FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Valter
Postovi: 803
Pridružen/a: 01 avg 2013, 20:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Valter » 18 maj 2021, 21:33

plavousrcu je napisao/la:
18 maj 2021, 21:16
KANA je napisao/la:
18 maj 2021, 21:07
plavousrcu je napisao/la:
18 maj 2021, 20:52
Ja bih jedno pitanje postavio kolegama forumasima koji trenutno tvrde da je predsjednik Skupstine glavni, da se njegova ceka, da je on covjek koji ce pokrenuti sve. Da li ste tako razmisljali i pisali kada je predsjednik Skupstine bio komentator?
Nije brate jos uvijek nam je glavni bivsi trener
Aha, znaci otjerao sam sebe i sad sa vikendice vodi klub. Hajde sta bolje, ova realno vise ne prolazi ni kod srednjoskolaca.
U pravu si. Ovo tvoje pisanje više ne prolazi ni kod srednjoškolaca, ni na forumu osim kod male interesne skupine. Neobično mi da u tvojih zadnjih pet objava nije spomenuta prodaja pomoćnog.

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 18 maj 2021, 21:34

MojaMalenkost je napisao/la:
18 maj 2021, 21:30
Prodace karinu :kafa:
Ti ces ih spriječit iz svog kreveta i kompica kad zagalamis preko ekrana..svi će se stresti od straha.
Zadnja izmjena: Benderrr, dana/u 18 maj 2021, 21:35, ukupno mijenjano 1 put.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
Machak
Postovi: 3482
Pridružen/a: 05 nov 2019, 13:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Machak » 18 maj 2021, 21:35

plavousrcu je napisao/la:
18 maj 2021, 21:29
KANA je napisao/la:
18 maj 2021, 21:22
TMmanija2012 je napisao/la:
18 maj 2021, 21:13
Neko se nameracio da proda pomocni i nama nema napretka dok hijene cekaju svoj plijen ;)
Vidi ovo je jedina istina I to 1000% sve dok nam ne ostane samo onaj teren I da kokosari vise nemaju sta onda cemo tek moci krenuti naprijed ( ne mislim samo na ove ljude sad nego zadnjih 30 godina)
Onda je sve jasno kao dan. Prodati sto prije pomocni i da nas krene.
Nije problem sto ce se prodati pomocni pa da sve i jedan dinar ode klub za mnogobrojne probleme, nego je problem sto ce mnogi doci da uzmu sto im ne pripada.

To je porazno i tuzno da takvih ima u i oko kluba a sebe nazivaju Zeljovcima.
Mjau !

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 18 maj 2021, 21:51

@machak ako se neko okoristio od Zelje na nezakonit nacin pa i tata moj Muharem da je, zatvor i cao. Ja kazem ako ce se "lopovi" oko kluba motati dok je pomocni Zeljin i na kraju otici kad se proda, daj sto prije da se proda. Niko ne odgovori na onu paralelu sa bivsim predsjednikom Skupstine. Nije moguce da je tada bio prolaznik a sada vodja kluba. Statut se nije mijenjao.

PupanOzdrljic
Postovi: 184
Pridružen/a: 06 mar 2021, 18:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PupanOzdrljic » 18 maj 2021, 22:00

plavousrcu je napisao/la:
18 maj 2021, 21:51
@machak ako se neko okoristio od Zelje na nezakonit nacin pa i tata moj Muharem da je, zatvor i cao. Ja kazem ako ce se "lopovi" oko kluba motati dok je pomocni Zeljin i na kraju otici kad se proda, daj sto prije da se proda. Niko ne odgovori na onu paralelu sa bivsim predsjednikom Skupstine. Nije moguce da je tada bio prolaznik a sada vodja kluba. Statut se nije mijenjao.
Da prodaju imovinu Želje i da pare u džep stave? Neka hvala. Znam ja da ti voliš Amara ali ako Bog da ni on ni Miske ni niko drugi se neće okoristiti od toga
Ti si moj Željo, veliki Željo!

