FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

PupanOzdrljic
Postovi: 184
Pridružen/a: 06 mar 2021, 18:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PupanOzdrljic » 11 apr 2021, 11:48

Robust je napisao/la:
11 apr 2021, 11:43
SudoHusika je napisao/la:
11 apr 2021, 11:35
@ljoze ibadetio svunoć da ostane u zdravom razumu pa ga danas prebacilo malo duže.
vala svaka mu ne dala valja nas sviju trpiti ne znam kako izdrzi :urnebes: :urnebes:
Kakvih sve ovdje maždraka ima dobro je pa ne uzima apaurine kao tic-tac haha
Ti si moj Željo, veliki Željo!

Avatar
lendra
Postovi: 506
Pridružen/a: 19 feb 2020, 10:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lendra » 11 apr 2021, 11:53

Gledaj uhljupa sa koseva ono nekom naslo pricati o sudzenju pa bolan vi i borac ste u ovoj ligi zasticrni od strane sudija kao polarni medvjedi vi cete nekom o sudzenju ako iko ima aferima kod sudija to ste vi zahvaljujuci begicu dzemidzicu i kompaniji iz ns
Republička liga BiH:1946
Prva liga SFRJ:1971–72
Premijer liga:1997–98, 2000–01, 2001–02, 2000–01, 2009–10, 2000–01, 2011–12, 2000–01, 2012–13
Kup BiH:1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2010–11, 2011–12, 2017–18
Superkup:1998, 2000, 2001

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 11 apr 2021, 12:23

Suđenje odlično. Niti jedna diskutabilna odluka, osim penala za nas kada je onaj rukom zaustavio Mešin šut. I to je trebao svirati.

Vide da nas kasape pa ko veli udarat' ćemo i rukama i nogama ionako ništa ne sviraju Želji.

Stručni štab treba da napusti kormilo odmah a 99% ekipe na ljeto. Čak i prije po mogućnosti. Ekipi je trebao pozitivan šok odmah nakon ispadanja iz kupa, sada je kasno. U Evropu nećemo, vjerovatno ispasti ne možemo i pravo je vrijeme da vidimo od čega su Miličević, Beca, Gasal, Duraković i Kulašin.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1984
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 11 apr 2021, 12:30

Poslije tolike pljačke bude ljudima čudno da neko svira neke situacije koje su 50-50 na našu stranu. Onaj leti djonom na nogu, šta je trebalo da Zec završi ko Eduardo da Silva da bude opravdan crveni. Ali yebo i sudjenje i rezultate naši problemi su mnogo dublji i to čim prije treba riješiti ako želimo uopšte da gledamo Želju u najvišem rangu.

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 11 apr 2021, 12:33

Dejan1921 je napisao/la:
11 apr 2021, 12:30
Poslije tolike pljačke bude ljudima čudno da neko svira neke situacije koje su 50-50 na našu stranu. Onaj leti djonom na nogu, šta je trebalo da Zec završi ko Eduardo da Silva da bude opravdan crveni. Ali yebo i sudjenje i rezultate naši problemi su mnogo dublji i to čim prije treba riješiti ako želimo uopšte da gledamo Želju u najvišem rangu.
Za promjene za ovu sezonu smo zakasnili. Ovo ne može izaći na dobro s Amarom i ovom ekipom. Niko ni sa kim ne priča, nema harmonije, pojedinci evidentno i dokazano neće da igraju, nekvalitet izbija iz kola u kolo i to je završena priča.

Nadam se da ćemo pametnije na ljeto. Jer ovo je propast u svim aspektima. Infrastruktura, marketing, opće zdravlje kluba i sportski segment. Svi i sve je zakazalo i za to ne smije biti povlaštenih.

Amar se doveo do te tačke da će ga tjerati svaka šuša. Zamisli ti da je on sebi dozvolio da će ga ljudi pamtiti više po ovogodišnjem fijasku nego po titulama. A prava sranja će tek doći kada se bude diskutovalo o načinu isplate novaca koji mu klub duguje. Svako ko je dao 1km treba da je vrati, ja nemam problem s tim, jer kad bi ljudi znali ko je sve davao i vraćao pare u depresiju bi pali.
Zadnja izmjena: SudoHusika, dana/u 11 apr 2021, 12:36, ukupno mijenjano 1 put.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 11 apr 2021, 12:34

Eriću yebo li otac glupi. I tebe i onog splitskog ribara Lendrića.

