FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

VeteranSA
Postovi: 1144
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 16 apr 2021, 22:55

braco je napisao/la:
16 apr 2021, 22:47
VeteranSA je napisao/la:
16 apr 2021, 22:25
Kako volim ovu kvalitetnu komunikaciju na forumu koja se ogleda u zadnjih par stranica. Zašto niko ne komentariše stav Manijaka oko skupštine? Zašto je apsolutna tišina oko jučerašnje skupštine i Čengića? Zašto ne vidim ovdje podršku novim ljudima, koji su u svoj cilj stavili budućnost, transparentnost, bez prošlosti i rovova? NIko ništa? Znam da ovdje ima kvalitetnih forumaša kojima je samo Željo bitan, koji ne podržavaju niti jednu opciju oko koje su zauzete busije, nego žele iskorake i nove ljude, pa dajte oglasite se malo miša mu yebem, nije nam kašika u med pala...
Iskreno mislim da većina nas nije dovoljno ni upućena tako da ne znam kako da diskutujemo. Evo i dejan i mehmedaga isto kazu, jednostavno nemamo informacija. Znamo samo iz medija da za pretprošlu sjednicu nije bilo kvoruma, a iz jucerasnje sjednice ovo sve oko Cengica sto je napisano na portalima. Ali nisam upućen ko su novi ljudi, da znam vrlo rado bih diskutovao jer mislim da bi svi mi podrzali svjezu krv u klubu. Podrzavam naravno i ono pismo navijaca portalu faktor i saopstenje manijaka ali nazalost iz saopstenja koje sam evo sad opet procitao.mozemo samo zakljucit da se određeni ljudi igraju s vrhovnim organom kluba, ali ne znamo ni imena nit ista.
@coBra a jesmo upućeni oko primanja igrača, odnosa sa trenerom i 9 poraza, da li i šta radi predsjednik Cerić, gdje je i koliko je posudio Jasmin Badžak....
Kada Manijaci izađu sa saopštenjem u kojem se precizno navodi da je dosta zayebancije, onda oko tog ne znamo ništa...ili su "zakucali" šampanjac ekipu pa su ostali bez teksta...

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 16 apr 2021, 22:59

VeteranSA je napisao/la:
16 apr 2021, 22:55
braco je napisao/la:
16 apr 2021, 22:47
VeteranSA je napisao/la:
16 apr 2021, 22:25
Kako volim ovu kvalitetnu komunikaciju na forumu koja se ogleda u zadnjih par stranica. Zašto niko ne komentariše stav Manijaka oko skupštine? Zašto je apsolutna tišina oko jučerašnje skupštine i Čengića? Zašto ne vidim ovdje podršku novim ljudima, koji su u svoj cilj stavili budućnost, transparentnost, bez prošlosti i rovova? NIko ništa? Znam da ovdje ima kvalitetnih forumaša kojima je samo Željo bitan, koji ne podržavaju niti jednu opciju oko koje su zauzete busije, nego žele iskorake i nove ljude, pa dajte oglasite se malo miša mu yebem, nije nam kašika u med pala...
Iskreno mislim da većina nas nije dovoljno ni upućena tako da ne znam kako da diskutujemo. Evo i dejan i mehmedaga isto kazu, jednostavno nemamo informacija. Znamo samo iz medija da za pretprošlu sjednicu nije bilo kvoruma, a iz jucerasnje sjednice ovo sve oko Cengica sto je napisano na portalima. Ali nisam upućen ko su novi ljudi, da znam vrlo rado bih diskutovao jer mislim da bi svi mi podrzali svjezu krv u klubu. Podrzavam naravno i ono pismo navijaca portalu faktor i saopstenje manijaka ali nazalost iz saopstenja koje sam evo sad opet procitao.mozemo samo zakljucit da se određeni ljudi igraju s vrhovnim organom kluba, ali ne znamo ni imena nit ista.
@coBra a jesmo upućeni oko primanja igrača, odnosa sa trenerom i 9 poraza, da li i šta radi predsjednik Cerić, gdje je i koliko je posudio Jasmin Badžak....
Kada Manijaci izađu sa saopštenjem u kojem se precizno navodi da je dosta zayebancije, onda oko tog ne znamo ništa...ili su "zakucali" šampanjac ekipu pa su ostali bez teksta...
Pa ne vidim da je na ijednoj platformi bilo ko napisao detalje te sjednice, a kao što i sam kažes i najmanje sitnica u klubu se objave na forumima i društvenim mrežama. Volio bih i ja znat zašto se ne priča o tome javno.

