stvarno da nas Bandic kolje, ali realno zadnjih 5 godina nas kolje ko stigne. Medjutim upravu si da samo kmecimo i zalimo se po forumu a problem samo u nama.

Pod 1: Budi bolji i od protivnika i od sudija
Pod 2: Ako se bas desi utakmica kao protiv Olimpika gdje ciste golove ponistava onda je su tu organi kluba koji moraju nesto uraditi. Prethodna struktura je sutila jer su dusu prodali Begicu i bagri iz saveza, a ovi sute jer blage veze nemaju sta i kako, strah ih.
Pod 3: Kad se to tako nastavlja konstantno, svugdje u svijetu navijaci reaguju. Kod nas ne.

I onda mi piskaramo po forumima i komentarima na FB. Ali tacno mi nije jasno kakve veze Bandic ima konkretno sa ovom tekmom. Jedino nam je sudija mogao biti bitan da zapnemo protiv malogradjana s gorice, a ovo sad je totalno nebitno kad nam ni za koji klinac ne treba da bilo koga pobijedimo.

O zabrani prilaska Bandicu i slicnima se trebalo misliti godinama unazad a ne sad.

Pa ovo je ubjedljivo najgluplja floskula u historiji fudbala, a sa 2.i 3.stavkom se slažem.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."


Avatar
Dejan1921
Postovi: 1983
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 12 maj 2021, 11:30

Na stranu i Velež i Bandić i ostatak prvenstva, nebitno je sada sve, da li mi poduzimamo ikakve mjere kako bi nam klub počeo da izlazi iz ogromne krize? Hoće li se neko iz kluba obratiti?

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la wolfie » 12 maj 2021, 11:40

MrkiMedo je napisao/la:
12 maj 2021, 11:00
Majstore sjecas li se penala Zrinjskom? To je problem.
Ne znam kako ne skontate da ovo uopste nije navijac Zelje. Bespotrebno mu replicirate i gusite temu sa njegovim ispadima.
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

Corcaigh
Postovi: 243
Pridružen/a: 16 apr 2021, 13:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Corcaigh » 12 maj 2021, 11:46

SudoHusika je napisao/la:
12 maj 2021, 11:22
Corcaigh je napisao/la:
12 maj 2021, 11:19
Slazem se oko ovoga sa obje strane. @Benderrr cinjenica je stvarno da nas Bandic kolje, ali realno zadnjih 5 godina nas kolje ko stigne. Medjutim upravu si da samo kmecimo i zalimo se po forumu a problem samo u nama.

Pod 1: Budi bolji i od protivnika i od sudija
Pod 2: Ako se bas desi utakmica kao protiv Olimpika gdje ciste golove ponistava onda je su tu organi kluba koji moraju nesto uraditi. Prethodna struktura je sutila jer su dusu prodali Begicu i bagri iz saveza, a ovi sute jer blage veze nemaju sta i kako, strah ih.
Pod 3: Kad se to tako nastavlja konstantno, svugdje u svijetu navijaci reaguju. Kod nas ne.

I onda mi piskaramo po forumima i komentarima na FB. Ali tacno mi nije jasno kakve veze Bandic ima konkretno sa ovom tekmom. Jedino nam je sudija mogao biti bitan da zapnemo protiv malogradjana s gorice, a ovo sad je totalno nebitno kad nam ni za koji klinac ne treba da bilo koga pobijedimo.

O zabrani prilaska Bandicu i slicnima se trebalo misliti godinama unazad a ne sad.

Pa ovo je ubjedljivo najgluplja floskula u historiji fudbala, a sa 2.i 3.stavkom se slažem.
A zasto druze? Evo derbi zadnji na Grbavici smo bili bara bara, izbije nam Peljto cist gol i mi stanemo. U takvoj utakmici je ovo itekako primjenjivo jer si trebao samo mrvicu jace napasti i pobijedio bi ih bez obzira na sudiju.