Dobro reče @hongkong odbrana jučer nam je bila sastavljena od Erića čija Zvijezda ispada iz lige, Miletića i Vrhovca koji su igrali u Čeliku i Vitezu koji su tada ispali iz lige, a Miličević prije nego što je kod nas došao igrao na posudbi u NK Dubrava Tim kabel.

Realno odbrana na nivou Radnika osim Ikića.

I što je najgore nemaš novca da raskineš ugovor s pola ovih qrčina u timu yebem ti sto majki

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la voltron30 » 11 apr 2021, 12:36

Juce me uopste nije zanimalo sudjenje. Imamo mi mnogo vecih problema od same igre. Jutros detaljno pogledah snimke, svaka cast sudiji. Ono juce je bilo evropsko sudjenje. Da je bio neki Svabo umjesto Mujica, pisalo bi se, gledaj sta je evropsko sudjenje. Lik je bukvalno ispostovao sva pravila u vezi prekrsaja i kaznjavanja kartonima. E sada, drugi par opanaka je sto u ovoj mocvari, cobani nisu navikli da se sudi po UEFA i FIFA propisima. Nego, ako ekipa dobije crveni karton, ne smije joj se iskljuciti opet igrac, makar otkin'o nogu nekome, nego se ocekuje da se i protivnickoj ekipi iskljuci igrac da bi se snage izjednacile i da se ne talasa.
Jedini jucerasnji previd sudije je nedosudjeni penal, kada je igrac Mladosti izblokirao sut Alispahica rukom. Ostalo cista desetka.

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 11 apr 2021, 12:37

voltron30 je napisao/la:
11 apr 2021, 12:36
Juce me uopste nije zanimalo sudjenje. Imamo mi mnogo vecih problema od same igre. Jutros detaljno pogledah snimke, svaka cast sudiji. Ono juce je bilo evropsko sudjenje. Da je bio neki Svabo umjesto Mujica, pisalo bi se, gledaj sta je evropsko sudjenje. Lik je bukvalno ispostovao sva pravila u vezi prekrsaja i kaznjavanja kartonima. E sada, drugi par opanaka je sto u ovoj mocvari, cobani nisu navikli da se sudi po UEFA i FIFA propisima. Nego, ako ekipa dobije crveni karton, ne smije joj se iskljuciti opet igrac, makar otkin'o nogu nekome, nego se ocekuje da se i protivnickoj ekipi iskljuci igrac da bi se snage izjednacile i da se ne talasa.
Jedini jucerasnji previd sudije je nedosudjeni penal, kada je igrac Mladosti izblokirao sut Alispahica rukom. Ostalo cista desetka.
Bravo. :thumbup:
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 11 apr 2021, 12:41

SudoHusika je napisao/la:
11 apr 2021, 12:33
Dejan1921 je napisao/la:
11 apr 2021, 12:30
Poslije tolike pljačke bude ljudima čudno da neko svira neke situacije koje su 50-50 na našu stranu. Onaj leti djonom na nogu, šta je trebalo da Zec završi ko Eduardo da Silva da bude opravdan crveni. Ali yebo i sudjenje i rezultate naši problemi su mnogo dublji i to čim prije treba riješiti ako želimo uopšte da gledamo Želju u najvišem rangu.
Za promjene za ovu sezonu smo zakasnili. Ovo ne može izaći na dobro s Amarom i ovom ekipom. Niko ni sa kim ne priča, nema harmonije, pojedinci evidentno i dokazano neće da igraju, nekvalitet izbija iz kola u kolo i to je završena priča.

Nadam se da ćemo pametnije na ljeto. Jer ovo je propast u svim aspektima. Infrastruktura, marketing, opće zdravlje kluba i sportski segment. Svi i sve je zakazalo i za to ne smije biti povlaštenih.