Kometa
Postovi: 895
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kometa » 18 maj 2021, 22:07

MojaMalenkost je napisao/la:
18 maj 2021, 20:50
KANA je napisao/la:
18 maj 2021, 20:41
Vanadij je napisao/la:
18 maj 2021, 20:34
Edis Mulalic je voljan doci ako ga budu zvali
:rol: e svasta , ratnik kluba
Edis i jeste ratnik kluba.. U strucnost ne bih ulazio..
voltron30 je napisao/la:
18 maj 2021, 20:41
Ne znam čemu prizivanje Mulalića, pa mi s njim nismo nikakve igre imali. Duge lopte na Lendrića. Zna nabrijati ekipu što jest' jest', ali sad' da je neki trener, vala i nije. On je odličan za male klubove iz malih sredina, gdje nedostatak kvalitete nadoknađuje motivacijom i borbenošću ili da bude pomoćnik nekom boljem treneru.

Doduše, ne znamo je li šta napredovao zadnjih godina. Ali crnogorska liga i nekakvi Dečići ili koga već trenira i nije neka preporuka.
Upravo zbog ovog boldiranog nam i treba neko ko zna motivisati igrace i ko potencira borbenost, jer vec znamo da ce nam kvaliteta faliti i da cemo to morati nadoknadjivati..
Igrac se motivise redovnom platom a ne supljom pricom

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 18 maj 2021, 22:08

PupanOzdrljic je napisao/la:
18 maj 2021, 22:00
plavousrcu je napisao/la:
18 maj 2021, 21:51
@machak ako se neko okoristio od Zelje na nezakonit nacin pa i tata moj Muharem da je, zatvor i cao. Ja kazem ako ce se "lopovi" oko kluba motati dok je pomocni Zeljin i na kraju otici kad se proda, daj sto prije da se proda. Niko ne odgovori na onu paralelu sa bivsim predsjednikom Skupstine. Nije moguce da je tada bio prolaznik a sada vodja kluba. Statut se nije mijenjao.
Da prodaju imovinu Želje i da pare u džep stave? Neka hvala. Znam ja da ti voliš Amara ali ako Bog da ni on ni Miske ni niko drugi se neće okoristiti od toga
Ne mozemo glave zabijati kao nojevi. Mi moramo prodati pomocni ili podignuti veliki kredit gdje cemo zaloziti dio stadiona. Ako nam i to omoguce banke jer vec dva takva kredita imamo. Kako ce staviti pare u dzep? Ima Skupstina, nadgleda proces, na celu je covjek kojem vjeruje vecina raje. Nema Zeljovaca na planeti Zemlji koji ce Zelji dati milion ili nekoliko. Posudba nije rjesenje. Ko god posudi uvijek gleda da izvuce svoje. Imali smo takvih slucajeva u proslosti.

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 18 maj 2021, 22:12

Eki prodaja :urnebes:
moSa ljoŽe

Kometa
Postovi: 895
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kometa » 18 maj 2021, 22:14

plavousrcu je napisao/la:
18 maj 2021, 22:08
PupanOzdrljic je napisao/la:
18 maj 2021, 22:00
plavousrcu je napisao/la:
18 maj 2021, 21:51
@machak ako se neko okoristio od Zelje na nezakonit nacin pa i tata moj Muharem da je, zatvor i cao. Ja kazem ako ce se "lopovi" oko kluba motati dok je pomocni Zeljin i na kraju otici kad se proda, daj sto prije da se proda. Niko ne odgovori na onu paralelu sa bivsim predsjednikom Skupstine. Nije moguce da je tada bio prolaznik a sada vodja kluba. Statut se nije mijenjao.
Da prodaju imovinu Želje i da pare u džep stave? Neka hvala. Znam ja da ti voliš Amara ali ako Bog da ni on ni Miske ni niko drugi se neće okoristiti od toga
Ne mozemo glave zabijati kao nojevi. Mi moramo prodati pomocni ili podignuti veliki kredit gdje cemo zaloziti dio stadiona. Ako nam i to omoguce banke jer vec dva takva kredita imamo. Kako ce staviti pare u dzep? Ima Skupstina, nadgleda proces, na celu je covjek kojem vjeruje vecina raje. Nema Zeljovaca na planeti Zemlji koji ce Zelji dati milion ili nekoliko. Posudba nije rjesenje. Ko god posudi uvijek gleda da izvuce svoje. Imali smo takvih slucajeva u proslosti.
Nije problem pomocni prodati ali ako ne dodu sposobni ljudi u klub opet cemo za 3 godine imati 10 miliona duga i sta onda prodati......