Kad poslozis klub kako treba i ekipu napravis kako treba pa budes 3 klase jaci od svakoga, nema tog sudije koji ce te moci zajebati.
Dejan1921 je napisao/la:
12 maj 2021, 11:30
Na stranu i Velež i Bandić i ostatak prvenstva, nebitno je sada sve, da li mi poduzimamo ikakve mjere kako bi nam klub počeo da izlazi iz ogromne krize? Hoće li se neko iz kluba obratiti?
Hoce. Ko i zadnjih godinu ipo :damn:

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la voltron30 » 12 maj 2021, 11:46

I Baki haman dopyzdilo.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 12 maj 2021, 11:55

Dejan1921 je napisao/la:
12 maj 2021, 11:30
Na stranu i Velež i Bandić i ostatak prvenstva, nebitno je sada sve, da li mi poduzimamo ikakve mjere kako bi nam klub počeo da izlazi iz ogromne krize? Hoće li se neko iz kluba obratiti?
Potpuno se slaze. Nista se ne desava od strane uprave, nista ni na vidiku. Ima li neko vise informacija? Mi obicni navijaci ne mozemo da spavamo kako treba, visimo ovde na forumu cekajuci neke informacije.
Zadnja izmjena: Tristan10, dana/u 12 maj 2021, 12:08, ukupno mijenjano 1 put.

PupanOzdrljic
Postovi: 184
Pridružen/a: 06 mar 2021, 18:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PupanOzdrljic » 12 maj 2021, 12:03

Benderrr je napisao/la:
12 maj 2021, 10:45
SudoHusika je napisao/la:
12 maj 2021, 10:39
Benderrr je napisao/la:
12 maj 2021, 10:34
Zašto brises komentare? Koji problem Bandica čovjek hrvat, a ni Zeljo a ni Velez nisu hrvatski klubovi ne vidim problem. Nego na ovoj temi samo se dopusta pljuvacina, pljuvat mozes po citav dan.
Kako ne vidiš problem, jesi li ti mentalno zaostao ili šta?
Kad neko razmišlja drugačije i ima drugačije poglede ne znaci da je zaostao. Kojeg hoces sudiju da budes zadovoljan?? Ne kontam vas majke mi, isto pitari kmecite imali 13 bodova razlike i sad im krive sudije. Kazem ja ova tema je pitarluk klasicni, nema 5 navijača Zelje

Da su stavili Srbina bilo bi štima Borcu, jedino da Pekića stave da sudi.
Joj taman sam kontao da su ovi što sebe smatraju jedinim ispravnim navijačima nestali a vi se raznomnožavate kao zečevi. Nemoj haveru biti na temi. Nađi drugi forum gdje ste vi pravi navijači FK Željezničar pa tamo piskaraj. Čuj šta je problem oko Bandića?! Bože sačuvaj.
Ti si moj Željo, veliki Željo!

PupanOzdrljic
Postovi: 184
Pridružen/a: 06 mar 2021, 18:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PupanOzdrljic » 12 maj 2021, 12:06

voltron30 je napisao/la:
12 maj 2021, 11:46
I Baki haman dopyzdilo.
Tačno me neka jeza prođe kad pročitah da ga na klupi mijenja Almir Memić :wtf: :wtf:
Ti si moj Željo, veliki Željo!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 12 maj 2021, 12:08

PupanOzdrljic je napisao/la:
12 maj 2021, 12:06
Tačno me neka jeza prođe kad pročitah da ga na klupi mijenja Almir Memić :wtf: :wtf:
Memic osvojio bod na derbiju na pocetku hehe :D

Ma svejedno je ko ce biti na klupi vidite da idu turisticki. Tek danas putuju za Hercegovinu. Iz busa na teren.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la wolfie » 12 maj 2021, 12:14

Ne sjecam se kad smo posljednji put na dan utakmice putovali. Koja bruka. :bow:
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.