Amar se doveo do te tačke da će ga tjerati svaka šuša. Zamisli ti da je on sebi dozvolio da će ga ljudi pamtiti više po ovogodišnjem fijasku nego po titulama. A prava sranja će tek doći kada se bude diskutovalo o načinu isplate novaca koji mu klub duguje. Svako ko je dao 1km treba da je vrati, ja nemam problem s tim, jer kad bi ljudi znali ko je sve davao i vraćao pare u depresiju bi pali.
Ma vjeruj mi ja samo jednu zelju imam da se klub izvuce iz ove situacije finansijski :pray: da sve ovo rastjeramo I da dodju ljudi koji imaju plan sta I kako dalje.Ono sto je najtuznije da Amar opet nije stavio ni jednog mladog igraca , gurati 2 3 sezone mlade dok se ne oporavimo.

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 11 apr 2021, 12:44

braco je napisao/la:
11 apr 2021, 12:34
Eriću yebo li otac glupi. I tebe i onog splitskog ribara Lendrića.

Dobro reče @hongkong odbrana jučer nam je bila sastavljena od Erića čija Zvijezda ispada iz lige, Miletića i Vrhovca koji su igrali u Čeliku i Vitezu koji su tada ispali iz lige, a Miličević prije nego što je kod nas došao igrao na posudbi u NK Dubrava Tim kabel.

Realno odbrana na nivou Radnika osim Ikića.

I što je najgore nemaš novca da raskineš ugovor s pola ovih qrčina u timu yebem ti sto majki
Kad se sjetim price kako je Amar smuntao Lendrica kod nas :damn: dodji da sa Zeljom uzmes Titulu I da ti to bude upisano u tvojoj karijeri a ne tamo Splitski turniri.

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1984
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 11 apr 2021, 12:53

KANA je napisao/la:
11 apr 2021, 12:41
SudoHusika je napisao/la:
11 apr 2021, 12:33
Dejan1921 je napisao/la:
11 apr 2021, 12:30
Poslije tolike pljačke bude ljudima čudno da neko svira neke situacije koje su 50-50 na našu stranu. Onaj leti djonom na nogu, šta je trebalo da Zec završi ko Eduardo da Silva da bude opravdan crveni. Ali yebo i sudjenje i rezultate naši problemi su mnogo dublji i to čim prije treba riješiti ako želimo uopšte da gledamo Želju u najvišem rangu.
Za promjene za ovu sezonu smo zakasnili. Ovo ne može izaći na dobro s Amarom i ovom ekipom. Niko ni sa kim ne priča, nema harmonije, pojedinci evidentno i dokazano neće da igraju, nekvalitet izbija iz kola u kolo i to je završena priča.

Nadam se da ćemo pametnije na ljeto. Jer ovo je propast u svim aspektima. Infrastruktura, marketing, opće zdravlje kluba i sportski segment. Svi i sve je zakazalo i za to ne smije biti povlaštenih.

Amar se doveo do te tačke da će ga tjerati svaka šuša. Zamisli ti da je on sebi dozvolio da će ga ljudi pamtiti više po ovogodišnjem fijasku nego po titulama. A prava sranja će tek doći kada se bude diskutovalo o načinu isplate novaca koji mu klub duguje. Svako ko je dao 1km treba da je vrati, ja nemam problem s tim, jer kad bi ljudi znali ko je sve davao i vraćao pare u depresiju bi pali.
Ma vjeruj mi ja samo jednu zelju imam da se klub izvuce iz ove situacije finansijski :pray: da sve ovo rastjeramo I da dodju ljudi koji imaju plan sta I kako dalje.Ono sto je najtuznije da Amar opet nije stavio ni jednog mladog igraca , gurati 2 3 sezone mlade dok se ne oporavimo.
De nešto realnije moj Kana :mrgreen:

WOLF20
Postovi: 2163
Pridružen/a: 14 nov 2020, 23:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WOLF20 » 11 apr 2021, 12:56

AMARE ODLAZI
“I'll Make Him an Offer He Can't Refuse?”

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1984
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 11 apr 2021, 12:58

SudoHusika je napisao/la:
11 apr 2021, 12:33
Dejan1921 je napisao/la:
11 apr 2021, 12:30
Poslije tolike pljačke bude ljudima čudno da neko svira neke situacije koje su 50-50 na našu stranu. Onaj leti djonom na nogu, šta je trebalo da Zec završi ko Eduardo da Silva da bude opravdan crveni. Ali yebo i sudjenje i rezultate naši problemi su mnogo dublji i to čim prije treba riješiti ako želimo uopšte da gledamo Želju u najvišem rangu.
Za promjene za ovu sezonu smo zakasnili. Ovo ne može izaći na dobro s Amarom i ovom ekipom. Niko ni sa kim ne priča, nema harmonije, pojedinci evidentno i dokazano neće da igraju, nekvalitet izbija iz kola u kolo i to je završena priča.