Brkooo
Postovi: 2278
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 18 maj 2021, 22:16

Ne znam da li se prave da ne znaju ili pojedinci samo trolaju. Amar nije dobio otkaz(jer je sebi ubacio klauzulu u ugovor, sta ce se desiti u slucaju da mu se uruci otkaz). Nije otjerao sam sebe i otisao na vikendicu. Jos uvijek je u klubu. Taj covjek drzi klub u pat poziciji(on i nesposobna uprava su brutalno razvalili klub u svim mogucim segmentima) i sve dok se on ne otjera i ne samo on nego i ova citava nesposobna uprava, nista ne treba da ocekujemo pozitivno. Samo se lose stvari mogu ocekivati. Klub je nazalost i dalje talac, Amara i nesposobne uprave. Poslije svih ovih bruka oni nemaju obraza sami da odu. Najveci dusmani ne bi radili ovo sto oni rade..

Zalosno je sto u BiH nema dobrih sportskih novinara da mu postave samo jedno pitanje, da li ga je bar malo stid, bar malkice, ako nista, moze li ocu da pogleda u oci nakon ovoga sto je uradio Zelji.

Sta se to moze desiti u glavi neke osobe da od statusa skoro pa bozanstva, ikone, omiljene osobe, idola, kralja, covjeka na kojeg si bio ponosan, dodje do statusa grobar kluba i da te ljudi pljuju. Nevjerovatno..

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 18 maj 2021, 22:18

Edis Mulalić je u ovom trenutku najbolji izbor. Pitanje je kakvu cemo ekipu imati sljedece sezone a on moze nadomjestiti barem u malim kolicinama taj nedostatak kvalitete sa borbenoscu. Meni je zao sto je situacija takva ali je on najbolji trener trenutno za ovu situaciju. Mi iduce sezone trebamo igrati defanzivno i cekati svoju sansu a ne neku leprsavost gajit pa primit 3. Edis je bio defanzivac i znat ce sacuvat go. Najbolji strucni stab bi bio sto neko danas napisa Edis, Čiča, Tuce i Memić kad bi pristali radit za male pare. Drago mi je da je Duraković dobio sansu mada mislim da je zasluzio vise minuta ai eto. Gasal iz utakmice u utakmicu dokazuje da je veliki talenat i da ce biti veliki fudbaler. Subašić mi je ok nista pretjerano ali me iznervirao protiv Borca kada se na 16 m od gola namjesta na lijevu umjesto da opali desnom. Treba vec pocet malo Kulašinu davat minuta pa barem zadnjih 10 jer momak igra ko doksa. Isto tako treba pocet davat minute i Drini i uskoro i Miličeviću jer ako pogodimo sa jednim od njih to je super a mislim da cemo pogoditi barem sa dvojicom. Drago mi je da smo ostali cista ibraza protiv Borca da nismo nikom pustali ali nazalost mi kvalitetom ne mozemo u istu recenicu. Iduce sezone treba gledat da zavrsimo ovako negdje oko ovog 7 mjesta mozda malo bolje ali da osiguramo opstanak ali i da srezemo troskove za barem 50%. Uci sa jeftinijim kadrom ali sa jos par iskusnih igraca, sa trener ala Edis i sa hukom na Grbavici na ostanemo u ligi a dotad rjesavat pitanje ekzistencije kluba i za par godina da se vratimo u borbu za trofeje. Uprava kolko sutra treba ici jer nista uradili nisu ali eto vidjet cemo kako cemo i sta. Trebamo se skupi i nadat da ce doci normalna uprava koja ce nas moci izvlaciti iz ovih govana. Vidio sam maloprije da je neko spominjao Sablića ali sumnjam da bi imali para za njega i sumnjam da bi on dosao u ovo sivilo. Uprava napolje.