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 16 apr 2021, 23:05

Jel Baka zvanicno trener ?
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1984
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 16 apr 2021, 23:05

Ja svakako podržavam bilo čiji napor da pomogne klubu, ali pošto nemam nikakvu informaciju ni ko su ti ljudi ni koji im je plan nemam tu reći ništa. Da neko kaže koju riječ više možda bi se i uključio u priču :mrgreen:

VeteranSA
Postovi: 1144
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 16 apr 2021, 23:08

A jeste li pročitali saopštenje Manijaka, odnosno udruženja? Ni tu niko niti podrške niti komentara nema? To vas pitam...

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 16 apr 2021, 23:08

Dejan1921 je napisao/la:
16 apr 2021, 23:05
Ja svakako podržavam bilo čiji napor da pomogne klubu, ali pošto nemam nikakvu informaciju ni ko su ti ljudi ni koji im je plan nemam tu reći ništa. Da neko kaže koju riječ više možda bi se i uključio u priču :mrgreen:
Uvijek sam postovao tvoju vrskavu inteligenciju.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

VeteranSA
Postovi: 1144
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 16 apr 2021, 23:10

Evo ako neko nije pročitao:

"Udruženje navijača FK Željezničar osuđuje jučerašnji čin prekida skupštine kluba koju je svojevoljno donio predsjednik u ostavci, Ermin Čengić. U vrlo teškoj situaciji u kojoj se Klub nalazi, gdje je potrebno djelovati odmah i sad, smatramo potpuno nelogičnim opstruiranje održavanja sjednice i donošenje bitnih odluka za Klub.

Pozivamo predsjednika u ostavci, kao i sve ostale članove skupštine, na odgovorno ponašanje i organizaciju nove sjednice u najkraćem mogućem roku, a najdalje za sedam dana. Obezvrijeđivanje najvišeg klupskog organa i onemogućavanje slobodnog demokratskog procesa je nedopustivo, a UNFKŽ će u narednom periodu pomno pratiti djelovanje svih članova i pozivati na direktnu odgovornost sve one koji ukazano povjerenje zloupotrijebe.

Trenutni rezultati i poslovanje kluba ispod su svih očekivanja. Očekujemo od članova skupštine da na narednoj sjednici donesu odluke i imenuju ljude koji će ponuditi novu perspektivu i viziju stabilizacije kluba.

Željo je bio, jeste i bit će. Prije nas, sa nama i poslije nas. Mi smo Željini, Željo je naš!"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 16 apr 2021, 23:11

delinjo je napisao/la:
16 apr 2021, 23:05
Jel Baka zvanicno trener ?
slika

:mrgreen:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1984
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 16 apr 2021, 23:12

delinjo je napisao/la:
16 apr 2021, 23:08
Dejan1921 je napisao/la:
16 apr 2021, 23:05
Ja svakako podržavam bilo čiji napor da pomogne klubu, ali pošto nemam nikakvu informaciju ni ko su ti ljudi ni koji im je plan nemam tu reći ništa. Da neko kaže koju riječ više možda bi se i uključio u priču :mrgreen:
Uvijek sam postovao tvoju vrskavu inteligenciju.
Brat moj :ljepota:

@Veteran pročitao i podržavam Manijake. Ko god ima volju i želju da skine ove koji nas vode ka dnu posljednjih godina a imaju čiste namjere su mi odmah dragi.