Nadam se da ćemo pametnije na ljeto. Jer ovo je propast u svim aspektima. Infrastruktura, marketing, opće zdravlje kluba i sportski segment. Svi i sve je zakazalo i za to ne smije biti povlaštenih.

Amar se doveo do te tačke da će ga tjerati svaka šuša. Zamisli ti da je on sebi dozvolio da će ga ljudi pamtiti više po ovogodišnjem fijasku nego po titulama. A prava sranja će tek doći kada se bude diskutovalo o načinu isplate novaca koji mu klub duguje. Svako ko je dao 1km treba da je vrati, ja nemam problem s tim, jer kad bi ljudi znali ko je sve davao i vraćao pare u depresiju bi pali.
Doveo se do te situacije jer je on ovdje glavni odgovorni. On je taj koji je skupio ove ljude u upravu, igrače u tim, koji se tu najviše pita za sve. Kao što se Misimoviću najviše yebavalo kod crnog niza onda tako se i sada yebe Amaru. Sam pao sam se ubio, nema šta. On je sa Željom završio, ostaje još taj dug koji će mu se jednog dana vratiti i to je to. Poslije ovoga više nikada neće biti ni blizu kluba.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15890
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 11 apr 2021, 13:02

E moj Elvise
Ko je tebi rekao javno da si kriminalac
:facepalm:

Avatar
desnibocni
Postovi: 327
Pridružen/a: 27 jun 2019, 18:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la desnibocni » 11 apr 2021, 13:06

KANA je napisao/la:
11 apr 2021, 12:44
braco je napisao/la:
11 apr 2021, 12:34
Eriću yebo li otac glupi. I tebe i onog splitskog ribara Lendrića.

Dobro reče @hongkong odbrana jučer nam je bila sastavljena od Erića čija Zvijezda ispada iz lige, Miletića i Vrhovca koji su igrali u Čeliku i Vitezu koji su tada ispali iz lige, a Miličević prije nego što je kod nas došao igrao na posudbi u NK Dubrava Tim kabel.

Realno odbrana na nivou Radnika osim Ikića.

I što je najgore nemaš novca da raskineš ugovor s pola ovih qrčina u timu yebem ti sto majki
Kad se sjetim price kako je Amar smuntao Lendrica kod nas :damn: dodji da sa Zeljom uzmes Titulu I da ti to bude upisano u tvojoj karijeri a ne tamo Splitski turniri.
Bravo. Samo jos da dodam, iako smo pisali milion puta, da bi sa onim Mufticem juce bolje prosli. I kod prvog, i kod treceg gola. Treci da ne pominjem, a kod prvog je MORAO cekati. Onaj ima, cini mi se, Mesu na ledjima, i jedino je onako mogao sutirati. I levat mu da gol...
Nista losije ne bi islo sa Mufticem, ili ovim Benderom, koji je tu a da ni on nema pojma zasto. Odbrana igra kao da se nikad sreli nisu. Uostalom, komplet ekipa je takva. Svakako nas nema nigdje, i ja ne vidim nacin da se nesto uradi do kraja sezone. Ako nista, daj djecu do kraja. Siguran sam da sa njima gore nece biti...
...moja ljubav za sva vremena... FKŽ

Avatar
Mamba21
Postovi: 3279
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 11 apr 2021, 13:19

Amar Osim je bivši. Iz izvora bliskih klubu saznali smo da su treneru odbrojani dani i da će biti smijenjen ili će mu biti ponuđena “nagodba”. Ma, šta god to značilo. Najvjerovatnije već sutra.
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 11 apr 2021, 13:21

Mamba21 je napisao/la:
11 apr 2021, 13:19
Amar Osim je bivši. Iz izvora bliskih klubu saznali smo da su treneru odbrojani dani i da će biti smijenjen ili će mu biti ponuđena “nagodba”. Ma, šta god to značilo. Najvjerovatnije već sutra.
Gdje ovo pise?