VOLIM TE ŽELJO
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 18 maj 2021, 22:47

Trenutak pažnje :urnebes:

1.) Opet prekid na 0:04 pogledajte, pa jel' moguće da niko ne čuva štopera Borca koji neometan puca glavom (srećom loše). Jbt stvarno nisu normalni s ovim prekidima.

slika

2.) Pa ja tek sad vidim hladne glave kako su naši reagovali kod drugog gola :urnebes:

Znači šut Vranješa odbijen do Ikića koji je svojom reakcijom haman poklonio loptu igraču Borca ali Miličević je nekako uzima ali odmah je gubi na komičan način u SVOJIH 16 metara ali tu nije kraj genijalnosti jer lopta dolazi do Čelikovića koji je svojom smotanoću ponovo gubi u SVOJIH 16 tako što loptu odbija od svoju nogu I logično Meleg zabija go :urnebes: :tokralju: :urnebes: :tokralju:

Znači gledajte reakcije naših defanzivaca, pogovo Miličevića i Čelikovića :bow:

slika


slika

Ovakve reakcije ili ona Erićeva reakcija u Bijeljini i još more sličnih u posljednjih nekoliko kola nisu posljedica nedostatka plata već jednostavno NE ZNAJU

Avatar
Mamba21
Postovi: 3276
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 18 maj 2021, 22:51

Ikić, Milicevic i Čeliković :kafa:
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
HapicaRadePaprica
Postovi: 687
Pridružen/a: 06 feb 2016, 12:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HapicaRadePaprica » 18 maj 2021, 22:52

Brkooo je napisao/la:
18 maj 2021, 22:16
Ne znam da li se prave da ne znaju ili pojedinci samo trolaju. Amar nije dobio otkaz(jer je sebi ubacio klauzulu u ugovor, sta ce se desiti u slucaju da mu se uruci otkaz). Nije otjerao sam sebe i otisao na vikendicu. Jos uvijek je u klubu. Taj covjek drzi klub u pat poziciji(on i nesposobna uprava su brutalno razvalili klub u svim mogucim segmentima) i sve dok se on ne otjera i ne samo on nego i ova citava nesposobna uprava, nista ne treba da ocekujemo pozitivno. Samo se lose stvari mogu ocekivati. Klub je nazalost i dalje talac, Amara i nesposobne uprave. Poslije svih ovih bruka oni nemaju obraza sami da odu. Najveci dusmani ne bi radili ovo sto oni rade..

Zalosno je sto u BiH nema dobrih sportskih novinara da mu postave samo jedno pitanje, da li ga je bar malo stid, bar malkice, ako nista, moze li ocu da pogleda u oci nakon ovoga sto je uradio Zelji.

Sta se to moze desiti u glavi neke osobe da od statusa skoro pa bozanstva, ikone, omiljene osobe, idola, kralja, covjeka na kojeg si bio ponosan, dodje do statusa grobar kluba i da te ljudi pljuju. Nevjerovatno..
I još on i oni koji bi da dodju dö pomocnog našli ovih podguznih muha sto se **** hrane da za cenera pravdaju i prodaju pomocni.pisanjem ovdje.A na ulici pljuju i Amara i sve one koji bi prodali pomocni.E to ti je najgora sorta ljudi,Ako se uopšte mogu ljudima nazvati.Bit ce uskoro mnogi pitani a tice se Zeljine imovine,pa cak i Plavog Zamka i neshvatljivo velikih dugova.Larsson radi...