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 16 apr 2021, 23:15

Ljoze hvala :P

Pa ko su ti novi ljudi ,kako da komentarisem nesto sto ne znam ?
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 16 apr 2021, 23:16

Meni je iskreno katastrofa da se uopste mora imati sjednica, da se usvoji da evt sledece sjednice budu vazece online. Za mene koji dolazi iz privatnog biznisa, sam nacin tih procesa i razmisljanja je dosta zaostao. Jos kad ovakva osoba koci cak i takav proces, podsjeca me na politicku scenu u BiH.

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 16 apr 2021, 23:17

KANA je napisao/la:
08 apr 2021, 10:26
Ritamreda je napisao/la:
08 apr 2021, 10:19
KANA je napisao/la:
08 apr 2021, 09:51


Nisi ti dobro brate upucen , igra se opasno za pomocni.
Jeste, ali je zaustavljeno jos prije skupstine. Jer bi ovi pare ubacili u tekuce troskove. Kakvi oni i kamp ili nesto slicno. Ne moze se bez navijaca i skupstine nista uraditi u nasem slucaju. A sto se tice ostavkih ovu skupstinsku listu gdje ima dvocifren broj parazita obavezno mijenjati. Ja kad vidim ovog Pestu muka mi. I Dzindo nas je dobro iskoristio da se uvali u savez, a ne moze zavrsiti paket cunjeva. A najglasniji je bio kad ss ulazilo u klub, uhljeb.
nije brate nazalost ,vrlo brzo bi se mogao i JUG dici .Vrijeme ce ti sve reci .
VeteranSA evo 70 puta sam pisao sta je problem , neki mi nisu vjerovali, znam 100 % I kojim firmama je nudjeno I ko ima sve pik ali fakat ovo oko skupstine ne znam nista vise od ovog sto ti pises .
Zadnja izmjena: KANA, dana/u 16 apr 2021, 23:18, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
dubioza144
Postovi: 1362
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 16 apr 2021, 23:18

LjoZee je napisao/la:
16 apr 2021, 23:11
slika

:mrgreen:
A dje slika
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Roki12
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 feb 2021, 11:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Roki12 » 16 apr 2021, 23:26

delinjo je napisao/la:
16 apr 2021, 23:05
Jel Baka zvanicno trener ?
Kad je vidio rolinge Veselog odmah dao ostvaku...
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene,digni pogled ka trbini ugledat ćeš tamo mene....!

S JUGA SE PJESMA ORI,BORI SE ŽELJO BORI !!!!!
1921-2021
Izet Nanić !

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 16 apr 2021, 23:28

Evo mene interesuje jedna stvar pa neko ko je upuceniji da mi objasni.

Ne branim Amara i po meni je trebao otici jer nije vise mogao izvuc ni ono malo sto ova ekipa pruza ali me interesuje ovo.

Kako sad odjednom imamo para da isplatimo 50% plata a nismo imali dok je on bio tu, zasto je receno igracima poslije utakmice sa Zrinjskim 1:2 da ce im se isplatit plate a nakon toga nisu isplacene(poslije toga je sve krenulo po zlu). Kako je moguce da je bio dogovor da im se isplati jedna plata u ovoj sezoni a da se kasnije rijesava ostatak pa nismo ni za tu platu imali(nije provjerena informacija tako sam cuo ne znam je li istina) a sad odjednom imamo za 50% dugovanja. Ako opet lazu igrace da ce im se isplatit a ne isplate im na nos ce nam izac vise nego ikad a ako ne lazu kako je moguce da su se odjednom stvorile pare? Kako je moguce da se prekidaju skupstine kako je kome kurcu cejf da li od tih 52 covjeka nema 10 kojih ce reci ne mozes to tako. Da li klub moze bilo sta transparentno i fino objasnit da se zna dokle smo u kurcu jer se zna da jesmo samo se ne zna koliko smo i ovako se radi gore jer se nagadja i naglaba i pruza se prilika svakoj susi da kaze da smo toliko i da izmislja pa se samim tim stvara jos gora energija. Ne znam zbog cega se vise kriju informacije ko da smo mi budale pa mislimo da je sve u redu. Ako ima neko upucen vise od mene volio bi da mi objasni? Hvala
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 16 apr 2021, 23:34