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 11 apr 2021, 13:21

Sportske,ba
Uprava Željezničara je odlučila, poznata sudbina Amara Osima

Željezničar je produžio seriju bez pobjede. Nova utakmica, nova muka za navijače, još prosutih bodova, još neispunjenih ciljeva.

Amar Osim je bivši. Iz izvora bliskih klubu saznali smo da su treneru odbrojani dani i da će biti smijenjen ili će mu biti ponuđena “nagodba”. Ma, šta god to značilo. Najvjerovatnije već sutra.

Preko neriješenog rezultata sa Mladosti uprava nije mogla preći. Nova podvučena crvena linija je preskočena i trener mora snositi posljedice.


Bilo bi najbolje i najpravednije da se uz Osim klub zahvali i nekolicini igrača. Uglavnom, starijih, koji igraju preko volje, koji su loš primjer mlađima. Na terenu se vuku, izgledaju kao da ruše trenera, a u biti su nemoćni, nemotivisani.

Amar Osim je potrošio sve kredite i nakon što se “sporazumno” raziđu, sigurno će uslijediti natezanje oko ugovora, isplate zaostalih plata, ali i onih koje je tek trebao dobiti. Biće tu svega.

Željezničar mora reagovati brzo. U pitanju je Evropa, ugled, renome kako god hoćete.

Nasljednika će vrlo brzo izabrati. Navodno su već obavljeni razgovori sa njim i kako saznajemo, nije iz “porodice” Željezničar. Kako god bilo Osim kao trener jeste najodgovorniji za rezultatsku krizu, ali nije jedini krivac. Ništa manji teret krivice ne (s)nosi Uprava i igrači. Navijači Želje jedina su svijetla tačka!

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 11 apr 2021, 13:26

braco je napisao/la:
11 apr 2021, 13:21
Spo,rtsk,e.ba
Uprava Željezničara je odlučila, poznata sudbina Amara Osima

Željezničar je produžio seriju bez pobjede. Nova utakmica, nova muka za navijače, još prosutih bodova, još neispunjenih ciljeva.

Amar Osim je bivši. Iz izvora bliskih klubu saznali smo da su treneru odbrojani dani i da će biti smijenjen ili će mu biti ponuđena “nagodba”. Ma, šta god to značilo. Najvjerovatnije već sutra.

Preko neriješenog rezultata sa Mladosti uprava nije mogla preći. Nova podvučena crvena linija je preskočena i trener mora snositi posljedice.


Bilo bi najbolje i najpravednije da se uz Osim klub zahvali i nekolicini igrača. Uglavnom, starijih, koji igraju preko volje, koji su loš primjer mlađima. Na terenu se vuku, izgledaju kao da ruše trenera, a u biti su nemoćni, nemotivisani.

Amar Osim je potrošio sve kredite i nakon što se “sporazumno” raziđu, sigurno će uslijediti natezanje oko ugovora, isplate zaostalih plata, ali i onih koje je tek trebao dobiti. Biće tu svega.

Željezničar mora reagovati brzo. U pitanju je Evropa, ugled, renome kako god hoćete.

Nasljednika će vrlo brzo izabrati. Navodno su već obavljeni razgovori sa njim i kako saznajemo, nije iz “porodice” Željezničar. Kako god bilo Osim kao trener jeste najodgovorniji za rezultatsku krizu, ali nije jedini krivac. Ništa manji teret krivice ne (s)nosi Uprava i igrači. Navijači Želje jedina su svijetla tačka!
Da mi je bilo neko rekao da cu se radovati odlasku Amara :roll: ovu losu sezonu bi mu halalio I jos naredne tri ali da sve drugo dobro funkcionise.Naguzili su ga igraci to je sigurno, naguzio ga je savez , ma bukvalno je bio meta sviju ali to je trebao znati onaj dan kad je sve uradio da se vrati :roll: najgore od svega sto ce mi ostati u ruznom sjecanju a toliko me je u zivotu ucinio ponosnim sto sam dio plave porodice

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 11 apr 2021, 13:29

I samo da dodam odobravam ovaj potez ali da nista vise ne obavlja u klubu

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 38 gostiju.