Pametinikaddosta
Postovi: 117
Pridružen/a: 15 apr 2021, 21:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pametinikaddosta » 18 maj 2021, 22:58

Kometa je napisao/la:
18 maj 2021, 22:14
plavousrcu je napisao/la:
18 maj 2021, 22:08
PupanOzdrljic je napisao/la:
18 maj 2021, 22:00


Da prodaju imovinu Želje i da pare u džep stave? Neka hvala. Znam ja da ti voliš Amara ali ako Bog da ni on ni Miske ni niko drugi se neće okoristiti od toga
Ne mozemo glave zabijati kao nojevi. Mi moramo prodati pomocni ili podignuti veliki kredit gdje cemo zaloziti dio stadiona. Ako nam i to omoguce banke jer vec dva takva kredita imamo. Kako ce staviti pare u dzep? Ima Skupstina, nadgleda proces, na celu je covjek kojem vjeruje vecina raje. Nema Zeljovaca na planeti Zemlji koji ce Zelji dati milion ili nekoliko. Posudba nije rjesenje. Ko god posudi uvijek gleda da izvuce svoje. Imali smo takvih slucajeva u proslosti.
Nije problem pomocni prodati ali ako ne dodu sposobni ljudi u klub opet cemo za 3 godine imati 10 miliona duga i sta onda prodati......
Ko su i gdje su sposobni ljudi, evo nek kažu ko su ti koji su sposobni i koji žele, neka javno kažu da to žele. Mislim da će ih svi podržati i navijači i skupština. Nadam se da znaš nekog takvog?

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 18 maj 2021, 22:58

Brkooo je napisao/la:
18 maj 2021, 22:16
Ne znam da li se prave da ne znaju ili pojedinci samo trolaju. Amar nije dobio otkaz(jer je sebi ubacio klauzulu u ugovor, sta ce se desiti u slucaju da mu se uruci otkaz). Nije otjerao sam sebe i otisao na vikendicu. Jos uvijek je u klubu. Taj covjek drzi klub u pat poziciji(on i nesposobna uprava su brutalno razvalili klub u svim mogucim segmentima) i sve dok se on ne otjera i ne samo on nego i ova citava nesposobna uprava, nista ne treba da ocekujemo pozitivno. Samo se lose stvari mogu ocekivati. Klub je nazalost i dalje talac, Amara i nesposobne uprave. Poslije svih ovih bruka oni nemaju obraza sami da odu. Najveci dusmani ne bi radili ovo sto oni rade..

Zalosno je sto u BiH nema dobrih sportskih novinara da mu postave samo jedno pitanje, da li ga je bar malo stid, bar malkice, ako nista, moze li ocu da pogleda u oci nakon ovoga sto je uradio Zelji.

Sta se to moze desiti u glavi neke osobe da od statusa skoro pa bozanstva, ikone, omiljene osobe, idola, kralja, covjeka na kojeg si bio ponosan, dodje do statusa grobar kluba i da te ljudi pljuju. Nevjerovatno..
100% Brko moj , vjeruj mi umrijeti cu ali mi ovo nece biti jasno .Nekad kontam da je pukao, ograjisao , ova moja raja sto ga znaju uvijek su mi govorili nije on neki covjek a nisam htio to cuti pa se napravim da nisam cuo samo da mi ne pokvare tu sliku koju sam stvorio o njemu :roll: strasno brate.

Kometa
Postovi: 895
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kometa » 18 maj 2021, 23:07

Pametinikaddosta je napisao/la:
18 maj 2021, 22:58
Kometa je napisao/la:
18 maj 2021, 22:14
plavousrcu je napisao/la:
18 maj 2021, 22:08


Ne mozemo glave zabijati kao nojevi. Mi moramo prodati pomocni ili podignuti veliki kredit gdje cemo zaloziti dio stadiona. Ako nam i to omoguce banke jer vec dva takva kredita imamo. Kako ce staviti pare u dzep? Ima Skupstina, nadgleda proces, na celu je covjek kojem vjeruje vecina raje. Nema Zeljovaca na planeti Zemlji koji ce Zelji dati milion ili nekoliko. Posudba nije rjesenje. Ko god posudi uvijek gleda da izvuce svoje. Imali smo takvih slucajeva u proslosti.
Nije problem pomocni prodati ali ako ne dodu sposobni ljudi u klub opet cemo za 3 godine imati 10 miliona duga i sta onda prodati......
Ko su i gdje su sposobni ljudi, evo nek kažu ko su ti koji su sposobni i koji žele, neka javno kažu da to žele. Mislim da će ih svi podržati i navijači i skupština. Nadam se da znaš nekog takvog?
Nazalost,ne znam