VeteranSA je napisao/la:
16 apr 2021, 23:08
A jeste li pročitali saopštenje Manijaka, odnosno udruženja? Ni tu niko niti podrške niti komentara nema? To vas pitam...
Podrška naravno Manijacima i svim ostalim dobronamjernim ljudima ali vidiš da niko pojma nema na temi o nekim novim ljudima. Nek nam neko napiše ko su i šta su i naravno da ćemo i njih podržat u njihovoj namjeri da oporave klub.

Mauricio87
Postovi: 25
Pridružen/a: 05 avg 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mauricio87 » 16 apr 2021, 23:46

Haj nek neko skonta za sta smo mi ovdje da se mi ostali ne peglamo za sta smo i za koga smo :mrgreen: :mrgreen:

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 16 apr 2021, 23:54

Mauricio87 je napisao/la:
16 apr 2021, 23:46
Haj nek neko skonta za sta smo mi ovdje da se mi ostali ne peglamo za sta smo i za koga smo :mrgreen: :mrgreen:
Za onog koji zeli dobro Želji.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

Lavor
Postovi: 62
Pridružen/a: 09 apr 2021, 14:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lavor » 17 apr 2021, 00:24

Pisanje nekih sopstenja, stavljanje transparenata je posao u prazno. Trla baba dlan da joj prodje dan. Naravno da to ne znaci da Manijaci nemaju dobre namjere, nego sto je to kod nas amaterizam.
Kod nas jedino se zna psovati, **** mater igracima, trenerima. Glumiti fudbal menadzere a nesto konkretno pokrenuti sve je to tanko.

Kao svugdje u svijetu fudbala ako mislimo da uradimo nesto od kluba je napraviti novi statut, time omoguciti ulazak investitora u klub. Koji ce prvo uloziti novac, a onda se tek moze razmisljati da u dogledno vrijeme se borimo za titulu.

Ovi neki Deljkovici, Deje sve su to šarlatani na drzavnim jaslama budiimo realni. Tako isto od rata do danas se vrte jedni te isti ljudi. Pomalo čopkaju od kluba. Glume navijace, pljuju trenere, igrace i tako 20 godina.

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 17 apr 2021, 00:30

Lavor je napisao/la:
17 apr 2021, 00:24
Pisanje nekih sopstenja, stavljanje transparenata je posao u prazno. Trla baba dlan da joj prodje dan. Naravno da to ne znaci da Manijaci nemaju dobre namjere, nego sto je to kod nas amaterizam.
Kod nas jedino se zna psovati, **** mater igracima, trenerima. Glumiti fudbal menadzere a nesto konkretno pokrenuti sve je to tanko.

Kao svugdje u svijetu fudbala ako mislimo da uradimo nesto od kluba je napraviti novi statut, time omoguciti ulazak investitora u klub. Koji ce prvo uloziti novac, a onda se tek moze razmisljati da u dogledno vrijeme se borimo za titulu.

Ovi neki Deljkovici, Deje sve su to šarlatani na drzavnim jaslama budiimo realni. Tako isto od rata do danas se vrte jedni te isti ljudi. Pomalo čopkaju od kluba. Glume navijace, pljuju trenere, igrace i tako 20 godina.

Ja u zivotu nista gluplje procitao nisam. Svaka ti cast na tome zaista.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, BIZMARK66, Kamaga11, segasega1 i 38 gostiju.