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19296
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 18 maj 2021, 23:15

UPRAVA NAPOLJE
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

MojaMalenkost
Postovi: 2264
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 18 maj 2021, 23:21

Brkooo je napisao/la:
18 maj 2021, 22:16
Ne znam da li se prave da ne znaju ili pojedinci samo trolaju. Amar nije dobio otkaz(jer je sebi ubacio klauzulu u ugovor, sta ce se desiti u slucaju da mu se uruci otkaz). Nije otjerao sam sebe i otisao na vikendicu. Jos uvijek je u klubu. Taj covjek drzi klub u pat poziciji(on i nesposobna uprava su brutalno razvalili klub u svim mogucim segmentima) i sve dok se on ne otjera i ne samo on nego i ova citava nesposobna uprava, nista ne treba da ocekujemo pozitivno. Samo se lose stvari mogu ocekivati. Klub je nazalost i dalje talac, Amara i nesposobne uprave. Poslije svih ovih bruka oni nemaju obraza sami da odu. Najveci dusmani ne bi radili ovo sto oni rade..

Zalosno je sto u BiH nema dobrih sportskih novinara da mu postave samo jedno pitanje, da li ga je bar malo stid, bar malkice, ako nista, moze li ocu da pogleda u oci nakon ovoga sto je uradio Zelji.

Sta se to moze desiti u glavi neke osobe da od statusa skoro pa bozanstva, ikone, omiljene osobe, idola, kralja, covjeka na kojeg si bio ponosan, dodje do statusa grobar kluba i da te ljudi pljuju. Nevjerovatno..
Namirisao lovu od pomocnog. Mozda zvuci ruzno i nestvarno ali je tako milion posto. Vidis da je poslao i molere da krece.. Vise mu nista vise nije vazno osim da zagrabi koliko mogne..

Zeljinu imovinu zivotima braniti i ne dopustiti pljacku stoljeca.. Ove ublehe u klubu ce razyebati te pare u roku pola godine..

Ovi moleri nisu navijaci Zelje vec Amarovi zetoni koji su mu iz koristoljublja zatrovali mozak..
Pročepit će negdje.

MojaMalenkost
Postovi: 2264
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 18 maj 2021, 23:25

Kometa je napisao/la:
18 maj 2021, 22:07
MojaMalenkost je napisao/la:
18 maj 2021, 20:50
KANA je napisao/la:
18 maj 2021, 20:41


:rol: e svasta , ratnik kluba
Edis i jeste ratnik kluba.. U strucnost ne bih ulazio..
voltron30 je napisao/la:
18 maj 2021, 20:41
Ne znam čemu prizivanje Mulalića, pa mi s njim nismo nikakve igre imali. Duge lopte na Lendrića. Zna nabrijati ekipu što jest' jest', ali sad' da je neki trener, vala i nije. On je odličan za male klubove iz malih sredina, gdje nedostatak kvalitete nadoknađuje motivacijom i borbenošću ili da bude pomoćnik nekom boljem treneru.

Doduše, ne znamo je li šta napredovao zadnjih godina. Ali crnogorska liga i nekakvi Dečići ili koga već trenira i nije neka preporuka.
Upravo zbog ovog boldiranog nam i treba neko ko zna motivisati igrace i ko potencira borbenost, jer vec znamo da ce nam kvaliteta faliti i da cemo to morati nadoknadjivati..
Igrac se motivise redovnom platom a ne supljom pricom
U pravu si. Redovne plate, kakve takve, su prioritet, ali isto tako se manjak igrackog kvaliteta nekog igraca moze do neke mjere nadoknaditi motivom i borbenoscu. Mali milion je takvih primjera, kao i obrnutih, kada igrac koji posjeduje kvalitet zbog manjka motiva ne pruza ni 10%..
Pročepit će negdje.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.